Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2022)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 07.39
2 123 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 07.72
3 122 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 07.77
4 121 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 08.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.65
2 283 David ŠmardaDavid Šmarda 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.01
3 137 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 08.56
4 128 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 09.09
5 117 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.83
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.66
2 47 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 07.68
3 60 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 07.77
4 264 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 07.86
5 132 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 08.15
6 140 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 08.34
7 101 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.35
8 277 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.59
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.29
2 231 Albert TomanAlbert Toman 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 08.51
3 265 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.63
4 127 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 08.76
5 274 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.92
6 131 Viktor SvobodaViktor Svoboda 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.09
7 138 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.12
8 111 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 09.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.39
2 278 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.43
3 4 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.57
4 74 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 08.74
5 97 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 08.87
6 113 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 08.87
7 114 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.07
8 119 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 96 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.36
2 106 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 09.49
3 78 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.60
4 6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.69
5 87 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 09.72
6 332 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.85
7 262 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Rostislav FišerRostislav Fišer 09 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.94
2 112 Marek MrózekMarek Mrózek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.20
3 327 Matouš PřádaMatouš Přáda 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 3 09.31
4 5 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.33
5 279 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.49
6 357 David ChovanecDavid Chovanec 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 6 09.60
7 100 Ondřej HulaOndřej Hula 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.48
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 09.30
2 91 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.45
3 102 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.54
4 50 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 09.63
5 51 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 09.78
6 86 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 10.05
7 104 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 10.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 193 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 08.04
2 339 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 08.30
3 168 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.43
4 194 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.44
5 333 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 08.59
6 163 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.64
2 319 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.98
3 313 Ivana DivínováIvana Divínová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 09.14
4 159 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.93
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.03
2 190 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.16
3 299 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.25
4 303 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.41
5 306 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.44
6 19 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.52
7 151 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 08.70
8 225 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.66
2 181 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 08.89
3 305 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.01
4 229 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.02
5 162 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.10
6 156 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.22
7 208 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 186 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.15
2 150 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.39
3 295 Mariana KubešováMariana Kubešová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.63
4 155 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 09.67
5 221 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.99
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Dominika BártkováDominika Bártková 08 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 3 08.60
2 312 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.86
3 71 Veronika ŠebelováVeronika Šebelová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.03
4 363 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.16
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 342 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.35
2 300 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 08.42
3 282 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.42
4 23 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.47
5 198 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 08.70
6 343 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.71
7 26 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.75
8 344 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 09.04
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 214 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.00
2 187 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.14
3 338 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 09.17
4 317 Karolína MydlováKarolína Mydlová 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 PB 09.37
5 226 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.52
6 191 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.68
7 340 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.78
8 185 Sára KollegováSára Kollegová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 334 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.33
2 297 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.42
3 72 Zuzana ŠtěrbováZuzana Štěrbová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 09.53
4 254 Daniela HonzíkováDaniela Honzíková 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 10.02
5 170 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 10.23
6 167 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.41
7 147 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 10.56
8 199 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 10.88
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.45
2 294 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.81
3 18 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 08.84
4 53 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 09.24
5 29 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.47
6 14 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.61
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.68
2 341 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 08.79
3 21 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.07
4 316 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 09.28
5 314 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 PB 09.33
6 320 Karolína ZemánkováKarolína Zemánková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 10.01
7 318 Sára PosadováSára Posadová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 10.25
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 08.97
2 64 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 08.97
3 326 Anna LisztwanováAnna Lisztwanová 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 6 09.09
4 212 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 09.63
5 67 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.64
6 220 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.67
7 233 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.85
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Eliška IndrákováEliška Indráková 10 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 6 09.72
2 164 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.74
3 230 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.83
4 189 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 10.01
5 213 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.29
6 218 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 11.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Šimon BeránekŠimon Beránek 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.28
2 1 Jan FeilhauerJan Feilhauer 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.35
3 80 Tomáš ČípTomáš Číp 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.51
4 116 Šimon NovákŠimon Novák 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.63
5 88 David Jakub GeldnerDavid Jakub Geldner 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.67
6 84 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.30
7 75 Kryštof BasovníkKryštof Basovník 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.53
8 347 Kryštof KaválekKryštof Kaválek 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.94
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.25
2 141 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.33
3 269 Thomas LazorThomas Lazor 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.71
4 136 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.36
5 129 Jakub SázelJakub Sázel 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.63
6 95 Michal HolinkaMichal Holinka 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.65
7 142 Ondřej VehovskýOndřej Vehovský 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.95
8 93 Teodor GrzychTeodor Grzych 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Roland TrochaRoland Trocha 13 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 8 09.74
2 275 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.77
3 241 Dominik ŠtangaDominik Štanga 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.27
4 273 Ondřej RobenekOndřej Robenek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.08
5 236 Roman HrubýRoman Hrubý 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.46
6 240 Eliáš PetrigalaEliáš Petrigala 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.61
7 235 Tomáš FendekTomáš Fendek 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 13.21
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.04
2 105 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.13
3 9 Matouš TrchalíkMatouš Trchalík 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.64
4 10 Vojtěch VrajVojtěch Vraj 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.68
5 73 Jan AdámekJan Adámek 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.37
6 115 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.67
7 7 Bartoloměj PargačBartoloměj Pargač 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.31
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČempelMatyáš Čempel 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.9
2 Jaromír BergerJaromír Berger 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.4
3 Antonín CaletkaAntonín Caletka 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.8
4 Patrik CelarPatrik Celar 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.9
5 Oliver DluhošOliver Dluhoš 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.0
6 Matěj AdámekMatěj Adámek 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.0
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.6
2 Dominik HanusekDominik Hanusek 16 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 12.0
3 Maxmilián HvolkaMaxmilián Hvolka 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.6
4 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.0
5 Lukáš GenzerLukáš Genzer 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.2
6 Dominik FrašDominik Fraš 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15.4
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LochmanMartin Lochman 15 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11.3
2 Marek KoščálMarek Koščál 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 12.4
3 Vašek KudelaVašek Kudela 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.7
4 Ondřej KučeraOndřej Kučera 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.7
5= Matěj JalůvkaMatěj Jalůvka 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.7
5= Tadeáš KošákTadeáš Košák 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.7
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.0
2 Albert MacháčekAlbert Macháček 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.6
3 Ota MarákOta Marák 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.2
4 Jonáš NajdekJonáš Najdek 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.5
5 Mikuláš NovákMikuláš Novák 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.8
6 Jan MališJan Mališ 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.2
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PětrošMilan Pětroš 15 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 12.8
2 Vít SázelVít Sázel 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.1
3 František SchwarzFrantišek Schwarz 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.4
4 Jakub PancJakub Panc 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.0
5 Ondřej PinkavaOndřej Pinkava 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15.1
6 Vojtěch PinkavaVojtěch Pinkava 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15.5
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 12.7
2 Matyáš VelkýMatyáš Velký 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.3
3 Martin TomečekMartin Tomeček 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.0
4 Matouš VideckýMatouš Videcký 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.2
5 Ondřej SternadelOndřej Sternadel 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.4
6 Pavel VaněkPavel Vaněk 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.5
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VrajVít Vraj 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.0
2 Tibor GalasTibor Galas 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.2
3 Jakub HolinkaJakub Holinka 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 13.5
5= Štefan LindovskýŠtefan Lindovský 17 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.2
5= Sebastian MikaSebastian Mika 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.6
6 Michal DavidMichal David 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 17.4
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin PovalaRobin Povala 17 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.8
2 Sebastian SochaSebastian Socha 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 16.2
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 17 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18.9
4 Antonín ŘečekAntonín Řeček 17 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.9
5 Robert PlevaRobert Pleva 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 20.3
6 Štěpán SmekŠtěpán Smek 19 NeregistrovaníNeregistrovaní 30.6
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StřebovskýJiří Střebovský 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 17.6
2 Dominik ŠelongDominik Šelong 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 19.4
3 Benjamin WeselowskiBenjamin Weselowski 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.1
4 Šimon ZajacŠimon Zajac 19 NeregistrovaníNeregistrovaní 20.6
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Jan MališJan Mališ 11 ATK Šlapanice, z. s.ATK Šlapanice, z. s. 2 10.09
2 346 Tomáš GoldTomáš Gold 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.23
3 82 Richard FoldynaRichard Foldyna 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.30
4 345 Lukáš GoldLukáš Gold 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
5 85 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.40
6 237 Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.45
7 349 Mikuláš PotockýMikuláš Potocký 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.19
8 252 Martin PlevaMartin Pleva 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 11.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 311 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 09.46
2 280 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.65
3 310 Matouš DudaMatouš Duda 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 10.15
4 35 Branislav MasnicaBranislav Masnica 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 3 10.42
5 89 Gabriel Joel GeldnerGabriel Joel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.68
6 270 Matěj MikeskaMatěj Mikeska 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.77
7 120 Tobiáš OtýpkaTobiáš Otýpka 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.83
8 94 Martin HanzelMartin Hanzel 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Richard KwiczalaRichard Kwiczala 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.82
2 58 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.86
3 37 Branislav PavelekBranislav Pavelek 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 8 10.32
4 239 Ondřej MEndrekOndřej MEndrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.49
5 59 Šimon PéliŠimon Péli 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.53
6 2 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.92
7 56 Radim HanusekRadim Hanusek 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 11.04
8 36 Šimon MasnicaŠimon Masnica 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 3 11.29
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 09.29
2 263 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
3 46 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 09.47
4 359 Marek KřížekMarek Křížek 11 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 4 09.93
5 8 David RůžaDavid Růža 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.05
6 358 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 10.42
7 272 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 11.44
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09.10
2 92 Šimon GottwaldŠimon Gottwald 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.79
3 98 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.90
4 52 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 09.97
5 108 Antonín MíčekAntonín Míček 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 10.43
6 139 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 12.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 09:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.29
2 135 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.63
3 321 Alexandr BendaAlexandr Benda 11 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 09.74
4 79 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 10.24
5 109 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 10.32
6 143 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 10.48
7 107 Tobiáš MatysTobiáš Matys 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 11.80
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.95
2 145 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.35
3 356 Magdaléna MynarzováMagdaléna Mynarzová 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.57
4 329 Michaela HruškováMichaela Hrušková 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 6 10.72
5 330 Ema PavlínkováEma Pavlínková 14 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 8 11.87
6 351 Agáta MikalováAgáta Mikalová 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 3 12.18
7 148 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.92
8 215 Dorota SternadelováDorota Sternadelová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Natália JavůrkováNatália Javůrková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.31
2 195 Nela LančováNela Lančová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.32
3 158 Alice BriosiAlice Briosi 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.57
4 154 Magdaléna BlažíčkováMagdaléna Blažíčková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.73
5 171 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.76
6 175 Karolína ChrostkováKarolína Chrostková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.97
7 200 Zuzana MališováZuzana Mališová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.11
8 197 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.16
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Markéta RojíčkováMarkéta Rojíčková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.38
2 207 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.67
3 287 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.68
4 285 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.04
5 284 Ema FalterováEma Falterová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.17
6 290 Adéla HrbáčováAdéla Hrbáčová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.21
7 206 Beáta PastorkováBeáta Pastorková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.93
8 219 Tereza TararíkováTereza Tararíková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.99
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 309 Eliška VáclavíkováEliška Václavíková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.39
2 302 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.62
3 44 Lucia PoništováLucia Poništová 13 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 7 10.90
4 39 Lilien KoščálováLilien Koščálová 13 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 5 10.93
5 144 Adéla StřebovskáAdéla Střebovská 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 10.98
6 301 Kristýna NovákováKristýna Nováková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.16
7 43 Karolína PavelekováKarolína Paveleková 14 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 6 12.06
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 243 Tereza JaníšováTereza Janíšová 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.43
2 15 Aneta HertlováAneta Hertlová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.69
3 68 Elen KrajčovičováElen Krajčovičová 13 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.27
4 17 Gabriela HrubáGabriela Hrubá 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.48
5 247 Laurren Nelly VysloužilováLaurren Nelly Vysloužilová 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 11.48
6 255 Zora HonzíkováZora Honzíková 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 11.83
7 245 Nela SikorováNela Sikorová 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.23
8 242 Justýna BembenkováJustýna Bembenková 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.41
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
2 27 Andrea PěluchováAndrea Pěluchová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.55
3 28 Daniela PěnčíkováDaniela Pěnčíková 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.15
4 22 Barbora KučerováBarbora Kučerová 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.52
5 33 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.66
6 25 Ema MarkováEma Marková 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.03
7 352 Eliška GerykováEliška Geryková 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 12.15
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Sofie ChvostkováSofie Chvostková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.08
2 337 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.36
3 174 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.37
4 223 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.72
5 328 Julie ZdražilováJulie Zdražilová 14 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 8 11.49
6 353 Anežka GerykováAnežka Geryková 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 12.27
7 205 Rozálie NovotnáRozálie Novotná 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.75
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BendováKateřina Bendová 15 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 11.4
2 Tereza CudrákováTereza Cudráková 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.7
3 Eliška BenešováEliška Benešová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.2
4 Tereza BotkováTereza Botková 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 13.2
5 Gabriela BlaščíkováGabriela Blaščíková 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.8
6 Zuzana DobešováZuzana Dobešová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.8
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára DubovickáSára Dubovická 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 10.6
2 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 15 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 11.9
3 Zoe GittlerováZoe Gittlerová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.0
4 Támar GeldnerováTámar Geldnerová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 13.5
5 Amálie DoupalováAmálie Doupalová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.0
6 Petra GibalováPetra Gibalová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.7
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 12.6
2 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.6
3 Valerie HolišováValerie Holišová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.1
4 Nikola HertlováNikola Hertlová 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.5
5 Vendula HanzlováVendula Hanzlová 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 14.7
6 Julie HruškováJulie Hrušková 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.2
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma KublováEmma Kublová 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 11.7
2 Tereza KocincováTereza Kocincová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.0
3 Inna KrňováInna Krňová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.2
4 Liliana KubulusováLiliana Kubulusová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.9
5 Judita KaválkováJudita Kaválková 16 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.3
6 Klára KneblováKlára Kneblová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.7
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timea MačasováTimea Mačasová 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 13.1
2 Viktorie KvašňovskáViktorie Kvašňovská 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.4
3 Eva KvětoňováEva Květoňová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.8
4 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.0
5 Sofie LiptákováSofie Liptáková 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.1
6 Hermína MališováHermína Mališová 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 14.5
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.1
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 12.0
3 Thea NovákováThea Nováková 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.8
4 Eliška PavelkováEliška Pavelková 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.0
5 Adriana OndruschováAdriana Ondruschová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.2
6 Ellen Sofia PavlovičováEllen Sofia Pavlovičová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.2
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PoniščjakováKamila Poniščjaková 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 11.6
2 Veronika RůžováVeronika Růžová 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.2
3 Eliška SchwarzováEliška Schwarzová 15 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.6
4 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.0
5 Karolína PlatošováKarolína Platošová 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.4
6 Lea RaškováLea Rašková 16 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.1
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ŽáčkováLaura Žáčková 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.6
2 Aurélia TrochaAurélia Trocha 16 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 12.8
3 Klára SkalickáKlára Skalická 16 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.6
4= Klára SvobodováKlára Svobodová 18 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.2
4= Klára VaňkováKlára Vaňková 17 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.2
6 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 15.3
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.8
2 Agáta FlakováAgáta Flaková 17 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 14.9
3 Nina GittlerováNina Gittlerová 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 15.3
4 Adéla AgnanAdéla Agnan 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 16.0
5 Olivie Nebi FuniokováOlivie Nebi Funioková 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 18.6
6 Gabriela BotkováGabriela Botková 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 18.7
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie PetrováAntonie Petrová 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.6
2 Lea PavelekováLea Paveleková 17 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 14.9
3 Agáta PetrovskáAgáta Petrovská 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 15.4
4 Viktória KirnováViktória Kirnová 17 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 15.6
5 Elena KarlickáElena Karlická 17 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.0
6 Anna KvašňovskáAnna Kvašňovská 18 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.1
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 103 Tereza BalwarováTereza Balwarová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.62
2 281 Anna Abu HaijaAnna Abu Haija 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.18
3 267 Magdaléna BieleszováMagdaléna Bieleszová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.41
4 183 Kateřina KloseKateřina Klose 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.53
5 258 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 11.18
6 256 Sofie KrausováSofie Krausová 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 11.51
7 177 Viktorie ChybováViktorie Chybová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13.01
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 166 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.68
2 153 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.83
3 293 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.95
4 307 Eliška ŠvecováEliška Švecová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.62
5 304 Eliška RozehnalováEliška Rozehnalová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.71
6 298 Kateřina MarušákováKateřina Marušáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.81
7 40 Tamara MačasováTamara Mačasová 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 6 11.53
8 296 Natálie LiškováNatálie Lišková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.55
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Soňa TargošováSoňa Targošová 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 1 09.53
2 232 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.83
3 234 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.04
4 257 Natálie KrpcováNatálie Krpcová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 10.04
5 65 Ellen GumpingerováEllen Gumpingerová 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.52
6 42 Ema OndráškováEma Ondrášková 12 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 7 10.60
7 66 Agáta HamtákováAgáta Hamtáková 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.93
8 246 Isabella VysloužilováIsabella Vysloužilová 12 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.66
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Klára MáchováKlára Máchová 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.78
2 11 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.85
3 12 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.92
4 161 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.93
5 202 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 10.12
6 355 Julie KratochvílováJulie Kratochvílová 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 6 10.78
7 268 Radka ZemanováRadka Zemanová 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 12.26
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Linda JuříčkováLinda Juříčková 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.50
2 178 Sofie IvánkováSofie Ivánková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.97
3 201 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 10.01
4 196 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.33
5 172 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 10.36
6 228 Sofia VyviálSofia Vyviál 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.49
7 217 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 12.33
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.55
2 210 Kristina RojíčkováKristina Rojíčková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.60
3 288 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.87
4 182 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 09.95
5 209 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 10.57
6 216 Emma StřížováEmma Střížová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 10.90
7 165 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 11.07
8 291 Marie JendriskováMarie Jendrisková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.31
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 204 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 09.49
2 203 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.51
3 323 Ella AgnanElla Agnan 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 09.59
4 63 Gabriela FišerováGabriela Fišerová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.87
5 179 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 10.20
6 192 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 10.28
7 149 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 10.36
8 62 Lilien CichoňováLilien Cichoňová 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.83
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 39.55
2 132 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 42.53
3 101 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 43.27
4 259 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 46.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 46.85
2 277 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 47.07
3 138 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.70
4 348 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 42.35
2 276 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.92
3 265 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.38
4 231 Albert TomanAlbert Toman 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 47.48
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Rostislav FišerRostislav Fišer 09 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 49.40
2 357 David ChovanecDavid Chovanec 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 52.73
3 327 Matouš PřádaMatouš Přáda 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 2 55.98
4 100 Ondřej HulaOndřej Hula 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 58.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.07
2 278 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 47.46
3 134 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 47.58
4 106 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 50.33
5 332 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.51
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 97 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 46.98
2 74 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 47.24
3 114 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 47.62
4 113 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 49.45
5 5 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 49.81
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.12
2 51 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 54.00
3 50 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 55.04
4 87 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 55.26
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 41.99
2 292 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 42.47
3 71 Veronika ŠebelováVeronika Šebelová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 47.05
4 184 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 47.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 45.40
2 324 Dominika BártkováDominika Bártková 08 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 3 50.19
3 155 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.81
MS 163 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.34
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.99
2 70 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 49.75
3 334 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.02
4 53 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 51.25
5 254 Daniela HonzíkováDaniela Honzíková 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 57.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 47.40
2 31 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.62
3 314 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 51.48
4 29 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 52.09
5 318 Sára PosadováSára Posadová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 59.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 282 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 44.05
2 26 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 45.96
3 34 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 46.01
4 18 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 47.33
5 21 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 47.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 191 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 52.31
2 326 Anna LisztwanováAnna Lisztwanová 09 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 53.93
3 340 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 55.08
4 189 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 55.49
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 294 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 46.88
2 67 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 53.98
3 338 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 54.34
4 220 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 58.96
5 218 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.90
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 51.08
2 212 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 51.85
3 164 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 53.52
4 230 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 54.66
5 325 Eliška IndrákováEliška Indráková 10 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 55.91
Celkem 5 závodníků

400 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 81.56
2 141 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 87.58
3 253 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 91.21
4 88 David Jakub GeldnerDavid Jakub Geldner 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 92.72
5 269 Thomas LazorThomas Lazor 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 92.78
6 142 Ondřej VehovskýOndřej Vehovský 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 98.12
7 116 Šimon NovákŠimon Novák 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 98.83
8 93 Teodor GrzychTeodor Grzych 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 100.34
9 80 Tomáš ČípTomáš Číp 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 101.58
10 84 Eliáš FuniokEliáš Funiok 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 102.95
11 136 Jan ŠrubářJan Šrubář 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 103.83
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 275 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 75.79
2 105 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 78.69
3 125 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 80.83
4 241 Dominik ŠtangaDominik Štanga 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 84.54
5 10 Vojtěch VrajVojtěch Vraj 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 89.00
6 1 Jan FeilhauerJan Feilhauer 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 95.92
7 236 Roman HrubýRoman Hrubý 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 96.62
8 115 Jakub NovákJakub Novák 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 102.04
9 75 Kryštof BasovníkKryštof Basovník 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 114.66
Celkem 9 závodníků

400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 75.78
2 239 Ondřej MEndrekOndřej MEndrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 80.39
3 237 Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 80.56
4 120 Tobiáš OtýpkaTobiáš Otýpka 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 80.85
5 345 Lukáš GoldLukáš Gold 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 81.37
6 85 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 85.61
7 349 Mikuláš PotockýMikuláš Potocký 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 85.90
8 261 Ondřej BolekOndřej Bolek 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 88.07
9 252 Martin PlevaMartin Pleva 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 90.82
10 94 Martin HanzelMartin Hanzel 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 97.90
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 135 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 69.67
2 310 Matouš DudaMatouš Duda 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 73.54
3 109 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 75.25
4 359 Marek KřížekMarek Křížek 11 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 77.11
5 311 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 9 78.26
6 59 Šimon PéliŠimon Péli 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 80.29
7 58 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 82.36
8 89 Gabriel Joel GeldnerGabriel Joel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 84.60
9 358 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 2 85.52
10 2 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 86.08
11 8 David RůžaDavid Růža 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 86.39
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 70.66
2 46 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 75.36
3 48 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 75.90
4 92 Šimon GottwaldŠimon Gottwald 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 77.71
5 98 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 78.01
6 108 Antonín MíčekAntonín Míček 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 79.94
7 79 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 81.50
8 321 Alexandr BendaAlexandr Benda 11 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 1 83.88
9 322 Vítek PytrVítek Pytr 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 9 86.09
10 143 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 93.39
11 139 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 99.40
Celkem 11 závodníků

400 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 287 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 83.02
3 248 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 84.13
4 329 Michaela HruškováMichaela Hrušková 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 7 89.43
5 290 Adéla HrbáčováAdéla Hrbáčová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 95.36
6 356 Magdaléna MynarzováMagdaléna Mynarzová 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 96.24
7 171 Barbora HolinkováBarbora Holinková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 98.48
8 351 Agáta MikalováAgáta Mikalová 13 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 9 102.18
9 148 Zoe Evelína BabuňkováZoe Evelína Babuňková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 115.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 207 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 81.22
2 223 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 82.57
3 285 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 84.58
4 174 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 84.95
5 176 Sofie ChvostkováSofie Chvostková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 86.72
6 180 Natália JavůrkováNatália Javůrková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 88.98
7 27 Andrea PěluchováAndrea Pěluchová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 89.60
8 284 Ema FalterováEma Falterová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 90.49
9 195 Nela LančováNela Lančová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 92.26
10 206 Beáta PastorkováBeáta Pastorková 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 98.26
11 197 Jana LétalováJana Létalová 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 100.79
33 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 80.45
2 15 Aneta HertlováAneta Hertlová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 86.52
3 28 Daniela PěnčíkováDaniela Pěnčíková 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 90.21
4 309 Eliška VáclavíkováEliška Václavíková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 91.16
5 328 Julie ZdražilováJulie Zdražilová 14 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 13 91.92
6 39 Lilien KoščálováLilien Koščálová 13 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 4 92.82
7 17 Gabriela HrubáGabriela Hrubá 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 95.12
8 247 Laurren Nelly VysloužilováLaurren Nelly Vysloužilová 14 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 97.53
9 25 Ema MarkováEma Marková 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 101.58
10 43 Karolína PavelekováKarolína Paveleková 14 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 6 106.25
11 44 Lucia PoništováLucia Poništová 13 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 8 106.88
12 205 Rozálie NovotnáRozálie Novotná 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 111.05
Celkem 12 závodníků

400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 288 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 77.33
2 267 Magdaléna BieleszováMagdaléna Bieleszová 12 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 77.70
3 281 Anna Abu HaijaAnna Abu Haija 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 77.84
4 257 Natálie KrpcováNatálie Krpcová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 80.17
5 256 Sofie KrausováSofie Krausová 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 81.69
6 258 Adriana VaňkováAdriana Vaňková 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 86.09
7 65 Ellen GumpingerováEllen Gumpingerová 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 86.21
8 304 Eliška RozehnalováEliška Rozehnalová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 88.67
9 183 Kateřina KloseKateřina Klose 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 89.61
10 298 Kateřina MarušákováKateřina Marušáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 91.12
11 291 Marie JendriskováMarie Jendrisková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 97.79
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 161 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 76.26
2 63 Gabriela FišerováGabriela Fišerová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 78.88
3 24 Klára MáchováKlára Máchová 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 79.20
4 196 Eva LétalováEva Létalová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 80.48
5 11 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 81.68
6 232 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 82.11
7 178 Sofie IvánkováSofie Ivánková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 82.25
8 355 Julie KratochvílováJulie Kratochvílová 12 Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín 5 84.88
9 360 Karolína MurováKarolína Murová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 85.23
10 228 Sofia VyviálSofia Vyviál 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 86.22
11 250 Leontýna FajtlováLeontýna Fajtlová 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 90.53
12 66 Agáta HamtákováAgáta Hamtáková 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 91.14
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 73.02
2 203 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 73.83
3 182 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 74.96
4 202 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 77.41
5 204 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 77.80
6 179 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 78.56
7 166 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 79.92
8 315 Linda JuříčkováLinda Juříčková 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 85.17
9 209 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 85.43
10 192 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 87.03
11 160 Julie CempírkováJulie Cempírková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 89.79
12 172 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 91.91
13 217 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 110.54
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 132 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 2:19.15
2 140 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:19.41
3 260 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:19.53
4 101 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:21.38
5 348 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:36.76
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 119 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:32.51
2 6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:36.17
3 96 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:44.07
4 102 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:44.14
5 124 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:44.84
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 225 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:23.93
2 151 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:30.35
3 229 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:32.41
4 181 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:47.79
5 208 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:00.16
MS 227 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:33.34
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 198 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:42.66
2 226 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:46.75
3 187 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:47.55
4 336 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 3:02.92
5 185 Sára KollegováSára Kollegová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 3:04.39
6 244 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 PB 3:09.04
7 199 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:19.46
8 233 Markéta MachylováMarkéta Machylová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 3:20.48
9 147 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:20.91
10 213 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:27.90
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 121 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:40.39
2 331 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:49.75
3 123 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:00.15
4 122 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:09.62
5 128 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:39.66
6 117 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:39.72
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 32 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 5:04.45
2 194 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 5:06.46
3 362 Beáta LukašíkováBeáta Lukašíková 06 AK ZZO ČadcaAK ZZO Čadca 2 5:14.08
4 364 Pavla KrkoškováPavla Krkošková 03 AK ZZO ČadcaAK ZZO Čadca 1 5:26.72
5 159 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 6:02.85
6 319 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 6:02.95
7 313 Ivana DivínováIvana Divínová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 7:12.93
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39
1 91 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3 SB 1.33 o - xo o xo xxx
278 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 1 NM xxx
279 Filip TvrdýFilip Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,50
1 305 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 SB 1.48 - - xo o o o o xxo xxo xxx
2 190 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 SB 1.45 - - - o o o o o xxx
3 162 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1 PB 1.45 o o xxo xo o o o xxo xxx
4 286 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 SB 1.36 xo o xo o xxo xxx
227 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 5 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42
1 342 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 5 PB 1.39 o o o o xo xo o xo xxx
2 67 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 3 PB 1.33 o o o xo xxo o xxx
3 72 Zuzana ŠtěrbováZuzana Štěrbová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 PB 1.30 o o xo o xo xxx
4 14 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 9 SB 1.25 o o o o xxx
5 344 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 PB 1.25 xo o xo o xxx
6= 31 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 11 PB 1.25 o xo o xo xxx
6= 64 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 2 PB 1.25 o xo o xo xxx
8= 29 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4 PB 1.25 xo xo xo xxo xxx
8= 230 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 13 1.25 o xo xxo xxo xxx
10 294 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 10 1.20 o o o xxx
11 316 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 15 1.20 xo o o xx
12 341 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 14 1.20 o o xo xxx
13 317 Karolína MydlováKarolína Mydlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 12 1.20 o o xxo xxx
14 297 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 1 PB 1.15 o xo xxx
335 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 1.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 16 4.31 -0.3 m/s 4.14  -0,20 4.31  -0,30 4.22  0,40 4.31
2 55 Rostislav FišerRostislav Fišer
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
09 1 PB 4.24 +1.0 m/s 4.24  1,00 3.98  -0,10 x 4.24
3 97 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 6 SB 4.12 +0.7 m/s 3.94  0,60 3.95  0,00 4.12  0,70 4.12
4 6 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 12 PB 3.98 -0.2 m/s 3.98  -0,20 3.74  0,00 3.71  -0,10 3.98
5 113 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 13 PB 3.94 -0.1 m/s x 3.62  0,10 3.94  -0,10 3.94
6 91 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 5 SB 3.90 -0.3 m/s 3.82  0,70 3.90  -0,30 3.89  0,60 3.90
7 119 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 14 PB 3.90 +0.2 m/s 3.90  0,20 3.81  0,00 3.80  0,40 3.90
8 96 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 15 3.76 +0.5 m/s 3.62  0,30 3.63  0,10 3.76  0,50 3.76
9 50 Adam StrnadAdam Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 8 PB 3.57 +0.5 m/s 3.57  0,50 3.22  -0,50 3.06  0,30 3.57
10 279 Filip TvrdýFilip Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 10 PB 3.45 -0.3 m/s 3.26  -0,30 3.45  -0,30 3.36  0,20 3.45
11 51 Filip StrnadFilip Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 9 PB 3.42 +0.6 m/s 3.32  -0,30 3.18  -0,30 3.42  0,60 3.42
12 78 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 11 3.28 +0.0 m/s - - 3.28  0,00 3.28
13 86 Jakub GavlasJakub Gavlas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 4 SB 3.26 +0.0 m/s 3.26  0,00 3.14  -0,30 3.16  0,80 3.26
14 262 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 3 PB 3.16 +1.0 m/s 3.16  1,00 2.52  0,10 3.02  0,70 3.16
15 332 Dominik SamiecDominik Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 7 PB 3.07 +0.1 m/s 3.02  0,90 2.90  0,70 3.07  0,10 3.07
16 100 Ondřej HulaOndřej Hula
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 PB 2.58 +1.0 m/s 2.58  1,00 2.33  -0,20 x 2.58
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 282 Kristýna BastováKristýna Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 34 PB 4.90 +0.6 m/s x 4.90  0,60 x 4.90
2 342 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 32 PB 4.85 +0.4 m/s 4.85  0,40 4.53  0,90 x 4.85
3 16 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 33 PB 4.77 +0.5 m/s 4.67  0,10 4.77  0,50 4.51  0,00 4.77
4 300 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 16 PB 4.28 +0.3 m/s 4.28  0,30 4.03  1,20 4.25  0,60 4.28
5 341 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 28 PB 4.28 -0.7 m/s 4.07  0,50 4.06  0,30 4.28  -0,70 4.28
6 21 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14 PB 4.25 -2.0 m/s 4.08  0,30 4.25  -2,00 4.22  -1,40 4.25
7 23 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 31 4.25 +0.3 m/s 4.25  0,30 3.74  4,00 4.20  0,90 4.25
8 316 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 27 PB 4.22 +0.6 m/s 4.22  0,60 3.97  -0,50 4.12  0,50 4.22
9 14 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 PB 4.12 +0.3 m/s 4.12  0,30 3.85  -1,50 3.96  -0,30 4.12
10 198 Laura MajkrákováLaura Majkráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 29 3.97 +0.5 m/s 3.97  0,50 3.40  0,00 x 3.97
11 18 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 PB 3.96 -0.2 m/s 3.96  -0,20 3.81  -1,40 3.74  -0,80 3.96
12 297 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 1 PB 3.95 +1.2 m/s 3.95  1,20 3.91  -0,30 3.90  0,50 3.95
13 338 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 15 PB 3.78 +0.0 m/s 3.78  0,00 3.40  -1,30 x 3.78
14 72 Zuzana ŠtěrbováZuzana Štěrbová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 2 PB 3.68 +0.3 m/s 3.31  0,80 3.37  -0,80 3.68  0,30 3.68
15 64 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 8 PB 3.65 -0.6 m/s 3.12  0,60 3.09  -0,90 3.65  -0,60 3.65
16 164 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 5 PB 3.62 -1.7 m/s 3.56  0,10 3.62  -1,70 3.44  -0,90 3.62
17 314 Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 26 PB 3.62 +0.6 m/s 3.40  0,50 3.55  -0,80 3.62  0,60 3.62
18 53 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 3 PB 3.56 -0.3 m/s x 3.56  -0,30 3.49  -0,20 3.56
19 34 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 SB 3.54 +0.7 m/s 3.54  0,70 x x 3.54
20 13 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4 PB 3.53 +0.1 m/s 3.44  0,60 2.87  -0,60 3.53  0,10 3.53
21 214 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 19 PB 3.45 +0.4 m/s 3.28  0,20 3.44  -1,10 3.45  0,40 3.45
22 212 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17 PB 3.44 -1.4 m/s 3.40  -0,50 3.44  -1,40 3.27  -0,80 3.44
23 230 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 23 PB 3.30 -1.4 m/s 3.07  0,90 3.30  -1,40 3.25  0,00 3.30
24 213 Tereza SlováčkováTereza Slováčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 18 PB 3.26 -0.1 m/s 3.26  -0,10 2.97  -1,10 3.00  -1,30 3.26
25 320 Karolína ZemánkováKarolína Zemánková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 22 PB 3.16 -1.7 m/s 3.09  1,20 3.16  -1,70 3.01  0,20 3.16
26 191 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 25 3.08 +0.7 m/s 3.08  0,70 3.05  -1,80 3.02  -0,30 3.08
27 220 Valérie TicháValérie Tichá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 21 PB 3.07 -1.7 m/s 2.86  1,10 2.46  -1,40 3.07  -1,70 3.07
28 170 Dorota HodaňováDorota Hodaňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 10 PB 2.94 -0.9 m/s 2.77  0,10 2.59  -0,50 2.94  -0,90 2.94
29 233 Markéta MachylováMarkéta Machylová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 24 PB 2.88 -1.0 m/s 2.66  0,70 2.54  -1,90 2.88  -1,00 2.88
30 189 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 13 SB 2.84 +0.4 m/s 2.84  0,40 2.79  -2,20 2.77  -0,30 2.84
31 167 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 9 SB 2.51 -1.2 m/s 2.48  0,60 2.51  -1,20 2.44  0,50 2.51
67 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 12 PB DNS
343 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 30 DNS
335 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 SB DNS
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Roland TrochaRoland Trocha
AK Stará BystricaAK Stará Bystrica
13 23 PB 3.77 3.66 x 3.77 3.77
2 241 Dominik ŠtangaDominik Štanga
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
13 21 PB 3.39 3.15 3.29 3.39 3.39
3 105 David LexDavid Lex
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
13 27 PB 3.35 3.35 3.14 3.11 3.35
4 275 Albert SchmidaAlbert Schmida
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
14 19 PB 3.22 3.02 2.90 3.22 3.22
5 125 Jiří PolášekJiří Polášek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
13 29 PB 3.21 3.21 2.81 x 3.21
6 271 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
13 13 PB 3.13 2.90 3.13 3.02 3.13
7 9 Matouš TrchalíkMatouš Trchalík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
13 22 PB 3.06 3.06 2.98 3.01 3.06
8 1 Jan FeilhauerJan Feilhauer
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
14 4 PB 3.00 3.00 x x 3.00
9 10 Vojtěch VrajVojtěch Vraj
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
13 26 PB 2.99 2.92 2.99 2.65 2.99
10 141 Matouš ValkovičMatouš Valkovič
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 24 PB 2.92 2.67 2.92 2.88 2.92
11 115 Jakub NovákJakub Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
13 28 PB 2.83 2.65 2.83 2.63 2.83
12 84 Eliáš FuniokEliáš Funiok
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 6 PB 2.81 2.67 2.75 2.81 2.81
13 273 Ondřej RobenekOndřej Robenek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
13 17 PB 2.80 x 2.80 2.49 2.80
14 269 Thomas LazorThomas Lazor
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
13 12 PB 2.77 2.50 2.77 x 2.77
15 88 David Jakub GeldnerDavid Jakub Geldner
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 7 PB 2.74 2.43 2.56 2.74 2.74
16 236 Roman HrubýRoman Hrubý
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
14 10 PB 2.66 2.66 2.40 x 2.66
17 235 Tomáš FendekTomáš Fendek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
14 5 PB 2.61 1.90 2.44 2.61 2.61
18 253 Matyáš PotockýMatyáš Potocký
NeregistrovaníNeregistrovaní
14 15 PB 2.56 2.56 2.26 2.38 2.56
19 73 Jan AdámekJan Adámek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 1 PB 2.53 2.46 2.53 2.51 2.53
20 95 Michal HolinkaMichal Holinka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 9 PB 2.50 2.29 2.50 2.28 2.50
21 116 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 14 PB 2.49 2.36 2.49 2.47 2.49
22 136 Jan ŠrubářJan Šrubář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 20 PB 2.29 2.29 2.29
23 142 Ondřej VehovskýOndřej Vehovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
13 25 PB 2.28 2.07 2.09 2.28 2.28
24 347 Kryštof KaválekKryštof Kaválek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
13 11 PB 2.27 1.79 2.22 2.27 2.27
25 80 Tomáš ČípTomáš Číp
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 3 PB 2.23 2.18 2.23 1.98 2.23
26 93 Teodor GrzychTeodor Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 8 PB 2.10 1.90 1.79 2.10 2.10
27 129 Jakub SázelJakub Sázel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 18 PB 2.07 1.79 1.99 2.07 2.07
28 75 Kryštof BasovníkKryštof Basovník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
14 2 PB 2.06 2.06 1.75 1.92 2.06
29 354 Mikuláš PytrMikuláš Pytr
Atletický oddíl TJ Nový JičínAtletický oddíl TJ Nový Jičín
14 16 PB 1.88 1.85 1.73 1.88 1.88
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 1.5.2022 - 11:25) official Excel