Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów
Ostrava (28. 1. 2022)200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 21.35 | |||||||||||||
2 | PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI | 98 | AZS-AWF KATOWICE | 5 | 21.49 | ||||||||||||||
3 | 5 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 21.85 | |||||||||||||
4 | 4 | Adam PażdzierzAdam Pażdzierz | 00 | KS A:S AWF KATOWICE | 3 | 22.23 | |||||||||||||
5 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2 | 22.87 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | KS AZS AWF KATOWICE | 5 | 22.05 | ||||||||||||||
2 | Marcin DróżdzMarcin Dróżdz | 02 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 22.84 | ||||||||||||||
3 | Piotr KuzakPiotr Kuzak | 97 | MCKiS Jaworzno | 3 | 23.67 | ||||||||||||||
5 | Michał WróbelMichał Wróbel | 02 | UKS Czwórka Żory | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 21.35 | ||
2 | PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKIPRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI | 98 | AZS-AWF KATOWICE | 5 | 21.49 | |||
3 | 5 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 21.85 | ||
4 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | KS AZS AWF KATOWICE | 5 | 22.05 | |||
5 | 4 | Adam PażdzierzAdam Pażdzierz | 00 | KS A:S AWF KATOWICE | 3 | 22.23 | ||
6 | Marcin DróżdzMarcin Dróżdz | 02 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 22.84 | |||
7 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2 | 22.87 | |||
8 | Piotr KuzakPiotr Kuzak | 97 | MCKiS Jaworzno | 3 | 23.67 | |||
5 | Michał WróbelMichał Wróbel | 02 | UKS Czwórka Żory | 6 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktor CyganWiktor Cygan | 03 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 22.46 | ||||||||||||||
2 | 6 | Damian KaniaDamian Kania | 04 | UKS Czwórka Żory | 5 | 22.68 | |||||||||||||
3 | Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa | 04 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 22.90 | ||||||||||||||
4 | DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ | 03 | RMKS RYBNIK | 2 | 23.90 | ||||||||||||||
Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kasper DrazikKasper Drazik | 04 | UKS Czwórka Żory | 5 | 23.47 | ||||||||||||||
2 | Mikołaj WITOSMikołaj WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 23.96 | ||||||||||||||
3 | Seweryn HajdukSeweryn Hajduk | 04 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 24.24 | ||||||||||||||
Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS MOSM BYTOM | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 28.1.2022 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY | 04 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 5 | 24.94 | ||||||||||||||
MS | Emil CelińskiEmil Celiński | 04 | UKS Komar w Strzelcach Opol... | 3 | 27.20 | ||||||||||||||
Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz | 04 | Orlęta Częstochowa | 6 | DNS | |||||||||||||||
Dominik KamudaDominik Kamuda | 04 | Orlęta Częstochowa | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktor CyganWiktor Cygan | 03 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 22.46 | |||
2 | 6 | Damian KaniaDamian Kania | 04 | UKS Czwórka Żory | 5 | 22.68 | ||
3 | Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa | 04 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 22.90 | |||
4 | Kasper DrazikKasper Drazik | 04 | UKS Czwórka Żory | 5 | 23.47 | |||
5 | DANIEL NIMTSZDANIEL NIMTSZ | 03 | RMKS RYBNIK | 2 | 23.90 | |||
6 | Mikołaj WITOSMikołaj WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 23.96 | |||
7 | Seweryn HajdukSeweryn Hajduk | 04 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 24.24 | |||
8 | TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY | 04 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 5 | 24.94 | |||
9 | Emil CelińskiEmil Celiński | 04 | UKS Komar w Strzelcach Opol... | 3 | 27.20 | |||
Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | DNS | ||||
Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS MOSM BYTOM | 6 | DNS | ||||
Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz | 04 | Orlęta Częstochowa | 6 | DNS | ||||
Dominik KamudaDominik Kamuda | 04 | Orlęta Częstochowa | 4 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian LiburaSebastian Libura | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 23.12 | ||||||||||||||
2 | Jakub LiburaJakub Libura | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 23.17 | ||||||||||||||
3 | Piotr MleczekPiotr Mleczek | 05 | UKS MIOTACZ SOSNOWIEC | 6 | 23.33 | ||||||||||||||
4 | Oskar MrugałaOskar Mrugała | 05 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.64 | ||||||||||||||
5 | Marcin MADRAKMarcin MADRAK | 06 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 1 | 23.87 | ||||||||||||||
Łukasz DeresŁukasz Deres | 05 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip PietrzykFilip Pietrzyk | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 24.18 | ||||||||||||||
2 | Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 24.32 | ||||||||||||||
3 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 25.48 | ||||||||||||||
4 | Mariusz SiwyMariusz Siwy | 06 | UKS Trójka Mikołów | 2 | 25.75 | ||||||||||||||
5 | Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz | 06 | TS AKS ChoRzów | 1 | 26.56 | ||||||||||||||
Maciej KaliszMaciej Kalisz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian LiburaSebastian Libura | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 23.12 | |||
2 | Jakub LiburaJakub Libura | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 23.17 | |||
3 | Piotr MleczekPiotr Mleczek | 05 | UKS MIOTACZ SOSNOWIEC | 6 | 23.33 | |||
4 | Oskar MrugałaOskar Mrugała | 05 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.64 | |||
5 | Marcin MADRAKMarcin MADRAK | 06 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 1 | 23.87 | |||
6 | Filip PietrzykFilip Pietrzyk | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 24.18 | |||
7 | Wiktor KAŁUŻAWiktor KAŁUŻA | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 24.32 | |||
8 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 25.48 | |||
9 | Mariusz SiwyMariusz Siwy | 06 | UKS Trójka Mikołów | 2 | 25.75 | |||
10 | Borys PaszkiewiczBorys Paszkiewicz | 06 | TS AKS ChoRzów | 1 | 26.56 | |||
Łukasz DeresŁukasz Deres | 05 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 5 | DNS | ||||
Maciej KaliszMaciej Kalisz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 5 | 24.12 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 24.50 | ||||||||||||||
3 | Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 25.30 | ||||||||||||||
Karolina StomporKarolina Stompor | 02 | MKS MOS Katowice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 5 | 26.91 | ||||||||||||||
2 | 6 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 27.12 | |||||||||||||
3 | Karolina JaueringKarolina Jauering | 99 | TS AKS ChoRzów | 6 | 27.71 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 5 | 24.12 | |||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 24.50 | |||
3 | Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 25.30 | |||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 5 | 26.91 | |||
5 | 6 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | KS AZS AWF KATOWICE | 4 | 27.12 | ||
6 | Karolina JaueringKarolina Jauering | 99 | TS AKS ChoRzów | 6 | 27.71 | |||
Karolina StomporKarolina Stompor | 02 | MKS MOS Katowice | 3 | DNS |
200 m - Juniorky
(pá, 28.1.2022 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole StasikNicole Stasik | 04 | Mks Czechowice-Dziedzice | 6 | 26.40 | ||||||||||||||
2 | Natalia SówkaNatalia Sówka | 03 | CKS Budowlani | 1 | 26.57 | ||||||||||||||
3 | Julia ŚLIWAJulia ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 4 | 27.14 | ||||||||||||||
4 | Karolina RysakKarolina Rysak | 03 | MCKiS Jaworzno | 2 | 27.89 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek | 03 | Piast Gliwice | 3 | 28.02 | ||||||||||||||
6 | ZOFIA TKOCZZOFIA TKOCZ | 03 | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 5 | 30.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg | 05 | MKS MOSM BYTOM | 5 | 24.85 | ||||||||||||||
2 | Zuzanna ZającZuzanna Zając | 06 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 25.63 | ||||||||||||||
MS | MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA | 07 | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3 | 26.45 | ||||||||||||||
4 | Anna BłażyńskaAnna Błażyńska | 06 | TS AKS ChoRzów | 2 | 26.48 | ||||||||||||||
5 | Kinga MuchaKinga Mucha | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 26.95 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Wiktoria AbsylWiktoria Absyl | 07 | UKS Trójka Mikołów | 6 | 27.50 | ||||||||||||||
2 | Sabrina MUNARISabrina MUNARI | 05 | MKS Iskra Pszczyna | 3 | 28.08 | ||||||||||||||
3 | Agata KalinowskaAgata Kalinowska | 05 | CKS Budowlani | 5 | 28.35 | ||||||||||||||
4 | Nicole DelanowskaNicole Delanowska | 05 | MKS-SMS Victoria Racibórz | 4 | 28.51 | ||||||||||||||
5 | Oliwia DudekOliwia Dudek | 05 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2 | 28.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 28.1.2022 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina BąbelKarolina Bąbel | 05 | KS AZS AWF KATOWICE | 3 | 26.80 | ||||||||||||||
2 | Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska | 05 | MKS MOSM BYTOM | 5 | 28.99 | ||||||||||||||
3 | Martyna MetlakMartyna Metlak | 06 | TL Athletics Jastrzębie | 6 | 29.19 | ||||||||||||||
Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak | 05 | TL ROW Rybnik | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg | 05 | MKS MOSM BYTOM | 5 | 24.85 | |||
2 | Zuzanna ZającZuzanna Zając | 06 | KS AZS AWF KATOWICE | 6 | 25.63 | |||
3 | MARIA PUŁAWSKAMARIA PUŁAWSKA | 07 | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3 | 26.45 | |||
4 | Anna BłażyńskaAnna Błażyńska | 06 | TS AKS ChoRzów | 2 | 26.48 | |||
5 | Karolina BąbelKarolina Bąbel | 05 | KS AZS AWF KATOWICE | 3 | 26.80 | |||
6 | Kinga MuchaKinga Mucha | 06 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 26.95 | |||
7 | Wiktoria AbsylWiktoria Absyl | 07 | UKS Trójka Mikołów | 6 | 27.50 | |||
8 | Sabrina MUNARISabrina MUNARI | 05 | MKS Iskra Pszczyna | 3 | 28.08 | |||
9 | Agata KalinowskaAgata Kalinowska | 05 | CKS Budowlani | 5 | 28.35 | |||
10 | Nicole DelanowskaNicole Delanowska | 05 | MKS-SMS Victoria Racibórz | 4 | 28.51 | |||
11 | Oliwia DudekOliwia Dudek | 05 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2 | 28.81 | |||
12 | Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska | 05 | MKS MOSM BYTOM | 5 | 28.99 | |||
13 | Martyna MetlakMartyna Metlak | 06 | TL Athletics Jastrzębie | 6 | 29.19 | |||
Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak | 05 | TL ROW Rybnik | 4 | DNS |