Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva

Praha - Strahov (22. 1. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.52
2 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.14
3 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.51
4 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.01
2 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.24
3 Petr StruskaPetr Struska 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.28
4 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.46
5 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.78
2 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.89
3 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.43
4 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 09.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.44
2 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.63
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.73
4 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 09.00
5 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.27
6 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 SB 08.37
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 08.41
3 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 08.49
4 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 08.67
5 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 08.72
6 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.13
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 08.24
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.27
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 08.39
5 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.57
6 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.64
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.27
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.11
3 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.23
4 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.36
5 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.21
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.28
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.16
4 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 10.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.41
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.78
3 15 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.93
4 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.03
5 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.19
6 Janika JirouškováJanika Jiroušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.48
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.65
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.78
4 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.17
5 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.41
6 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.78
2 14 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.19
3 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.20
4 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 22.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.53
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.55
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.73
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.75
5 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.95
6 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.36
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 20.88
2 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 21.04
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.76
4 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.65
2 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.17
3 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.90
2 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.98
Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 22.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 20.50
2 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.86
3 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.60
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.90
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.63
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.76
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.06
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.53
3 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.20
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 22.09
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.14
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.32
4 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 25.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 23.08
2 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.29
3 Janika JirouškováJanika Jiroušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.69
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.50
2 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 23.00
3 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.09
4 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 21.39
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.75
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (so, 22.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.35
2 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.00
3 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.44
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:21.65
2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 2:30.81
3 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:39.65
4 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:49.35
5 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:12.49
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 2:24.10
2 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:46.55
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:46.62
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:57.07
5 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:03.30
6 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:03.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:37.44
2 Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:51.26
3 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:58.63
4 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 3:00.22
5 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:05.64
6 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 3:08.39
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 5:06.91
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 5:13.00
3 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:16.33
4 10 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 5:26.84
5 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 5:29.62
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 5:38.62
7 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 5:48.04
8 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 6:14.64
9 4 Vojtěch FrantlVojtěch Frantl 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 6:35.75
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 5:37.13
2 13 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 5:37.67
3 14 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:47.09
4 16 Lucie ŠafrováLucie Šafrová 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 6:05.88
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 10.23
2 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 10.85
3 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 10.91
4 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 11.41
5 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 12.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 11.69
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.29
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.82
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 12.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.13
2 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 12.39
3 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.54
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.98
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 10.59
3 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 12.19
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.30
Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.01
2 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 12.35
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 12.48
4 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.82
Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.46
2 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.94
3 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.45
4 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 13.88
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50
1 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 3 PB 1.47 o o o o o o o o xxx
2 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 PB 1.47 - o o xo o o xo o x
3 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 11 PB 1.47 o o o o xo o o xo xxx
4= Jakub ZinzerJakub Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 1.38 o o o o o xxx
4= Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 8 1.38 o o o o o xxx
6 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 1.38 o o xo o xo x
7 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 6 PB 1.30 o xo xxo xxx
8 10 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 4 PB 1.30 o xxo xxo xxx
9 Adam ŠpinkaAdam Špinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 9 1.25 o o xxx
10 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 5 1.20 xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3 PB 1.48 o o o o xo o xo xo o o x
2 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1 PB 1.45 - - o xo o xo o xo xo xxx
3 Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 4 PB 1.39 - xo xo xo xxo xo xxo xx
4 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 7 PB 1.36 o o o xo o o xxx
5 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 PB 1.33 o o o xxo o xxx
6 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 9 PB 1.30 o o xxo xo xx
7 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 6 PB 1.30 o o o xxo xxx
8 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 10 PB 1.30 o o xo xxo xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 22.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 4.62 4.61 4.62 4.50 4.62
2 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 4.40 4.40 4.15 4.19 4.40
3 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 1 PB 4.32 4.10 4.32 4.00 4.32
4 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 4.14 4.02 4.09 4.14 4.14
5 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 4.12 3.63 3.93 4.12 4.12
6 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 3.98 3.86 3.73 3.98 3.98
7 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 5 PB 3.85 3.80 x 3.85 3.85
8 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 3.82 3.82 3.75 3.81 3.82
9 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 7 3.79 3.64 3.71 3.79 3.79
10 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2 3.23 x 3.23 x 3.23
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (so, 22.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 6 PB 4.39 4.12 3.94 4.39 4.39
2 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 4.22 4.04 4.12 4.22 4.22
3 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 1 PB 3.94 3.94 x x 3.94
4 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 3.82 3.33 3.66 3.82 3.82
5 Petr StruskaPetr Struska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 PB 3.81 3.79 3.78 3.81 3.81
6 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 7 PB 3.71 3.60 - 3.71 3.71
7 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 3.65 3.65 3.23 3.28 3.65
8 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4 PB 3.61 3.53 3.61 x 3.61
Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 NM x x - -
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 6 PB 4.50 4.42 4.50 4.45 4.50 4.38 4.29 4.22
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 4.45 3.40 4.45 3.99 4.45 3.70 4.27 4.26
3 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 5 PB 4.38 4.38 4.25 4.20 4.38 4.09 4.13 4.13
4 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 7 PB 4.20 x 3.93 3.80 3.93 x 4.20 x
5 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 4.17 4.17 3.83 3.96 4.17 x 3.52 3.82
6 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 4.16 4.10 3.95 4.03 4.10 4.02 4.16 3.94
7 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3 PB 4.09 4.03 3.89 4.08 4.08 3.92 4.03 4.09
8 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 4.02 3.56 3.81 4.02 4.02 3.85 x x
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 20 4.60 4.30 4.60 4.55 4.60
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 17 4.50 4.50 4.41 4.43 4.50
3 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 18 4.50 4.35 4.39 4.50 4.50
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 4.48 4.48 4.36 4.25 4.48
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 15 PB 4.45 4.28 4.20 4.45 4.45
6 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 5 PB 4.19 x 4.15 4.19 4.19
7 Sofie GregorováSofie Gregorová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 13 PB 4.10 3.74 3.61 4.10 4.10
8 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 12 PB 4.08 3.99 3.99 4.08 4.08
9 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 14 3.96 3.96 x 3.62 3.96
10 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 9 3.89 3.89 3.83 3.83 3.89
11 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 10 3.67 x 3.67 x 3.67
12 Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 1 PB 3.65 3.65 3.41 x 3.65
13 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 3.60 3.60 3.59 3.52 3.60
14 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 8 3.59 x 3.45 3.59 3.59
15 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 2 PB 3.42 3.42 3.28 3.29 3.42
16 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 3.42 x 3.42 x 3.42
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (so, 22.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 15 PB 5.18 5.18 - - 5.18
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 PB 4.21 x 4.21 x 4.21
3 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 11 PB 4.15 3.85 4.15 3.99 4.15
4 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 PB 4.09 4.09 x x 4.09
5 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 14 4.01 4.01 3.83 4.00 4.01
6 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 13 PB 3.95 3.66 3.61 3.95 3.95
7 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 3.86 3.86 3.60 3.82 3.86
8 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 12 3.81 3.81 x x 3.81
9 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 8 3.80 3.66 3.80 x 3.80
10 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 6 3.35 x 3.24 3.35 3.35
11 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 5 3.34 3.34 3.24 3.28 3.34
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 22.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 PB 5.03 4.74 5.03 - 5.03 4.64 4.65 4.92
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 5 PB 4.84 4.75 4.84 x 4.84 x 4.61 4.57
3 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 7 PB 4.60 4.48 4.60 4.43 4.60 4.28 4.33 x
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 4.57 x 4.57 4.51 4.57 4.50 4.36 x
5 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 6 PB 4.54 4.23 4.54 4.36 4.54 4.31 4.02 4.42
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3 PB 4.42 4.23 4.20 4.20 4.23 4.31 4.42 4.10
7 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 4.29 x 4.29 x 4.29 x -
8 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 4.01 x x 4.01 4.01 3.91 3.89 x
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 11.87 09.97 10.29 09.50 10.29 09.46 10.79 11.87
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 5 PB 10.13 10.11 10.13 08.89 10.13 09.76 x 08.23
3 Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 18 PB 09.94 09.49 09.75 09.94 9.94 09.43 08.98 09.27
4 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 PB 09.88 09.21 08.31 09.88 9.88 09.08 09.38 09.62
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 PB 09.17 08.56 09.05 09.17 9.17 08.76 08.66 08.99
6 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 17 PB 08.67 08.16 08.28 08.67 8.67 08.39 08.56 08.13
7 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3 PB 08.28 08.28 07.83 07.59 8.28 07.67 07.46 07.03
8 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 PB 08.27 x 07.42 07.81 7.81 08.12 07.81 08.27
9 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 13 PB 07.80 07.80 07.71 07.47 7.80
10 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 07.70 07.70 07.46 07.59 7.70
11 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 PB 07.65 07.42 07.65 07.37 7.65
12 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 14 PB 07.32 07.32 07.12 07.13 7.32
13 Aneta UjváriováAneta Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 12 PB 07.02 07.02 06.72 05.88 7.02
14 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 16 PB 06.93 06.93 x 06.75 6.93
15 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 8 PB 06.85 05.61 06.85 - 6.85
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 08.71 08.22 08.69 08.32 8.69 08.55 08.13 08.71
2 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 6 07.02 06.06 06.96 07.02 7.02 06.70 06.68 06.84
3 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 4 PB 06.59 05.67 06.49 06.00 6.49 06.59 06.06 06.54
4 Matyáš PreclíkMatyáš Preclík
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2 PB 06.34 06.23 06.34 05.15 6.34 04.86 05.45 05.21
5 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 05.56 x 05.21 x 5.21 05.53 x 05.56
6 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3 05.39 x 04.76 05.39 5.39 04.69 04.90 04.73
Celkem 6 závodníků