Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Svitavské víceboje

Svitavy (30. - 1. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 07.70 650.00
2 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.72 643.00
3 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.96 571.00
4 176 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.12 525.00
5 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 8 08.29 478.00
114 Jakub ZimaJakub Zima 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.18 509.00
2 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 08.27 484.00
3 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 08.34 465.00
20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
125 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.35 462.00
2 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.37 457.00
3 189 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 08.69 376.00
4 191 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 08.72 369.00
113 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 07.70 650.00
2 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.72 643.00
3 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.96 571.00
4 176 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.12 525.00
5 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.18 509.00
6 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 08.27 484.00
7 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 8 08.29 478.00
8 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 08.34 465.00
9 124 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.35 462.00
10 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.37 457.00
11 189 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 08.69 376.00
12 191 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 08.72 369.00
114 Jakub ZimaJakub Zima 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
125 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
113 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 06:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.81 149.00
2 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.94 129.00
3 Petr DufekPetr Dufek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.40 68.00
4 Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.50 58.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 11:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 126 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.00
2 25 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.32 470.00
3 80 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.36 460.00
4 127 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 SB 08.37 457.00
5 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 PB 08.59 401.00
6 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 08.71 371.00
7 153 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.72 369.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.64 388.00
MS 112 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 08.92
3 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 09.08 287.00
4 15 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.36 229.00
5 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.40 222.00
6 17 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.67 173.00
7 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.80 151.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 SB 09.49 205.00
2 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.71 166.00
5 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.95 128.00
6 13 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.90 23.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 30.4.2022 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.48
MS 24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.83
3 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.86 336.00
MS 97 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 10.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.00
2 25 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.32 470.00
3 80 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.36 460.00
4 127 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 SB 08.37 457.00
5 20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.48
6 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 PB 08.59 401.00
7 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.64 388.00
8 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 08.71 371.00
9 153 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.72 369.00
10 24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.83
11 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.86 336.00
12 112 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 08.92
13 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 09.08 287.00
14 15 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.36 229.00
15 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.40 222.00
16 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 SB 09.49 205.00
17 17 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.67 173.00
18 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.71 166.00
19 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.80 151.00
20 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.95 128.00
21 97 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 10.63
22 13 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.90 23.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 30.4.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 08.23
2 115 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 08.43
3 120 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.60
4 118 Anna NovotnáAnna Novotná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.73
5 117 Sára NečasováSára Nečasová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08.91
6 100 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.04
140 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 08.52 695.00
2 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 08.53 692.00
3 60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.59 676.00
4 71 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.62 667.00
5 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.65 659.00
6 74 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 08.79 621.00
7 91 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 08.87 600.00
MS 84 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 08.87 600.00
2 208 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.07 548.00
3 88 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 09.14 531.00
4 82 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 PB 09.15 528.00
5 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.21 513.00
6 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 09.26 501.00
7 32 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.30 492.00
220 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 12:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.26 501.00
2 70 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 09.37 475.00
3 193 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.42 463.00
4 40 Hana PezinkováHana Pezinková 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 09.45 456.00
5 67 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 09.67 406.00
6 218 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.74 391.00
7 200 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.84 369.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 30.4.2022 - 12:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 09.63 415.00
4 4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 10.10 316.00
MS 89 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 10.15
7 68 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 10.50 242.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 30.4.2022 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 192 Michaela ÁcsováMichaela Ácsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.97 342.00
3 236 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.56 231.00
MS 102 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 10.62
6 37 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 10.74 201.00
7 194 Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.76 198.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 08.52 695.00
2 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 08.53 692.00
3 60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.59 676.00
4 71 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.62 667.00
5 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.65 659.00
6 74 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 08.79 621.00
7 91 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 08.87 600.00
7 31 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 08.87 600.00
9 84 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.89
10 208 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.07 548.00
11 88 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 09.14 531.00
12 82 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 PB 09.15 528.00
13 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.21 513.00
14 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 09.26 501.00
14 73 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.26 501.00
16 32 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.30 492.00
17 70 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 09.37 475.00
18 193 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.42 463.00
19 40 Hana PezinkováHana Pezinková 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 09.45 456.00
20 69 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 09.63 415.00
21 67 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 09.67 406.00
22 218 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.74 391.00
23 200 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.84 369.00
24 192 Michaela ÁcsováMichaela Ácsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.97 342.00
25 4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 10.10 316.00
26 89 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 10.15
27 68 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 10.50 242.00
28 236 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.56 231.00
29 102 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 10.62
30 37 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 10.74 201.00
31 194 Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.76 198.00
220 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS

60 m - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 06:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolískováAdéla Kolísková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.47 451.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.88 361.00
3 Ella NovotnáElla Novotná 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.95 346.00
4 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.14 308.00
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.58 228.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 09.94
2 18 Tibor KúthTibor Kúth 13 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.80
3 76 František KotvaFrantišek Kotva 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 10.87
4 79 Antonín PrudilAntonín Prudil 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 10.91
5 27 Štěpán ŠvihlíkŠtěpán Švihlík 14 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.03
6 75 Filip HoráčekFilip Horáček 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.37
7 44 Lukáš BalvínLukáš Balvín 14 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Lukáš JičínskýLukáš Jičínský 13 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.74
2 146 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 PB 11.27
3 186 Ondřej ŠimperskýOndřej Šimperský 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.43
4 3 Jonáš TopinkaJonáš Topinka 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.60
5 173 Lukáš KynclLukáš Kyncl 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.24
6 181 Jan NavrátilJan Navrátil 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 09.94
2 14 Lukáš JičínskýLukáš Jičínský 13 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.74
3 18 Tibor KúthTibor Kúth 13 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.80
4 76 František KotvaFrantišek Kotva 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 10.87
5 79 Antonín PrudilAntonín Prudil 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 10.91
6 27 Štěpán ŠvihlíkŠtěpán Švihlík 14 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.03
7 146 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 PB 11.27
8 75 Filip HoráčekFilip Horáček 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.37
9 186 Ondřej ŠimperskýOndřej Šimperský 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.43
10 44 Lukáš BalvínLukáš Balvín 14 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.48
11 3 Jonáš TopinkaJonáš Topinka 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.60
12 173 Lukáš KynclLukáš Kyncl 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.24
13 181 Jan NavrátilJan Navrátil 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.48

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 09.04 295.00
2 77 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 09.29 243.00
3 22 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.54 196.00
4 19 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.64 178.00
5 155 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.90 135.00
6 9 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.91 134.00
7 145 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 10.01 119.00
8 48 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.06 112.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Štěpán KubíkŠtěpán Kubík 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.59 187.00
2 175 Vojtěch LorencVojtěch Lorenc 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 10.00 120.00
3 174 Martin LorencMartin Lorenc 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 10.25 86.00
4 183 Norbert NývltNorbert Nývlt 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 10.41 67.00
5 178 Ondřej MildeOndřej Milde 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.89 23.00
6 168 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 10.93 20.00
7 184 Martin PrudilMartin Prudil 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 12.19 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 10:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.77 156.00
2 49 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.97 125.00
3 188 Adam ŠmídAdam Šmíd 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.40 68.00
4 45 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.44 64.00
5 179 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.28 3.00
6 166 Dominik ČermákDominik Čermák 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.34 2.00
7 180 Hank MüllerHank Müller 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.58 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 09.04 295.00
2 77 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 09.29 243.00
3 22 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.54 196.00
4 47 Štěpán KubíkŠtěpán Kubík 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.59 187.00
5 19 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.64 178.00
6 46 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.77 156.00
7 155 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.90 135.00
8 9 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.91 134.00
9 49 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.97 125.00
10 175 Vojtěch LorencVojtěch Lorenc 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 10.00 120.00
11 145 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 10.01 119.00
12 48 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.06 112.00
13 174 Martin LorencMartin Lorenc 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 10.25 86.00
14 188 Adam ŠmídAdam Šmíd 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.40 68.00
15 183 Norbert NývltNorbert Nývlt 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 10.41 67.00
16 45 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.44 64.00
17 178 Ondřej MildeOndřej Milde 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.89 23.00
18 168 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 10.93 20.00
19 179 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.28 3.00
20 166 Dominik ČermákDominik Čermák 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.34 2.00
21 180 Hank MüllerHank Müller 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.58 0.00
22 184 Martin PrudilMartin Prudil 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 12.19 0.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.07
2 237 Eliška VaculíkováEliška Vaculíková 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 11.31
3 62 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.53
4 93 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 11.62
5 206 Ema HorníčkováEma Horníčková 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.94
6 202 Sofie HellováSofie Hellová 15 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.53
7 226 Emma PadrtkováEmma Padrtková 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 12.60
8 35 Darja KohoutkováDarja Kohoutková 17 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.38
2 239 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.42
3 152 Zuzana StrnadelováZuzana Strnadelová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 10.55
4 42 Ilona SkoupáIlona Skoupá 13 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.98
5 121 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 PardubicePardubice 6 11.36
6 149 Antonie FrancováAntonie Francová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 12.19
7 5 Kateřina TopinkováKateřina Topinková 15 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.63
8 205 Isabella HorákováIsabella Horáková 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.94
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.21
2 85 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 10.69
3 235 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.88
4 34 Karolína Thea GregorováKarolína Thea Gregorová 14 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.15
5 95 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 11.67
6 86 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 11.88
7 29 Eliška BubeníkováEliška Bubeníková 13 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.23
8 36 Tea KohoutkováTea Kohoutková 14 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.29
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 30.4.2022 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Beáta KalousováBeáta Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 10.25
2 201 Zuzana HejkalováZuzana Hejkalová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.77
3 234 Anežka SychrováAnežka Sychrová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.99
4 204 Viktorie HnátováViktorie Hnátová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.31
5 198 Claudia Sofia CrhováClaudia Sofia Crhová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.80
6 241 Justýna ZugarováJustýna Zugarová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.85
7 232 Nikola SedlickáNikola Sedlická 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 12.17
8 197 Nina BrandejsováNina Brandejsová 15 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.47
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.21
2 210 Beáta KalousováBeáta Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 10.25
3 161 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.38
4 239 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.42
5 152 Zuzana StrnadelováZuzana Strnadelová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 10.55
6 85 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 10.69
7 201 Zuzana HejkalováZuzana Hejkalová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.77
8 235 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.88
9 42 Ilona SkoupáIlona Skoupá 13 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.98
10 234 Anežka SychrováAnežka Sychrová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.99
11 162 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.07
12 34 Karolína Thea GregorováKarolína Thea Gregorová 14 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.15
13 237 Eliška VaculíkováEliška Vaculíková 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 11.31
13 204 Viktorie HnátováViktorie Hnátová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.31
15 121 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 PardubicePardubice 6 11.36
16 62 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.53
17 93 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 11.62
18 95 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 11.67
19 198 Claudia Sofia CrhováClaudia Sofia Crhová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.80
20 241 Justýna ZugarováJustýna Zugarová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 11.85
21 86 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 11.88
22 206 Ema HorníčkováEma Horníčková 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.94
23 232 Nikola SedlickáNikola Sedlická 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 12.17
24 149 Antonie FrancováAntonie Francová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 12.19
25 29 Eliška BubeníkováEliška Bubeníková 13 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.23
26 202 Sofie HellováSofie Hellová 15 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.53
27 226 Emma PadrtkováEmma Padrtková 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 12.60
28 5 Kateřina TopinkováKateřina Topinková 15 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.63
29 205 Isabella HorákováIsabella Horáková 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.94
30 36 Tea KohoutkováTea Kohoutková 14 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.29
31 197 Nina BrandejsováNina Brandejsová 15 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.47
32 35 Darja KohoutkováDarja Kohoutková 17 AC PardubiceAC Pardubice 6 18.21

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 11:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 09.13 533.00
2 55 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.21 513.00
3 199 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.27 499.00
4 209 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 09.46 454.00
5 92 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.61 419.00
6 90 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 09.72 395.00
7 227 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.73 393.00
8 150 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.77 384.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Agnes KalousováAgnes Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.84 369.00
2 52 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.89 359.00
3 230 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 10.08 320.00
4 109 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 10.14 308.00
5 28 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 10.18 300.00
6 33 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 10.19 299.00
7 54 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 10.34 270.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 11:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.51 442.00
2 38 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.93 350.00
3 151 Veronika PlecháčkováVeronika Plecháčková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 10.45 250.00
4 231 Kristýna SedlickáKristýna Sedlická 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.56 231.00
5 217 Lucie KolískováLucie Kolísková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.73 71.00
235 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
239 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 30.4.2022 - 11:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Lea OndrašíkovaLea Ondrašíkova 11 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 10.13 310.00
2 56 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.25 287.00
3 214 Karolína KembitzkáKarolína Kembitzká 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.36 267.00
4 50 Anna BalvínováAnna Balvínová 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.36 112.00
5 229 Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 11.44 103.00
6 165 Sofie DufkováSofie Dufková 12 TJ SvitavyTJ Svitavy 5 11.46 100.00
232 Nikola SedlickáNikola Sedlická 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 09.13 533.00
2 55 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.21 513.00
3 199 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.27 499.00
4 209 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 09.46 454.00
5 163 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.51 442.00
6 92 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.61 419.00
7 90 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 09.72 395.00
8 227 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.73 393.00
9 150 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.77 384.00
10 211 Agnes KalousováAgnes Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.84 369.00
11 52 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.89 359.00
12 38 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.93 350.00
13 230 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 10.08 320.00
14 164 Lea OndrašíkovaLea Ondrašíkova 11 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 10.13 310.00
15 109 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 10.14 308.00
16 28 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 10.18 300.00
17 33 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 10.19 299.00
18 56 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.25 287.00
19 54 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 10.34 270.00
20 214 Karolína KembitzkáKarolína Kembitzká 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.36 267.00
21 151 Veronika PlecháčkováVeronika Plecháčková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 10.45 250.00
22 231 Kristýna SedlickáKristýna Sedlická 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.56 231.00
23 50 Anna BalvínováAnna Balvínová 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.36 112.00
24 229 Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 11.44 103.00
25 165 Sofie DufkováSofie Dufková 12 TJ SvitavyTJ Svitavy 5 11.46 100.00
26 217 Lucie KolískováLucie Kolísková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.73 71.00
235 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
239 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
232 Nikola SedlickáNikola Sedlická 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 14:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 19.50 836.00
2 207 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 19.66 817.00
3 103 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 19.96 781.00
MS 116 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 20.04
5 134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 20.80 685.00
MS 120 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 20.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 14:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 19.72 810.00
2 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.78 687.00
MS 118 Anna NovotnáAnna Novotná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 20.90
MS 83 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 21.21
MS 117 Sára NečasováSára Nečasová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 21.32
6 57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 21.82 576.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 19.50 836.00
2 207 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 19.66 817.00
3 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 19.72 810.00
4 103 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 19.96 781.00
5 116 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 20.04
6 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.78 687.00
7 134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 20.80 685.00
8 118 Anna NovotnáAnna Novotná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 20.90
9 120 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 20.95
10 83 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 21.21
11 117 Sára NečasováSára Nečasová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 21.32
12 57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 21.82 576.00

200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 30.4.2022 - 14:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 6 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.55
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 30.4.2022 - 14:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.80 729.00
Celkem 1 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 40.07
2 131 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 40.48
3 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 PB 40.74
4 133 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 43.26
5 24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 46.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 41.85
2 125 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 42.65
3 113 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 46.51
4 20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 46.80
108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 40.07
2 131 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 40.48
3 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 PB 40.74
4 124 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 41.85
5 125 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 42.65
6 133 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 43.26
7 24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 46.16
8 113 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 46.51
9 20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 46.80
108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 43.10
2 138 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 44.22
3 115 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 46.06
4 83 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 46.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 47.08
2 238 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 49.23
140 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 43.10
2 138 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 44.22
3 115 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 46.06
4 83 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 46.07
5 120 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 47.08
6 238 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 49.23
140 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (so, 30.4.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 1:52.22 629.00
2 9 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 2:00.55 501.00
3 145 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 PB 2:04.97 438.00
4 174 Martin LorencMartin Lorenc 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 2:12.98 334.00
5 46 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:15.01 310.00
6 175 Vojtěch LorencVojtěch Lorenc 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 2:18.63 269.00
7 47 Štěpán KubíkŠtěpán Kubík 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 2:19.58 259.00
8 45 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:29.17 166.00
9 178 Ondřej MildeOndřej Milde 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 2:29.78 160.00
10 168 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:29.81 160.00
11 166 Dominik ČermákDominik Čermák 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:42.33 70.00
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (so, 30.4.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 147 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 1:56.43 563.00
2 22 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:02.35 475.00
3 19 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:03.95 452.00
4 183 Norbert NývltNorbert Nývlt 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 2:06.46 418.00
5 155 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 2:09.34 380.00
6 48 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 2:11.52 352.00
7 49 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 2:18.46 271.00
8 179 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:21.22 242.00
9 188 Adam ŠmídAdam Šmíd 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:40.25 82.00
10 180 Hank MüllerHank Müller 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:40.30 82.00
184 Martin PrudilMartin Prudil 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (so, 30.4.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 199 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 1:53.88 603.00
2 28 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:02.73 469.00
3 209 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:05.32 433.00
4 54 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 2:07.09 409.00
5 90 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 2:07.94 398.00
6 55 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 2:08.81 387.00
7 211 Agnes KalousováAgnes Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 2:10.57 364.00
8 33 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 9 PB 2:10.67 363.00
9 52 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 2:12.04 346.00
10 150 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11 PB 2:23.45 219.00
11 214 Karolína KembitzkáKarolína Kembitzká 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 15 2:23.77 216.00
MS 210 Beáta KalousováBeáta Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 PB 2:24.89
13 165 Sofie DufkováSofie Dufková 12 TJ SvitavyTJ Svitavy 14 2:34.08 125.00
14 217 Lucie KolískováLucie Kolísková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 2:38.28 95.00
15 50 Anna BalvínováAnna Balvínová 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:43.66 62.00
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (so, 30.4.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 1:57.13 552.00
2 41 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 17 2:01.73 484.00
3 38 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:03.64 456.00
4 163 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:05.48 431.00
5 92 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 2:05.78 427.00
6 164 Lea OndrašíkovaLea Ondrašíkova 11 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11 2:07.17 408.00
7 227 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:07.71 401.00
8 56 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:09.86 373.00
9 109 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 2:22.35 230.00
MS 241 Justýna ZugarováJustýna Zugarová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 2:24.88
11 151 Veronika PlecháčkováVeronika Plecháčková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 PB 2:29.54 162.00
12 231 Kristýna SedlickáKristýna Sedlická 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 2:38.45 94.00
13 229 Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 2:42.33 70.00
14 230 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:43.12 65.00
235 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 15 DNS
239 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
232 Nikola SedlickáNikola Sedlická 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 DNS
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:00.40 217.00
2 Petr DufekPetr Dufek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:11.63 141.00
3 Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:14.72 123.00
4 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:51.32 1.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 01 (so, 30.4.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:36.11 429.00
2 17 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:44.67 347.00
3 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 2:47.52 321.00
4 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:52.92 275.00
5 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 2:53.45 271.00
6 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:56.19 249.00
7 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 2:56.69 245.00
10 13 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 11 3:22.63 82.00
15 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Ml. žáci 02 (so, 30.4.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 81 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10 2:30.47
2 25 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:31.33 478.00
MS 78 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 2:32.89
4 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11 2:34.14 449.00
5 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 2:37.89 411.00
6 80 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 9 2:40.54 385.00
8 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 3:03.67 193.00
9 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 3:07.49 167.00
10 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 3:07.99 164.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:28.93 706.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 43 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 2:28.93
2 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 2:29.25 702.00
3 207 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:31.67 672.00
4 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:35.12 630.00
5 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:39.66 577.00
6 103 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:40.46 568.00
7 57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 3:16.08 230.00
134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 06:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ella NovotnáElla Novotná 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:20.13 201.00
2 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:20.36 199.00
3 Adéla KolískováAdéla Kolísková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:24.94 168.00
4 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:35.01 109.00
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:40.26 83.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 01 (so, 30.4.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 84 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 2:30.66
2 208 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 2:33.58 649.00
3 31 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 2:35.61 624.00
4 71 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 2:48.96 474.00
5 82 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 2:54.22 421.00
6 193 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 3:00.41 361.00
7 32 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:01.84 348.00
8 67 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10 3:05.18 319.00
200 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 DNS
135 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 DNS
194 Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (so, 30.4.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 2:31.05 680.00
2 88 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:34.05 643.00
3 69 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 2:51.49 448.00
4 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 3:02.10 346.00
5 73 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 3:02.23 345.00
6 91 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12 3:12.36 259.00
7 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 3:16.93 224.00
8 68 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 3:21.80 189.00
9 37 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 3:22.42 185.00
218 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 DNS
220 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 03 (so, 30.4.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 43 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:30.72
MS 94 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:37.96
3 74 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:37.99 596.00
4 64 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:43.31 535.00
5 70 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 2:51.96 443.00
MS 141 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 2:52.14
7 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 3:01.59 351.00
8 65 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:02.54 342.00
9 40 Hana PezinkováHana Pezinková 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 3:05.85 313.00
10 4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 3:11.71 264.00
12 236 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 3:25.89 162.00
60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 2:56.16 702.00
2 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 3:00.81 656.00
3 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 3:07.25 595.00
4 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 3:07.81 590.00
5 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 3:14.37 530.00
6 176 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 3:16.21 514.00
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 8 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 30.4.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 159 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 4:38.21
2 21 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 4:40.36
3 2 Lukáš MarekLukáš Marek 07 4SPORTS TEAM, z. s.4SPORTS TEAM, z. s. 3 PB 5:08.19
111 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
98 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.29 488.00
2 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 10.31 484.00
3 153 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 10.51 449.00
4 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 10.59 435.00
5 15 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.44 302.00
6 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.94 124.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.52 635.00
2 80 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 12.24 198.00
3= 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01 118.00
3= 17 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.01 118.00
5 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.25 97.00
6 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.26 96.00
13 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 12.32 189.00
2 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 12.34 186.00
3 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.12 108.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.52 635.00
2 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.29 488.00
3 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 10.31 484.00
4 153 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 10.51 449.00
5 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 10.59 435.00
6 15 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.44 302.00
7 80 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 12.24 198.00
8 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 12.32 189.00
9 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 12.34 186.00
10 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.94 124.00
11 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01 118.00
11 17 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.01 118.00
13 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.12 108.00
14 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.25 97.00
15 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.26 96.00
13 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 10:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.56 611.00
2 208 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.61 602.00
3 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 10.67 592.00
4= 88 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 11.29 490.00
4= 73 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 11.29 490.00
6 31 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 12.20 356.00
7 40 Hana PezinkováHana Pezinková 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.64 185.00
8 220 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 15.98 20.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.30 488.00
2 70 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.53 453.00
3 32 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 12.03 380.00
4 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 12.59 305.00
5 82 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 13.26 225.00
6 68 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 16.63 3.00
218 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
194 Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 30.4.2022 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.46 463.00
2 91 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 11.83 408.00
3 71 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.65 297.00
4 67 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 12.74 286.00
5 69 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 13.50 199.00
6 37 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.48 109.00
200 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 30.4.2022 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.48 460.00
2 193 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.06 248.00
3 74 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 13.17 235.00
4 4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.73 31.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 10.56 611.00
2 208 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.61 602.00
3 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 10.67 592.00
4 88 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 11.29 490.00
4 73 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 11.29 490.00
6 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.30 488.00
7 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.46 463.00
8 60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 11.48 460.00
9 70 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.53 453.00
10 91 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 11.83 408.00
11 32 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 12.03 380.00
12 31 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 12.20 356.00
13 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 12.59 305.00
14 71 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.65 297.00
15 67 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 12.74 286.00
16 193 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.06 248.00
17 74 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 13.17 235.00
18 82 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 13.26 225.00
19 69 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 13.50 199.00
20 40 Hana PezinkováHana Pezinková 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.64 185.00
21 37 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.48 109.00
22 4 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.73 31.00
23 220 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 15.98 20.00
24 68 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 16.63 3.00
218 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
194 Kateřina BarákováKateřina Baráková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
200 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 14.91 722.00
2 176 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 16.17 579.00
3 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 16.42 552.00
4 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.52 541.00
5 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 16.70 523.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 10:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 15.10 699.00
2 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 16.65 528.00
3 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 16.82 510.00
MS 133 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 16.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 14.91 722.00
2 160 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 15.10 699.00
3 176 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 16.17 579.00
4 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 16.42 552.00
5 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.52 541.00
6 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 16.65 528.00
7 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 16.70 523.00
8 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 16.82 510.00
8 133 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 16.82

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh (so, 30.4.2022 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 15.22 813.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 116 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 15.43
MS 138 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 15.82
3 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 16.39 667.00
4 207 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.62 640.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.58 767.00
2 103 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.02 712.00
3 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 16.38 668.00
4 134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 17.31 562.00
57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 15.43
2 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.58 767.00
3 138 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 15.82
4 103 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.02 712.00
5 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 16.38 668.00
6 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 16.39 667.00
7 207 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.62 640.00
8 134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 17.31 562.00
57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNF

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 Body
MS 158 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 5 PB 1.78 - - - - - o o - o o o o o xo o o xxo xxo xxo xxx
2 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 3 PB 1.72 - - - - - - o - o - o - xo xo xo xxo xxo xxx 560.00
3 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 6 PB 1.66 - - - - - - o o - o o - o o o xxx 512.00
4 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 10 PB 1.66 - - - - o o o o o o xo o o xxo o xxx 512.00
5 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 7 SB 1.63 - - - - - o - o - o xxo o xxo o xxx 488.00
6 160 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 9 PB 1.57 - o - o o - o xo o o xxo o xxx 441.00
7 176 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 PB 1.51 - o o o xo o o o o o xxx 396.00
8 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 1.51 o o o o xo xxo o xxo o xxo xxx 396.00
MS 124 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 PB 1.45 o o o o - xo xxo xxo xxx
10 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 12 1.42 - o o - - o o xxx 331.00
MS 191 Marek ZelinkaMarek Zelinka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 11 PB 1.39 o o o o xxo xxo xxx
133 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 PB DNS
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 81 Lubomír ŘehákLubomír Řehák
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 2 PB 1.46 - o o o o o o o o o o o xxx
2 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 3 PB 1.46 - o o o o o o xo o o xo xo xxx
3 122 Hugo BartušekHugo Bartušek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 PB 1.25 - o o o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 30.4.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 Body
1 39 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 1.76 o o o o o o o o xo xo o o xxx 928.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 30.4.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 Body
1 103 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 PB 1.61 - - - - - - o o o o o o o o xxo o o xxo xxx 747.00
MS 101 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 5 PB 1.52 - - - - - - - o o o o o o xo o xxx
MS 157 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 1.49 - - - - - o - o - o o xo xo xo xxx
4 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 7 PB 1.40 - - o - o o o o o o o xxx 512.00
5 207 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3 PB 1.40 - - - - - o o - o o xxo xxx 512.00
6 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 PB 1.37 - - - o o o o o o o xxx 481.00
7 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 PB 1.37 - - - o o xo o o o o xxx 481.00
MS 238 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 PB 1.34 - - o o xo o o xxo xxo xxx
9 134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 SB 1.31 - - o o o o o o - 419.00
10 57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 6 PB 1.31 - - o - o xo xo o xxx 419.00
MS 240 Nikol VodičkováNikol Vodičková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 11 1.28 - - - o o o o xxx
MS 100 Lucie DittrichováLucie Dittrichová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 2 PB 1.28 o o o xo o xo xo xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 3 SB 1.31 - o o o o o xo xxx
2 30 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 PB 1.25 - o o o o xxx
3 94 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 2 PB 1.25 - o o xo xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 30.4.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 Body
1 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 PB 3.20 - - - - - - - - o - o - o o xxx 406.00
2 176 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3 PB 2.60 o o o o o o o o xxx 264.00
3 160 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 7 PB 2.40 o o o o xo o - xx- 220.00
4 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 8 PB 2.40 xxo xo o xxo xxo o xxx 220.00
5 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 5 PB 2.40 o - o xo o xo xxx 220.00
6 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 2 PB 2.30 o o xo o o xxx 199.00
7 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 PB 2.30 o o xxo xo o xxx 199.00
107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 4 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 6 PB 5.76 +0.1 m/s 5.39  0,50 5.61  -0,20 5.76  0,10 5.76 535.00
2 187 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 7 PB 5.50 +0.7 m/s 5.16  0,30 x 5.50  0,70 5.50 481.00
3 160 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 8 PB 5.43 +0.1 m/s 5.24  1,20 5.35  -0,10 5.43  0,10 5.43 467.00
4 105 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 3 PB 5.19 +0.7 m/s 4.99  -0,60 5.19  0,70 5.19  -0,70 5.19 419.00
5 108 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 9 PB 5.18 +1.3 m/s 5.18  1,30 5.12  -0,60 x 5.18 417.00
6 107 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 5 PB 5.18 +1.0 m/s 5.09  -0,10 5.02  -0,30 5.18  1,00 5.18 417.00
7 176 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 SB 4.67 -0.7 m/s 4.67  -0,70 x 4.20  -0,50 4.67 321.00
8 12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 4.56 -1.4 m/s x 4.35  -0,30 4.56  -1,40 4.56 301.00
MS 124 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 PB 4.40 +0.8 m/s 4.40  0,80 4.27  -0,30 4.21  -0,10 4.40
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= 25 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 19 PB 4.89 +0.3 m/s 4.60  0,60 4.85  0,90 4.89  0,30 4.89 361.00
1= Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.35 110.00
2= 148 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 21 PB 4.80 +1.4 m/s 4.69  -1,90 4.80  1,40 4.76  0,10 4.80 345.00
2= Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 3.25 96.00
3= 153 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 23 PB 4.53 +1.4 m/s 4.44  0,30 4.53  1,40 4.47  1,20 4.53 295.00
3= Eduard MarušEduard Maruš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.22 93.00
4= 80 Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 22 PB 4.26 +1.1 m/s 4.03  -1,10 4.26  1,10 4.04  -0,20 4.26 - 249.00
4= Petr DufekPetr Dufek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.17 86.00
5 123 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2 PB 4.26 -1.1 m/s 4.03  -0,40 4.26  -1,10 4.02  1,30 4.26 249.00
MS 78 Vojtěch MančálVojtěch Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 12 PB 4.18 +0.3 m/s 4.18  0,30 4.09  1,50 3.90  0,80 4.18
7 129 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 20 PB 4.12 +0.6 m/s x 3.50  1,40 4.12  0,60 4.12 225.00
8 8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
09 3 PB 4.09 +1.2 m/s 3.85  0,40 3.99  -0,30 4.09  1,20 4.09 220.00
9 17 Lukáš KúthLukáš Kúth
AC PardubiceAC Pardubice
10 11 PB 4.08 -1.6 m/s 3.93  0,40 3.92  0,40 4.08  -1,60 4.08 219.00
10 23 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 18 PB 4.06 -0.5 m/s 3.81  0,00 3.89  0,00 4.06  -0,50 4.06 215.00
11 144 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 5 SB 3.90 +0.0 m/s 3.90  0,00 3.87  -1,20 3.73  1,10 3.90 190.00
MS 112 Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 15 PB 3.83 +0.3 m/s 3.80  0,60 3.79  0,80 3.83  0,30 3.83
13 182 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 16 PB 3.77 -0.2 m/s x 3.77  -0,20 x 3.77 170.00
14 185 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 17 PB 3.76 +1.0 m/s x 3.76  1,00 3.67  0,70 3.76 168.00
15 15 Martin JonášMartin Jonáš
AC PardubiceAC Pardubice
09 9 PB 3.71 -0.1 m/s 3.71  -0,10 3.40  0,00 3.47  -1,40 3.71 161.00
16 7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 1 SB 3.36 +1.1 m/s 3.12  -2,20 3.15  -0,70 3.36  1,10 3.36 111.00
20 13 Marek JičínskýMarek Jičínský
AC PardubiceAC Pardubice
10 8 PB 3.19 -0.9 m/s 3.19  -0,90 3.01  -1,00 x 3.19 89.00
22 10 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC PardubiceAC Pardubice
10 4 SB 3.11 -0.7 m/s 2.78  0,70 3.11  -0,70 3.05  1,10 3.11 79.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 SB 5.02 +2.0 m/s 5.02  2,00 4.56  0,40 5.00  1,10 5.02 565.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 116 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 PB 5.19 +1.3 m/s 5.19  1,30 5.18  0,80 5.04  0,40 5.19
2 104 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 SB 5.14 +1.6 m/s 4.99  0,80 5.14  1,60 5.10  1,10 5.14 598.00
MS 115 Nela BisováNela Bisová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2 PB 4.82 +0.7 m/s 4.69  0,40 4.64  0,00 4.82  0,70 4.82
4 207 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 PB 4.80 +0.9 m/s 4.55  0,30 4.80  0,90 4.63  1,20 4.80 506.00
5 58 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 6 PB 4.77 +0.1 m/s 4.49  1,00 4.65  0,90 4.77  0,10 4.77 498.00
6 103 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 PB 4.76 +1.4 m/s x 4.76  1,40 4.38  0,90 4.76 495.00
7 137 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 PB 4.70 +0.5 m/s 4.70  0,50 4.62  0,80 4.65  0,40 4.70 479.00
8 57 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 5 SB 4.13 +0.1 m/s x x 4.13  0,10 4.13 338.00
134 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 SB DNS - 0.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= 156 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 33 PB 4.97 -0.2 m/s 4.82  1,00 4.93  0,70 4.97  -0,20 4.97 551.00
1= Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 3.95 296.00
2= 208 Lucie JílkováLucie Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 9 PB 4.57 +0.3 m/s 4.57  0,30 4.57  -1,40 4.43  0,60 4.57 446.00
2= Ella NovotnáElla Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.43 186.00
3= 88 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 35 4.53 +0.3 m/s 4.37  0,40 4.53  0,30 4.42  -0,50 4.53 436.00
3= Eliška BrandejsováEliška Brandejsová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 2.96 100.00
4= 64 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 23 PB 4.50 +1.2 m/s 4.50  1,20 4.50  0,90 4.34  -2,50 4.50 428.00
4= Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 2.85 83.00
5= 72 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 32 PB 4.43 +0.4 m/s 4.43  0,40 4.19  0,30 4.05  -0,50 4.43 411.00
5= Kateřina MarkováKateřina Marková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 2.75 67.00
6 60 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 24 SB 4.32 +1.5 m/s 4.32  1,50 - - 4.32 384.00
7 225 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 34 4.18 -1.0 m/s x x 4.18  -1,00 4.18 350.00
8 228 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 20 PB 4.13 +0.6 m/s 4.00  2,30 4.13  0,60 3.90  -0,40 4.13 338.00
9