Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów

Ostrava (28. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI 98 AZS-AWF KATOWICEAZS-AWF KATOWICE 5 06.80 q
2 Artur ŁęczyckiArtur Łęczycki 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 06.96 q
3 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 07.05 q
4 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 07.28 q
MIKOŁAJ LASKOWSKIMIKOŁAJ LASKOWSKI 02 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafał PająkRafał Pająk 99 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 4 06.88 q
2 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 06.97 q
3 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 07.08 q
4 Marcin DróżdzMarcin Dróżdz 02 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 7 07.22 q
5 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI 98 AZS-AWF KATOWICEAZS-AWF KATOWICE 5 06.80 q
2 Rafał PająkRafał Pająk 99 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 4 06.88 q
3 Artur ŁęczyckiArtur Łęczycki 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 06.96 q
4 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 06.97 q
5 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 07.05 q
6 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 07.08 q
7 Marcin DróżdzMarcin Dróżdz 02 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 7 07.22 q
8 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 07.28 q
MIKOŁAJ LASKOWSKIMIKOŁAJ LASKOWSKI 02 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 DNS
5 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 28.1.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI 98 AZS-AWF KATOWICEAZS-AWF KATOWICE 5 06.84
2 Rafał PająkRafał Pająk 99 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 4 06.88
3 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 06.99
4 Artur ŁęczyckiArtur Łęczycki 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 07.08
5 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 7 07.12
6 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 2 07.15
7 Marcin DróżdzMarcin Dróżdz 02 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 8 07.23
8 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 07.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 28.1.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 07.02
2 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 07.09
3 4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 07.21
4 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 07.29
5 DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ 03 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 07.33
6 Wojciech JanosikWojciech Janosik 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 2 07.48
7 Kasper DrazikKasper Drazik 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 1 07.49
8 Mateusz GajekMateusz Gajek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.63
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 07.09 q
2 4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 07.19 q
3 DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ 03 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 6 07.39 q
4 Wojciech JanosikWojciech Janosik 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 07.47 q
5 Kasper DrazikKasper Drazik 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 07.49 q
6 4 Mateusz PaplickiMateusz Paplicki 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 07.57
7 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 07.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 07.14 q
2 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 07.31 q
3 Mateusz GajekMateusz Gajek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.48 q
4 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 07.51
5 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 4 07.54
6 Paweł KowalczykPaweł Kowalczyk 04 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 08.15
Adam WareckiAdam Warecki 03 MOSM TychyMOSM Tychy 7 DNS
Dominik KamudaDominik Kamuda 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 07.09 q
2 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 07.14 q
3 4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 07.19 q
4 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 07.31 q
5 DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ 03 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 6 07.39 q
6 Wojciech JanosikWojciech Janosik 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 07.47 q
7 Mateusz GajekMateusz Gajek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.48 q
8 Kasper DrazikKasper Drazik 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 07.49 q
9 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 07.51
10 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 4 07.54
11 4 Mateusz PaplickiMateusz Paplicki 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 07.57
12 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 07.60
13 Paweł KowalczykPaweł Kowalczyk 04 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 08.15
Adam WareckiAdam Warecki 03 MOSM TychyMOSM Tychy 7 DNS
Dominik KamudaDominik Kamuda 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 DNS

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.1.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.26 q
2 Marcin MADRAKMarcin MADRAK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 07.44 q
3 Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 07.56 q
4 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 07.73 q
5 Mariusz SiwyMariusz Siwy 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 07.84
Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS
Maciej KaliszMaciej Kalisz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 DNS
Karol KraszewskiKarol Kraszewski 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.1.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 07.28 q
2 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 5 07.32 q
3 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 07.33 q
4 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 07.60 q
5 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 7 07.77
6 Patryk MusiałPatryk Musiał 06 CKS BudowlaniCKS Budowlani 8 07.82
7 Kacper LatosikKacper Latosik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 07.88
8 Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 1 08.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.26 q
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 07.28 q
3 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 5 07.32 q
4 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 07.33 q
5 Marcin MADRAKMarcin MADRAK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 07.44 q
6 Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 07.56 q
7 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 07.60 q
8 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 07.73 q
9 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 7 07.77
10 Patryk MusiałPatryk Musiał 06 CKS BudowlaniCKS Budowlani 8 07.82
11 Mariusz SiwyMariusz Siwy 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 07.84
12 Kacper LatosikKacper Latosik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 07.88
13 Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 1 08.20
Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS
Maciej KaliszMaciej Kalisz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 DNS
Karol KraszewskiKarol Kraszewski 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 28.1.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.20
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 07.24
3 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 07.40
4 Marcin MADRAKMarcin MADRAK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 7 07.46
5 Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 07.56
6 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 8 07.57
7 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 07.78
Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 6 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 07.44
2 Magdalena BrendelMagdalena Brendel 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 07.80
3 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 08.05
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 7 08.06
5 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 6 08.21
6 Karolina JaueringKarolina Jauering 99 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 2 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZOFIA TKOCZZOFIA TKOCZ 03 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 5 07.92
2 Laura CichyLaura Cichy 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 07.99
3 Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek 03 Piast GliwicePiast Gliwice 3 08.12
4 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 8 08.19
5 Nicole StasikNicole Stasik 04 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 2 08.22
6 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 4 08.36
7 Martyna BoguniewiczMartyna Boguniewicz 04 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 7 08.38
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 07.67 q
MS MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA 07 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 4 08.01
3 Anna BłażyńskaAnna Błażyńska 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 8 08.17 q
4 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 3 08.33 q
5 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 08.51 q
Anna ChodackaAnna Chodacka 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
Julia RzeszutkoJulia Rzeszutko 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 07.94 q
2 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 07.98 q
3 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.27 q
MS Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 08.58
5 Agata KalinowskaAgata Kalinowska 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 8 08.59 q
6 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 3 08.60
7 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 08.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 07.67 q
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 07.94 q
3 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 07.98 q
4 MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA 07 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 4 08.01
5 Anna BłażyńskaAnna Błażyńska 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 8 08.17 q
6 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.27 q
7 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 3 08.33 q
8 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 08.51 q
9 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 08.58
10 Agata KalinowskaAgata Kalinowska 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 8 08.59 q
11 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 3 08.60
12 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 08.71
Anna ChodackaAnna Chodacka 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
Julia RzeszutkoJulia Rzeszutko 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 07.64
2 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 07.89
3 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 07.96
4 Anna BłażyńskaAnna Błażyńska 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 3 08.10
5 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 08.55
6 Agata KalinowskaAgata Kalinowska 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 08.59
Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 DNS
Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 21.35
2 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI 98 AZS-AWF KATOWICEAZS-AWF KATOWICE 5 21.49
3 5 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 21.85
4 4 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 KS A:S AWF KATOWICEKS A:S AWF KATOWICE 3 22.23
5 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 2 22.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 22.05
2 Marcin DróżdzMarcin Dróżdz 02 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 22.84
3 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.67
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 21.35
2 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI 98 AZS-AWF KATOWICEAZS-AWF KATOWICE 5 21.49
3 5 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 21.85
4 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 22.05
5 4 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 KS A:S AWF KATOWICEKS A:S AWF KATOWICE 3 22.23
6 Marcin DróżdzMarcin Dróżdz 02 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 22.84
7 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 2 22.87
8 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.67
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 22.46
2 6 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 22.68
3 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 22.90
4 DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ 03 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 2 23.90
Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kasper DrazikKasper Drazik 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.47
2 Mikołaj WITOSMikołaj WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 23.96
3 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 24.24
Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 5 24.94
MS Emil CelińskiEmil Celiński 04 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 3 27.20
Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 6 DNS
Dominik KamudaDominik Kamuda 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 22.46
2 6 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 22.68
3 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 22.90
4 Kasper DrazikKasper Drazik 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.47
5 DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ 03 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 2 23.90
6 Mikołaj WITOSMikołaj WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 23.96
7 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 24.24
8 TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY 04 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 5 24.94
9 Emil CelińskiEmil Celiński 04 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 3 27.20
Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 DNS
Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 DNS
Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 6 DNS
Dominik KamudaDominik Kamuda 04 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 23.12
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.17
3 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 6 23.33
4 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.64
5 Marcin MADRAKMarcin MADRAK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 1 23.87
Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 24.18
2 Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 24.32
3 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 25.48
4 Mariusz SiwyMariusz Siwy 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 25.75
5 Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 1 26.56
Maciej KaliszMaciej Kalisz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 23.12
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.17
3 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 6 23.33
4 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 23.64
5 Marcin MADRAKMarcin MADRAK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 1 23.87
6 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 24.18
7 Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 24.32
8 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 25.48
9 Mariusz SiwyMariusz Siwy 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 25.75
10 Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 1 26.56
Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 DNS
Maciej KaliszMaciej Kalisz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 24.12
2 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 24.50
3 Magdalena BrendelMagdalena Brendel 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 25.30
Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 5 26.91
2 6 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 27.12
3 Karolina JaueringKarolina Jauering 99 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 6 27.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 24.12
2 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 24.50
3 Magdalena BrendelMagdalena Brendel 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 25.30
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 5 26.91
5 6 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 27.12
6 Karolina JaueringKarolina Jauering 99 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 6 27.71
Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 DNS

200 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole StasikNicole Stasik 04 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 6 26.40
2 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 26.57
3 Julia ŚLIWAJulia ŚLIWA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 27.14
4 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 27.89
5 Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek 03 Piast GliwicePiast Gliwice 3 28.02
6 ZOFIA TKOCZZOFIA TKOCZ 03 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 5 30.81
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 24.85
2 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 25.63
MS MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA 07 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 3 26.45
4 Anna BłażyńskaAnna Błażyńska 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 2 26.48
5 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 26.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 27.50
2 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS Iskra PszczynaMKS Iskra Pszczyna 3 28.08
3 Agata KalinowskaAgata Kalinowska 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 5 28.35
4 Nicole DelanowskaNicole Delanowska 05 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 28.51
5 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 28.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 26.80
2 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 28.99
3 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 29.19
Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 24.85
2 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 25.63
3 MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA 07 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 3 26.45
4 Anna BłażyńskaAnna Błażyńska 06 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 2 26.48
5 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 26.80
6 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 26.95
7 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 27.50
8 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS Iskra PszczynaMKS Iskra Pszczyna 3 28.08
9 Agata KalinowskaAgata Kalinowska 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 5 28.35
10 Nicole DelanowskaNicole Delanowska 05 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 28.51
11 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 28.81
12 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 28.99
13 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 29.19
Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 DNS

300 m - Muži

(pá, 28.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 33.77
2 5 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 33.96
3 4 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 KS A:S AWF KATOWICEKS A:S AWF KATOWICE 4 34.40
Celkem 3 závodníků

300 m - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Bartosz ZAJĄCBartosz ZAJĄC 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 37.77
2 6 Dawid RoterDawid Roter 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 37.80
3 5 KAMIL BUGLAKAMIL BUGLA 06 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 5 38.02
MS 2 Wojciech MehlichWojciech Mehlich 06 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 2 39.22
5 3 Bartosz PalecznyBartosz Paleczny 05 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 40.04
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 41.34
2 5 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 42.63
3 2 Weronika RokickaWeronika Rokicka 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 43.86
4 3 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 3 43.95
5 1 Cenkier WeronikaCenkier Weronika 05 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 1 45.54
4 Rozalia MalinaRozalia Malina 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Iga ŚliwaIga Śliwa 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 46.22
2 6 EMILIA KUSTOŚEMILIA KUSTOŚ 06 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 6 49.37
3 2 Pola KosińskaPola Kosińska 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 49.87
4 1 Marta NiewrzołMarta Niewrzoł 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 1 50.72
5 3 Alicja NIEDŹWIEDŹAlicja NIEDŹWIEDŹ 06 Piast GliwicePiast Gliwice 3 50.99
4 Martyna HermanowiczMartyna Hermanowicz 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 41.34
2 5 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 42.63
3 2 Weronika RokickaWeronika Rokicka 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 43.86
4 3 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 3 43.95
5 1 Cenkier WeronikaCenkier Weronika 05 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 1 45.54
6 5 Iga ŚliwaIga Śliwa 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 46.22
7 6 EMILIA KUSTOŚEMILIA KUSTOŚ 06 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 6 49.37
8 2 Pola KosińskaPola Kosińska 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 49.87
9 1 Marta NiewrzołMarta Niewrzoł 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 1 50.72
10 3 Alicja NIEDŹWIEDŹAlicja NIEDŹWIEDŹ 06 Piast GliwicePiast Gliwice 3 50.99
4 Rozalia MalinaRozalia Malina 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS
4 Martyna HermanowiczMartyna Hermanowicz 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 DNS

400 m - Muži

(pá, 28.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 48.00
2 6 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 KS AZS-AWF KATOWICEKS AZS-AWF KATOWICE 6 49.00
3 4 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 50.19
4 3 Sebstian RosółSebstian Rosół 99 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 52.51
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak 04 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 5 49.64
2 6 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 49.95
3 4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 51.86
4 3 Paweł KuźmińskiPaweł Kuźmiński 04 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 3 52.96
5 2 Marcin BizońMarcin Bizoń 04 Just Team Bielsko-BiałaJust Team Bielsko-Biała 2 53.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Mateusz PaplickiMateusz Paplicki 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 54.04
2 5 Grzegorz PrzewodowskiGrzegorz Przewodowski 04 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 5 54.28
3 6 Kasper KorzeniowskiKasper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 56.04
MS 3 Maciej WłodarczykMaciej Włodarczyk 04 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 3 60.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak 04 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 5 49.64
2 6 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 49.95
3 4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 51.86
4 3 Paweł KuźmińskiPaweł Kuźmiński 04 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 3 52.96
5 2 Marcin BizońMarcin Bizoń 04 Just Team Bielsko-BiałaJust Team Bielsko-Biała 2 53.59
6 4 Mateusz PaplickiMateusz Paplicki 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 54.04
7 5 Grzegorz PrzewodowskiGrzegorz Przewodowski 04 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 5 54.28
8 6 Kasper KorzeniowskiKasper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 56.04
9 3 Maciej WłodarczykMaciej Włodarczyk 04 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 3 60.47

400 m - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Karolina SkibińskaKarolina Skibińska 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 56.59
2 6 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 60.51
3 4 Agnieszka HYRNIKAgnieszka HYRNIK 98 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 65.25
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Justyna KuźmińskaJustyna Kuźmińska 04 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 5 56.78
2 6 Emilia TomalaEmilia Tomala 04 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 6 63.32
4 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 DNS
3 Anna KonopkoAnna Konopko 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 3 DNS
Celkem 4 závodníků

600 m - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Kamil PrzybyłaKamil Przybyła 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1 1:24.14
2 2 Michał GiedźMichał Giedź 06 TL ,, Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,, Pogoń" Ruda Śląska 2 1:25.49
3 3 Olivier CZERNELOlivier CZERNEL 06 Piast GliwicePiast Gliwice 3 1:27.08
4 6 Mateusz MajewskiMateusz Majewski 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:28.07
5 5 Borys NeumannBorys Neumann 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 1:28.67
6 4 Przemysław FrańczukPrzemysław Frańczuk 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 4 1:31.46
MS 9 Tomasz MarkowskiTomasz Markowski 06 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 9 1:35.44
MS 10 Damian SiwekDamian Siwek 06 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 10 1:35.81
9 7 Bartłomiej KarwatBartłomiej Karwat 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 1:37.29
8 Piotr WalaPiotr Wala 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 8 DNS
Celkem 10 závodníků

600 m - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Julia KorzuchJulia Korzuch 95 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 1 1:32.19
2 2 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 1:34.80
3 3 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 3 1:35.85
MS 7 Julia ZagajskaJulia Zagajska 02 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 7 1:37.60
5 4 Kamila AugustiniokKamila Augustiniok 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 1:37.75
6 5 Alicja JakubowskaAlicja Jakubowska 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 1:39.60
7 6 Hanna BigdowskaHanna Bigdowska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:42.47
8 9 Magdalena JankowskaMagdalena Jankowska 06 MKS Czechowice - DziedziceMKS Czechowice - Dziedzice 9 1:47.26
9 8 Julia HerudJulia Herud 06 MKS -SMS Victoria RacibórzMKS -SMS Victoria Racibórz 8 1:48.27
10 10 Zuzanna WANATZuzanna WANAT 06 Piast GliwicePiast Gliwice 10 1:50.48
11 11 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 11 1:51.88
Celkem 11 závodníků

800 m - Muži

(pá, 28.1.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:54.11
2 1 Stanisław MaciejewskiStanisław Maciejewski 99 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 1 2:05.99
3 3 ARTUR OLBRICHARTUR OLBRICH 85 MKS-SMS "VICTORIA" RACIBÓRZMKS-SMS "VICTORIA" RACIBÓRZ 3 2:18.37
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Miłosz CitakMiłosz Citak 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 1:56.20
2 9 Konrad SimińskiKonrad Simiński 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:57.86
3 7 Marek DybałaMarek Dybała 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 1:59.27
4 6 Wojciech KorycińskiWojciech Koryciński 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 2:01.89
5 4 Radosław BartłomiejczykRadosław Bartłomiejczyk 04 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 2:04.77
6 5 Bartłomiej CiałońBartłomiej Ciałoń 04 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 2 2:08.98
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Alicja WójcikAlicja Wójcik 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:12.92
2 3 Wiktoria PrządkaWiktoria Prządka 03 LKS PszczynaLKS Pszczyna 6 2:14.38
3 1 Natalia MATURANatalia MATURA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 2:35.40
Celkem 3 závodníků

1000 m - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Kamil FlorekKamil Florek 05 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoźleLUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 2:44.24
2 4 Jakub MarekwicaJakub Marekwica 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 4 2:45.16
3 3 Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 2:51.79
4 2 MATEUSZ WANGLORZMATEUSZ WANGLORZ 06 UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy 2 2:56.51
5 5 Mikołaj PiszMikołaj Pisz 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 5 2:56.72
MS 7 Kacper KadłuczkaKacper Kadłuczka 06 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoźleLUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 2:57.42
7 12 Mateusz KałużnyMateusz Kałużny 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 12 2:57.55
8 6 Franciszek CzerneckiFranciszek Czernecki 06 Just Team Bielsko-BiałaJust Team Bielsko-Biała 6 2:57.82
9 10 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 10 2:58.15
10 8 Krzysztof BiedrawaKrzysztof Biedrawa 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 8 2:59.26
11 9 Mikołaj DudzińskiMikołaj Dudziński 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 9 2:59.27
11 Dawid KnypsDawid Knyps 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 11 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 13 Karolina PorębskaKarolina Porębska 02 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 13 2:53.15
Celkem 1 závodníků

1000 m - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Zuzanna MaciejczekZuzanna Maciejczek 05 UKS Brenna-GórkiUKS Brenna-Górki 14 3:15.23
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 28.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Marcin CiepłakMarcin Ciepłak 91 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 4:15.75
2 1 Karol GrabowskiKarol Grabowski 89 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 4:17.16
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Kamil HerzykKamil Herzyk 04 Just Team Bielsko-BiałaJust Team Bielsko-Biała 5 4:01.01
2 4 Mateusz HajdukMateusz Hajduk 04 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 4 4:34.20
3 3 Eryk BabiuchEryk Babiuch 03 UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC 3 4:34.83
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Julia ChromikJulia Chromik 02 LKS PogórzeLKS Pogórze 5 4:46.42
2 4 Sylwia ŚlęzakSylwia Ślęzak 95 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 4:47.27
3 3 Joanna SikoraJoanna Sikora 00 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 4:59.76
6 Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliwia HAŁKAOliwia HAŁKA 04 Piast GliwicePiast Gliwice 1 4:54.96
2 Anna LizińskaAnna Lizińska 04 POLPOL 2 4:47.84
Celkem 2 závodníků

2000 m - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jakub MachulecJakub Machulec 05 LKS PszczynaLKS Pszczyna 1 5:40.28
2 9 Maciej LACHOWSKIMaciej LACHOWSKI 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 9 5:51.35
3 8 Tomasz CzubakTomasz Czubak 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 5:55.50
4 3 Bartosz FrańczukBartosz Frańczuk 06 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 3 6:05.83
5 2 Dominik WawrowskiDominik Wawrowski 05 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 2 6:05.93
6 6 Marcin KędziorMarcin Kędzior 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 6:08.15
7 4 Wiktor ŁuczakWiktor Łuczak 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 6:09.60
8 7 Radosław PoradaRadosław Porada 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 6:09.91
9 10 Miłosz PASOWICZMiłosz PASOWICZ 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 10 6:21.69
10 5 Tadeusz MielimąkaTadeusz Mielimąka 05 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 5 6:25.50
Celkem 10 závodníků

2000 m - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Natalia DziubaNatalia Dziuba 05 MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz 15 6:57.72
2 12 Zuzanna CzyżZuzanna Czyż 06 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 12 6:59.80
3 13 Nadia ŁuszczkiNadia Łuszczki 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 13 7:00.30
4 11 Anna SzoskaAnna Szoska 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 11 7:01.70
5 14 Oliwia DzierżekOliwia Dzierżek 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 14 7:18.37
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(pá, 28.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Rafał FormickiRafał Formicki 95 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 08:46.51
2 6 Cyprian GRZELKACyprian GRZELKA 01 Piast GliwicePiast Gliwice 6 09:17.17
3 4 Arkadiusz KardasArkadiusz Kardas 89 TS AKS ChoRzówTS AKS ChoRzów 4 09:22.53
4 1 Dominik KlimekDominik Klimek 95 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09:28.85
3 Karol BizonKarol Bizon 02 MOSM TychyMOSM Tychy 3 DNS
5 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Adrian RombergAdrian Romberg 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 08:43.56
2 8 Łęski BrunoŁęski Bruno 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 08:50.18
3 9 Tomasz FijakTomasz Fijak 04 MKS ŻywiecMKS Żywiec 9 09:15.72
4 10 Adam HadaszAdam Hadasz 04 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 10 09:58.70
12 Artur BizońArtur Bizoń 04 MOSM TychyMOSM Tychy 12 DNS
4 Mateusz HajdukMateusz Hajduk 04 TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 11 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Magdalena WilkMagdalena Wilk 02 MOSM TychyMOSM Tychy 13 11:41.46
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Rozalia MalinaRozalia Malina 04 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 16 10:09.11
2 15 Karolina KozikKarolina Kozik 03 MOSM TychyMOSM Tychy 15 11:00.05
3 14 Zuzanna JarlaczyńskaZuzanna Jarlaczyńska 03 MOSM TychyMOSM Tychy 14 13:42.25
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikołaj WITOSMikołaj WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 08.50
MS Piotr MehlichPiotr Mehlich 03 UKS Komar w Strzelcach OpolskichUKS Komar w Strzelcach Opol... 6 08.57
3 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 7 09.19
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Igor GrzesiowskiIgor Grzesiowski 05 POLPOL 09.12
2 Bartosz PalecznyBartosz Paleczny 05 POLPOL 3 10.30
3 Jakub ChmielewskiJakub Chmielewski 05 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 10.77
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Mehlich ZofiaMehlich Zofia 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 DNF
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CyrulińskaAnna Cyrulińska 03 CKS BudowlaniCKS Budowlani 4 11.15
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 08.62
2 5 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 09.25
3 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 09.42
4 2 Weronika RokickaWeronika Rokicka 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 09.62
5 Amelia RoszkowskaAmelia Roszkowska 06 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 8 09.94
6 Katarzyna MońkaKatarzyna Mońka 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 2 09.99
7 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS Iskra PszczynaMKS Iskra Pszczyna 3 10.05
8 Roksana PlaminiakRoksana Plaminiak 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 1 10.26
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(pá, 28.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 1,95 2,00
1 Przemysław RutowiczPrzemysław Rutowicz
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
00 2 1.95 xxo o xxx
Mateusz TomaszekMateusz Tomaszek
Piast GliwicePiast Gliwice
00 1 DNS
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95
1 Mateusz JaniaMateusz Jania
MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz
03 3 1.90 - - - - - - - o o o o xxx
2 Wojciech JanosikWojciech Janosik
CKS BudowlaniCKS Budowlani
03 2 1.75 - - o o o o xo xxo xxx
3 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
03 1 1.50 o o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85
1 Bartłomiej BireckiBartłomiej Birecki
MKS ŻywiecMKS Żywiec
06 3 1.75 - - - - o o xo o xxx
2 Jakub ChmielewskiJakub Chmielewski
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
05 1 1.60 o o xo o xxo xxx
3 Patryk MusiałPatryk Musiał
CKS BudowlaniCKS Budowlani
06 2 1.50 o o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,60
1 Emilia WięckowskaEmilia Więckowska
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
04 3 1.54 o o o o o xo xxx
2 KLAUDIA ŁUKASZCZYKKLAUDIA ŁUKASZCZYK
TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
04 2 1.48 - - o o xxx
3 Amelia PłusaAmelia Płusa
CKS BudowlaniCKS Budowlani
03 1 1.35 xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54
1 Amelia RoszkowskaAmelia Roszkowska
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
06 3 1.51 - o o o o o o xxx
2 Roksana PlaminiakRoksana Plaminiak
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
05 2 1.48 - o o o o o xxx
3 Konstancja KuśKonstancja Kuś
MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice
05 4 1.45 - o o o o xxx
4 Edyta ChudekEdyta Chudek
Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice
06 1 1.35 o xxo o xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 28.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pr:emysław RutowiczPr:emysław Rutowicz
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
00 3 6.67 6.33 6.67 6.56 6.67 6.53 6.38 x
2 MIKOŁAJ LASKOWSKIMIKOŁAJ LASKOWSKI
RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK
02 2 6.57 6.19 6.37 x 6.37 x 6.44 6.57
3 11 Kacper UcherekKacper Ucherek
RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK
02 1 5.99 5.82 5.78 x 5.82 5.95 5.99 5.89
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
04 6 6.62 x 6.62 x 6.62 6.38 6.40 6.61
2 Jan WieczorekJan Wieczorek
UKS MIOTACZ SOSNOWICUKS MIOTACZ SOSNOWIC
04 7 6.55 6.32 6.40 x 6.40 6.30 6.55 6.34
3 Kacper JóźwiakKacper Jóźwiak
CKS BudowlaniCKS Budowlani
03 1 6.24 6.17 6.14 x 6.17 5.83 6.24 6.15
4 Kacper ZamojskiKacper Zamojski
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 2 6.04 5.97 6.04 6.01 6.04 x x 5.94
5 PIOTR RECLIKPIOTR RECLIK
RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK
03 5 6.00 5.71 5.76 5.82 5.82 5.80 6.00 5.81
Dawid WiśniewskiDawid Wiśniewski
TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie
03 3 DNS
Adam WareckiAdam Warecki
MOSM TychyMOSM Tychy
03 4 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mateusz MisterekMateusz Misterek
MOSM TychyMOSM Tychy
05 4 6.19 5.37 6.19 6.08 6.19 6.14 6.07 -
2 Bartłomiej BireckiBartłomiej Birecki
MKS ŻywiecMKS Żywiec
06 1 6.17 6.01 5.82 5.64 6.01 6.17 6.06 5.94
3 Igor GrzesiowskiIgor Grzesiowski
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
05 2 5.18 5.18 4.81 4.92 5.18 5.03 4.93 5.06
4 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko
Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice
05 3 5.13 4.96 5.02 5.13 5.13 4.94 4.76 4.84
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Sara KordekSara Kordek
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
01 3 6.05 5.81 6.05 5.85 6.05 - - -
2 11 Natalia MACHNatalia MACH
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
99 2 5.68 x x x - 5.03 x 5.68
3 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
Piast GliwicePiast Gliwice
95 1 5.00 4.93 4.95 5.00 5.00 x x 4.89
Julia FrąckowiakJulia Frąckowiak
MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno
99 4 NM x x x - x x x
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Wiktoria GawryśWiktoria Gawryś
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 4 5.39 4.93 5.29 5.39 5.39 5.32 x x
2 Julia ŚLIWAJulia ŚLIWA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
03 5 5.39 5.11 x 5.20 5.20 4.99 5.39 5.13
3 Oliwia ŚlusarczykOliwia Ślusarczyk
MOSM TychyMOSM Tychy
03 6 5.06 4.89 x x 4.89 5.06 x x
4 9 Sonia PALASonia PALA
MKS Iskra PszczynaMKS Iskra Pszczyna
03 3 4.96 4.84 x 4.74 4.84 4.67 4.96 4.86
5 Oliwia DżumałoOliwia Dżumało
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 1 4.28 4.06 4.20 3.96 4.20 x 4.26 4.28
6 Oliwia RygielOliwia Rygiel
TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie
03 2 4.15 4.01 4.15 x 4.15 x x x
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Paulina NawrotPaulina Nawrot
MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza
06 3 5.29 x 5.29 x 5.29 x x x
2 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
06 2 4.83 4.37 4.24 4.79 4.79 4.65 4.71 4.83
3 9 Patrycja RESZKOPatrycja RESZKO
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
06 1 4.16 4.16 x 3.47 4.16 - - -
Celkem 3 závodníků

trojskok - Muži

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartosz ŚwierczynaBartosz Świerczyna
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
98 3 14.69 x x 14.69 14.69 13.13 x x
2 11 Kacper UcherekKacper Ucherek
RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK
02 1 12.82 x x 12.82 12.82 - x 12.19
Celkem 2 závodníků

trojskok - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kacper JóźwiakKacper Jóźwiak
CKS BudowlaniCKS Budowlani
03 2 13.41 12.73 12.96 13.03 13.03 13.21 13.41 13.31
2 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
04 3 13.37 x x 12.97 12.97 13.18 x 13.37
3 Jan WieczorekJan Wieczorek
UKS MIOTACZ SO?SNOWIECUKS MIOTACZ SO?SNOWIEC
04 1 13.22 12.23 x x 12.23 13.22 13.18 x
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mateusz MisterekMateusz Misterek
MOSM TychyMOSM Tychy
05 1 13.42 13.01 13.07 13.18 13.18 13.17 13.24 13.42
Celkem 1 závodníků

trojskok - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Sara KordekSara Kordek
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
01 2 13.15 x x 12.95 12.95 12.98 12.92 13.15
2 11 Natalia MACHNatalia MACH
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
99 3 12.25 x x 12.25 12.25 x x x
3 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
Piast GliwicePiast Gliwice
95 1 10.70 10.34 10.42 x 10.42 x 10.42 10.70
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julia DudaJulia Duda
KS A:S AWF KATOWICEKS A:S AWF KATOWICE
04 3 12.17 11.28 11.68 x 11.68 11.66 12.17 11.87
2 9 Wiktoria GawryśWiktoria Gawryś
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 2 11.27 10.93 x 11.11 11.11 10.76 11.27 x
3 9 Sonia PALASonia PALA
MKS Iskra PszczynaMKS Iskra Pszczyna
03 1 10.55 x 10.26 10.42 10.42 10.35 10.55 10.38
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dagmara StępieńDagmara Stępień
KA AZS AWF KAYOWICEKA AZS AWF KAYOWICE
05 1 10.75 10.51 10.75 10.58 10.75 10.72 x 10.43
2 9 Patrycja RESZKOPatrycja RESZKO
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
06 2 09.11 09.11 08.96 x 9.11 x x x
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MARTYNA MALINAMARTYNA MALINA
UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy
05 6 13.21 13.12 x 12.00 13.12 12.79 13.21 12.99
2 Konstancja KuśKonstancja Kuś
MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice
05 4 10.30 10.14 08.78 09.35 10.14 10.30 09.61 09.90
3 JULIA WILIŃSKAJULIA WILIŃSKA
MKS USTROŃMKS USTROŃ
06 1 09.93 09.11 09.87 09.27 9.87 08.70 09.28 09.93
4 Paulina NawrotPaulina Nawrot
MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza
06 3 09.81 - - - - - 09.47 09.81
5 Maja WłodarczykMaja Włodarczyk
UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC
05 5 09.00 08.77 08.88 x 8.88 08.66 x 09.00
6 Anna ChodackaAnna Chodacka
MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno
06 2 08.82 08.82 x x 8.82 x - -
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martyna TymińskaMartyna Tymińska
KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE
98 11.64 11.64 10.69 x 11.64 10.89 x x
2 Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek
UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC
01 09.54 09.40 09.46 09.34 9.46 09.18 09.33 09.54
3 Natalia NawrotNatalia Nawrot
UKS MIOTACZ SOSNOWIECUKS MIOTACZ SOSNOWIEC
02 09.48 09.48 09.41 09.34 9.48 x 08.37 09.04
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(pá, 28.1.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Małgorzata PałasińskaMałgorzata Pałasińska
CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa
04 4 12.33 10.89 11.47 11.19 11.47 12.33 12.16 x
2 Wiktoria DrózdWiktoria Drózd
Piast GliwicePiast Gliwice
03 1 10.58 10.39 10.58 x 10.58 10.15 x 09.83
3 Aleksandra SzczyrbaAleksandra Szczyrba
MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec
04 2 08.89 08.51 08.87 08.32 8.87 08.89 08.52 08.31
Karolina PiertaszKarolina Piertasz
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 3 DNS - - - - - -
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 28.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michał SzymiczekMichał Szymiczek
UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory
06 3 13.11 x 12.15 13.11 13.11 12.36 12.82 x
2 Wiktor PisarskiWiktor Pisarski
MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec
05 2 13.05 12.95 13.05 12.61 13.05 12.55 12.93 12.64
3 Sebastian RachwalikSebastian Rachwalik
CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa
05 4 12.87 10.83 12.71 12.12 12.71 12.87 12.11 12.01
4 Dominik WróbelDominik Wróbel
POLPOL
06 5 12.86 11.93 12.01 12.53 12.53 12.16 12.25 12.86
5 KAMIL WĘGLAREKKAMIL WĘGLAREK
UKS Piątka Plus RydułtowyUKS Piątka Plus Rydułtowy
05 1 11.95 11.35 11.95 10.54 11.95 10.91 11.62 11.62
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 28.1.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub OlszyńskiJakub Olszyński
MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec
03 4 13.78 13.35 x 13.78 13.78 x 13.45 x
2 Bartosz KsiążczykBartosz Książczyk
MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM
03 2 12.07 10.83 x 11.56 11.56 12.07 x 11.82
3 PRZEMYSŁAW RUSINPRZEMYSŁAW RUSIN
RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK
04 1 11.99 10.62 10.16 11.81 11.81 11.99 11.59 x
4 Jakub GurzkowskiJakub Gurzkowski
POLPOL
03 3 11.36 09.97 10.83 11.36 11.36 x x x
5 Jakub WykrotaJakub Wykrota
POLPOL
03 5 10.16 x x x - x 09.33 10.16
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 28.1.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patryk GórskiPatryk Górski
MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno
00 1 10.44 09.77 10.23 x 10.23 10.05 10.12 10.44
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 2000 m - Dorostenky

(pá, 28.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kinga TomasikKinga Tomasik 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 09:37.66
2 Aleksandra WalaszekAleksandra Walaszek 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 10:06.46
Sylwia ŁaśSylwia Łaś 06 Mks Czechowice-DziedziceMks Czechowice-Dziedzice 2 DNF
Celkem 3 závodníků