Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích
Olomouc (8. - 10. 6. 2007)vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 12.76 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 653 | |||||||||||
2 |
Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
92 | 11.73 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 590 | |||||||||||
3 |
Jan DoskočilJan Doskočil
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 11.26 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 562 | |||||||||||
4 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec |
93 | 10.96 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 543 | |||||||||||
5 |
Radim ŠlosárekRadim Šlosárek
TJ Sokol Opava |
92 | 10.90 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 540 | |||||||||||
6 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 10.83 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 536 | |||||||||||
7 |
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ Bohumín |
92 | 10.79 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 533 | |||||||||||
8 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
92 | 10.70 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 528 | |||||||||||
9 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 10.36 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 507 | |||||||||||
10 |
Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 10.14 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 494 | |||||||||||
11 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Bohumín |
92 | 09.95 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 483 | |||||||||||
12 |
Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 09.91 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 480 | |||||||||||
13 |
Martin HofmanMartin Hofman
AC Slovan Liberec |
92 | 09.57 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 460 | |||||||||||
14 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 09.46 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 453 | |||||||||||
15 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
AK Most |
93 | 09.33 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 445 | |||||||||||
16 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Bohumín |
93 | 08.35 | 07.95 | 08.35 | X | 08.35 | 387 | |||||||||||
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 12.76 | 653 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
92 | 11.73 | 590 | |||||||||||||||
3 |
Jan DoskočilJan Doskočil
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 11.26 | 562 | |||||||||||||||
4 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec |
93 | 10.96 | 543 | |||||||||||||||
5 |
Radim ŠlosárekRadim Šlosárek
TJ Sokol Opava |
92 | 10.90 | 540 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 10.83 | 536 | |||||||||||||||
7 |
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ Bohumín |
92 | 10.79 | 533 | |||||||||||||||
8 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
92 | 10.70 | 528 | |||||||||||||||
9 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 10.36 | 507 | |||||||||||||||
10 |
Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 10.14 | 494 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Bohumín |
92 | 09.95 | 483 | |||||||||||||||
12 |
Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 09.91 | 480 | |||||||||||||||
13 |
Martin HofmanMartin Hofman
AC Slovan Liberec |
92 | 09.57 | 460 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 09.46 | 453 | |||||||||||||||
15 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
AK Most |
93 | 09.33 | 445 | |||||||||||||||
16 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Bohumín |
93 | 08.35 | 387 | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 9.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJ Klatovy |
87 | 12.80 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 714 | |||||||||||
2 |
Michaela HejnováMichaela Hejnová
USK Praha |
80 | 12.40 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 688 | |||||||||||
3 |
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | 12.01 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 662 | |||||||||||
4 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 11.27 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 613 | |||||||||||
5 |
Marie BurešováMarie Burešová
PSK Olymp Praha |
85 | 11.03 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 597 | |||||||||||
6 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 10.97 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 593 | |||||||||||
7 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 10.89 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 588 | |||||||||||
8 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 10.41 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 556 | |||||||||||
9 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 09.98 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 528 | |||||||||||
10 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 09.92 | 09.92 | 09.64 | 09.85 | 09.92 | 524 | |||||||||||
1 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJ Klatovy |
87 | 12.80 | 714 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HejnováMichaela Hejnová
USK Praha |
80 | 12.40 | 688 | |||||||||||||||
3 |
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | 12.01 | 662 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 11.27 | 613 | |||||||||||||||
5 |
Marie BurešováMarie Burešová
PSK Olymp Praha |
85 | 11.03 | 597 | |||||||||||||||
6 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 10.97 | 593 | |||||||||||||||
7 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 10.89 | 588 | |||||||||||||||
8 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 10.41 | 556 | |||||||||||||||
9 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 09.98 | 528 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 09.92 | 524 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 9.6.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 12.80 | 0 | 714 | ||||||||||||||
2 |
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava |
89 | 10.25 | 0 | 546 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
ACP Olymp Brno |
88 | 09.75 | 0 | 513 | ||||||||||||||
4 |
Kristýna ZimováKristýna Zimová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
89 | 09.26 | 0 | 481 | ||||||||||||||
5 |
Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec |
88 | 09.03 | 0 | 466 | ||||||||||||||
Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
AK SSK Vítkovice |
88 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 12.80 | 714 | |||||||||||||||
2 |
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
TJ Sokol Opava |
89 | 10.25 | 546 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
ACP Olymp Brno |
88 | 09.75 | 513 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ZimováKristýna Zimová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
89 | 09.26 | 481 | |||||||||||||||
5 |
Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec |
88 | 09.03 | 466 | |||||||||||||||
Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
AK SSK Vítkovice |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |