Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích
Olomouc (8. - 10. 6. 2007)hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (pá, 8.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 47.35 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 549 | |||||||||||
2 |
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ Bohumín |
92 | 43.70 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 496 | |||||||||||
3 |
Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 43.26 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 490 | |||||||||||
4 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
92 | 43.16 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 488 | |||||||||||
5 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 42.95 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 485 | |||||||||||
6 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 40.65 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 452 | |||||||||||
7 |
Radim ŠlosárekRadim Šlosárek
TJ Sokol Opava |
92 | 40.36 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 447 | |||||||||||
8 |
Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
92 | 39.22 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 431 | |||||||||||
9 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Bohumín |
92 | 37.20 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 402 | |||||||||||
10 |
Jan DoskočilJan Doskočil
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 36.35 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 389 | |||||||||||
11 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 35.97 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 384 | |||||||||||
12 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec |
93 | 34.42 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 362 | |||||||||||
13 |
Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 33.31 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 346 | |||||||||||
14 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Bohumín |
93 | 30.99 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 313 | |||||||||||
15 |
Martin HofmanMartin Hofman
AC Slovan Liberec |
92 | 29.65 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 294 | |||||||||||
16 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
AK Most |
93 | 26.90 | 26.90 | 23.45 | 24.19 | 26.90 | 256 | |||||||||||
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 47.35 | 549 | |||||||||||||||
2 |
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ Bohumín |
92 | 43.70 | 496 | |||||||||||||||
3 |
Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 43.26 | 490 | |||||||||||||||
4 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
92 | 43.16 | 488 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 42.95 | 485 | |||||||||||||||
6 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 40.65 | 452 | |||||||||||||||
7 |
Radim ŠlosárekRadim Šlosárek
TJ Sokol Opava |
92 | 40.36 | 447 | |||||||||||||||
8 |
Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
92 | 39.22 | 431 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Bohumín |
92 | 37.20 | 402 | |||||||||||||||
10 |
Jan DoskočilJan Doskočil
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 36.35 | 389 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 35.97 | 384 | |||||||||||||||
12 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec |
93 | 34.42 | 362 | |||||||||||||||
13 |
Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 33.31 | 346 | |||||||||||||||
14 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Bohumín |
93 | 30.99 | 313 | |||||||||||||||
15 |
Martin HofmanMartin Hofman
AC Slovan Liberec |
92 | 29.65 | 294 | |||||||||||||||
16 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
AK Most |
93 | 26.90 | 256 | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 10.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | 47.35 | 26.44 | X | X | 26.44 | 809 | |||||||||||
2 |
Michaela HejnováMichaela Hejnová
USK Praha |
80 | 46.49 | 26.44 | X | X | 26.44 | 792 | |||||||||||
3 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 38.13 | 26.44 | X | X | 26.44 | 631 | |||||||||||
4 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJ Klatovy |
87 | 37.55 | 26.44 | X | X | 26.44 | 620 | |||||||||||
5 |
Marie BurešováMarie Burešová
PSK Olymp Praha |
85 | 35.86 | 26.44 | X | X | 26.44 | 588 | |||||||||||
6 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 35.71 | 26.44 | X | X | 26.44 | 585 | |||||||||||
7 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 33.96 | 26.44 | X | X | 26.44 | 552 | |||||||||||
8 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 33.23 | 26.44 | X | X | 26.44 | 538 | |||||||||||
9 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 31.77 | 26.44 | X | X | 26.44 | 510 | |||||||||||
10 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 26.44 | 26.44 | X | X | 26.44 | 409 | |||||||||||
1 |
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | 47.35 | 809 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HejnováMichaela Hejnová
USK Praha |
80 | 46.49 | 792 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 38.13 | 631 | |||||||||||||||
4 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJ Klatovy |
87 | 37.55 | 620 | |||||||||||||||
5 |
Marie BurešováMarie Burešová
PSK Olymp Praha |
85 | 35.86 | 588 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 35.71 | 585 | |||||||||||||||
7 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 33.96 | 552 | |||||||||||||||
8 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 33.23 | 538 | |||||||||||||||
9 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 31.77 | 510 | |||||||||||||||
10 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 26.44 | 409 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 10.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 44.14 | 22.81 | 22.24 | 23.88 | 23.88 | 747 | |||||||||||
2 |
Kristýna ZimováKristýna Zimová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
89 | 37.38 | 22.81 | 22.24 | 23.88 | 23.88 | 617 | |||||||||||
3 |
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava |
89 | 35.12 | 22.81 | 22.24 | 23.88 | 23.88 | 574 | |||||||||||
4 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
ACP Olymp Brno |
88 | 31.60 | 22.81 | 22.24 | 23.88 | 23.88 | 507 | |||||||||||
5 |
Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec |
88 | 23.88 | 22.81 | 22.24 | 23.88 | 23.88 | 361 | |||||||||||
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 44.14 | 747 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna ZimováKristýna Zimová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
89 | 37.38 | 617 | |||||||||||||||
3 |
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava |
89 | 35.12 | 574 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
ACP Olymp Brno |
88 | 31.60 | 507 | |||||||||||||||
5 |
Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec |
88 | 23.88 | 361 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 9.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 36.54 | - | - | - | - | 601 | |||||||||||
2 |
Kristýna ZonkováKristýna Zonková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 32.43 | - | - | - | - | 523 | |||||||||||
3 |
Simona GrénarováSimona Grénarová
ACP Olymp Brno |
90 | 30.54 | - | - | - | - | 487 | |||||||||||
4 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 29.19 | - | - | - | - | 461 | |||||||||||
5 |
Alena MüllerováAlena Müllerová
SK Přerov |
90 | 29.08 | - | - | - | - | 459 | |||||||||||
6 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 28.89 | - | - | - | - | 456 | |||||||||||
7 |
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 28.75 | - | - | - | - | 453 | |||||||||||
8 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec |
90 | 27.18 | - | - | - | - | 423 | |||||||||||
9 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 26.64 | - | - | - | - | 413 | |||||||||||
10 |
Kristýna BurešováKristýna Burešová
A. C. Sparta Praha |
90 | 26.54 | - | - | - | - | 411 | |||||||||||
11 |
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka Praha |
90 | 20.02 | - | - | - | - | 289 | |||||||||||
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
90 | DNP | - | - | - | - | |||||||||||||
1 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 36.54 | 601 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna ZonkováKristýna Zonková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 32.43 | 523 | |||||||||||||||
3 |
Simona GrénarováSimona Grénarová
ACP Olymp Brno |
90 | 30.54 | 487 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 29.19 | 461 | |||||||||||||||
5 |
Alena MüllerováAlena Müllerová
SK Přerov |
90 | 29.08 | 459 | |||||||||||||||
6 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 28.89 | 456 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 28.75 | 453 | |||||||||||||||
8 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec |
90 | 27.18 | 423 | |||||||||||||||
9 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 26.64 | 413 | |||||||||||||||
10 |
Kristýna BurešováKristýna Burešová
A. C. Sparta Praha |
90 | 26.54 | 411 | |||||||||||||||
11 |
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka Praha |
90 | 20.02 | 289 | |||||||||||||||
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 9.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
92 | 32.97 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 533 | |||||||||||
2 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK Zlín |
92 | 28.98 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 457 | |||||||||||
3 |
Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK Praha |
92 | 28.15 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 442 | |||||||||||
4 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 28.04 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 440 | |||||||||||
5 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 26.38 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 408 | |||||||||||
6 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 26.11 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 403 | |||||||||||
7 |
Michaela KlečkováMichaela Klečková
ASK Slavia Praha |
92 | 23.80 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 360 | |||||||||||
8 |
Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 23.06 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 346 | |||||||||||
9 |
Fatima KostkováFatima Kostková
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
93 | 20.40 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 296 | |||||||||||
10 |
Jana SotákováJana Sotáková
ASK Blansko |
93 | 20.11 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 291 | |||||||||||
11 |
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 19.71 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 284 | |||||||||||
12 |
Eliška KrutákováEliška Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
93 | 18.34 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 258 | |||||||||||
13 |
Pavla ČervenkováPavla Červenková
ASK Slavia Praha |
93 | 16.27 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 220 | |||||||||||
14 |
Natálie HrdinováNatálie Hrdinová
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
92 | 14.53 | 14.53 | X | 12.04 | 14.53 | 188 | |||||||||||
1 |
Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
92 | 32.97 | 533 | |||||||||||||||
2 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK Zlín |
92 | 28.98 | 457 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK Praha |
92 | 28.15 | 442 | |||||||||||||||
4 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 28.04 | 440 | |||||||||||||||
5 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 26.38 | 408 | |||||||||||||||
6 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 26.11 | 403 | |||||||||||||||
7 |
Michaela KlečkováMichaela Klečková
ASK Slavia Praha |
92 | 23.80 | 360 | |||||||||||||||
8 |
Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 23.06 | 346 | |||||||||||||||
9 |
Fatima KostkováFatima Kostková
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
93 | 20.40 | 296 | |||||||||||||||
10 |
Jana SotákováJana Sotáková
ASK Blansko |
93 | 20.11 | 291 | |||||||||||||||
11 |
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 19.71 | 284 | |||||||||||||||
12 |
Eliška KrutákováEliška Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
93 | 18.34 | 258 | |||||||||||||||
13 |
Pavla ČervenkováPavla Červenková
ASK Slavia Praha |
93 | 16.27 | 220 | |||||||||||||||
14 |
Natálie HrdinováNatálie Hrdinová
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
92 | 14.53 | 188 | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |