Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Praga Academica 2007

Praha (5. 6. 2007)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Fouad RtaimateFouad Rtaimate 80 FranceFrance 1:48.91
2 Kyrylo MasunovKyrylo Masunov 86 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:49.16
3 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.41
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.57
5 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:49.72
6 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.71
7 Libor StožekLibor Stožek 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:51.34
8 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.45
9 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:55.10
Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:52.76
2 Dalibor BartákDalibor Barták 85 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:52.99
3 Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:53.26
4 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:54.95
5 Petr UrbanPetr Urban 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:54.98
6 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK MostAK Most 1:55.55
7 Martin MužíkMartin Mužík 86 USK PrahaUSK Praha 1:55.67
8 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 1:56.78
David NerudDavid Nerud 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Petr OndroušekPetr Ondroušek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (út, 5.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:55.82
2 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:56.37
3 Jan KidoraJan Kidora 81 AK BílinaAK Bílina 1:56.38
4 David BujnovskýDavid Bujnovský 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:57.19
5 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 1:58.82
6 Karel ProkopecKarel Prokopec 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.23
7 Kamil KrbekKamil Krbek 90 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:00.87
8 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.62
9 Daniel MezuliáníkDaniel Mezuliáník 89 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:05.19
10 Martin RonekMartin Ronek 90 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:05.34
Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Lukáš PašekLukáš Pašek 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:03.91
2 Lanouar FatmaLanouar Fatma 78 TUNTUN 2:04.56
3 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 USK PrahaUSK Praha 2:05.76
4 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:06.36
5 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:08.73
6 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:10.25
Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha DNF
Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:17.06
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:18.80
3 Petra SpurnáPetra Spurná 89 USK PrahaUSK Praha 2:21.31
4 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.48
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:23.29
6 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.65
7 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:32.22
Klára PittermannováKlára Pittermannová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků