KP staršího a mladšího žactva
Praha - Strahov (5. 2. 2022)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 5.2.2022 - 14:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | PB 18.33 | ||||||||||||||
2 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | PB 18.39 | ||||||||||||||
3 | Kryštof VebrKryštof Vebr | 07 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 20.13 | ||||||||||||||
4 | 27 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 4 | 21.15 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 5.2.2022 - 14:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 19.44 | ||||||||||||||
2 | 25 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 19.60 | |||||||||||||
3 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 20.71 | ||||||||||||||
MS | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 19.69 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 5.2.2022 - 14:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 19.81 | ||||||||||||||
2 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 22.56 | ||||||||||||||
MS | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 18.43 | ||||||||||||||
MS | Ladislav ProserLadislav Proser | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | PB 21.42 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 5.2.2022 - 14:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin StárekMartin Stárek | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | PB 22.95 | ||||||||||||||
2 | 65 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 2 | PB 23.99 | |||||||||||||
3 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 4 | PB 24.20 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | PB 18.33 | |||
2 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | PB 18.39 | |||
3 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 18.43 | |||
4 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 19.44 | |||
5 | 25 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 19.60 | ||
6 | Lukáš MelounLukáš Meloun | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 19.69 | |||
7 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 19.81 | |||
8 | Kryštof VebrKryštof Vebr | 07 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 20.13 | |||
9 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 20.71 | |||
10 | 27 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 4 | 21.15 | ||
11 | Ladislav ProserLadislav Proser | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | PB 21.42 | |||
12 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 22.56 | |||
13 | Martin StárekMartin Stárek | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | PB 22.95 | |||
14 | 65 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 2 | PB 23.99 | ||
15 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 4 | PB 24.20 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 5.2.2022 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 21.39 | ||||||||||||||
2 | Antonín StiborAntonín Stibor | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 22.11 | ||||||||||||||
MS | Dominik JakoubekDominik Jakoubek | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 27.52 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 5.2.2022 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BrozmanTomáš Brozman | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.20 | ||||||||||||||
2 | Albert ChovanecAlbert Chovanec | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.40 | ||||||||||||||
MS | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 21.23 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 5.2.2022 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip RolčíkFilip Rolčík | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 23.31 | ||||||||||||||
2 | 61 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 4 | 24.61 | |||||||||||||
3 | 2 | Vojtěch BártůVojtěch Bártů | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.68 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 5.2.2022 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ZíkaMartin Zíka | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | PB 23.26 | ||||||||||||||
2 | Jan OberpfalzerJan Oberpfalzer | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 25.07 | ||||||||||||||
3 | Alexandr GregorAlexandr Gregor | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 25.15 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 21.23 | |||
2 | Jiří TrnkaJiří Trnka | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 21.39 | |||
3 | Antonín StiborAntonín Stibor | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 22.11 | |||
4 | Tomáš BrozmanTomáš Brozman | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.20 | |||
5 | Martin ZíkaMartin Zíka | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | PB 23.26 | |||
6 | Filip RolčíkFilip Rolčík | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 23.31 | |||
7 | Albert ChovanecAlbert Chovanec | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.40 | |||
8 | 61 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 4 | 24.61 | ||
9 | 2 | Vojtěch BártůVojtěch Bártů | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.68 | ||
10 | Jan OberpfalzerJan Oberpfalzer | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 25.07 | |||
11 | Alexandr GregorAlexandr Gregor | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 25.15 | |||
12 | Dominik JakoubekDominik Jakoubek | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 27.52 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | PB 20.07 | ||||||||||||||
2 | 28 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 21.33 | |||||||||||||
3 | 52 | Ludmila KozlováLudmila Kozlová | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 21.90 | |||||||||||||
4 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 22.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 20.42 | ||||||||||||||
2 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.33 | ||||||||||||||
3 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 1 | 22.66 | ||||||||||||||
MS | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 20.05 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 21.15 | ||||||||||||||
2 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | PB 21.27 | ||||||||||||||
3 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 22.57 | ||||||||||||||
4 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 22.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 21.13 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 21.50 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KálalováKateřina Kálalová | 08 | TJ Sokol Milevsko | 1 | PB 21.99 | ||||||||||||||
MS | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 22.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 21.04 | ||||||||||||||
2 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 23.41 | ||||||||||||||
3 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (so, 5.2.2022 - 14:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | PB 21.84 | ||||||||||||||
2 | Lucie NěmcováLucie Němcová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 22.08 | ||||||||||||||
3 | 55 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 3 | PB 22.99 | |||||||||||||
4 | 24 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 23.84 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 20.05 | |||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | PB 20.07 | |||
3 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 20.42 | |||
4 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 3 | PB 21.04 | |||
5 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 21.13 | |||
6 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 21.15 | |||
7 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | PB 21.27 | |||
8 | 28 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 21.33 | ||
9 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 21.50 | |||
10 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | PB 21.84 | |||
11 | 52 | Ludmila KozlováLudmila Kozlová | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 21.90 | ||
12 | Kateřina KálalováKateřina Kálalová | 08 | TJ Sokol Milevsko | 1 | PB 21.99 | |||
13 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 22.06 | |||
14 | Lucie NěmcováLucie Němcová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 22.08 | |||
15 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.33 | |||
16 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 22.57 | |||
17 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 1 | 22.66 | |||
18 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 22.71 | |||
19 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 22.81 | |||
20 | 55 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 3 | PB 22.99 | ||
21 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 23.41 | |||
22 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 23.73 | |||
23 | 24 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 23.84 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 5.2.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 20.82 | ||||||||||||||
2 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 21.56 | ||||||||||||||
3 | Elen AlbrechtováElen Albrechtová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 22.67 | ||||||||||||||
MS | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 3 | PB 20.16 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 5.2.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elinor WeisováElinor Weisová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 21.28 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 22.35 | ||||||||||||||
MS | Lucia MartinezLucia Martinez | 09 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 21.26 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 5.2.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Alena AndresováAlena Andresová | 09 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 22.14 | ||||||||||||||
MS | Nikola JakešováNikola Jakešová | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 23.01 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 04 (so, 5.2.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Karolína BicanováKarolína Bicanová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 24.11 | |||||||||||||
2 | Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 24.48 | ||||||||||||||
3 | 6 | Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková | 10 | Atletika Prachatice | 4 | PB 25.36 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 3 | PB 20.16 | |||
2 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 20.82 | |||
3 | Lucia MartinezLucia Martinez | 09 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 21.26 | |||
4 | Elinor WeisováElinor Weisová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 21.28 | |||
5 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 21.56 | |||
6 | Alena AndresováAlena Andresová | 09 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 22.14 | |||
7 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 22.35 | |||
8 | Elen AlbrechtováElen Albrechtová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 22.67 | |||
9 | Nikola JakešováNikola Jakešová | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 23.01 | |||
10 | 63 | Karolína BicanováKarolína Bicanová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 24.11 | ||
11 | Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 24.48 | |||
12 | 6 | Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková | 10 | Atletika Prachatice | 4 | PB 25.36 |