Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava - Vítkovice (12. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 368 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.96 QA
2 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.49 qA
3 229 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.57 qA
4 257 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 11.71 qB
5 78 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 11.83 qB
6 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.31 QA
2 260 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.43 qA
3 100 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.68 qB
4 278 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.39
5 David KolářDavid Kolář 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.88
6 48 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.11 QA
MS Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.53
3 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.65 qB
4 167 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.80 qB
5 298 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.92 qB
6 101 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.96
7 157 Ondřej HlavinkaOndřej Hlavinka 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 12.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 368 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.96 QA
2 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.11 QA
3 284 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.31 QA
4 260 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.43 qA
5 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.49 qA
6 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.53
7 229 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.57 qA
8 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.65 qB
9 100 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.68 qB
10 257 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 11.71 qB
11 167 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.80 qB
12 78 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 11.83 qB
13 298 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.92 qB
14 101 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.96
15 157 Ondřej HlavinkaOndřej Hlavinka 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 12.14
16 278 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.39
17 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.80
18 David KolářDavid Kolář 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.88
19 48 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.37

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.07 11.00
2 284 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.21 9.00
3 260 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.42 8.00
4 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.47 7.00
5 229 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 11.70 6.00
368 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.50 4.00
2 100 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.55 3.00
3 167 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11.76 2.00
4 78 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 11.79 1.00
5 257 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.79
6 298 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.72 QA
2 245 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.19 qB
3 148 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.63
4 147 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.05
5 74 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.42
6 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 14.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.71 QA
2 306 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.80 qA
3 144 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.28 qB
4 244 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.54 qB
5 203 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 14.41
6 79 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.84 QA
2 1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.98 qA
3 181 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.54 qB
4 328 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.63
5 146 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.69
6 51 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 13.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.6.2022 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 12.92 QA
2 317 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.10 qB
3 212 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.29 qB
4 241 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.75
5 311 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.77
6 310 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.46
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.71 QA
2 134 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.72 QA
3 306 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.80 qA
4 288 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.84 QA
5 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 12.92 QA
6 1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.98 qA
7 317 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.10 qB
8 245 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.19 qB
9 144 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.28 qB
10 212 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.29 qB
11 244 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.54 qB
11 181 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.54 qB
13 148 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.63
13 328 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.63
15 146 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.69
16 241 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.75
17 311 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.77
18 51 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 13.87
19 147 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.05
20 203 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 14.41
21 74 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.42
22 79 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.46
22 310 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.46
24 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 14.78

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.62 11.00
2 134 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.73 9.00
3 288 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.85 8.00
4 1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 13.02 7.00
5 306 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.05 6.00
6 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 13.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 317 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.08 4.00
2 144 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.19 3.00
3 212 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.22 2.00
4 245 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 13.22 1.00
5 244 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 13.44
6 181 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.48
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.97 11.00
2 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.14 9.00
3 287 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.54 8.00
4 300 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.60 7.00
5 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 22.73 6.00
6 271 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 363 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.25 4.00
2 32 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.33 3.00
MS Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 23.75
4 298 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.89
5 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.94
6 367 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.02
7 257 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 24.20
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.61 2.00
2 100 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.69 1.00
3 8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 24.33
4 272 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.56
5 71 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 24.64
6 361 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 25.21
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.11
2 278 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.35
3 10 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.58
4 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 26.06
5 249 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.81
6 242 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.97 11.00
2 288 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.14 9.00
3 287 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.54 8.00
4 300 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.60 7.00
5 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 22.73 6.00
6 271 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.03 5.00
7 363 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.25 4.00
8 32 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.33 3.00
9 253 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.61 2.00
10 100 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.69 1.00
11 Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 23.75
12 298 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.89
13 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.94
14 367 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.02
15 97 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.11
16 257 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 24.20
17 8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 24.33
18 272 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.56
19 71 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 24.64
20 361 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 25.21
21 278 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.35
22 10 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.58
23 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 26.06
24 249 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.81
25 242 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.88

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.79 11.00
2 73 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 26.21 9.00
3 308 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.33 8.00
4 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 26.59 7.00
5 245 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 27.09 6.00
6 15 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 27.37 5.00
7 144 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.43 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.49 3.00
2 177 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 27.63 2.00
3 328 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.67 1.00
4 244 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 27.76
5 211 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.81
6 148 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 28.16
7 146 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.51
8 147 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 28.90
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Aneta MiklišováAneta Miklišová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 28.75
2 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 29.02
3 80 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 29.02
4 204 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 29.64
5 74 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 29.86
6 79 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 29.99
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 28.29
2 201 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.19
3 200 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 29.30
4 203 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.79 11.00
2 73 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 26.21 9.00
3 308 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.33 8.00
4 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 26.59 7.00
5 245 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 27.09 6.00
6 15 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 27.37 5.00
7 144 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.43 4.00
8 7 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 27.49 3.00
9 177 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 27.63 2.00
10 328 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.67 1.00
11 244 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 27.76
12 211 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.81
13 148 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 28.16
14 273 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 28.29
15 146 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.51
16 102 Aneta MiklišováAneta Miklišová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 28.75
17 147 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 28.90
18 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 29.02
18 80 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 29.02
20 201 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.19
21 200 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 29.30
22 204 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 29.64
23 74 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 29.86
24 79 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 29.99
25 203 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.57 11.00
2 300 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.78 9.00
3 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 50.12 8.00
4 8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 50.95 7.00
5 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.60 6.00
6 367 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 52.47 5.00
7 32 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 52.63 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.07 3.00
2 221 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 54.12 2.00
3 272 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.24
4 361 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.32
5 72 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 58.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 54.19 1.00
2 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 56.24
3 258 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 56.76
4 212 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 58.31
5 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 61.23
6 242 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 64.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.57 11.00
2 300 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.78 9.00
3 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 50.12 8.00
4 8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 50.95 7.00
5 252 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.60 6.00
6 367 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 52.47 5.00
7 32 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 52.63 4.00
8 253 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.07 3.00
9 221 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 54.12 2.00
10 71 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 54.19 1.00
11 272 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.24
12 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 56.24
13 361 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.32
14 258 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 56.76
15 212 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 58.31
16 72 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 58.49
17 247 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 61.23
18 242 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 64.99

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 58.12
2 4 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 58.26 11.00
3 219 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 59.87 8.00
4 320 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 60.40 7.00
5 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 60.70 6.00
6 305 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 60.76 5.00
7 181 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.97 4.00
8 75 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 62.31 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.07 3.00
2 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 62.30 2.00
3 273 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 62.33
4 229 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 65.62
5 80 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 67.04
6 204 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 59.15 9.00
2 51 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 63.96
3 96 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 64.02
4 46 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 65.18
5 201 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.28
6 200 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 58.12
2 4 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 58.26 11.00
3 306 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 59.15 9.00
4 219 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 59.87 8.00
5 320 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 60.40 7.00
6 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 60.70 6.00
7 305 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 60.76 5.00
8 181 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.97 4.00
9 211 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 62.07 3.00
10 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 62.30 2.00
11 75 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 62.31 1.00
12 273 Zuzana BokováZuzana Boková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 62.33
13 51 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 63.96
14 96 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 64.02
15 46 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 65.18
16 201 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.28
17 229 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 65.62
18 200 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.82
19 80 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 67.04
20 204 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.19

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 1:58.73 11.00
2 69 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 2:00.65 9.00
3 215 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:01.17 8.00
4 280 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.29 7.00
5 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:02.31 6.00
6 276 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:02.77 5.00
7 72 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:02.79 4.00
8 40 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:11.36 1.00
9 41 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:13.43
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 254 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:05.73 3.00
MS Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:08.92
3 282 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:10.31 2.00
4 293 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.65
5 39 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:11.83
6 44 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:22.45
7 256 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:24.51
8 255 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:27.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 1:58.73 11.00
2 69 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 2:00.65 9.00
3 215 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:01.17 8.00
4 280 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.29 7.00
5 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:02.31 6.00
6 276 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:02.77 5.00
7 72 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:02.79 4.00
8 254 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:05.73 3.00
9 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:08.92
10 282 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:10.31 2.00
11 40 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:11.36 1.00
12 293 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.65
13 39 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:11.83
14 41 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:13.43
15 44 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:22.45
16 256 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:24.51
17 255 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:27.23

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:23.53 11.00
2 186 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:24.03 9.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:25.36 8.00
4 290 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:27.88 6.00
5 229 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:30.95 4.00
6 101 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:31.57 3.00
7 17 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:33.28 2.00
8 224 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:38.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 219 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:25.94 7.00
2 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:28.92 5.00
3 233 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:38.31 1.00
4 283 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:44.94
5 34 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:48.06
6 319 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:51.23
7 122 Eliška PobutováEliška Pobutová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:52.01
8 41 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:55.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:23.53 11.00
2 186 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:24.03 9.00
3 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:25.36 8.00
4 219 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:25.94 7.00
5 290 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:27.88 6.00
6 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:28.92 5.00
7 229 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:30.95 4.00
8 101 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:31.57 3.00
9 17 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:33.28 2.00
10 233 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:38.31 1.00
11 224 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:38.44
12 283 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:44.94
13 34 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:48.06
14 319 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:51.23
15 122 Eliška PobutováEliška Pobutová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:52.01
16 41 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:55.40

1500 m - Muži

(ne, 12.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 277 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:11.96 11.00
2 292 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:14.20 9.00
3 215 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:21.14 8.00
4 137 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:34.82 7.00
5 362 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 4:47.36 6.00
6 245 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 4:50.54 5.00
7 47 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:59.70 4.00
8 216 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 5:03.40 3.00
9 127 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:11.73 2.00
MS Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:34.77
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:49.06 11.00
2 169 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 4:50.39 9.00
3 189 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:53.14 8.00
4 93 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 4:55.05 7.00
5 281 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 4:56.01 6.00
6 130 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:56.40 5.00
7 216 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:02.36 4.00
8 183 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:06.07 3.00
9 287 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:08.27 2.00
MS 4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:11.55
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:12.85 1.00
2 310 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:20.05
3 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 5:24.97
4 221 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:28.47
5 233 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:32.43
MS 188 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:32.56
7 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:35.88
8 199 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:41.34
9 121 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:53.36
10 202 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 6:08.99
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:49.06 11.00
2 169 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 4:50.39 9.00
3 189 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:53.14 8.00
4 93 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 4:55.05 7.00
5 281 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 4:56.01 6.00
6 130 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:56.40 5.00
7 216 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:02.36 4.00
8 183 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:06.07 3.00
9 287 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:08.27 2.00
10 4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:11.55
11 187 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:12.85 1.00
12 310 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:20.05
13 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 5:24.97
14 221 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:28.47
15 233 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:32.43
16 188 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:32.56
17 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:35.88
18 199 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:41.34
19 121 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:53.36
20 202 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 6:08.99
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNF

3000 m - Muži

(ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 08:54.99 11.00
2 38 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09:23.44 9.00
3 96 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09:29.02 8.00
MS 3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09:32.50
5 74 Milan WurstMilan Wurst 82 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 18 09:42.72 7.00
6 46 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09:44.34 6.00
7 62 Adam JanošíkAdam Janošík 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10 09:49.14 5.00
8 223 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 15 09:53.67 4.00
MS 65 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09:54.67
10 1 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 09:55.95 3.00
MS 2 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:57.90
12 42 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 10:11.58 2.00
13 43 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10:25.36 1.00
14 121 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 12:08.92
283 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNF
127 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNF
245 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNF
Celkem 17 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34 11.00
2 77 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.71 9.00
3 11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 14.82 8.00
4 73 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.86 7.00
5 226 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.01 6.00
6 242 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 15.72 5.00
7 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 16.03 4.00
8 36 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 16.96 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17.72 2.00
2 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 18.18 1.00
3 78 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 18.97
4 95 Nela ŠrekováNela Šreková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 19.32
5 174 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.57
6 335 Kristýna KochováKristýna Kochová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.21
7 336 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.79
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34 11.00
2 77 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.71 9.00
3 11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 14.82 8.00
4 73 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.86 7.00
5 226 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.01 6.00
6 242 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 15.72 5.00
7 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 16.03 4.00
8 36 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 16.96 3.00
9 196 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17.72 2.00
10 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 18.18 1.00
11 78 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 18.97
12 95 Nela ŠrekováNela Šreková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 19.32
13 174 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.57
14 335 Kristýna KochováKristýna Kochová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.21
15 336 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.79

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 299 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.09 11.00
2 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16.14 9.00
3 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 18.62 8.00
4 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.89 7.00
5 62 Adam JanošíkAdam Janošík 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 20.40 6.00
6 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.48 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 363 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 55.78 11.00
2 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.77 9.00
3 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.24 8.00
4 101 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 61.16 7.00
5 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 63.04 6.00
6 167 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 64.24 5.00
7 296 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 64.50 4.00
19 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 64.38 11.00
2 195 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 66.57 9.00
3 242 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 67.70 8.00
4 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 69.73 7.00
5 184 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 72.46 5.00
6 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 73.28 4.00
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 71.25 6.00
2 78 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 75.99 3.00
3 196 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 77.04 2.00
4 69 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 77.29 1.00
5 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 79.53
333 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 64.38 11.00
2 195 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 66.57 9.00
3 242 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 67.70 8.00
4 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 69.73 7.00
5 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 71.25 6.00
6 184 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 72.46 5.00
7 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 73.28 4.00
8 78 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 75.99 3.00
9 196 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 77.04 2.00
10 69 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 77.29 1.00
11 331 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 79.53
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
333 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNF

3000 m překážek - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 184 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11:41.57 11.00
2 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12:44.80 9.00
3 156 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12:52.29 8.00
4 222 Petra PaluchováPetra Paluchová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13:16.38 7.00
5 335 Kristýna KochováKristýna Kochová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 15:37.86 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 287 Long, Lutz, Beloš, Vojtáš Long, Lutz, Beloš, Vojtáš SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.70 11.00
2 78 Hedrich, Sadil, Sadil, Hudeček Hedrich, Sadil, Sadil, Hudeček Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 9.00
3 167 Vašíček, Koutný, Hlavinka, Podjukl Vašíček, Koutný, Hlavinka, Podjukl SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 45.90 8.00
4 363 Hrbáč, Boďa, Teslík, Blabla Hrbáč, Boďa, Teslík, Blabla Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 47.10 7.00
5 10 Spiller, Lambertucci, Hýbl, Jílek Spiller, Lambertucci, Hýbl, Jílek TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 48.61 4.00
6 124 Broda, Sikora, Austera, Vorel Broda, Sikora, Austera, Vorel TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 49.34 3.00
7 249 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 49.49 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 248 Klvaňa, Kouba, Vandrovec, Váverka Klvaňa, Kouba, Vandrovec, Váverka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 48.38 6.00
2 72 Spurný, Tůma, Janošík, Pernica Spurný, Tůma, Janošík, Pernica Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 48.47 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 287 Long, Lutz, Beloš, Vojtáš Long, Lutz, Beloš, Vojtáš SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.70 11.00
2 78 Hedrich, Sadil, Sadil, Hudeček Hedrich, Sadil, Sadil, Hudeček Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 9.00
3 167 Vašíček, Koutný, Hlavinka, Podjukl Vašíček, Koutný, Hlavinka, Podjukl SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 45.90 8.00
4 363 Hrbáč, Boďa, Teslík, Blabla Hrbáč, Boďa, Teslík, Blabla Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 47.10 7.00
5 248 Klvaňa, Kouba, Vandrovec, Váverka Klvaňa, Kouba, Vandrovec, Váverka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 48.38 6.00
6 72 Spurný, Tůma, Janošík, Pernica Spurný, Tůma, Janošík, Pernica Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 48.47 5.00
7 10 Spiller, Lambertucci, Hýbl, Jílek Spiller, Lambertucci, Hýbl, Jílek TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 48.61 4.00
8 124 Broda, Sikora, Austera, Vorel Broda, Sikora, Austera, Vorel TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 49.34 3.00
9 249 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 49.49 2.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kuřilová, Hájková, Vilčková, Ermisová Kuřilová, Hájková, Vilčková, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 51.27 11.00
2 134 Potůčková, Rohlová, Večeřová, Chudejová Potůčková, Rohlová, Večeřová, Chudejová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.33 9.00
3 308 Králová, Vantuchová, Poštulková, Fryčová Králová, Vantuchová, Poštulková, Fryčová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.44 8.00
4 14 Pražáková, Vepřeková, Berková, Žandová Pražáková, Vepřeková, Berková, Žandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 51.45 7.00
5 91 Bundilová, Pařilová, Šreková, Žáková Bundilová, Pařilová, Šreková, Žáková Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 52.13 6.00
6 211 Babiczová, Teofilová, Bojková, Pindorová Babiczová, Teofilová, Bojková, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 53.48 5.00
7 60 Kasparová, Svobodová, Zápotocká, Kročová Kasparová, Svobodová, Zápotocká, Kročová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 54.15 4.00
8 162 Bierská, Krestová, Brozdová, Austerová Bierská, Krestová, Brozdová, Austerová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 55.48 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Švejkovská, Sikorová, Mazáková, Kotzmannová Švejkovská, Sikorová, Mazáková, Kotzmannová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 54.66 3.00
2 334 Jarošková, Vitovská, Kochová, Glučová Jarošková, Vitovská, Kochová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 57.83 1.00
3 34 Sommerová, Kubátová, Šímová, Odstrčilová Sommerová, Kubátová, Šímová, Odstrčilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 57.99
4 230 Sojková, Kubínová, Křevká, Ćmielová Sojková, Kubínová, Křevká, Ćmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 59.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Kuřilová, Hájková, Vilčková, Ermisová Kuřilová, Hájková, Vilčková, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 51.27 11.00
2 134 Potůčková, Rohlová, Večeřová, Chudejová Potůčková, Rohlová, Večeřová, Chudejová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.33 9.00
3 308 Králová, Vantuchová, Poštulková, Fryčová Králová, Vantuchová, Poštulková, Fryčová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.44 8.00
4 14 Pražáková, Vepřeková, Berková, Žandová Pražáková, Vepřeková, Berková, Žandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 51.45 7.00
5 91 Bundilová, Pařilová, Šreková, Žáková Bundilová, Pařilová, Šreková, Žáková Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 52.13 6.00
6 211 Babiczová, Teofilová, Bojková, Pindorová Babiczová, Teofilová, Bojková, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 53.48 5.00
7 60 Kasparová, Svobodová, Zápotocká, Kročová Kasparová, Svobodová, Zápotocká, Kročová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 54.15 4.00
8 13 Švejkovská, Sikorová, Mazáková, Kotzmannová Švejkovská, Sikorová, Mazáková, Kotzmannová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 54.66 3.00
9 162 Bierská, Krestová, Brozdová, Austerová Bierská, Krestová, Brozdová, Austerová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 55.48 2.00
10 334 Jarošková, Vitovská, Kochová, Glučová Jarošková, Vitovská, Kochová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 57.83 1.00
11 34 Sommerová, Kubátová, Šímová, Odstrčilová Sommerová, Kubátová, Šímová, Odstrčilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 57.99
12 230 Sojková, Kubínová, Křevká, Ćmielová Sojková, Kubínová, Křevká, Ćmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 59.02

skok vysoký - Muži

(ne, 12.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,89 1,92 Body
1 20 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 11 1.89 - - - - - o o xo xxx 11.00
2 69 Martin SadilMartin Sadil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 2 1.86 o - o o o o xxo xxx 9.00
3 66 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
95 10 1.81 - - - o o o xxx 8.00
4 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
99 7 1.81 - o o xo o xo xxx 7.00
5 162 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 1.76 - - - o o xxx 6.00
6 97 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.76 o xo o o o xxx 5.00
MS 4 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 1.76 - - o o xo xxx
8 2 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 1.71 o o o xo xxx 4.00
9 123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 4 1.66 o xo o xxx 3.00
10 99 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 1.56 o xxx 2.00
68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
82 5 NM - - xx- x
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,43 1,48 1,53 1,58 1,61 1,64 1,70 1,72 Body
1 324 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 1.70 - - - xo o o xxo xxo xxx 11.00
2 94 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 14 1.61 - - o xo xo xxo xxx 9.00
3 329 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 1.58 - o o xxo o xxx 8.00
4 315 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 1.58 - o o o xxo xxx 7.00
5 15 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 10 1.53 - - o o xxx 6.00
6= 223 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2 1.53 o o o xo xxx 4.50
6= 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 16 1.53 - - - xo xxx 4.50
8= 24 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 1.48 o o o xxx 2.50
8= 138 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.48 - - o xxx 2.50
10 225 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 1.48 o xxo o xxx 1.00
11 218 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 1.43 o o xxx
12 330 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 1.43 xo xxo xxx
13 283 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 1.43 xxo xxo xxx
14 96 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
06 8 1.38 xxo xxx
322 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 NM xxx
72 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,56 2,76 2,96 3,16 3,36 3,56 3,66 3,76 4,00 Body
MS Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 10 3.76 - - - - - - xo o xxx
2 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 6 3.66 - o o o o xxo o xxx 11.00
3 10 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 9 3.56 - - - o o o xxx 9.00
4 3 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 8 3.36 - - - - o xxx 8.00
5 102 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 3.16 - o o o xxx 7.00
6 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 4 2.96 xo xxo xo xxx 6.00
7 158 Michal KasparMichal Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 1 2.96 o xxo xxo xxx 5.00
8 99 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 2.56 o xxx 4.00
97 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 NM xxx
11 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 7 NM - - - xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,22 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,26 Body
1 333 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 3.02 - - - - o - o - xxo - xxx 11.00
2 8 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 2.82 - - - o o o o - xxx 9.00
3= 12 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 5 2.72 - - o - o o xxx 7.50
3= 317 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 2.72 - o o o o o xxx 7.50
5 133 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 2.72 o o xo o o xo xxx 6.00
6= 13 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 2.62 - - o o xo xxx 4.50
6= 336 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 3 2.62 o o o o xo xxx 4.50
8 17 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1 2.42 - - xo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
96 15 6.95 +1.6 m/s 6.79  -1,00 6.65  0,20 6.86  1,30 6.86 5.28  0,00 6.95  1,60 x 11.00
2 289 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 6.61 +0.1 m/s x 6.57  0,00 x 6.57 x x 6.61  0,10 9.00
3 372 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 6.51 -0.3 m/s 6.25  -0,60 6.35  1,90 6.26  0,10 6.35 x x 6.51  -0,30 8.00
4 78 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
89 13 6.31 +0.8 m/s 5.99  -1,10 6.31  0,80 6.26  1,50 6.31 - - 6.08  0,50 7.00
5 66 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
95 3 6.10 -0.2 m/s 6.02  -1,10 5.89  0,60 6.10  -0,20 6.10 5.95  1,90 - - 6.00
6 252 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 10 6.03 +0.6 m/s 5.87  -1,10 x 5.94  0,50 5.94 6.03  0,60 - 5.91  0,90 5.00
MS Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 5.96 -0.3 m/s 5.96  -0,30 4.75  0,30 x 5.96
8 260 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4 5.85 +0.3 m/s 5.83  0,70 5.84  0,50 5.81  -0,20 5.84 - 5.52  0,30 5.85  0,30 4.00
9 31 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 7 5.77 +2.7 m/s 5.70 +0.8 m/s 5.37  -0,30 5.77  2,70 4.58  0,50 5.77 5.63  0,50 5.47  0,10 5.70  0,80 3.00
10 123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 5 5.69 +2.8 m/s 5.50 +0.2 m/s x 5.69  2,80 5.50  0,20 5.69 2.00
11 162 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 11 5.55 +0.8 m/s 4.11  -1,20 5.55  0,80 x 5.55 1.00
12 79 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 8 5.37 +0.1 m/s 5.37  0,10 4.14  0,40 x 5.37
13 102 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 5.16 -0.3 m/s x x 5.16  -0,30 5.16
126 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 2 NM x x x -
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 24 5.93 +0.1 m/s 5.24  -0,10 5.42  0,10 5.42  -0,30 5.42 5.87  0,00 5.93  0,10 x 11.00
2 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 23 5.49 +0.4 m/s 4.93  -0,10 5.31  0,10 5.09  -0,20 5.31 5.43  -0,10 5.49  0,40 5.44  0,70 9.00
3 278 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 5.48 +0.2 m/s 5.47  0,10 5.27  0,00 x 5.47 x 5.48  0,20 5.38  0,10 8.00
4 231 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 16 5.19 +0.1 m/s x x 5.12  0,40 5.12 5.00  0,00 x 5.19  0,10 7.00
5 317 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 5.17 +0.3 m/s 5.04  0,20 5.14  0,30 5.13  -0,10 5.14 5.11  -0,20 5.17  0,30 x 6.00
6 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 21 5.14 +0.1 m/s 4.76  0,20 4.87  -0,10 5.14  0,10 5.14 4.83  -0,10 5.03  0,30 5.05  0,00 5.00
7 15 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 5.13 +1.0 m/s 4.94  -0,10 5.00  -0,30 5.09  -0,40 5.09 x 5.13  1,00 x 4.00
8 329 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 19 5.12 +0.2 m/s 4.79  0,30 5.12  0,20 4.99  -0,10 5.12 5.00  -0,10 3.86  -0,30 4.86  0,10 3.00
9 327 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 18 5.07 +0.2 m/s 4.91  0,10 5.07  0,20 4.91  -0,20 5.07 2.00
10 325 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 5.02 +1.1 m/s 4.49  0,40 4.90  0,30 5.02  1,10 5.02 1.00
11 322 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 4.91 +0.2 m/s 4.91  0,20 4.60  0,40 4.53  0,30 4.91
12 315 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 4.84 -0.1 m/s 4.67  0,30 4.84  -0,10 4.52  0,20 4.84
13 212 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 4.83 +0.1 m/s 4.65  0,20 4.78  0,70 4.83  0,10 4.83
14 227 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 4.73 -0.3 m/s 4.73  -0,30 4.62  0,10 4.41  -0,10 4.73
15 243 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
05 15 4.62 +0.5 m/s 4.62  0,50 4.58  0,30 4.54  0,80 4.62
16 230 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4 4.55 -1.1 m/s 4.28  0,40 x 4.55  -1,10 4.55
17 69 Barbora BürglováBarbora Bürglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 9 4.52 +0.3 m/s 4.52  0,30 4.39  0,50 4.14  -0,10 4.52
18 14 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 4.51 +0.3 m/s 4.51  0,30 4.43  0,40 4.14  -0,20 4.51
19 225 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 4.51 -0.7 m/s x 4.06  0,20 4.51  -0,70 4.51
20 72 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 4.39 -0.2 m/s x 4.39  -0,20 x 4.39
21 311 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 4.36 -0.5 m/s 4.14  0,40 4.36  -0,50 2.74  0,60 4.36
22 215 Barbora ĆmielováBarbora Ćmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 4.35 -1.0 m/s x 4.11  0,50 4.35  -1,00 4.35
23 81 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 3 4.10 +0.0 m/s x 4.10  0,00 x 4.10
280 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 14 NM x x x -
Celkem 24 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 260 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 13.25 +0.3 m/s 13.25  0,30 12.95  -1,10 12.87  0,60 13.25 12.88  -1,20 12.87  -0,40 x 11.00
2 372 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 12.68 +1.1 m/s 12.68  1,10 11.54  -1,20 - 12.68 12.08  -1,40 - - 9.00
3 66 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
95 6 12.61 -0.9 m/s 12.43  -0,50 12.26  -0,30 x 12.43 12.61  -0,90 12.59  -1,00 - 8.00
4 78 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
89 4 12.46 +0.2 m/s 11.76  0,40 11.74  -0,50 12.13  -0,70 12.13 x 11.60  -1,10 12.46  0,20 7.00
5 162 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 5 11.86 +0.4 m/s 11.80  -1,80 x x 11.80 11.86  0,40 11.72  -1,50 11.86  0,00 6.00
6 31 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 1 11.61 -1.5 m/s 11.33  0,40 x 11.18  -1,00 11.33 11.51  0,80 11.61  -1,50 x 5.00
7 123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 3 11.59 -0.7 m/s x x 11.59  -0,70 11.59 11.24  0,60 - - 4.00
8 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 2 11.20 +0.3 m/s x x x - 11.20  0,30 x x 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 7 12.05 +0.4 m/s 12.05  0,40 x 11.58  -0,80 12.05 x 12.03  0,00 12.00  -0,30 11.00
2 94 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 5 11.69 +0.7 m/s 11.68  -0,70 11.69  0,70 x 11.69 x 11.63  -0,70 x 9.00
3 231 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6 11.41 +0.5 m/s 11.12  -0,10 11.41  0,50 09.95  -0,40 11.41 10.99  -0,20 11.21  -1,30 11.26  1,50 8.00
4 127 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 11.37 -0.1 m/s 11.07  -0,90 11.36  0,60 11.37  -0,10 11.37 11.14  0,20 - 11.23  0,80 7.00
5 324 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 2 11.21 -0.7 m/s 11.21  -0,70 r 11.21 6.00
6 195 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 10.94 -0.5 m/s 10.91  -1,40 10.94  -0,50 x 10.94 10.87  0,20 x 10.93  1,10 5.00
7 223 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1 09.98 +1.0 m/s 09.60  0,20 09.98  1,00 09.75  -0,80 9.98 09.70  -0,60 09.56  -0,10 09.86  -1,00 4.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 20 12.12 11.63 11.45 11.06 11.63 11.58 12.12 11.46 11.00
2 165 Alice StehnováAlice Stehnová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 21 11.95 11.47 11.68 x 11.68 x x 11.95 9.00
3 192 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 18 11.20 x 10.87 10.39 10.87 10.52 x 11.20 8.00
4 288 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 11.19 11.11 10.72 11.19 11.19 10.64 10.85 11.07 7.00
5 163 Daniela BártováDaniela Bártová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 17 10.31 09.50 10.31 x 10.31 10.22 x 09.90 6.00
6 62 Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 1 10.04 09.46 09.33 09.61 9.61 09.34 10.04 09.95 5.00
7 241 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 16 10.02 09.83 09.93 x 9.93 10.02 x x 4.00
8 11 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 09.60 09.60 r 9.60 3.00
9 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 13 09.28 09.28 09.21 08.74 9.28 2.00
10 11 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 10 09.03 09.03 08.98 08.38 9.03 1.00
11 67 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 3 08.78 08.35 x 08.78 8.78
12 102 Aneta MiklišováAneta Miklišová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 9 08.76 08.76 x 08.48 8.76
13 193 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 08.74 07.95 08.03 08.74 8.74
14 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 4 08.46 07.77 07.85 08.46 8.46
15 206 Lucie ŽilinskáLucie Žilinská
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
87 8 08.44 08.17 08.44 08.43 8.44
16 149 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 08.43 08.43 08.43 x 8.43
17 71 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 7 07.93 07.52 07.27 07.93 7.93
18 64 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 2 07.89 06.51 07.78 07.89 7.89
19 95 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 5 07.41 06.16 07.41 07.19 7.41
20 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 06.62 06.24 06.60 06.62 6.62
175 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 14 NM x x x -
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 13 13.60 12.93 x 13.04 13.04 13.41 13.60 13.56 11.00
2 165 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
96 12 13.04 12.76 12.96 12.96 12.96 13.04 x x 9.00
3 294 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 11.93 11.35 11.80 11.79 11.80 11.62 11.48 11.93 8.00
4 3 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 10 11.73 11.73 x 11.61 11.73 11.51 - 11.65 7.00
5 285 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
88 5 11.72 - - 10.77 10.77 11.07 11.23 11.72 6.00
6 241 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 11.56 11.56 x x 11.56 10.28 x x 5.00
7 143 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 9 11.18 11.04 11.18 x 11.18 x x x 4.00
8 142 Petr BílskýPetr Bílský
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 8 10.85 10.85 x x 10.85 x x x 3.00
9 33 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 3 09.62 09.12 09.62 x 9.62 2.00
10 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 6 09.47 x 09.47 x 9.47 1.00
11 34 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 2 07.98 07.76 07.74 07.98 7.98
12 274 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 07.53 x x 07.53 7.53
83 Adam SkácelAdam Skácel
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
01 7 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 21 35.78 11.00
2 192 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 19 32.55 9.00
3 175 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 23 32.38 8.00
4 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 16 32.36 7.00
5 193 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 18 29.99 6.00
6 12 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 20 28.37 5.00
7 132 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 28.35 4.00
8 3 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 14 27.21 3.00
9 67 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 15 26.44 2.00
10 194 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 17 25.89 1.00
11 166 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 12 25.05
12 163 Daniela BártováDaniela Bártová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 13 24.47
13 206 Lucie ŽilinskáLucie Žilinská
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
87 8 24.46
14 11 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 7 23.22
15 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 22.88
16 71 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 11 22.33
17 64 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 22.32
18 241 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 10 21.99
19 168 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 21.53
20 232 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 3 19.48
21 213 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 19.29
165 Alice StehnováAlice Stehnová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 22 NM
45 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 2 NM
Celkem 23 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
96 13 45.51 11.00
2 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
94 9 42.37 9.00
3 103 Jakub MachálekJakub Machálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 41.16 8.00
4 142 Petr BílskýPetr Bílský
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 10 37.36 7.00
5 83 Adam SkácelAdam Skácel
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
01 12 35.96 6.00
6 143 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 7 35.16 5.00
7 294 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 33.99 4.00
8 11 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 2 30.63 3.00
9 274 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 29.23 2.00
10 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 6 28.98 1.00
11 33 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 4 25.96
12 241 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 23.71
13 34 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 3 23.49
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 21 48.81 11.00
2 163 Daniela BártováDaniela Bártová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 22 46.95 9.00
3 165 Alice StehnováAlice Stehnová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 20 46.12 8.00
4 150 Bogdana AbalmazBogdana Abalmaz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 44.42 7.00
5 175 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 37.03 6.00
6 132 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 34.72 5.00
7 11 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 19 34.60 4.00
8 193 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 15 34.12 3.00
9 126 Aneta KrálováAneta Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 33.39 2.00
10 71 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
90 12 29.77 1.00
11 3 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 13 29.18
12 64 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 3 28.57
13 62 Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 2 24.17
14 67 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 14 23.80
15 191 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 23.59
16 6 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 9 23.50
17 194 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 22.78
18 206 Lucie ŽilinskáLucie Žilinská
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
87 10 22.46
19 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 4 22.42
20 45 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 5 21.17
21 232 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 8 20.84
22 80 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 20.66
Celkem 22 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Daniel DanáčDaniel Danáč
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
00 11 44.63 11.00
2 274 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 37.32 9.00
3 139 Simon RycheckýSimon Rychecký
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 9 35.21 8.00
4 166 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 8 34.17 7.00
5 220 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 7 34.11 6.00
6 142 Petr BílskýPetr Bílský
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 6 32.41 5.00
7 103 Jakub MachálekJakub Machálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 31.08 4.00
8 248 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 5 28.34 3.00
9 241 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 26.78 2.00
10 34 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 3 24.97 1.00
11 33 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 2 22.73
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 15 37.63 - 11.00
2 293 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 36.42 - 9.00
3 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 14 34.38 - 8.00
4 231 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 33.45 - 7.00
5 220 Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 11 31.98 - 6.00
6 185 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
96 12 31.35 - 5.00
7 138 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 31.18 - 4.00
8 213 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 30.64 - 3.00
9 192 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 9 28.30 - 2.00
10 333 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1 27.04