KP staršího a mladšího žactva
Praha - Strahov (5. 2. 2022)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.2.2022 - 10:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 07.72 | q | |||||||||||||
2 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 07.78 | q | |||||||||||||
3 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | PB 08.51 | ||||||||||||||
4 | Martin StárekMartin Stárek | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | PB 09.20 | ||||||||||||||
5 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | PB 09.51 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.2.2022 - 10:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | PB 08.02 | q | ||||||||||||
2 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 08.53 | ||||||||||||||
3 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 5 | PB 09.17 | ||||||||||||||
4 | Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | PB 09.47 | ||||||||||||||
MS | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.2.2022 - 10:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 08.13 | ||||||||||||||
2 | Kryštof VebrKryštof Vebr | 07 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 08.29 | ||||||||||||||
3 | 27 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 5 | PB 08.45 | |||||||||||||
4 | 64 | Jan HryzbilJan Hryzbil | 07 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 08.59 | |||||||||||||
5 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 04 (so, 5.2.2022 - 10:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | PB 07.56 | q | |||||||||||||
2 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 07.95 | q | |||||||||||||
3 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 07.99 | q | |||||||||||||
4 | Jakub BinterJakub Binter | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | PB 07.56 | q | ||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 07.72 | q | ||
3 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 07.78 | q | ||
4 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 07.95 | q | ||
5 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 07.99 | q | ||
6 | 9 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | PB 08.02 | q | |
7 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 08.13 | |||
8 | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 08.18 | |||
9 | Kryštof VebrKryštof Vebr | 07 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 08.29 | |||
10 | 27 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 5 | PB 08.45 | ||
11 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | PB 08.51 | |||
12 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 08.53 | |||
13 | 64 | Jan HryzbilJan Hryzbil | 07 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 08.59 | ||
14 | Jakub BinterJakub Binter | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 08.65 | |||
15 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 5 | PB 09.17 | |||
16 | Martin StárekMartin Stárek | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | PB 09.20 | |||
17 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.24 | |||
18 | Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | PB 09.47 | |||
19 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | PB 09.51 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 5.2.2022 - 12:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | SB 07.67 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
4 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | SB 07.93 | ||||||||||||||
5 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 08.06 | ||||||||||||||
6 | 9 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 1 | 08.12 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 5.2.2022 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BrozmanTomáš Brozman | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 09.05 | ||||||||||||||
4 | Filip RolčíkFilip Rolčík | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | SB 09.08 | ||||||||||||||
5 | Matěj HnízdilMatěj Hnízdil | 10 | Atletika Prachatice | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
6 | Albert ChovanecAlbert Chovanec | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | SB 09.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.2.2022 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 08.67 | q | |||||||||||||
2 | Šimon HlaváčŠimon Hlaváč | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
3 | 2 | Vojtěch BártůVojtěch Bártů | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.95 | |||||||||||||
4 | Jan OberpfalzerJan Oberpfalzer | 10 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 10.20 | ||||||||||||||
MS | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.2.2022 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BrozmanTomáš Brozman | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 09.05 | q | |||||||||||||
2 | Matěj HnízdilMatěj Hnízdil | 10 | Atletika Prachatice | 2 | 09.17 | q | |||||||||||||
3 | Jan PlátenkaJan Plátenka | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 09.47 | ||||||||||||||
4 | Martin ZíkaMartin Zíka | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | PB 09.62 | ||||||||||||||
5 | Alexandr GregorAlexandr Gregor | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.31 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BenešOndřej Beneš | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 11.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.2.2022 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.87 | q | |||||||||||||
2 | Filip RolčíkFilip Rolčík | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 09.10 | q | |||||||||||||
3 | Albert ChovanecAlbert Chovanec | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.32 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš DoležalTomáš Doležal | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 09.71 | ||||||||||||||
5 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | PB 10.52 | ||||||||||||||
6 | Jiří MlsJiří Mls | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 11.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 08.67 | q | ||
2 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.68 | |||
3 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.87 | q | ||
4 | Tomáš BrozmanTomáš Brozman | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 09.05 | q | ||
5 | Filip RolčíkFilip Rolčík | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 09.10 | q | ||
6 | Matěj HnízdilMatěj Hnízdil | 10 | Atletika Prachatice | 2 | 09.17 | q | ||
7 | Albert ChovanecAlbert Chovanec | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.32 | q | ||
8 | Jan PlátenkaJan Plátenka | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 09.47 | |||
9 | Šimon HlaváčŠimon Hlaváč | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.50 | |||
10 | Martin ZíkaMartin Zíka | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | PB 09.62 | |||
11 | Tomáš DoležalTomáš Doležal | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 09.71 | |||
12 | 2 | Vojtěch BártůVojtěch Bártů | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.95 | ||
13 | Jan OberpfalzerJan Oberpfalzer | 10 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 10.20 | |||
14 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | PB 10.52 | |||
15 | Alexandr GregorAlexandr Gregor | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.31 | |||
16 | Jiří MlsJiří Mls | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 11.73 | |||
17 | Ondřej BenešOndřej Beneš | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 11.76 |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 5.2.2022 - 12:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | SB 08.12 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | SB 08.16 | ||||||||||||||
3 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | SB 08.45 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | SB 08.48 | ||||||||||||||
5 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 2 | SB 08.49 | ||||||||||||||
6 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | SB 08.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.2.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 6 | PB 08.67 | ||||||||||||||
2 | Lucie NěmcováLucie Němcová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 08.74 | ||||||||||||||
3 | 23 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 09.00 | |||||||||||||
4 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
MS | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.2.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 08.12 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 08.19 | q | |||||||||||||
3 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 08.52 | q | |||||||||||||
4 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 09.22 | ||||||||||||||
5 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.2.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | PB 08.45 | q | |||||||||||||
2 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 08.64 | q | |||||||||||||
3 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 09.01 | ||||||||||||||
4 | 66 | Adéla GrelováAdéla Grelová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.57 | |||||||||||||
5 | 24 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.81 | |||||||||||||
6 | Klára PotůčkováKlára Potůčková | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | 11.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 5.2.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.53 | q | |||||||||||||
2 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | PB 08.75 | ||||||||||||||
3 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | 24 | Nora PlacháNora Plachá | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | PB 09.42 | |||||||||||||
5 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
MS | Vanda KalašováVanda Kalašová | 08 | SK Jeseniova | 4 | PB 08.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 5.2.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zora ŠtěrbováZora Štěrbová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 08.87 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.33 | ||||||||||||||
5 | 52 | Zuzana MiňhováZuzana Miňhová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.81 | |||||||||||||
6 | 23 | Adéla ZávodskáAdéla Závodská | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 10.28 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 08.12 | q | ||
2 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.19 | |||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 08.19 | q | ||
4 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | PB 08.45 | q | ||
5 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 08.52 | q | ||
6 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 08.53 | q | ||
7 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 08.64 | q | ||
8 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 6 | PB 08.67 | |||
9 | Vanda KalašováVanda Kalašová | 08 | SK Jeseniova | 4 | PB 08.71 | |||
10 | Lucie NěmcováLucie Němcová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 08.74 | |||
11 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | PB 08.75 | |||
12 | Zora ŠtěrbováZora Štěrbová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 08.85 | |||
13 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 08.87 | |||
14 | 23 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 09.00 | ||
15 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 09.01 | |||
16 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.13 | |||
16 | Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.13 | |||
18 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 09.22 | |||
19 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.33 | |||
20 | 24 | Nora PlacháNora Plachá | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | PB 09.42 | ||
21 | 66 | Adéla GrelováAdéla Grelová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.57 | ||
22 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 5 | 09.62 | |||
23 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.65 | |||
24 | 24 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.81 | ||
24 | 52 | Zuzana MiňhováZuzana Miňhová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.81 | ||
26 | 23 | Adéla ZávodskáAdéla Závodská | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 10.28 | ||
27 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 10.55 | |||
28 | Klára PotůčkováKlára Potůčková | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | 11.60 |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 5.2.2022 - 12:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | SB 08.51 | ||||||||||||||
2 | Elinor WeisováElinor Weisová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 08.59 | ||||||||||||||
3 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | 50 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 2 | 08.84 | |||||||||||||
5 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 08.96 | ||||||||||||||
6 | Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.2.2022 - 10:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elinor WeisováElinor Weisová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08.72 | q | |||||||||||||
2 | Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.78 | q | |||||||||||||
3 | 41 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 09.12 | |||||||||||||
4 | Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
MS | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 4 | PB 08.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.2.2022 - 10:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08.57 | q | |||||||||||||
2 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 08.87 | q | |||||||||||||
3 | Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 09.91 | ||||||||||||||
4 | Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 5 | 10.91 | ||||||||||||||
MS | Diana JirkováDiana Jirková | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 08.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.2.2022 - 10:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | PB 08.60 | q | |||||||||||||
2 | 50 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 2 | PB 08.78 | q | ||||||||||||
3 | 6 | Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková | 10 | Atletika Prachatice | 5 | PB 10.20 | |||||||||||||
4 | Natálie VintrováNatálie Vintrová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 10.36 | ||||||||||||||
5 | Markéta SlancováMarkéta Slancová | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.45 | ||||||||||||||
6 | Lucie ZemanováLucie Zemanová | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 10.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 4 | PB 08.12 | |||
2 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08.57 | q | ||
3 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | PB 08.60 | q | ||
4 | Elinor WeisováElinor Weisová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08.72 | q | ||
5 | Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.78 | q | ||
5 | Diana JirkováDiana Jirková | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 08.78 | |||
5 | 50 | Jolana PrixováJolana Prixová | 10 | Atletika Prachatice | 2 | PB 08.78 | q | |
8 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 08.87 | q | ||
9 | 41 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 09.12 | ||
10 | Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 09.91 | |||
11 | Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 5 | 10.10 | |||
12 | 6 | Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková | 10 | Atletika Prachatice | 5 | PB 10.20 | ||
13 | Natálie VintrováNatálie Vintrová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 10.36 | |||
14 | Markéta SlancováMarkéta Slancová | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.45 | |||
15 | Lucie ZemanováLucie Zemanová | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 10.46 | |||
16 | Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 5 | 10.91 |