Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hornická desítka

Frýdek-Místek (5. 11. 2022)

10 km silnice - Muži

(so, 5.11.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dmytro DidovodivkDmytro Didovodivk 87 Achilles-LesznoAchilles-Leszno 30:05
2 Roman AdamovichRoman Adamovich 96 Achilles-LesznoAchilles-Leszno 30:10
3 René SasynRené Sasyn 00 Dukla PrahaDukla Praha 30:26
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 Fénix Sport Blansko/AKBKFénix Sport Blansko/AKBK 30:36
5 Serhii SchevchenkoSerhii Schevchenko 96 KyivKyiv 30:37
6 Michal StaníkMichal Staník 02 BK Lysá pod MakytouBK Lysá pod Makytou 30:46
7 Sylwester LepiarzSylwester Lepiarz 93 LKB RudnikLKB Rudnik 31:02
8 Marek LenčesMarek Lenčes 88 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 31:17
9 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 31:20
10 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32:07
11 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32:13
12 Pavel TvrdíkPavel Tvrdík 86 Energy team BolaticeEnergy team Bolatice 32:40
13 Petr MurasPetr Muras 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32:52
14 Lukáš KoperdákLukáš Koperdák 00 AT TJ Slávia STU BratislavaAT TJ Slávia STU Bratislava 32:56
15 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 33:21
16 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33:37
17 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34:07
18 Zbyněk ŠkucaZbyněk Škuca 87 Frenštát p.R.Frenštát p.R. 34:36
19 Rastislav KalinaRastislav Kalina 75 MK RajecMK Rajec 34:46
20 Tomáš VěnsekTomáš Věnsek 93 Štefko Running teamŠtefko Running team 34:54
21 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 Jump sport FmJump sport Fm 35:06
22 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 Slezan FMSlezan FM 35:19
23 Jan ZemaníkJan Zemaník 90 Salamon-SuuntoSalamon-Suunto 35:21
24 Henrich WeichpartHenrich Weichpart 78 ŽilinaŽilina 35:23
25 Michal MikulaMichal Mikula 95 ŠK Dukla B.BystricaŠK Dukla B.Bystrica 35:27
26 Peter HladíkPeter Hladík 96 BMSCBMSC 35:32
27 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Guides Rožnov p.R.AC Guides Rožnov p.R. 35:37
28 Pavel GreplPavel Grepl 94 Running academy OlomoucRunning academy Olomouc 35:41
29 Jan KočíbJan Kočíb 79 Štefko Running teamŠtefko Running team 35:50
30 David MikalaDavid Mikala 82 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 35:52
31 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 98 neregistrovanýneregistrovaný 35:57
32 Robert ChrudinaRobert Chrudina 73 StěbořiceStěbořice 35:59
33 Ondřej DominikOndřej Dominik 77 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 36:01
34 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Regio Run HavířovRegio Run Havířov 36:11
35 Daniel BednářDaniel Bednář 86 X-trail OrlováX-trail Orlová 36:22
36 Daniel FilipDaniel Filip 82 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 36:25
37 Marek ŠkapaMarek Škapa 71 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 36:27
38 Lukáš KrpecLukáš Krpec 79 Rocktechnik TriatlonRocktechnik Triatlon 36:29
39 Martin ŠlampaMartin Šlampa 90 OstraviceOstravice 36:31
40 Marek KlementMarek Klement 85 Pohodička týmPohodička tým 36:35
41 Pawel JarzebowiczPawel Jarzebowicz 79 Zadyszka OswiecimZadyszka Oswiecim 36:48
42 Filip KošárFilip Košár 99 HO PopradHO Poprad 36:54
43 Martin FořtMartin Fořt 68 Eleven Run teamEleven Run team 37:00
44 Jakub KochJakub Koch 00 HavířovHavířov 37:04
45 Rudolf HradilRudolf Hradil 90 OstravaOstrava 37:24
46 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 PržnoPržno 37:24
47 Tomáš KrátkýTomáš Krátký 85 Táta v kondici - Herbalife nutritionTáta v kondici - Herbalife ... 37:25
48 Radek PetrRadek Petr 85 Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko 37:28
49 Danier MatejovičDanier Matejovič 93 S-runS-run 37:30
50 Radim ŠestákRadim Šesták 71 Olympia BruntálOlympia Bruntál 37:47
51 David HankeDavid Hanke 71 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 37:48
52 Ivan KarasIvan Karas 88 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 37:50
53 Petr DubjákPetr Dubják 70 Jiskra Zruš n.Sáz.Jiskra Zruš n.Sáz. 37:52
54 Pavel ŘíhaPavel Říha 77 Frýdlant n.O.Frýdlant n.O. 38:09
55 Miloš KováčechMiloš Kováčech 70 VítkoviceVítkovice 38:10
56 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 38:13
57 Lukáš MaiwaelderLukáš Maiwaelder 91 SK FugaSK Fuga 38:14
58 Lumír JasiokLumír Jasiok 78 Trek 1324Trek 1324 38:28
59 Josef BieleszJosef Bielesz 65 PísečnáPísečná 38:29
60 Rostislav PietrzykRostislav Pietrzyk 77 FMT GroupFMT Group 38:38
61 Jiří KozubíkJiří Kozubík 88 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 38:41
62 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 FMFM 38:41
63 Andrzej SzturcAndrzej Szturc 86 NýdekNýdek 38:44
64 Petr CholevaPetr Choleva 74 Lítací JelenLítací Jelen 38:45
65 Pavel MališPavel Mališ 78 Slezan FMSlezan FM 38:47
66 Václav RylkoVáclav Rylko 72 JablunkovJablunkov 38:53
67 Rostislav BajtekRostislav Bajtek 83 NVPP teamNVPP team 39:01
68 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39:12
69 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 HrádekHrádek 39:16
70 Rostislav TuroňRostislav Turoň 83 TřinecTřinec 39:18
71 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 39:19
72 Martin NovákMartin Novák 79 Slezan FMSlezan FM 39:20
73 Erich NeugebauerErich Neugebauer 68 BK SAK KarvináBK SAK Karviná 39:25
74 Daniel RaškaDaniel Raška 96 Slezan FMSlezan FM 39:31
75 Petr MališPetr Mališ 78 S.H.I.T. Frýdlant n.O.S.H.I.T. Frýdlant n.O. 39:40
76 Branislav ArbetBranislav Arbet 77 LazanyLazany 39:47
77 Stanislav SiudaStanislav Siuda 89 AK SAK KarvináAK SAK Karviná 39:47
78 Jan MajerJan Majer 85 neregistrovanýneregistrovaný 39:51
79 Martin KusyMartin Kusy 76 HlučínHlučín 39:58
80 Dalibor KahánekDalibor Kahánek 69 FMFM 40:00
81 Martin FrydrychMartin Frydrych 83 LíšnáLíšná 40:03
82 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40:07
83 Libor GieselLibor Giesel 73 HoruniHoruni 40:21
84 Petr ŠkrabánekPetr Škrabánek 60 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 40:33
85 Filip KlumparFilip Klumpar 97 OstravaOstrava 40:39
86 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 HukvaldyHukvaldy 40:41
87 Josef ŠlahařJosef Šlahař 87 Nový JičínNový Jičín 40:49
88 Martin RáblMartin Rábl 79 OstravaOstrava 40:52
89 Josef PerglerJosef Pergler 84 BuvelBuvel 40:52
90 Roman ČechRoman Čech 79 HoruniHoruni 40:52
91 Petr KreuzerPetr Kreuzer 74 HlučínHlučín 40:54
92 Jan TobiášJan Tobiáš 97 FMFM 41:12
93 Pavel CzylokPavel Czylok 77 SPK Český TěšínSPK Český Těšín 41:14
94 Miroslav MinaříkMiroslav Minařík 71 EPS Rotor KunoviceEPS Rotor Kunovice 41:19
95 Martin HrnčárekMartin Hrnčárek 76 Pomalé šípy KopřivnicePomalé šípy Kopřivnice 41:20
96 Lukáš VrubelLukáš Vrubel 89 Japa Sport ČeladnáJapa Sport Čeladná 41:20
97 Petr HruškaPetr Hruška 80 Vojkovice.euVojkovice.eu 41:31
98 Radim BártaRadim Bárta 73 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41:33
99 Tomasz GlajcarTomasz Glajcar 76 HarbutowiceHarbutowice 41:42
100 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 76 Pepa Team FMPepa Team FM 41:50
101 Vladan ŠuríkVladan Šurík 73 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 41:57
102 Filip VojkovskýFilip Vojkovský 96 BimBam sport teamBimBam sport team 41:58
103 Jiří ŠkorvánekJiří Škorvánek 82 HukvaldyHukvaldy 42:02
104 Tomáš JanošekTomáš Janošek 81 HukvaldyHukvaldy 42:02
105 Arnošt MückArnošt Mück 59 HraniceHranice 42:08
106 Roman HlaušekRoman Hlaušek 74 neregistrovanýneregistrovaný 42:12
107 Jakub CzudekJakub Czudek 87 neregistrovanýneregistrovaný 42:18
108 Matěj FlössnerMatěj Flössner 01 NošoviceNošovice 42:22
109 Stanislav KollertStanislav Kollert 81 TřinecTřinec 42:23
110 Jiří KahánekJiří Kahánek 73 neregistrovanýneregistrovaný 42:23
111 Martin HečkoMartin Hečko 87 Valachbajk teamValachbajk team 42:24
112 Tomáš KrálTomáš Král 93 FMFM 42:26
113 Štěpán LapiszŠtěpán Lapisz 01 neregistrovanýneregistrovaný 42:29
114 Jozef HrubčoJozef Hrubčo 82 AC Sport Guides Rožnov p.RAC Sport Guides Rožnov p.R 42:32
115 Vladislav MartynekVladislav Martynek 59 Ski MostySki Mosty 42:34
116 Dušan GoliašDušan Goliaš 74 JaklovceJaklovce 42:35
117 Lukáš KřibíkLukáš Křibík 89 FMFM 42:37
118 Miroslav NavrátilMiroslav Navrátil 76 neregistrovanýneregistrovaný 42:39
119 Michal IwaszekMichal Iwaszek 84 BruzoviceBruzovice 42:41
120 David BelejDavid Belej 81 Slezan FMSlezan FM 42:43
121 Tomáš VlkTomáš Vlk 76 Enduro Team RolizoEnduro Team Rolizo 42:46
122 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 42:52
123 Petr JorníčekPetr Jorníček 65 OstravaOstrava 43:00
124 Jan MinarčíkJan Minarčík 86 OstravaOstrava 43:06
125 Jiří SkřečekJiří Skřeček 74 SK PřerovSK Přerov 43:06
126 Tomáš UhlířTomáš Uhlíř 93 neregistrovanýneregistrovaný 43:06
127 Jiří SikoraJiří Sikora 69 Český TěšínČeský Těšín 43:08
128 Jan VrobelJan Vrobel 91 Vyšní LhotyVyšní Lhoty 43:11
129 Marcin KrasońMarcin Krasoń 96 NiwiskaNiwiska 43:13
130 Róbert HusánikRóbert Husánik 85 www.nahlubokym.czwww.nahlubokym.cz 43:16
131 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 85 X-Trail OrlováX-Trail Orlová 43:23
132 Radim DroždiákRadim Droždiák 90 Mushing Team OstravaMushing Team Ostrava 43:26
133 Libor KubicaLibor Kubica 88 Chmelový brok FMChmelový brok FM 43:26
134 Aleš RosmanitAleš Rosmanit 71 Bike team OpavaBike team Opava 43:28
135 Oldřich JasenskýOldřich Jasenský 82 AK KroměřížAK Kroměříž 43:28
136 Vlastimil DobešVlastimil Dobeš 70 Valašské MeziříčíValašské Meziříčí 43:31
137 David RajcaDavid Rajca 77 SPK Český TěšínSPK Český Těšín 43:32
138 Matouš KocháňMatouš Kocháň 97 AtaccamaAtaccama 43:34
139 Marek ThomasMarek Thomas 78 OstravaOstrava 43:34
140 Miroslav ŽylkaMiroslav Žylka 76 Český TěšínČeský Těšín 43:35
141 Petr MisiařPetr Misiař 76 Trek 1324Trek 1324 43:36
142 René KönigRené König 73 StaříčStaříč 43:38
143 Roman HorníkRoman Horník 81 BaškaBaška 43:39
144 Tomáš PasičnykTomáš Pasičnyk 89 Frýdlant n.O.Frýdlant n.O. 43:40
145 Tomáš PíchalTomáš Píchal 60 RůžďkaRůžďka 43:40
146 Jan TvrdýJan Tvrdý 88 TVK FMTVK FM 43:41
147 Petr MajkrákPetr Majkrák 81 KarvináKarviná 43:45
148 Ondřej StaňkovičOndřej Staňkovič 88 KosmonosyKosmonosy 43:46
149 Karel JanošecKarel Janošec 71 KatarunKatarun 43:48
150 Juraj MichálekJuraj Michálek 82 Espressif SystemsEspressif Systems 43:57
151 Zdeněk MatušekZdeněk Matušek 60 OstravakOstravak 43:58
152 Roman MíčekRoman Míček 72 FMFM 43:59
153 Jiří MrkvaJiří Mrkva 86 VratimovVratimov 44:06
154 Martin TrpišovskýMartin Trpišovský 88 KladnoKladno 44:06
155 Tomáš KvíčalaTomáš Kvíčala 75 Krtek tým MístekKrtek tým Místek 44:06
156 Roman KvardaRoman Kvarda 84 neregistrovanýneregistrovaný 44:08
157 Petr SlezákPetr Slezák 88 Bob´s BurgerBob´s Burger 44:08
158 Martin LiškaMartin Liška 81 Pokrok rehabilitacePokrok rehabilitace 44:09
159 Mirai NavrátilMirai Navrátil 92 neregistrovanýneregistrovaný 44:11
160 Vojtěch MajdlochVojtěch Majdloch 87 OrlováOrlová 44:19
161 Róbert BerkyRóbert Berky 57 PrievidzaPrievidza 44:23
162 Gary FrostGary Frost 71 International !!!International !!! 44:27
163 Jan KotyzJan Kotyz 91 ŘepištěŘepiště 44:27
164 Patrik MrózekPatrik Mrózek 70 KarvináKarviná 44:28
165 Jozef RucekJozef Rucek 86 ČadcaČadca 44:28
166 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 BK SAK KarvináBK SAK Karviná 44:33
167 Petr StaněkPetr Staněk 74 AK KroměřížAK Kroměříž 44:41
168 Jakub SoušekJakub Soušek 92 Vietcong HavlovVietcong Havlov 44:44
169 Marcin MonkaMarcin Monka 76 RybnikRybnik 44:46
170 Lukáš TrefilLukáš Trefil 81 1.Softtenisový klub Havířov1.Softtenisový klub Havířov 44:48
171 Tomáš JachymčákTomáš Jachymčák 80 DoubravaDoubrava 44:52
172 Tomáš KubečkaTomáš Kubečka 99 neregistrovanýneregistrovaný 44:52
173 Marek MoškořMarek Moškoř 79 FMFM 44:52
174 Drahoslav KobieluszDrahoslav Kobielusz 68 TřinecTřinec 44:56
175 Jiří GrillJiří Grill 85 Pomalé šípy KopřivnicePomalé šípy Kopřivnice 44:57
176 Lukáš HrčekLukáš Hrček 81 Horní SucháHorní Suchá 45:03
177 Petr AxmannPetr Axmann 72 HukvaldyHukvaldy 45:08
178 Aleš JanásekAleš Janásek 72 AAAA VýškoviceAAAA Výškovice 45:10
179 Pedro JadrníčekPedro Jadrníček 57 Pedro-PorubaPedro-Poruba 45:12
180 David MotlochDavid Motloch 94 FMFM 45:12
181 Kamil KořínekKamil Kořínek 78 Basketpoint Frýdek-MístekBasketpoint Frýdek-Místek 45:22
182 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 45:23
183 Zdeněk NavrátilZdeněk Navrátil 64 Basketpoint Frýdek-MístekBasketpoint Frýdek-Místek 45:25
184 Ladislav ŠpacírLadislav Špacír 55 Lokomotiva BřeclavLokomotiva Břeclav 45:28
185 Přemysl JasiokPřemysl Jasiok 74 Trek 1324Trek 1324 45:29
186 Petr OrdáňPetr Ordáň 64 Tým JeseníkTým Jeseník 45:30
187 Libor KačorLibor Kačor 62 Otužilí běžciOtužilí běžci 45:41
188 Tomáš ŠevčíkTomáš Ševčík 93 HavířovHavířov 45:42
189 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 1.Běžecký Jablunkov1.Běžecký Jablunkov 45:45
190 Marek PiechaczekMarek Piechaczek 71 FMFM 45:48
191 Petr WalderPetr Walder 73 AZLEKARNA.CZAZLEKARNA.CZ 45:50
192 Martin PoulíčekMartin Poulíček 77 AlbrechticeAlbrechtice 45:54
193 Michal KillingerMichal Killinger 98 FMFM 45:55
194 Jan WojčíkJan Wojčík 77 Velká PolomVelká Polom 45:57
195 Václav LampartVáclav Lampart 90 FMFM 45:58
196 Filip DvořákFilip Dvořák 88 OstravaOstrava 45:59
197 Martin VavrušaMartin Vavruša 71 VáclavoviceVáclavovice 46:01
198 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 75 FMFM 46:03
199 Pavel EliášPavel Eliáš 67 BaškaBaška 46:05
200 Jurij TarčaJurij Tarča 69 Triatlon team OstravaTriatlon team Ostrava 46:12
201 Svatopluk HolubSvatopluk Holub 77 SDH MnišíSDH Mniší 46:14
202 Miroslav DoležalMiroslav Doležal 76 RUn2befitRUn2befit 46:15
203 Jan JadrníčekJan Jadrníček 83 MD OstravaMD Ostrava 46:24
204 Tomáš KoželuhTomáš Koželuh 66 TOKO07TOKO07 46:25
205 Vladimír KahánekVladimír Kahánek 61 Slezan FMSlezan FM 46:29
206 Petr KahánekPetr Kahánek 62 Pohoda team KopřivnicePohoda team Kopřivnice 46:31
207 Tomáš KučaTomáš Kuča 88 NamiNailsNamiNails 46:33
208 Radim RobenekRadim Robenek 73 ŠenovŠenov 46:36
209 Stanislav SvitákStanislav Sviták 50 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 46:43
210 Jiří ZítkaJiří Zítka 62 BruntálBruntál 46:45
211 Jiří StrakošJiří Strakoš 50 Tatra KopřivniceTatra Kopřivnice 46:46
212 David FialaDavid Fiala 70 SK MP OstravaSK MP Ostrava 46:47
213 Miroslav KrupičkaMiroslav Krupička 53 Jiskra Ústí nad OrlicíJiskra Ústí nad Orlicí 46:48
214 Jakub VrubelJakub Vrubel 82 RaškoviceRaškovice 46:54
215 Vladimír VarmužaVladimír Varmuža 50 BK HodonínBK Hodonín 46:54
216 Jiří ĎuricaJiří Ďurica 80 HavířovHavířov 46:56
217 Radek HolubRadek Holub 82 RegiorunRegiorun 46:57
218 Mikuláš DohnácMikuláš Dohnác 92 Element StoreElement Store 47:00
219 Matěj BrožMatěj Brož 86 OstravaOstrava 47:01
220 Bohumil MikušBohumil Mikuš 71 FMFM 47:01
221 Radim LiptákRadim Lipták 79 Pepa team FMPepa team FM 47:10
222 Marek TešnarMarek Tešnar 75 PetřvaldPetřvald 47:12
223 Dalibor MročekDalibor Mroček 82 není přihláškanení přihláška 47:17
224 Jiří ČerníkJiří Černík 74 Stat.město Frýdek-MístekStat.město Frýdek-Místek 47:17
225 Ryszard TasarekRyszard Tasarek 52 Nysa BiegaNysa Biega 47:26
226 Marek KožusznikMarek Kožusznik 74 Beerclub Na kopečkuBeerclub Na kopečku 47:26
227 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 47:35
228 Rostislav KřikavaRostislav Křikava 72 STS Chvojkovice BrodSTS Chvojkovice Brod 47:37
229 Pavel BebekPavel Bebek 76 SviadnovSviadnov 47:39
230 Pavel NowakPavel Nowak 68 KlobáskaKlobáska 47:42
231 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 77 2BWinner Brno2BWinner Brno 47:48
232 Jiří StaněkJiří Staněk 79 neregistrovanýneregistrovaný 47:52
233 Kamil LubojackiKamil Lubojacki 71 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 48:01
234 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 Pepa team FMPepa team FM 48:07
235 Jan MaštalířJan Maštalíř 77 FMFM 48:15
236 Tomáš KohutTomáš Kohut 77 FMFM 48:16
237 Jaroslav NemčekJaroslav Nemček 84 KarvináKarviná 48:18
238 Dan LegierskiDan Legierski 77 FMFM 48:19
239 Pavrel NovákPavrel Novák 76 KarvináKarviná 48:21
240 Petr JaníčekPetr Janíček 95 BrnoBrno 48:23
241 André VlattenAndré Vlatten 69 PřerovPřerov 48:23
242 Ivo HrochIvo Hroch 75 ZOO OstravaZOO Ostrava 48:24
243 Lukáš SupíkLukáš Supík 97 Český TěšínČeský Těšín 48:25
244 Pavel SlívaPavel Slíva 71 Pomalé šípy KopřivnicePomalé šípy Kopřivnice 48:26
245 Tomáš CzakanTomáš Czakan 91 OstravaOstrava 48:26
246 Luděk VavrečkaLuděk Vavrečka 66 VratimovVratimov 48:26
247 Radim BurkovičRadim Burkovič 72 StaříčStaříč 48:27
248 Jan TajdušJan Tajduš 83 ŽabeňŽabeň 48:27
249 Darius PastorekDarius Pastorek 87 FMFM 48:30
250 Josef OrságJosef Orság 64 Pomalé šípy KopřivnicePomalé šípy Kopřivnice 48:32
251 Libor MiklošLibor Mikloš 60 RaškoviceRaškovice 48:34
252 Zbyněk HarabišZbyněk Harabiš 65 Frenštát p.R.Frenštát p.R. 48:42
253 Lukáš PšenicaLukáš Pšenica 79 LegendyLegendy 48:49
254 Roman ChovanecRoman Chovanec 62 OstraviceOstravice 48:54
255 Jan PospíšilJan Pospíšil 87 BaškaBaška 48:54
256 Václav NekvindaVáclav Nekvinda 99 PoličkaPolička 49:21
257 Libor RichterLibor Richter 62 Pomalé šípy KopřivnicePomalé šípy Kopřivnice 49:29
258 Martin StřeštíkMartin Střeštík 89 BystřiceBystřice 49:35
259 Roman MynarzRoman Mynarz 70 Český TěšínČeský Těšín 49:37
260 Tomáš RašnerTomáš Rašner 69 KVS OlomoucKVS Olomouc 49:47
261 Lukáš KozubekLukáš Kozubek 71 OstravaOstrava 49:57
262 Petr MáchaPetr Mácha 73 HukvaldyHukvaldy 49:59
263 Pavel JílekPavel Jílek 80 OstravaOstrava 49:59
264 Martin MaléřMartin Maléř 73 Pomalé šípyPomalé šípy 50:05
265 Tomáš JanoškaTomáš Janoška 85 HolubiceHolubice 50:05
266 Bohumír NajdekBohumír Najdek 55 Racing OlešnáRacing Olešná 50:12
267 Tomáš HvolkaTomáš Hvolka 81 SedlištěSedliště 50:23
268 Richard WośRichard Woś 68 OstravaOstrava 50:34
269 Vitězslav KišaVitězslav Kiša 68 Otužilí běžciOtužilí běžci 50:35
270 Michal BrousilMichal Brousil 89 DobráDobrá 50:36
271 David TurekDavid Turek 76 FMFM 50:46
272 Miroslav FáčekMiroslav Fáček 66 SK GardenSK Garden 50:49
273 Tomáš NovosadTomáš Novosad 77 OstravaOstrava 50:52
274 Josef KvitaJosef Kvita 51 neregistrovanýneregistrovaný 51:05
275 Martin KubalaMartin Kubala 87 PalkovicePalkovice 51:13
276 Jan ŠtiglerJan Štigler 62 OstravaOstrava 51:19
277 Petr BöhmPetr Böhm 61 Slezan FMSlezan FM 51:20
278 Roman VyvialRoman Vyvial 71 FMFM 51:26
279 Konrad JagielskiKonrad Jagielski 86 BytomBytom 51:30
280 Jaroslav KlusákJaroslav Klusák 96 VyškovVyškov 51:39
281 Radek KováčikRadek Kováčik 93 TřinecTřinec 51:42
282 Tomáš LípaTomáš Lípa 74 Český TěšínČeský Těšín 51:42
283 Roman KubinaRoman Kubina 85 Frýdlant n.O.Frýdlant n.O. 51:46
284 Miloslav ŠodekMiloslav Šodek 75 ŘepištěŘepiště 51:49
285 Josef SmolaJosef Smola 51 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 51:51
286 Petr HorákPetr Horák 71 SK HraniceSK Hranice 51:52
287 Jozef ŠošovicaJozef Šošovica 60 LibhošťLibhošť 51:55
288 Jiří KaiserJiří Kaiser 76 MalenoviceMalenovice 52:46
289 Jiří FridrichJiří Fridrich 80 Linde GasLinde Gas 52:49
290 Petr SedláčekPetr Sedláček 90 FMFM 52:54
291 Karel HrdinaKarel Hrdina 90 Chmelový brok FMChmelový brok FM 53:02
292 Pavel KoláčekPavel Koláček 64 SKOB HavířovSKOB Havířov 53:04
293 Martin PáleníčekMartin Páleníček 83 ŽabeňŽabeň 53:06
294 Jaroslav GlosJaroslav Glos 75 TřinecTřinec 53:09
295 David PavlíčekDavid Pavlíček 80 HavířovHavířov 53:22
296 Petr ČmielPetr Čmiel 72 MotyčankaMotyčanka 53:23
297 Štěpán PernickýŠtěpán Pernický 88 KrhováKrhová 53:24
298 Martin FarkašMartin Farkaš 80 ŠumperkŠumperk 53:43
299 Jiří BartoňJiří Bartoň 78 FMFM 53:50
300 Ivo NovotnýIvo Novotný 75 LSK a BK F-MLSK a BK F-M 53:56
301 Radek NovosadRadek Novosad 87 FMFM 54:01
302 Tomáš ChlebekTomáš Chlebek 66 FMFM 54:07
303 Radim HorkelRadim Horkel 70 FMFM 54:10
304 Lukáš KleczkaLukáš Kleczka 97 KarvináKarviná 54:12
305 Oldřich RysOldřich Rys 60 Pohoda team KopřivnicePohoda team Kopřivnice 54:17
306 Roman ReissRoman Reiss 66 SK Garden PetřvaldSK Garden Petřvald 54:18
307 Milan KohoutekMilan Kohoutek 63 SKOB MOVSKOB MOV 54:35
308 Vladimír ChytilVladimír Chytil 50 VšechoviceVšechovice 54:37
309 Seehii KryvonosenkoSeehii Kryvonosenko 79 Retormasch Kharkiv UkraineRetormasch Kharkiv Ukraine 54:50
310 Cobo Xavier LluchCobo Xavier Lluch 79 FMFM 54:57
311 František VyzinaFrantišek Vyzina 61 Slezan FMSlezan FM 55:23
312 Ladislav BřezinaLadislav Březina 61 OstraviceOstravice 55:53
313 Adam RemešAdam Remeš 95 OstraviceOstravice 56:01
314 Filip LandsbergerFilip Landsberger 79 FMFM 56:22
315 Artur RybarzArtur Rybarz 64 Zadyszka OswiecimZadyszka Oswiecim 56:34
316 Ondřej VavrečkaOndřej Vavrečka 96 OstravaOstrava 56:39
317 Václav ŠůchaVáclav Šůcha 46 SV StříbroSV Stříbro 56:56
318 Petr ZoubekPetr Zoubek 70 NF Petra ZoubkaNF Petra Zoubka 57:11
319 Lubor SobekLubor Sobek 79 FMFM 57:23
320 Kamil BezručKamil Bezruč 89 LučinaLučina 57:28
321 Ladislav PodivinskýLadislav Podivinský 61 Uherské HradištěUherské Hradiště 57:30
322 Vít HrazdíraVít Hrazdíra 84 ŘepištěŘepiště 57:40
323 Nikola CiprichNikola Ciprich 81 PalkovicePalkovice 58:11
324 Ondřej BělicaOndřej Bělica 90 FMFM 58:14
325 Josef MikeškaJosef Mikeška 80 DobraticeDobratice 58:14
326 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 LučinaLučina 58:45
327 Martin FilipMartin Filip 68 FMFM 58:50
328 Karel SkýpalaKarel Skýpala 69 Frenštát p.R.Frenštát p.R. 58:52
329 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 Slezan FMSlezan FM 59:12
330 Bronislav KlimasBronislav Klimas 73 FMFM 59:35
331 Tomáš MíčekTomáš Míček 85 FMFM 59:39
332 Dalibor DroppaDalibor Droppa 66 FMFM 59:51
333 Libor Lelda ChlopčíkLibor Lelda Chlopčík 72 Sněhuláci ZárubekSněhuláci Zárubek 60:03
334 Karel PodolákKarel Podolák 53 X-Trail OrlováX-Trail Orlová 60:11
335 Tomáš ValenaTomáš Valena 86 Nova Health GmbH, BaselNova Health GmbH, Basel 60:17
336 Leonard VargaLeonard Varga 86 FMFM 60:21
337 Štěpán ZápalkaŠtěpán Zápalka 86 FMFM 60:35
338 Emil TrombikEmil Trombik 46 Slavoj Český TěšínSlavoj Český Těšín 60:36
339 Tomáš KrestaTomáš Kresta 82 PaskovPaskov 60:52
340 Beskydský DědekBeskydský Dědek 45 Klub DůchodcůKlub Důchodců 61:22
341 Tomáš VyvialTomáš Vyvial 89 CSCS 61:26
342 Jakub GalasJakub Galas 87 SedlištěSedliště 61:37
343 Marcel CimprichMarcel Cimprich 66 ŠenovŠenov 61:51
344 Jiří PlatzekJiří Platzek 64 HlučínHlučín 65:20
345 Vladislav FrňkaVladislav Frňka 60 FMFM 65:33
346 Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Atletika LitvínovAtletika Litvínov 65:43
347 Jan VodičkaJan Vodička 45 RadslaviceRadslavice 66:31
348 Karel PikalKarel Pikal 49 KVC OlomoucKVC Olomouc 67:57
349 Martin OlšerMartin Olšer 75 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 72:13
Jan ŽídekJan Žídek 89 Pivovar KoníčekPivovar Koníček DNF
Ladislav HlavatíkLadislav Hlavatík 56 Racing OlešnáRacing Olešná DNF
Erich RinkaErich Rinka 54 Prajzsky BK KravařePrajzsky BK Kravaře DNF
Petr KrálPetr Král 60 FMFM DNF
Pavel KlementPavel Klement 66 BaškaBaška DNF
Jozef VrtákJozef Vrták 52 AK NedožeryAK Nedožery DNF
Petr MansfeldPetr Mansfeld 77 MšenoMšeno DNF
Celkem 356 závodníků

10 km silnice - Junioři

(so, 5.11.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34:08
2 Tymon SochaTymon Socha 05 TL Pogoň Ruda SlaskaTL Pogoň Ruda Slaska 34:23
3 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 36:04
4 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36:14
5 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37:02
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 Slezan FMSlezan FM 37:12
7 Jakub JányšJakub Jányš 07 Slezan FMSlezan FM 37:15
8 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 1. Běžecký Jabluňkov1. Běžecký Jabluňkov 37:22
9 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC ChoceňAC Choceň 38:05
10 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39:09
11 Daniel RobenekDaniel Robenek 04 ŠenovŠenov 39:26
12 Petr MartynekPetr Martynek 03 OB TJ TŽ TřinecOB TJ TŽ Třinec 39:35
13 Matyáš KočíMatyáš Kočí 04 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 40:17
14 Martin VlkMartin Vlk 05 Slezan FMSlezan FM 43:32
15 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 Gymnázium Fr.Hajdy OstravaGymnázium Fr.Hajdy Ostrava 45:14
16 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 BK Klasik Frýdek-MístekBK Klasik Frýdek-Místek 45:55
17 Adam JasiokAdam Jasiok 04 Trek 1324Trek 1324 46:17
Ondrej MalekOndrej Malek 03 Slávia ÚK ŽilinaSlávia ÚK Žilina DNF
Celkem 18 závodníků

10 km silnice - Ženy

(so, 5.11.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maryna NemchenkoMaryna Nemchenko 96 CharkovCharkov 34:32
2 Katarína PejpkováKatarína Pejpková 87 TJ Obal servis KošiceTJ Obal servis Košice 35:09
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35:54
4 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 36:00
5 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36:16
6 Alina BoschehukAlina Boschehuk 99 KyivKyiv 37:02
7 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37:29
8 Jitka ŠpičákováJitka Špičáková 87 TJ Liga 100 OlomoucTJ Liga 100 Olomouc 37:54
9 Karolína ZádrapováKarolína Zádrapová 96 Hercule PoirotHercule Poirot 39:44
10 Magdaléna DrastichováMagdaléna Drastichová 84 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 39:49
11 Barbora CicháBarbora Cichá 94 X-Trail OrlováX-Trail Orlová 40:03
12 Pavla SmolkováPavla Smolková 87 KrnovKrnov 40:13
13 Martina MazačováMartina Mazačová 77 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 40:18
14 Simona TumováSimona Tumová 94 Energy Team BolaticeEnergy Team Bolatice 40:59
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Slezan FMSlezan FM 41:02
16 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 41:26
17 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41:33
18 Eliška BohdálkováEliška Bohdálková 90 neregistrovanáneregistrovaná 41:39
19 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 42:00
20 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 Slezan FMSlezan FM 42:23
21 Hana LacikováHana Laciková 73 StaříčStaříč 43:15
22 Jitka VodehnalováJitka Vodehnalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 43:18
23 Ivana ZbořilováIvana Zbořilová 82 BK SAK KarvináBK SAK Karviná 43:18
24 Veronika KusaVeronika Kusa 88 HlučínHlučín 43:36
25 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 FMFM 43:52
26 Lenka MrkvováLenka Mrkvová 82 OstravaOstrava 44:13
27 Eva TomaszewiczováEva Tomaszewiczová 77 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 44:16
28 Zuzana KovalčíkováZuzana Kovalčíková 83 Český TěšínČeský Těšín 44:28
29 Jana MatyášováJana Matyášová 65 neregistrovanáneregistrovaná 44:29
30 Markéta ZemkováMarkéta Zemková 99 KrahulčíKrahulčí 44:42
31 Hana OrošnjakováHana Orošnjaková 96 HoruniHoruni 44:52
32 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 88 Dolní TošanoviceDolní Tošanovice 44:57
33 Nikola DoležalováNikola Doležalová 74 Run2BeFitRun2BeFit 45:10
34 Danka HanulováDanka Hanulová 70 Štefko Running teamŠtefko Running team 45:10
35 Jana KohoutkováJana Kohoutková 95 Mushing Team OstravaMushing Team Ostrava 45:32
36 Markéta MáchováMarkéta Máchová 77 HukvaldyHukvaldy 45:47
37 Nikola PalicováNikola Palicová 88 TřinecTřinec 45:53
38 Iva KondasováIva Kondasová 78 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 45:59
39 Lucie HonzíkováLucie Honzíková 82 FMFM 46:02
40 Iva PachtováIva Pachtová 70 OstravaOstrava 46:21
41 Kateřina ZemkováKateřina Zemková 98 KrahulčíKrahulčí 46:33
42 Andrea JanásováAndrea Janásová 85 Běháme pro pejskyBěháme pro pejsky 46:34
43 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 71 Frenštát p.R.Frenštát p.R. 46:38
44 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 AC Sportguides Rožnov p.R.AC Sportguides Rožnov p.R. 46:55
45 Lenka PetříčkováLenka Petříčková 67 Nový JičínNový Jičín 47:04
46 Ludmila TrávníčkováLudmila Trávníčková 73 FMFM 47:31
47 Lucie FrolováLucie Frolová 92 MňamisMňamis 47:46
48 Nadia GerashchenkoNadia Gerashchenko 84 neregistrovanáneregistrovaná 47:48
49 Michaela ŽelezníkováMichaela Železníková 96 FMFM 47:48
50 Nikola VrublováNikola Vrublová 87 RaškoviceRaškovice 47:53
51 Lenka ValentováLenka Valentová 87 BaškaBaška 48:00
52 Markéta HaladejováMarkéta Haladejová 00 KrmelínKrmelín 48:25
53 Klára MaštalířováKlára Maštalířová 71 Slezan FMSlezan FM 48:44
54 Věra KišováVěra Kišová 62 Otužilí běžciOtužilí běžci 48:59
55 Bára HaladejováBára Haladejová 00 KrmelínKrmelín 49:00
56 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu 49:29
57 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 49:31
58 Karolína AntonínováKarolína Antonínová 92 BMSCBMSC 49:38
59 Radka MiturováRadka Miturová 65 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 49:48
60 Lucie BeňováLucie Beňová 87 MňamisMňamis 49:52
61 Kateřina BednaříkováKateřina Bednaříková 87 Sokol ChotěbuzSokol Chotěbuz 49:53
62 Aneta KolodějováAneta Kolodějová 99 CC BeskydyCC Beskydy 49:55
63 Aneta SochorkováAneta Sochorková 80 DobraticeDobratice 49:57
64 Petra ČernáPetra Černá 87 Frýdlant n.O.Frýdlant n.O. 50:30
65 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 ZŠ DobráZŠ Dobrá 50:37
66 Kateřina BortlováKateřina Bortlová 83 Pohoda team KopřivnicePohoda team Kopřivnice 50:46
67 Daniela ŠkapováDaniela Škapová 73 Run2BeFitRun2BeFit 51:13
68 Jana SasynováJana Sasynová 80 1.Běžecký Jablunkov1.Běžecký Jablunkov 51:19
69 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51:49
70 Marcela ČeladínováMarcela Čeladínová 88 OstravaOstrava 52:04
71 Iva KahánkováIva Kahánková 89 PalkovicePalkovice 52:13
72 Marika KolářováMarika Kolářová 70 ŠenovŠenov 52:21
73 Sylvana ŠtiglerováSylvana Štiglerová 64 OstravaOstrava 52:29
74 Veronika VěnskováVeronika Věnsková 90 Running Academy OlomoucRunning Academy Olomouc 52:58
75 Michaela BuschováMichaela Buschová 92 PrahaPraha 53:06
76 Lucie KáňováLucie Káňová 73 Otužilí běžciOtužilí běžci 53:09
77 Krplová Marcela TabáškováKrplová Marcela Tabášková 71 PalkovicePalkovice 53:12
78 Táňa JanošcováTáňa Janošcová 71 KatarunKatarun 53:18
79 Dita ŘíhováDita Říhová 76 Frýdlant n.O.Frýdlant n.O. 53:23
80 Darina HvolkováDarina Hvolková 76 SedlištěSedliště 53:35
81 Ivana MalyškováIvana Malyšková 82 1. Bo Skalice1. Bo Skalice 53:35
82 Miroslava HrubáMiroslava Hrubá 75 Basketpoint FamilyBasketpoint Family 53:41
83 Jana HruškováJana Hrušková 83 VojkoviceVojkovice 53:55
84 Lea HolubčíkováLea Holubčíková 78 Stat.město Frýdek-MístekStat.město Frýdek-Místek 53:57
85 Lucie ŠofrováLucie Šofrová 89 HošťálkoviceHošťálkovice 54:03
86 Nikola LičkováNikola Ličková 84 není přihláškanení přihláška 54:44
87 Eva MichálkováEva Michálková 87 BrnoBrno 54:46
88 Tereza SamiecováTereza Samiecová 86 Pepa Team FMPepa Team FM 55:06
89 Kateřina HorklováKateřina Horklová 70 FMFM 55:22
90 Jana CimprichováJana Cimprichová 74 ŠenovŠenov 55:55
91 Kamila MatuškováKamila Matušková 87 Šneci v běhuŠneci v běhu 56:10
92 Pavla NovákováPavla Nováková 79 SedlištěSedliště 56:10
93 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 63 TJ Sokol ChotěbusTJ Sokol Chotěbus 56:26
94 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 87 FMFM 56:27
95 Denisa NovočkováDenisa Novočková 97 FMFM 56:40
96 Monika ŠešulkováMonika Šešulková 87 LískovecLískovec 56:40
97 Adéla TvrdáAdéla Tvrdá 89 TVK FMTVK FM 56:54
98 Patrycja CzudekPatrycja Czudek 90 neregistrovanáneregistrovaná 56:54
99 Klára SlívováKlára Slívová 93 FMFM 57:01
100 Ilona VojkovskáIlona Vojkovská 74 FMFM 57:13
101 Blanka BednarskáBlanka Bednarská 66 Rožnov p.R.Rožnov p.R. 57:21
102 Romana KahánkováRomana Kahánková 93 neregistrovanáneregistrovaná 57:21
103 Eva BudinskáEva Budinská 56 PoluvsiePoluvsie 57:21
104 Pavla ŠimčíkováPavla Šimčíková 61 OrlováOrlová 57:35
105 Yvetta KrálováYvetta Králová 64 FMFM 57:42
106 Ludmila ŠokalováLudmila Šokalová 56 Pepa team FMPepa team FM 57:43
107 Lucie WojčíkováLucie Wojčíková 78 Velká PolomVelká Polom 57:49
108 Martina KlimasováMartina Klimasová 71 Run2BeFitRun2BeFit 58:00
109 Barbara HolšánováBarbara Holšánová 73 OstravaOstrava 58:11
110 Veronika MikeškováVeronika Mikešková 79 neregistrovanáneregistrovaná 58:13
111 Renáta ZoubkováRenáta Zoubková 71 NF Petra ZoubkaNF Petra Zoubka 58:49
112 Jarmila ChromcováJarmila Chromcová 68 FMFM 58:50
113 Andrea KrautwurstAndrea Krautwurst 82 CS 5CS 5 58:52
114 Denisa FolvarčnáDenisa Folvarčná 74 FMFM 59:44
115 Simona ŠofrováSimona Šofrová 64 HošťálkoviceHošťálkovice 60:10
116 Romana KlepkováRomana Klepková 85 Nový JičínNový Jičín 60:22
117 Lenka JanečkováLenka Janečková 85 PalkovicePalkovice 60:24
118 Romana MenzelováRomana Menzelová 86 LískovecLískovec 60:43
119 Katarina KahánkováKatarina Kahánková 73 FMFM 60:53
120 Marcela MetzováMarcela Metzová 75 Basketpoint familyBasketpoint family 60:57
121 Hana MíčkováHana Míčková 72 FMFM 61:09
122 Petra CholevováPetra Cholevová 72 FMFM 61:21
123 Pavla BařinováPavla Bařinová 72 FMFM 61:44
124 Lenka ŠtěpánováLenka Štěpánová 87 ABB running clubABB running club 61:53
125 Kateřina HolešováKateřina Holešová 86 ABB running clubABB running club 62:20
126 Barbora OchmanováBarbora Ochmanová 77 FerritFerrit 63:18
127 Andrea DavidováAndrea Davidová 75 Mlýnek Velká PolomMlýnek Velká Polom 63:44
128 Martina MetzováMartina Metzová 71 MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava 64:44
129 Vladimíra HelsteinováVladimíra Helsteinová 78 Run2BeFitRun2BeFit 66:01
130 Veronika StukbauerVeronika Stukbauer 82 CS 5CS 5 66:02
131 Klára BezručováKlára Bezručová 90 LučinaLučina 68:22
132 Marie ČernochováMarie Černochová 79 MořkovMořkov 72:11
Petra KolodějováPetra Kolodějová 86 CS 5CS 5 DNF
Celkem 133 závodníků

10 km silnice - Juniorky

(so, 5.11.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SlívováAnna Slívová 05 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 39:13
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 Slezan FMSlezan FM 40:10
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Slezan FMSlezan FM 40:42
4 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 1. Běžecký Jabluňkov1. Běžecký Jabluňkov 41:12
5 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 Slezan FMSlezan FM 41:41
6 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45:00
7 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45:09
8 Petra BrukováPetra Bruková 04 OB TŽ TřinecOB TŽ Třinec 46:16
9 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 50:47
10 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 06 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 54:13
11 Taťána KmošťákováTaťána Kmošťáková 06 SUŠ OstravaSUŠ Ostrava 60:18
Celkem 11 závodníků