Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale

Praha - Strahov (29. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 07.03
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.26
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.16
4 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 07.17
MS Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.32
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 07.58
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 07.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 07.32
MS David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 07.43
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.49
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 SB 08.19
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 07.03
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 07.33
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 SB 07.42
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 SB 07.51
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 07.85
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 SB 08.15
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 SB 07.24
2 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 07.36
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.72
4 80 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 SB 08.00
5 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 SB 08.01
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 07.41
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.65
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.08
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 07.29
2 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.40
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 07.44
4 80 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 08.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 07.89
MS Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.22
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.75
4 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.12
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 08.13
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 08.13
4 Renata TurkováRenata Turková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.53
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 SB 07.83
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 SB 08.12
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.16
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.77
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 07.96
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 07.99
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.36
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.42
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.78
6 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 PB 07.88
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 08.03
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 08.30
4 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.41
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 SB 08.64
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.77
4 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.32
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.37
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 24.55
3 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 25.09
4 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 26.41
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 24.96
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 24.97
3 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.28
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 26.70
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.67
2 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.35
3 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.57
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 26.84
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.12
MS Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.24
4 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 31.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 PB 27.60
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.87
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 PB 29.36
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 30.38
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 25.89
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.71
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 29.65
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 PB 25.68
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 27.99
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.79
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 27.77
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.97
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 29.13
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 51.77
2 25 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 54.54
3 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 58.90
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 54.92
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 55.26
Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DQ
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 55.97
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 58.53
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 56.88
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 63.73
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 66.28
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 61.85
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 64.05
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 68.27
Celkem 1 závodníků

800 m - Muži

(so, 29.1.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:57.28
2 27 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:58.39
3 25 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:05.05
4 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 2:11.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 43 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 2:12.05
2 30 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 2:14.01
Celkem 2 závodníků

800 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 45 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:27.76
2 48 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 2:33.95
3 46 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 2:33.97
MS 86 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 2:46.01
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(so, 29.1.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 PB 4:14.78
2 76 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 4:28.25
3 75 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:43.02
4 74 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 5:02.80
5 77 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 5:15.80
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 79 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 4:37.20
2 82 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 4:47.28
3 81 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 5:24.38
80 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:06.71
2 83 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:10.67
3 87 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:14.13
MS 86 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 5:39.95
5 85 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 5:45.77
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(so, 29.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 53 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 09:29.48
2 77 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 10:34.13
3 50 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 10:41.14
4 49 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 11:00.23
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 56 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 10:47.47
2 55 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11:54.54
3 54 Magdalena ZajícováMagdalena Zajícová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12:29.80
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 59 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10:41.43
2 57 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 12:37.70
3 58 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12:40.05
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 29.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.53
2 50 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 10.97
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 29.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.22
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 08.82
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.30
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 29.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.84
MS Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.13
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.23
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 10.48
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.17
Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNF
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.19
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.39
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.52
4 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 29.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,75 1,79 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04
MS Jiří AdamecJiří Adamec
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 7 1.98 - - - - - - o - o - o xo xo xxx
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 6 1.95 - - - - o xo o xxo - o xxo o xxx
MS Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 5 1.92 - - - - o - o xo o xo xxo xxx
MS Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 1.89 - - - - - o - xo o xxo xxx
MS Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 PB 1.86 - - - - o o o xxo xo xxx
6 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4 1.83 - - - - - o o xxo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,75 1,79 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 PB 1.79 - - - - o xxo - xxo xxx
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 1.75 - - - - o xo xo xx
3 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 4 PB 1.66 - - o o o xxx
4 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3 PB 1.66 - o o xo o xxx
5 81 Jakub VlčekJakub Vlček
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1 PB 1.56 o o xxo xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 29.1.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 SB 1.67 - - - - o o o o xo o x
MS Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 SB 1.67 - - - - o xo o o o o x
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 6 1.61 - - o xo o xo o o xxx
MS Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 SB 1.55 - o o o o o xxx
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 8 1.55 - - o o xo xxo xxx
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4 1.52 - - o o xo xxx
MS Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 2 PB 1.52 - o o xo xo xxx
MS Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 1.44 o o o xxx
9 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3 1.40 o xo xx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 29.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,15 3,30 3,45 3,60 3,75 3,85 3,95 4,05 4,15 4,25 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 4,85
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 4.15 - - - - - - - - xo - xo xo xo xxx
2 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5 4.05 - - - - - - - - - - - o - xxx
MS Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 3.95 - - - - - - - o xo o o xxx
MS Adam KremserAdam Kremser
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 2 PB 3.75 - - - - - - - - o x
MS Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 PB 3.30 - - o xo xo xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,75 2,90 3,05 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,95 4,05
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 3.95 - - - - - - - - - - - - - o xo xxx
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 PB 3.40 - - - - - o o o o o x
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 8 SB 3.40 - - - - - o o xo o o x
4 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3 SB 2.90 - - - o o o xr
MS Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 5 PB 2.90 - - o o o o xxx
MS Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 PB 2.90 - - - o o xxo xxx
7 Eliška AndrlováEliška Andrlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2 SB 2.40 - o o xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 PB 7.05 6.61 6.64 - 6.64 x x 7.05
2 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 PB 6.60 5.71 6.48 6.60 6.60 x - -
3 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4 6.22 6.16 x - 6.16 6.22 x x
MS Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 SB 5.58 x 5.58 x 5.58 x 5.54 x
5 Dominik MarkvartDominik Markvart
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
04 3 PB 5.30 5.24 5.22 - 5.24 - 5.30 -
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 6 PB 6.37 5.72 6.16 6.19 6.19 x 6.37 6.01
2 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1 PB 6.14 5.98 5.81 x 5.98 6.14 x x
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 5 PB 5.87 5.82 5.87 5.72 5.87 5.72 5.75 5.81
4 Mikuláš PetrMikuláš Petr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4 PB 5.77 x x x - 5.77 x 4.80
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3 PB 5.24 5.02 5.13 4.28 5.13 5.24 x 5.02
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 29.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 PB 5.57 x 5.47 5.57 5.57 5.41 x x
2 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 8 PB 5.44 x 5.44 5.40 5.44 5.43 5.21 5.43
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 5 5.14 5.14 x x 5.14 5.07 4.98 x
4 Renata TurkováRenata Turková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3 4.68 4.26 x 4.66 4.66 4.68 4.26 x
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 PB 4.68 4.68 4.44 4.34 4.68 4.26 4.22 4.40
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 2 4.65 4.55 4.52 x 4.55 4.65 4.62 x
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 6 PB 5.22 x 5.07 5.08 5.08 5.22 4.78 x
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 7 5.21 5.21 5.19 5.17 5.21 x x 4.85
3 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 PB 4.88 4.69 4.69 4.65 4.69 4.80 4.82 4.88
4 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3 PB 4.80 x 4.76 4.80 4.80 4.80 x x
5 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 PB 4.74 x 4.74 4.51 4.74 x - -
6 Tina StejskalováTina Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 4.46 4.02 4.46 - 4.46 4.14 4.30 4.39
7 Tereza HurtováTereza Hurtová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 1 PB 4.16 4.10 4.06 4.16 4.16 x 3.80 3.98
Celkem 7 závodníků

trojskok - Muži

(so, 29.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 NM x x - - - - -
MS Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 SB 13.51 13.38 x 13.51 13.51 13.43 x x
Celkem 2 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 29.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 8 PB 11.81 11.64 11.48 x 11.64 11.66 11.81 11.81
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 7 11.54 11.31 11.25 09.72 11.31 11.54 11.45 11.31
3 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3 SB 10.99 10.89 10.51 10.76 10.89 x 10.99 10.57
MS Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 PB 10.87 10.26 10.55 10.66 10.66 10.38 10.87 10.72
MS Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 6 10.67 10.67 x 10.33 10.67 x x 10.64
MS Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 PB 10.66 10.31 10.34 10.66 10.66
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 SB 10.18 10.18 x x 10.18 09.73 x 10.07
8 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 9 PB 10.16 09.91 10.10 10.16 10.16 10.11 09.99 09.56
9 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 4 SB 09.83 09.83 x 09.39 9.83 x 09.56 09.57
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 SB 10.53 10.47 10.44 10.53 10.53 10.49 10.51 10.20
MS Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 SB 10.46 10.16 10.06 10.46 10.46 10.42 10.35 09.91
3 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 5 SB 10.07 09.87 x 10.07 10.07 x 10.07 09.98
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5 PB 14.23 13.98 13.09 14.23 14.23 x 13.87 14.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 PB 11.22 10.49 11.22 10.33 11.22 11.16 11.18 x
3 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 PB 09.52 08.63 09.16 09.08 9.16 09.52 09.26 x
4 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 6 PB 08.72 08.19 08.41 08.60 8.60 08.56 08.72 08.53
5 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 PB 08.62 08.29 08.38 08.62 8.62 08.10 08.36 08.12
6 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 2 SB 07.06 07.06 06.93 06.96 7.06 06.49 06.92 06.39
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 29.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 12.58 10.83 x 12.33 12.33 12.58 x 11.91
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 8 PB 11.90 11.14 11.12 x 11.14 10.96 11.34 11.90
3 Kamila KůtováKamila Kůtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 7 PB 11.06 09.64 10.43 10.83 10.83 10.83 10.76 11.06
4 Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 6 PB 10.96 08.80 10.15 10.12 10.15 10.96 10.62 10.23
5 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
82 2 SB 10.65 x 09.90 10.65 10.65 10.06 x x
6 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
97 4 SB 09.94 09.94 09.58 x 9.94 x 09.70 x
7 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5 SB 09.14 08.93 x 08.50 8.93 09.14 x 08.89
8 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 3 PB 08.25 07.73 07.92 x 7.92 07.64 08.25 x
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 14.79 13.62 x 14.04 14.04 14.20 x 14.79
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3 SB 13.08 11.63 11.86 13.08 13.08 x x x
3 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 6 PB 12.36 11.29 11.77 11.44 11.77 11.44 12.36 11.61
4 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 7 10.79 10.29 x 10.55 10.55 10.79 09.66 x
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 29.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5 12.83 x x x - x x 12.83
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 3 PB 12.16 12.16 11.77 11.79 12.16 11.29 11.80 11.36
3 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 PB 10.32 10.32 10.10 10.08 10.32 09.91 09.98 10.22
4 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 1 PB 07.73 07.28 07.01 07.73 7.73 07.38 07.28 07.20
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 29.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 5 PB 13.40 13.39 13.40 x 13.40 x 13.32 x
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 SB 13.36 13.36 x x 13.36 x x 13.04
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 4 SB 11.86 x 11.26 11.86 11.86 11.81 x x
4 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 1 SB 09.84 09.84 x x 9.84 x 09.67 09.73
5 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 PB 09.56 08.82 09.23 08.90 9.23 09.19 x 09.56
Celkem 5 závodníků