Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev st. žactva

Svitavy (5. 6. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 07.50
2 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08.22
3 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.25
4 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.49
5 Pavel VodičkaPavel Vodička 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.86
6 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.99
MS Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 07.74
2 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.08
3 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.30
4 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.07
5 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.19
6 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.25
7 31 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.78
2 3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 08.05
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.20
4 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.24
5 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.47
6 28 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.55
7 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 08.91
MS Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 07.90
2 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.04
3 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 08.38
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.51
5 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 08.77
6 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 08.86
7 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 07.50
2 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.67
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 07.74
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.78
5 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 07.90
6 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.04
7 3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 08.05
8 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.08
9 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.20
10 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08.22
11 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.24
12 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.25
13 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.30
14 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.35
15 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 08.38
16 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.47
17 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.49
18 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.51
19 28 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.55
20 Denis GultDenis Gult 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 08.77
21 Pavel VodičkaPavel Vodička 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.86
21 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 08.86
23 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 08.91
24 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.99
25 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.07
26 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.13
27 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.19
28 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.25
29 31 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.50

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 07.23 11.00
2 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 07.63 9.00
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.70 8.00
4 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 07.90 7.00
5 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 07.91 6.00
6 3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 07.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 07.97 4.00
2 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 SB 08.07 3.00
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.21 2.00
4 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 08.22 1.00
5 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.32
6 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 08.04
2 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.55
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.71
4 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.86
5 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 08.92
6 Lucie KalhousováLucie Kalhousová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.75
MS 100 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.06
2 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.55
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08.57
4 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.66
5 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.70
6 Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 08.91
7 Michaela SíčováMichaela Síčová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.29
8 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 09.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.15
2 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.57
3 37 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.64
4 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.79
5 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.79
6 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.65
7 Dominika ProkopováDominika Prokopová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.85
MS Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 08.44
2 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.45
3 15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.51
4 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.56
5 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 08.78
6 Klára KuklováKlára Kuklová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.83
7 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.14
8 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.31
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.55
3 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 08.70
4 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.72
5 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 08.90
6 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 08.98
7 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.01
8 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 08.08
2 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.51
3 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.51
4 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.81
5 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 08.91
6 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.21
7 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.20
2 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.28
3 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
4 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.85
5 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.97
6 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.04
7 Veronika VokálováVeronika Vokálová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.15
MS Aneta RojkováAneta Rojková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 08.04
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.06
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 08.08
4 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.15
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.20
6 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.28
7 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.31
8 Aneta RojkováAneta Rojková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.40
9 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 08.44
10 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.45
11 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
12 15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.51
12 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.51
12 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.51
15 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.55
15 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.55
15 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.55
18 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.56
19 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08.57
19 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.57
21 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.58
22 37 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.64
23 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.66
24 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.70
24 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 08.70
26 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.71
27 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.72
28 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 08.78
29 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.79
29 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.79
31 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.81
32 Klára KuklováKlára Kuklová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.83
33 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.85
34 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.86
35 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 08.90
36 Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 08.91
36 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 08.91
38 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 08.92
39 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.97
40 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 08.98
41 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 09.01
42 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.04
43 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.05
44 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.14
45 Veronika VokálováVeronika Vokálová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.15
46 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.21
47 Michaela SíčováMichaela Síčová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.29
48 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.34
49 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.41
50 100 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.47
51 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 09.57
52 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.65
53 Lucie KalhousováLucie Kalhousová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.75
54 Dominika ProkopováDominika Prokopová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.85

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.89 11.00
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 07.98 9.00
3 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.98 8.00
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.16 7.00
5 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.16 6.00
6 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.28 4.00
2 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.35 3.00
3 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.42 2.00
4 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.45 1.00
5 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.45
6 15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.46
7 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.46
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 19.16 5.00
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 19.67
3 35 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 20.23
4 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 20.37
5 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.28
MS Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 18.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 19.31 3.00
2 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 19.32 2.00
3 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.65 1.00
4 7 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 22.97
5 8 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.24
6 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 23.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 18.00 9.00
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 18.28 8.00
3 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.08 6.00
4 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 19.78
5 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 20.47
6 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 PB 20.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 17.26 11.00
2 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 18.74 7.00
3 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 19.21 4.00
4 36 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 21.13
5 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 22.30
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 17.26 11.00
2 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 18.00 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 18.28 8.00
4 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 18.44
5 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 18.74 7.00
6 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.08 6.00
7 5 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 19.16 5.00
8 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 19.21 4.00
9 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 19.31 3.00
10 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 19.32 2.00
11 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.65 1.00
12 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 19.67
13 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 19.78
14 35 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 20.23
15 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 20.37
16 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 20.47
17 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 PB 20.58
18 36 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 21.13
19 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.28
20 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 22.30
21 7 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 22.97
22 8 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.24
23 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 23.46

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 19.24 11.00
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 19.54 9.00
3 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 20.32 2.00
4 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 20.03 6.00
2 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 20.29 3.00
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.37
4 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 20.66
5 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.24
MS Aneta RojkováAneta Rojková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 20.85
2 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 20.86
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.19
4 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.48
5 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 21.56
6 41 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 21.90
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 21.72
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.73
3 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.84
4 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.83
5 Marie ParůžkováMarie Parůžková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.30
MS Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 20.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 19.86 8.00
2 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.05 5.00
3 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 20.61
4 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.81
5 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 21.18
6 Karolína JičínskáKarolína Jičínská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.97
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 21.33
2 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 22.00
3 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 22.67
4 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 22.92
5 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.25
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 20.34 1.00
2 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.04
3 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 21.87
4 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 23.32
5 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 24.48
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 20.57
2 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.66
3 Veronika VokálováVeronika Vokálová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 22.56
4 Tereza SalátováTereza Salátová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 22.95
5 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 23.33
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BisováNela Bisová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.23 4.00
2 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 21.36
3 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 21.88
4 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 5.6.2022 - 12:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 20.01 7.00
2 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.20
3 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.19
4 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.16
MS Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 21.02
MS Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 21.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 19.24 11.00
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 19.54 9.00
3 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 19.86 8.00
4 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 20.01 7.00
5 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 20.03 6.00
6 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.05 5.00
7 Nela BisováNela Bisová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.23 4.00
8 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 20.29 3.00
9 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 20.32 2.00
10 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 20.34 1.00
11 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 20.37
12 Aneta RojkováAneta Rojková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.44
13 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.52
14 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 20.57
15 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 20.61
16 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 20.66
17 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.81
18 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 20.85
19 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 20.86
20 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 20.91
21 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 21.02
22 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.04
23 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 21.18
24 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.19
25 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.20
26 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.24
27 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 21.33
28 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 21.36
29 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.48
30 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 21.50
31 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 21.56
32 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.66
33 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 21.72
34 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.73
35 Nela ProrokováNela Proroková 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.84
36 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 21.87
37 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 21.88
38 41 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 21.90
39 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 21.98
40 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 22.00
41 Veronika VokálováVeronika Vokálová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 22.56
42 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 22.67
43 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.83
44 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 22.92
45 Tereza SalátováTereza Salátová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 22.95
46 Karolína JičínskáKarolína Jičínská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.97
47 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.19
48 Marie ParůžkováMarie Parůžková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.30
49 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 23.32
50 Aneta GrigelováAneta Grigelová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 23.33
51 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.16
52 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 24.48
53 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.25

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 2:09.15 11.00
2 23 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:10.34 9.00
3 30 Marek RudolfMarek Rudolf 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:16.33 8.00
4 29 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 2:19.78 7.00
5 26 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 2:23.41 6.00
6 27 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 2:23.50 5.00
7 36 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 2:31.53 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Maxim HanikMaxim Hanik 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:25.69 4.00
2 28 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 2:37.45 2.00
3 25 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:39.79 1.00
4 35 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:42.16
5 24 Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:44.66
6 31 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 2:48.46
7 21 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:49.39
8 32 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 2:50.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 2:09.15 11.00
2 23 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:10.34 9.00
3 30 Marek RudolfMarek Rudolf 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:16.33 8.00
4 29 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 2:19.78 7.00
5 26 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 2:23.41 6.00
6 27 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 2:23.50 5.00
7 22 Maxim HanikMaxim Hanik 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:25.69 4.00
8 36 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 2:31.53 3.00
9 28 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 2:37.45 2.00
10 25 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:39.79 1.00
11 35 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:42.16
12 24 Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:44.66
13 31 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 2:48.46
14 21 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:49.39
15 32 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 2:50.31

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 2:30.35 11.00
2 51 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:32.38 9.00
3 43 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:34.08 8.00
4 41 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:37.84 5.00
5 38 Ema BartošováEma Bartošová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:39.06 4.00
6 47 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:45.32 1.00
7 55 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:47.20
50 Elen ČížkováElen Čížková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNF
MS 100 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 2:53.43
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:35.65 7.00
2 45 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:36.55 6.00
3 52 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 2:40.23 3.00
4 49 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 2:45.15 2.00
5 54 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 2:46.62
6 44 Denisa RočkováDenisa Ročková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:51.37
7 48 Nikol PohnerováNikol Pohnerová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 3:01.75
8 39 Kamila BiškováKamila Bišková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:02.64
9 42 Nicol PeškováNicol Pešková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 3:13.62
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 2:30.35 11.00
2 51 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:32.38 9.00
3 43 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:34.08 8.00
4 37 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:35.65 7.00
5 45 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:36.55 6.00
6 41 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:37.84 5.00
7 38 Ema BartošováEma Bartošová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:39.06 4.00
8 52 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 2:40.23 3.00
9 49 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 2:45.15 2.00
10 47 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:45.32 1.00
11 54 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 2:46.62
12 55 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:47.20
13 44 Denisa RočkováDenisa Ročková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:51.37
14 100 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 2:53.43
15 48 Nikol PohnerováNikol Pohnerová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 3:01.75
16 39 Kamila BiškováKamila Bišková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:02.64
17 42 Nicol PeškováNicol Pešková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 3:13.62
50 Elen ČížkováElen Čížková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 27.57 11.00
2 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 28.45 9.00
3 10 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 30.38 6.00
4 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 30.61 5.00
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 32.36 2.00
6 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 36.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 28.97 8.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 29.28 7.00
3 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 31.71 4.00
4 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 32.20 3.00
5 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 33.59 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 27.57 11.00
2 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 28.45 9.00
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 28.97 8.00
4 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 29.28 7.00
5 10 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 30.38 6.00
6 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 30.61 5.00
7 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 31.71 4.00
8 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 32.20 3.00
9 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 32.36 2.00
10 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 33.59 1.00
11 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 36.25

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 32.10 11.00
2 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 32.14 9.00
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 32.39 8.00
4 14 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 35.34 4.00
5 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 36.26 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.79 7.00
2 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 33.86 6.00
3 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 34.27 5.00
4 48 Nikol PohnerováNikol Pohnerová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 38.32 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 32.10 11.00
2 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 32.14 9.00
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 32.39 8.00
4 Adéla HaškováAdéla Hašková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.79 7.00
5 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 33.86 6.00
6 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 34.27 5.00
7 14 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 35.34 4.00
8 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 36.26 3.00
9 48 Nikol PohnerováNikol Pohnerová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 38.32 2.00

1500 m překážek - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 5:01.69 11.00
2 5 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 5:09.26 9.00
3 3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11 5:11.28 8.00
4 2 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 5:13.24 7.00
5 12 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 5:17.83 6.00
6 13 Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 5:28.43 5.00
7 4 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 5:29.14 4.00
8 1 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 5:34.48 3.00
9 9 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 5:51.73 2.00
10 10 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 6:09.05 1.00
11 8 Jiří SedlákJiří Sedlák 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 6:12.61
12 7 Matyáš PostupaMatyáš Postupa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 6:15.00
Celkem 12 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 5:48.95 11.00
2 16 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 5:59.68 9.00
3 17 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 6:13.68 8.00
4 18 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 6:18.27 7.00
5 14 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 6:23.64 6.00
6 20 Nikol VodičkováNikol Vodičková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 7:13.42 5.00
7 19 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 7:34.40 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek, Šmíd, Vyroubal, Kraus Marek, Šmíd, Vyroubal, Kraus TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:40.99 11.00
2 Kohout, Křehla, Rudolf, Tomín Kohout, Křehla, Rudolf, Tomín ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:54.22 9.00
3 28 Kabrhel, Jůza, Sirotek, Krištof Kabrhel, Jůza, Sirotek, Krištof TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:59.13 8.00
4 Krušina, Pytlík, Vodička, Zelinka Krušina, Pytlík, Vodička, Zelinka TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 3:07.40 7.00
5 5 Kábele, Burkoň, Postupa, Sedlák Kábele, Burkoň, Postupa, Sedlák Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:09.77 6.00
6 23 Outrata, Kment, Bubeník, Slabihoud Outrata, Kment, Bubeník, Slabihoud AC PardubiceAC Pardubice 7 3:11.75 5.00
7 Vítek, Vacek, Ptáček Vítek, Vacek, Ptáček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:15.67 4.00
8 Jičínský, Janecký, Klejch, Jonáš Jičínský, Janecký, Klejch, Jonáš ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 3:23.60 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ouhrabková, Bajerová, Kamarytová, Bisová Ouhrabková, Bajerová, Kamarytová, Bisová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:02.40 11.00
2 Steklá, Zahradníčková, Jílková, Novotná Steklá, Zahradníčková, Jílková, Novotná TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 3:09.73 9.00
3 17 Chourová, Vávrová, Menclová, Mihulková Chourová, Vávrová, Menclová, Mihulková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 3:10.77 8.00
4 Burianová, Hlaváčková, Dařbujánová, Prokopová Burianová, Hlaváčková, Dařbujánová, Prokopová AC PardubiceAC Pardubice 1 3:11.99 6.50
5 Hanušová, Holingrová, Švecová, Spoustová Hanušová, Holingrová, Švecová, Spoustová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 3:13.98 5.00
6 45 Vajsarová, Sekotová, Prokopová, Křikavová Vajsarová, Sekotová, Prokopová, Křikavová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:18.40 3.00
7 Jánová, Kubíčková, Salátová, Škeříková Jánová, Kubíčková, Salátová, Škeříková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 3:18.75 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kapitolová, Vašíčková, Procházková Kapitolová, Vašíčková, Procházková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:11.99 6.50
2 Bartoníčková, Parůžková, Seifertová, Čížková Bartoníčková, Parůžková, Seifertová, Čížková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:18.37 4.00
3 Jamborová, Opočenská, Pezinková, Šimonová Jamborová, Opočenská, Pezinková, Šimonová AC PardubiceAC Pardubice 6 3:20.62 1.00
4 53 Morávková, Hegerová, Hyhlíková, Síčová Morávková, Hegerová, Hyhlíková, Síčová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 3:24.45
5 Bláhová, Bezdíčková, Pešková, Veselá Bláhová, Bezdíčková, Pešková, Veselá Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:28.88
6 Umová, Vokálová, Grigelová, Hájková Umová, Vokálová, Grigelová, Hájková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 3:30.88
7 Bálková, Štepanovská, Kolísková, Marková Bálková, Štepanovská, Kolísková, Marková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 3:35.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ouhrabková, Bajerová, Kamarytová, Bisová Ouhrabková, Bajerová, Kamarytová, Bisová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:02.40 11.00
2 Steklá, Zahradníčková, Jílková, Novotná Steklá, Zahradníčková, Jílková, Novotná TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 3:09.73 9.00
3 17 Chourová, Vávrová, Menclová, Mihulková Chourová, Vávrová, Menclová, Mihulková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 3:10.77 8.00
4 Burianová, Hlaváčková, Dařbujánová, Prokopová Burianová, Hlaváčková, Dařbujánová, Prokopová AC PardubiceAC Pardubice 1 3:11.99 6.50
4 18 Kapitolová, Vašíčková, Procházková Kapitolová, Vašíčková, Procházková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:11.99 6.50
6 Hanušová, Holingrová, Švecová, Spoustová Hanušová, Holingrová, Švecová, Spoustová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 3:13.98 5.00
7 Bartoníčková, Parůžková, Seifertová, Čížková Bartoníčková, Parůžková, Seifertová, Čížková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:18.37 4.00
8 45 Vajsarová, Sekotová, Prokopová, Křikavová Vajsarová, Sekotová, Prokopová, Křikavová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:18.40 3.00
9 Jánová, Kubíčková, Salátová, Škeříková Jánová, Kubíčková, Salátová, Škeříková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 3:18.75 2.00
10 Jamborová, Opočenská, Pezinková, Šimonová Jamborová, Opočenská, Pezinková, Šimonová AC PardubiceAC Pardubice 6 3:20.62 1.00
11 53 Morávková, Hegerová, Hyhlíková, Síčová Morávková, Hegerová, Hyhlíková, Síčová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 3:24.45
12 Bláhová, Bezdíčková, Pešková, Veselá Bláhová, Bezdíčková, Pešková, Veselá Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:28.88
13 Umová, Vokálová, Grigelová, Hájková Umová, Vokálová, Grigelová, Hájková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 3:30.88
14 Bálková, Štepanovská, Kolísková, Marková Bálková, Štepanovská, Kolísková, Marková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 3:35.06

skok vysoký - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 Body
1= Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 20 1.74 - - - o o o o o o o o o xo xxx 10.00
1= 2 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 19 PB 1.74 - - - - - o - o o o o o xo xxx 10.00
3 3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 18 PB 1.71 - - - o - o - o o xo o xxo xxx 8.00
4 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 17 1.56 - - - o o xo xxo xxx 7.00
5= Pavel ČernýPavel Černý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 1.51 o o o o o xo xxx 5.00
5= Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 PB 1.51 o o o o o xo xxx 5.00
5= David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 1.51 o o o o o xo xxx 5.00
8 Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 9 PB 1.51 o o o o o xxo xxx 3.00
9 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 11 1.51 - o o o xo xxo xxx 2.00
10 12 Šimon KlasŠimon Klas
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 14 1.46 - o o o xo xxx 1.00
11 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 1.46 - - o xxo xo xxx
12 Lukáš KumperaLukáš Kumpera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 1.41 o - xxo o xxx
13 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 13 1.41 - o xo xxo xxx
14 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 15 1.36 - - o - xxx
15 Radek ŠtěpánRadek Štěpán
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 5 PB 1.36 xo o o xxx
16= Matyas PoláčekMatyas Poláček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 PB 1.26 o xxx
16= Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 2 PB 1.26 o xxx
Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 26 1.57 - - - - o o o - o o xxx 11.00
2 Sára MelezínkováSára Melezínková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 24 PB 1.54 - - o o o xo o o o xxx 9.00
3= Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 23 PB 1.54 - - o o xo o o o xo xx- 7.50
3= Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 25 PB 1.54 - - o o o xo o o xo xxx 7.50
5 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 18 PB 1.42 - o o o o xxx 6.00
6 Hana PezinkováHana Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
09 12 PB 1.42 o xo xo xo xxo xxx 5.00
7= Eliška ZhorelováEliška Zhorelová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 15 PB 1.37 o o o o xxx 3.50
7= Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 1.37 o o o o xxx 3.50
9 Veronika CimflováVeronika Cimflová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 PB 1.37 xo o o o xxx 2.00
10= Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 17 PB 1.37 - o o xo xxx 0.25
10= 20 Nikol VodičkováNikol Vodičková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 22 1.37 o o - xo xxx 0.25
10= 50 Elen ČížkováElen Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 PB 1.37 o o o xo xxx 0.25
10= Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 16 SB 1.37 o o - xo x- - 0.25
14 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 20 1.37 o o o xxo xxx
15 43 Sofie PiechováSofie Piechová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 5 PB 1.32 o o o xxx
16= Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 21 1.32 xo o o xxx
16= Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 PB 1.32 xo o o xxx
16= Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 13 1.32 xo o o xxx
19 Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 10 PB 1.32 o o xxo xxx
20 Anežka ŘíhováAnežka Říhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 PB 1.27 o o xxx
21= 19 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 14 1.22 o x- - xxx
21= Dominika ProkopováDominika Prokopová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 6 PB 1.22 o xxx
23 Lucie DittrichováLucie Dittrichová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 1.22 xo xxx
Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
AC PardubiceAC Pardubice
08 19 NM - - xxx
Karolína JičínskáKarolína Jičínská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 NM xxx
Hana ProkopováHana Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
09 7 NM xxx
Celkem 26 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 2,05 2,25 2,45 2,65 2,85 3,05 3,15 3,25 3,35 Body
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 10 2.65 - - - - o 11.00
2 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 PB 2.65 o xo o o xxo xx- 9.00
3 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 2.45 - - o o xxx 8.00
4 9 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 6 PB 2.25 o o o xxx 7.00
5 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 7 2.25 o o xo xxx 6.00
6 Jakub ŠerýJakub Šerý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 PB 2.25 o o xxo xxx 5.00
7 Radim JičínskýRadim Jičínský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 PB 2.05 o xo xxx 4.00
8 Pavel VodičkaPavel Vodička
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 PB 1.85 xo xxx 3.00
Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 5 NM xxx
Matyas PoláčekMatyas Poláček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 2,05 2,25 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,20 Body
1 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 3.05 - - - - o - o - o - xxo xxx 11.00
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 9 SB 2.85 - - - - xo - o xo xo - xxx 9.00
3 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 2.65 - - o o o o o xxx 8.00
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 2.65 - - o o o o xo xxx 7.00
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 2.55 - - o o o xxo xxx 6.00
6 51 Viola NovotnáViola Novotná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 PB 2.45 xo o o xo o xxx 5.00
7 14 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 7 2.35 o xo o xo x- xx 4.00
8= 15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 2.05 o o xxx 1.50
8= Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 SB 2.05 o o xxx 1.50
8= Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 PB 2.05 o o xxx 1.50
8= Marie ParůžkováMarie Parůžková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 PB 2.05 o o xxx 1.50
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 17 PB 5.36 +0.4 m/s 4.98  1,50 - - 4.98 5.36  0,40 5.09  0,60 x 11.00
2 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 5.26 +2.1 m/s 5.20 +0.9 m/s x 5.25  2,30 5.11  0,50 5.25 5.26  2,10 5.20  0,90 x 9.00
3 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 19 5.21 +3.5 m/s 4.60 -0.6 m/s x 5.21  3,50 5.10  2,90 5.21 x 4.60  -0,60 x 8.00
4 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 16 PB 5.20 +1.3 m/s 5.14  0,90 x x 5.14 5.20  1,30 5.15  3,10 4.13  1,00 7.00
5 Jakub BrychtaJakub Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 14 5.03 +3.1 m/s 4.68 +1.2 m/s 4.56  2,90 5.03  3,10 4.68  1,20 5.03 4.60  1,50 4.61  2,30 4.55  2,40 6.00
6 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 15 4.96 +0.5 m/s 4.75  0,60 4.90  1,40 4.96  0,50 4.96 4.84  -0,80 4.66  1,80 - 5.00
7 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 11 4.91 +2.1 m/s 4.83 +0.6 m/s 4.60  1,30 4.74  2,90 4.91  2,10 4.91 4.76  2,50 4.82  3,80 4.83  0,60 4.00
8 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 10 4.77 +2.8 m/s 4.60 +1.0 m/s 4.62  3,90 4.60  1,00 4.77  2,80 4.77 4.44  0,90 - - 3.00
9 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 18 4.72 +3.5 m/s 4.35  2,30 4.43  2,60 4.72  3,50 4.72 2.00
10 Jakub LouvarJakub Louvar
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 4.66 +3.3 m/s 4.31  2,20 4.66  3,30 - 4.66 1.00
11 Pavel ČernýPavel Černý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 1 PB 4.55 +1.1 m/s 4.38  1,90 4.55  1,10 4.21  0,60 4.55
12 Marek ZelinkaMarek Zelinka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 4.49 +2.8 m/s 4.36  3,30 4.49  2,80 4.08  3,30 4.49
13 Radek ŠtěpánRadek Štěpán
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 4.38 +1.2 m/s 4.38  1,20 4.25  2,10 3.71  0,50 4.38
14 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 4.25 +3.0 m/s 4.14 +1.3 m/s 4.14  1,30 4.11  2,50 4.25  3,00 4.25
15 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 8 4.21 +3.8 m/s 3.84 +2.0 m/s 3.84  2,00 x 4.21  3,80 4.21
16 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 4.18 +2.5 m/s 4.04  2,90 4.18  2,50 3.85  2,40 4.18
17 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
09 7 4.17 +4.0 m/s 4.09 +0.5 m/s 4.17  4,00 4.09  0,50 3.97  1,30 4.17
18 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 13 3.85 +3.3 m/s 3.85  3,30 x x 3.85
32 Filip HubkaFilip Hubka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 2 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 39 5.30 +2.2 m/s 5.10 -1.0 m/s 5.10  -1,00 4.61  -1,00 5.30  2,20 5.30 2.84  0,50 5.16  3,60 4.88  0,60 11.00
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 38 5.14 +3.8 m/s 4.92 +1.5 m/s 4.75  1,40 4.92  1,50 x 4.92 5.14  3,80 x x 9.00
3 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 35 PB 5.08 +0.1 m/s 4.83  0,80 x x 4.83 5.08  0,10 4.91  0,50 x 8.00
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 29 4.97 +3.6 m/s 4.80 +1.1 m/s 4.60  1,50 4.80  1,10 4.97  3,60 4.97 x x x 7.00
5 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 37 4.90 +1.4 m/s 4.90  1,40 2.62  1,50 4.85  -1,40 4.90 x x 4.53  -0,70 6.00
6 Adéla HaškováAdéla Hašková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 27 PB 4.87 +1.6 m/s 4.49  1,40 4.87  1,60 4.59  -0,70 4.87 4.85  3,80 x - 5.00
7 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 32 4.82 -1.6 m/s 3.53  0,80 4.82  -1,60 4.79  2,30 4.82 4.16  1,40 4.75  2,20 4.69  0,70 4.00
8 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 30 4.82 +3.2 m/s 4.73 +0.3 m/s 4.44  0,80 4.68  -0,60 4.82  3,20 4.82 x 4.76  2,70 4.73  0,30 3.00
9 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 33 4.81 +1.8 m/s x 4.76  -0,30 4.81  1,80 4.81 2.00
10 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 31 4.76 +1.7 m/s 4.68  1,90 4.76  1,70 4.46  2,60 4.76 1.00
11 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 28 4.69 +2.2 m/s 4.41 +1.7 m/s 4.39  1,30 4.69  2,20 4.41  1,70 4.69
12 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 34 4.67 +0.8 m/s 4.67  0,80 4.63  -0,10 x 4.67
13 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 24 4.66 +2.3 m/s 4.49 +1.2 m/s 4.66  2,30 4.49  1,20 x 4.66
14 53 Lucie MorávkováLucie Morávková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 23 4.55 +2.3 m/s 4.38 +1.7 m/s 4.38  1,70 x  0,00 4.55  2,30 4.55
15 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC PardubiceAC Pardubice
07 26 4.54 +3.1 m/s 4.46 +0.1 m/s 4.54  3,10 4.46  0,10 4.30  3,70 4.54
16 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 22 4.53 +3.8 m/s 4.00 +1.4 m/s 4.32  2,10 4.53  3,80 4.00  1,40 4.53
17 Aneta SpoustováAneta Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 5 SB 4.49 -0.8 m/s 4.12  -1,80 4.27  -1,40 4.49  -0,80 4.49
18 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11 4.46 +2.6 m/s 4.46  2,60 4.42  2,10 x 4.46
19 16 Natálie HolingrováNatálie Holingrová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 3 PB 4.40 +2.0 m/s 4.24  0,80 4.34  1,60 4.40  2,00 4.40
20 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 19 SB 4.39 +1.2 m/s 4.17  0,20 4.39  1,20 x 4.39
21 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 20 4.33 +2.1 m/s 4.14 +1.7 m/s 4.33  2,10 4.14  1,70 3.87  -0,50 4.33
22 Klára KuklováKlára Kuklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 7 PB 4.16 +0.2 m/s 3.92  -0,20 4.16  0,20 4.16  -1,80 4.16
23 Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 25 4.15 -0.7 m/s 4.04  0,70 4.15  -0,70 4.13  2,20 4.15
24 Nela ProrokováNela Proroková
AC PardubiceAC Pardubice
10 13 PB 4.10 +2.0 m/s 3.80  -0,30 4.10  2,00 4.03  -0,90 4.10
25 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 SB 3.97 +1.1 m/s 3.97  1,10 3.90  0,50 x 3.97
26 Helena HájkováHelena Hájková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 18 3.95 -0.6 m/s 3.56  1,30 3.95  -0,60 3.95  2,00 3.95
27 Jolana JánováJolana Jánová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 PB 3.95 -0.6 m/s x 3.94  2,90 3.95  -0,60 3.95
28 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 PB 3.95 +1.7 m/s 3.66  -0,80 3.95  1,70 3.90  0,60 3.95
29 Veronika CimflováVeronika Cimflová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 1 3.92 +9.0 m/s 3.82 +1.5 m/s 3.66  1,80 3.82  1,50 3.92  9,00 3.92
30 Tereza SalátováTereza Salátová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 21 3.91 +3.8 m/s 3.82 +0.7 m/s 3.91  3,80 3.10  0,50 3.82  0,70 3.91
31 Nela BisováNela Bisová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 36 3.91 +1.7 m/s 3.11  1,30 x 3.91  1,70 3.91
32 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 15 3.86 +4.7 m/s 3.66 +0.2 m/s 3.86  4,70 3.66  0,20 x 3.86
33 Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 3.78 -1.8 m/s 3.22  2,50 3.72  -0,20 3.78  -1,80 3.78
34 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 16 3.73 -1.1 m/s 3.68  2,00 3.73  -1,10 x 3.73
35 52 Rozálie HegerováRozálie Hegerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 6 PB 3.72 +1.0 m/s 3.70  2,00 3.72  1,00 3.55  -2,80 3.72
36 Michaela UmováMichaela Umová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 9 PB 3.71 +1.0 m/s 3.71  1,00 3.51  0,20 x 3.71
37 Karolína JičínskáKarolína Jičínská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 3.61 -1.0 m/s 3.54  2,30 3.53  1,00 3.61  -1,00 3.61
38 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17 3.58 +2.2 m/s 3.44 +0.3 m/s x 3.44  0,30 3.58  2,20 3.58
39 Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 SB 3.02 +2.0 m/s x x 3.02  2,00 3.02
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 25 PB 10.55 09.44 10.48 10.55 10.55 10.31 10.15 x 11.00
2 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 27 10.27 08.96 09.07 09.48 9.48 10.03 10.27 09.50 9.00
3 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 26 10.26 09.37 10.26 09.78 10.26 09.10 09.17 10.00 8.00
4 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 21 PB 09.60 08.43 09.09 08.85 9.09 09.60 x x 7.00
5 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 20 09.14 08.73 08.46 09.14 9.14 08.63 08.01 08.72 6.00
6 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 22 09.08 08.59 08.80 09.08 9.08 08.81 08.67 08.55 5.00
7 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 18 PB 09.00 08.56 08.53 08.02 8.56 08.26 09.00 x 4.00
8 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 17 PB 08.62 08.62 07.40 06.35 8.62 08.19 06.92 x 3.00
9 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 24 08.45 06.73 08.45 08.17 8.45 2.00
10 Natálie LopatováNatálie Lopatová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 16 08.11 08.11 07.44 07.89 8.11 1.00
11 Lucie KalhousováLucie Kalhousová
AC PardubiceAC Pardubice
09 2 PB 07.76 07.76 x x 7.76
12 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 5 SB 07.60 07.51 07.43 07.60 7.60
13 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 13 07.46 07.20 07.02 07.46 7.46
14 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 15 07.46 06.71 07.46 05.41 7.46
15 Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 07.45 07.10 07.38 07.45 7.45
16 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 11 07.39 06.54 06.78 07.39 7.39
17 Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 19 07.19 07.19 x 06.87 7.19
18 Hana PezinkováHana Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
09 4 PB 07.16 06.75 07.16 06.93 7.16
19 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 07.04 07.04 06.56 07.03 7.04
20 Helena BálkováHelena Bálková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 8 PB 06.67 06.24 06.67 06.51 6.67
21 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 PB 06.64 06.34 06.64 06.01 6.64
22 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 1 PB 06.60 06.45 06.60 06.42 6.60
23 48 Nikol PohnerováNikol Pohnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 06.43 06.43 05.87 06.13 6.43
24 Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 05.79 05.53 05.79 05.67 5.79
25 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 7 05.20 05.20 05.16 04.77 5.20
26 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 6 PB 04.37 03.89 04.21 04.37 4.37
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 14.77 13.61 14.47 13.69 14.47 14.77 x x 11.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 15 13.44 13.22 12.51 x 13.22 12.81 13.44 x 9.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 12.37 11.53 11.65 12.22 12.22 11.44 12.37 12.23 8.00
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 12 PB 11.16 09.97 09.89 10.51 10.51 10.81 11.01 11.16 7.00
5 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 PB 11.09 09.33 10.02 10.39 10.39 11.09 10.58 - 6.00
6 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 10.82 10.12 10.82 10.04 10.82 09.28 10.56 10.37 5.00
7 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 PB 10.23 10.23 09.82 x 10.23 09.87 - - 4.00
8 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 09.65 x 09.65 x 9.65 09.29 x x 3.00
9 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 8 PB 09.37 08.67 07.92 09.37 9.37 2.00
10 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 09.33 08.90 09.33 08.95 9.33 1.00
11 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 2 PB 08.81 08.55 08.81 08.38 8.81
12 Petr HýblPetr Hýbl
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 7 PB 08.56 08.56 08.28 07.90 8.56
13 Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 PB 08.28 08.28 08.17 08.07 8.28
14 Karel KohoutKarel Kohout
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 PB 07.85 07.85 07.28 07.26 7.85
15 Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 07.40 07.28 07.40 07.33 7.40
16 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 06.59 05.94 05.78 06.59 6.59
Celkem 16 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 PB 27.52 11.00
2 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 21 26.74 9.00
3 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 12 PB 26.52 8.00
4 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 SB 26.45 7.00
5 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC PardubiceAC Pardubice
07 16 PB 26.12 6.00
6 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 19 PB 25.78 5.00
7 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 25.18 4.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 SB 23.32 3.00
9 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 17 21.32 2.00
10 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 14 PB 20.83 1.00
11 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 13 20.43
12= Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 19.42
12= Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 18 19.42
14 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 PB 18.44
15 Natálie LopatováNatálie Lopatová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 PB 18.02
16 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 7 PB 16.88
17 Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 9 PB 16.78
18 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 10 SB 16.46
19 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 8 PB 16.45
20 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 PB 12.96
Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 15 NM
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 18 PB 52.39 11.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 PB 47.77 9.00
3 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 PB 36.26 8.00
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 15 PB 31.82 7.00
5 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 PB 30.73 6.00
6 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 12 PB 28.01 5.00
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 14 27.06 4.00
8 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 PB 26.93 3.00
9 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 PB 23.60 2.00
10 11 Pavel FormánekPavel Formánek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 2 PB 22.95 1.00
11 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 1 SB 22.80
12 23 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 21.90
13 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 4 PB 21.72
14 29 Jan KrištofJan Krištof
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 PB 21.61
15 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 19.84
16 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 8 PB 18.90
17 Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 18.28
18 Petr HýblPetr Hýbl
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 3 PB 11.46
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 9 PB 43.55 11.00
2 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 8 37.10 9.00
3 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 36.57 8.00
4 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 PB 29.34 7.00
5 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 6 25.49 6.00
6 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 24.73 5.00
7 Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 4 23.93 4.00
8 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 21.97 3.00
Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 1 NM
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 29.89 11.00
2 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 PB 27.92 9.00
3 13 Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 7 27.73 8.00
4 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 PB 27.26 7.00
5 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2 PB 25.00 6.00
6 Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 PB 14.61 5.00
7 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 3 PB 11.01 4.00
8 21 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 1 PB 09.34 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24 PB 37.99 11.00
2 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 22 PB 36.86 9.00
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 23 PB 35.57 8.00
4 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 19 PB 30.08 7.00
5 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 16 SB 29.06 6.00
6 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 15 PB 27.90 5.00
7 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 18 PB 27.55 4.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3 SB 25.61 3.00
9 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 20 25.48 2.00
10 Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 14 PB 25.02 1.00
11 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2 SB 23.92
12 Nela ŠkeříkováNela Škeříková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 PB 23.33
13 Natálie HajduNatálie Hajdu
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 13 PB 22.98
14 18 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 17 22.00
15 Michaela SíčováMichaela Síčová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 11 PB 21.81
16 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 21 21.09
17 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 7 PB 19.71
18 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 PB 19.28
19 Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 12 18.73
20 39 Kamila BiškováKamila Bišková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 9 PB 18.29
21 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 1 PB 12.69