Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (15. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.59 QA
MS Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 PB 11.64
3 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.90 qB
4 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.98 qB
5 103 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.07
6 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.19
7 80 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 12.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 11.42 QA
2 42 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 11.80 qA
3 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.85 qB
4 101 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 11.97 qB
5 112 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 11.99 qB
6 177 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.07
7 278 František PelcFrantišek Pelc 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 12.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 11.58 QA
2 229 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 11.72 qA
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 11.83 qA
4 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 11.94 qB
5 83 Jan ČertekJan Čertek 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 PB 12.32
6 63 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 SB 13.02
7 133 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.23
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 11.42 QA
2 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 11.58 QA
3 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.59 QA
4 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 PB 11.64
5 229 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 11.72 qA
6 42 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 11.80 qA
7 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 11.83 qA
8 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.85 qB
9 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.90 qB
10 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 11.94 qB
11 101 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 11.97 qB
12 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.98 qB
13 112 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 11.99 qB
14 103 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.07
14 177 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.07
16 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.19
17 278 František PelcFrantišek Pelc 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 12.27
18 83 Jan ČertekJan Čertek 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 PB 12.32
19 80 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 12.85
20 63 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 SB 13.02
21 133 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.23

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 11.37 11.00
2 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 11.40 9.00
3 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 11.51 8.00
4 42 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 SB 11.69 7.00
5 229 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 11.71 6.00
6 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.5.2022 - 13:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 11.59 4.00
2 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 11.65 3.00
3 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 11.74 2.00
4 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 11.76 1.00
5 112 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 11.92
6 101 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 11.95
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:30) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.68 QA
2 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 12.94 QA
3 81 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.46 qA
4 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 13.55 qB
5 150 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.94
6 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 14.41
7 252 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 14.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.68 QA
2 4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.73 QA
3 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.37 qA
4 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.55 qB
5 217 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.57 qB
6 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.72 qB
7 7 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.74 qB
8 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 13.91 qB
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.68 QA
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.68 QA
3 4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.73 QA
4 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 12.94 QA
5 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.37 qA
6 81 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.46 qA
7 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 13.55 qB
7 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.55 qB
9 217 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.57 qB
10 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.72 qB
11 7 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.74 qB
12 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 13.91 qB
13 150 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.94
14 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 14.41
15 252 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 14.65

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2022 - 13:10) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 12.33 11.00
2 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 12.44 9.00
3 4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 12.46 8.00
4 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 12.76 7.00
5 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 13.08 6.00
81 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.5.2022 - 13:10) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 SB 13.31 4.00
2 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.47 3.00
3 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 13.48 2.00
4 217 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 13.50 1.00
5 7 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 13.50
6 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 SB 13.50
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 14:40) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.85 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.98 9.00
3 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.41 7.00
4 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.68 6.00
5 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.08 4.00
6 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.11 2.50
7 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.28
58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 14:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 23.39
2 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 24.00 5.00
3 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 24.11 2.50
4 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 24.20 1.00
5 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.70
6 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.72
7 112 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.74
8 83 Jan ČertekJan Čertek 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 24.91
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 15.5.2022 - 14:40) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.23 8.00
2 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 24.74
3 278 František PelcFrantišek Pelc 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.32
4 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 25.33
5 21 David HoudekDavid Houdek 04 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 25.85
6 63 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 26.82
7 212 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 29.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.85 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.98 9.00
3 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.23 8.00
4 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 23.39
5 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.41 7.00
6 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.68 6.00
7 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 24.00 5.00
8 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.08 4.00
9 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.11 2.50
9 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 24.11 2.50
11 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 24.20 1.00
12 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.28
13 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.70
14 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.72
15 112 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.74
15 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 24.74
17 83 Jan ČertekJan Čertek 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 24.91
18 278 František PelcFrantišek Pelc 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.32
19 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 25.33
20 21 David HoudekDavid Houdek 04 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 25.85
21 63 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 26.82
22 212 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 29.32
58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 25.74 9.00
2 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 25.75 8.00
3 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 25.77 7.00
4 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.23 6.00
5 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.75 4.00
6 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.36 1.00
7 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.50
81 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.12 2.00
2 11 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.99
3 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 28.06
4 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 28.33
5 217 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 28.56
6 131 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 28.94
7 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.00
8 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 30.11
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 25.72 11.00
2 134 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 26.26 5.00
3 158 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.01 3.00
4 1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 27.56
5 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 29.79
6 182 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 30.00
7 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 30.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 25.72 11.00
2 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 25.74 9.00
3 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 25.75 8.00
4 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 25.77 7.00
5 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.23 6.00
6 134 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 26.26 5.00
7 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 26.75 4.00
8 158 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.01 3.00
9 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.12 2.00
10 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.36 1.00
11 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.50
12 1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 27.56
13 11 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.99
14 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 28.06
15 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 28.33
16 217 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 28.56
17 131 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 28.94
18 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 29.00
19 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 29.79
20 182 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 30.00
21 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 30.11
22 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 30.46
81 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 49.38 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.64 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 52.51 8.00
4 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 53.52 6.00
5 177 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.81 5.00
6 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 53.97 4.00
7 120 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 55.91 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 53.27 7.00
2 23 Adam SkalickýAdam Skalický 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 SB 57.29 2.00
3 212 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 59.90 1.00
4 84 Lukáš PotěšilLukáš Potěšil 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 60.06
5 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 60.69
6 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 65.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 49.38 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.64 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 52.51 8.00
4 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 53.27 7.00
5 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 53.52 6.00
6 177 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.81 5.00
7 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 53.97 4.00
8 120 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 55.91 3.00
9 23 Adam SkalickýAdam Skalický 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 SB 57.29 2.00
10 212 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 59.90 1.00
11 84 Lukáš PotěšilLukáš Potěšil 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 60.06
12 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 60.69
13 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 65.30

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 58.33 11.00
2 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 58.88 9.00
3 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 62.18 7.00
4 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 63.51 5.00
5 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 68.44 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 60.94 8.00
2 223 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.38 6.00
3 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 65.41 4.00
4 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 70.68 2.00
5 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 71.38 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 58.33 11.00
2 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 58.88 9.00
3 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 60.94 8.00
4 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 62.18 7.00
5 223 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 63.38 6.00
6 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 63.51 5.00
7 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 65.41 4.00
8 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 68.44 3.00
9 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 70.68 2.00
10 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 71.38 1.00

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:01.85 11.00
2 49 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 2:03.48 8.00
3 178 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:03.64 7.00
4 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 2:03.67 6.00
5 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 2:05.57 5.00
6 120 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:08.85 1.00
7 56 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:13.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 2:02.89 9.00
2 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:06.84 4.00
3 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 2:07.86 3.00
4 41 Gergö SzarkaGergö Szarka 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:08.09 2.00
5 84 Lukáš PotěšilLukáš Potěšil 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 2:15.86
6 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 2:27.84
7 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:28.65
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:01.85 11.00
2 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 2:02.89 9.00
3 49 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 2:03.48 8.00
4 178 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:03.64 7.00
5 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 2:03.67 6.00
6 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 2:05.57 5.00
7 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:06.84 4.00
8 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 2:07.86 3.00
9 41 Gergö SzarkaGergö Szarka 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:08.09 2.00
10 120 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:08.85 1.00
11 56 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:13.81
12 84 Lukáš PotěšilLukáš Potěšil 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 2:15.86
13 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 2:27.84
14 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:28.65

800 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 2:24.24 11.00
2 10 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:28.50 9.00
MS Iryna MakarovaIryna Makarova 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:28.74
4 218 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:29.21 8.00
5 174 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:30.03 7.00
6 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 2:34.05 6.00
7 80 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 SB 2:39.36 5.00
8 182 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:41.53 4.00
9 167 Karolína ObornáKarolína Oborná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:45.78 3.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 15.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 3:59.47 11.00
2 131 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 4:10.10 9.00
3 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 4:15.08 8.00
4 49 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 4:16.05 7.00
5 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 PB 4:16.58 6.00
6 110 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 4:16.90 5.00
7 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 4:18.33 4.00
8 102 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:19.76 3.00
9 53 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 4:29.30 2.00
10 24 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 17 PB 4:29.89 1.00
11 165 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 PB 4:30.12
12 227 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 21 4:34.03
13 48 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13 SB 4:34.73
14 10 Ondřej BroschOndřej Brosch 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 20 4:34.95
15 46 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 4:35.20
16 14 Radek PetrRadek Petr 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 16 PB 4:35.50
17 25 Jan KostruhJan Kostruh 04 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 19 PB 4:36.42
18 256 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 4:37.95
19 113 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 SB 4:38.05
20 161 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18 PB 4:49.51
84 Lukáš PotěšilLukáš Potěšil 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15 DNS
41 Gergö SzarkaGergö Szarka 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 22 DNF
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 208 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 5:22.70 11.00
2 170 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 5:22.75 9.00
3 211 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 5:23.56 8.00
4 218 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:24.59 7.00
5 78 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 5:25.93 6.00
6 131 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 5:42.71 5.00
7 83 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 6:01.83 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Jana SotákováJana Sotáková 93 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 15.06 11.00
2 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 16.47 5.00
3 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 16.86 4.00
4 128 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 17.27 3.00
5 206 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 SB 17.33 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.09 9.00
2 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 15.30 8.00
3 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 16.17 7.00
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.46 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Jana SotákováJana Sotáková 93 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 15.06 11.00
2 5 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.09 9.00
3 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 15.30 8.00
4 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 16.17 7.00
5 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.46 6.00
6 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 16.47 5.00
7 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 16.86 4.00
8 128 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 17.27 3.00
9 206 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 SB 17.33 2.00

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 15.5.2022 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 16.28 11.00
2 251 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 16.65 9.00
3 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 17.68 8.00
4 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 18.21 7.00
5 277 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 18.75 6.00
6 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 19.50 5.00
7 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 20.42 4.00
8 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.71 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 15.5.2022 - 14:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.32 11.00
2 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63.05 9.00
3 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 SB 70.96 8.00
4 281 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 71.87 7.00
5 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 81.20 6.00
155 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 67.09 11.00
2 253 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 70.31 9.00
3 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 70.73 8.00
4 128 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 72.19 7.00
5 206 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 72.51 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 SB 10:14.41 11.00
2 110 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 10:14.98 9.00
3 45 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 10:36.75 8.00
4 156 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10:45.24 7.00
5 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 13:32.50 6.00
6 122 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14:46.02 5.00
7 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14:51.97 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 211 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 12:05.09 11.00
2 203 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12:55.12 9.00
3 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 15:51.68 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Marčík, Németh, Martečík, Hanek Marčík, Németh, Martečík, Hanek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.07 11.00
2 177 Derka, Derka, Hajzler, Lenomar Derka, Derka, Hajzler, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 46.46 8.00
3 162 Pavlíček, Budík, Bártek, Stacke Pavlíček, Budík, Bártek, Stacke TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.60 7.00
4 261 Koudelík, Absolon, Doležal, Neufuss Koudelík, Absolon, Doležal, Neufuss TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 47.47 4.00
5 44 Holzer, Budín, Süsenbek, Sivila Holzer, Budín, Süsenbek, Sivila TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 48.32 2.00
6 276 Kincl, Veleba, Pelc, Zásměta Kincl, Veleba, Pelc, Zásměta TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 48.73 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Žižka, Pastrana, Byčkov, Konečný Žižka, Pastrana, Byčkov, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.47 9.00
2 201 Bogner, Brachtl, Kaláb, Juračka Bogner, Brachtl, Kaláb, Juračka AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 47.21 6.00
3 132 Kružík, Vorálek, Růžička, Koutník Kružík, Vorálek, Růžička, Koutník Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 47.22 5.00
4 60 Krejčiřík, Kupka, Pytela, Lípa Krejčiřík, Kupka, Pytela, Lípa Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 47.65 3.00
5 8 Přikryl, Houdek, Špinár, Skalický Přikryl, Houdek, Špinár, Skalický Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 51.30
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Marčík, Németh, Martečík, Hanek Marčík, Németh, Martečík, Hanek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.07 11.00
2 123 Žižka, Pastrana, Byčkov, Konečný Žižka, Pastrana, Byčkov, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.47 9.00
3 177 Derka, Derka, Hajzler, Lenomar Derka, Derka, Hajzler, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 46.46 8.00
4 162 Pavlíček, Budík, Bártek, Stacke Pavlíček, Budík, Bártek, Stacke TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.60 7.00
5 201 Bogner, Brachtl, Kaláb, Juračka Bogner, Brachtl, Kaláb, Juračka AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 47.21 6.00
6 132 Kružík, Vorálek, Růžička, Koutník Kružík, Vorálek, Růžička, Koutník Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 47.22 5.00
7 261 Koudelík, Absolon, Doležal, Neufuss Koudelík, Absolon, Doležal, Neufuss TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 47.47 4.00
8 60 Krejčiřík, Kupka, Pytela, Lípa Krejčiřík, Kupka, Pytela, Lípa Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 47.65 3.00
9 44 Holzer, Budín, Süsenbek, Sivila Holzer, Budín, Süsenbek, Sivila TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 48.32 2.00
10 276 Kincl, Veleba, Pelc, Zásměta Kincl, Veleba, Pelc, Zásměta TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 48.73 1.00
11 8 Přikryl, Houdek, Špinár, Skalický Přikryl, Houdek, Špinár, Skalický Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 51.30

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Hlaváčková, Sotáková, Poláčková, Vepřeková Hlaváčková, Sotáková, Poláčková, Vepřeková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 49.78 11.00
2 89 Švihálková, Puzrlová, Svozilová, Horňáková Švihálková, Puzrlová, Svozilová, Horňáková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 51.96 9.00
3 151 Vrzalová, Čížková, Plzáková, Sobotková Vrzalová, Čížková, Plzáková, Sobotková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.16 8.00
4 7 Mikulášová, Remešová, Štorková, Štorková Mikulášová, Remešová, Štorková, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.26 7.00
5 206 Hubáčková, Fiantová, Trojancová, Vylamová Hubáčková, Fiantová, Trojancová, Vylamová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 53.33 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Turková, Kocmánková, Machovcová, Hradová Turková, Kocmánková, Machovcová, Hradová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 53.56 5.00
2 127 Danihelková, Fialová, Kubíková, Zukalová Danihelková, Fialová, Kubíková, Zukalová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 55.45 4.00
3 172 Waniová, Jilečková, Dvořáková, Doláková Waniová, Jilečková, Dvořáková, Doláková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.58 3.00
4 86 Krupicová, Brídlová, Gruberová, Kalábková Krupicová, Brídlová, Gruberová, Kalábková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 58.67 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Hlaváčková, Sotáková, Poláčková, Vepřeková Hlaváčková, Sotáková, Poláčková, Vepřeková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 49.78 11.00
2 89 Švihálková, Puzrlová, Svozilová, Horňáková Švihálková, Puzrlová, Svozilová, Horňáková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 51.96 9.00
3 151 Vrzalová, Čížková, Plzáková, Sobotková Vrzalová, Čížková, Plzáková, Sobotková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 52.16 8.00
4 7 Mikulášová, Remešová, Štorková, Štorková Mikulášová, Remešová, Štorková, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.26 7.00
5 206 Hubáčková, Fiantová, Trojancová, Vylamová Hubáčková, Fiantová, Trojancová, Vylamová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 53.33 6.00
6 169 Turková, Kocmánková, Machovcová, Hradová Turková, Kocmánková, Machovcová, Hradová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 53.56 5.00
7 127 Danihelková, Fialová, Kubíková, Zukalová Danihelková, Fialová, Kubíková, Zukalová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 55.45 4.00
8 172 Waniová, Jilečková, Dvořáková, Doláková Waniová, Jilečková, Dvořáková, Doláková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.58 3.00
9 86 Krupicová, Brídlová, Gruberová, Kalábková Krupicová, Brídlová, Gruberová, Kalábková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 58.67 2.00

skok vysoký - Muži

(ne, 15.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,56 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,89 1,91 1,94 1,97 1,99 2,01 2,03 2,05 2,07 2,09 Body
1 252 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 1.94 - - - - - o xo o - xo - xxx 11.00
2 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 8 1.86 - - - - o xo xo 9.00
3 183 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
97 3 SB 1.81 - o o o o o xxx 8.00
4 43 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 6 1.81 - - - o o xo xxx 7.00
5 44 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 7 1.81 - o o o xo xo xxx 6.00
6 277 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 SB 1.76 - - - xo o xxx 5.00
7 279 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 1.76 - o o o xo xxx 4.00
8 132 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 SB 1.76 - o xo xxo xxo xxx 3.00
9 226 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 1.56 o o xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,37 1,42 1,46 1,50 1,54 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,71 1,73 Body
1 5 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 SB 1.63 - - o - o o o o xo o xxx 11.00
MS Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 12 PB 1.63 - - o o xo o o o xxo o xxx
3 129 Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
97 14 1.61 - o o o o xo o xo xxo xxx 9.00
4 160 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5 SB 1.50 - o o o o xxx 8.00
5 6 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 1.50 o o o o xo xxx 7.00
6 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 SB 1.50 - o o xo xxo xxx 6.00
7= 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 9 1.46 o o o xo xxx 4.50
7= 134 Luisa KlementováLuisa Klementová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 8 1.46 o o o xo xxx 4.50
9= 175 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 PB 1.42 o o o xxx 2.00
9= 126 Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 2 SB 1.42 o o o xxx 2.00
9= 202 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 1.42 o o o xxx 2.00
12 103 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4 1.37 o o xxx
13 86 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 1.32 o xxx
172 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 15.5.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,85 3,05 3,25 3,45 3,65 3,85 4,05 4,25 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 4,91 Body
1 179 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 4.75 - - - - - - - - - xo - o xxo xxx 11.00
2 180 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 PB 3.45 o o o o xxx 9.00
3 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 1 SB 3.45 - - xxo xxo xxx 8.00
4= 132 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4 3.25 - o o xxx 6.50
4= 182 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 PB 3.25 o o o xxx 6.50
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 2,02 2,17 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 3,42 Body
1 206 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 8 PB 3.02 - - - - - - o - xo o xo xxx 11.00
2 103 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 7 PB 3.02 - - - - xo o xo o o xo xo xxx 9.00
3= 101 Romana GlosováRomana Glosová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 6 PB 2.72 - - - o xo o o o xxx 7.50
3= 201 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 9 2.72 - - - - - o xo o xxx 7.50
5 102 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 5 SB 2.72 - - - o o xxo xo xo xxx 6.00
6 215 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 4 PB 2.42 o o o o o xxx 5.00
7 2 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 PB 2.32 o o o o xxx 4.00
8 220 Anika ZbořilováAnika Zbořilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 2 2.02 o o xxx 3.00
9 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1 PB 1.87 o xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 15 PB 6.83 +0.5 m/s 6.23  -1,10 x 6.21  -0,50 6.23 6.56  0,10 6.83  0,50 6.74  1,50 11.00
2 42 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 14 6.57 -0.2 m/s 6.57  -0,20 x x 6.57 - x x 9.00
3 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 13 6.45 +0.9 m/s 6.05  -0,90 6.04  -1,30 6.17  1,20 6.17 6.21  0,70 6.45  0,90 x 8.00
4 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 PB 6.43 +1.1 m/s 6.06  -0,80 5.95  -1,20 6.25  0,70 6.25 4.64  0,10 x 6.43  1,10 7.00
5 183 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
97 8 SB 6.39 +0.6 m/s 6.08  -0,90 6.28  -0,50 x 6.28 6.33  0,30 6.39  0,60 x 6.00
6 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 12 SB 6.33 +0.9 m/s 5.61  -0,80 6.05  -0,90 6.07  0,90 6.07 6.15  0,40 6.33  0,90 6.18  0,90 5.00
7 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 10 PB 6.25 +0.0 m/s 5.95  -0,90 6.06  -0,20 x 6.06 6.14  0,30 6.00  0,30 6.25  0,00 4.00
8 279 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 5.59 -0.5 m/s 5.30  -0,70 5.59  -0,50 5.46  -0,40 5.59 5.53  0,60 x x 3.00
9 43 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 1 PB 5.40 -0.8 m/s 5.37  -0,70 5.18  -0,80 5.40  -0,80 5.40 2.00
10 258 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 PB 5.27 -0.2 m/s 5.27  -0,20 5.10  -0,80 5.06  -1,70 5.27 1.00
11 259 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 PB 5.25 +0.1 m/s 5.16  -0,70 5.25  0,10 4.79  -2,10 5.25
12 226 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 5.24 -0.4 m/s 5.24  -0,40 4.94  -0,70 x 5.24
13 280 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 5.23 +0.2 m/s x x 5.23  0,20 5.23
14 180 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 PB 5.19 -0.6 m/s 4.76  -0,90 4.84  -0,70 5.19  -0,60 5.19
15 261 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 4.60 -1.3 m/s 4.45  -0,40 4.47  -1,10 4.60  -1,30 4.60
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 PB 5.42 +0.6 m/s 5.42  0,60 5.25  0,20 5.10  -1,00 5.42 5.39  -1,40 x x 11.00
2 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
00 12 PB 5.32 -1.2 m/s 5.16  0,80 x x 5.16 - - 5.32  -1,20 9.00
3 87 Sára PavliduSára Pavlidu
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 15 5.28 +1.2 m/s x 5.28  1,20 x 5.28 x - - 8.00
4 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 SB 5.13 -0.2 m/s 4.66  0,70 4.95  0,70 x 4.95 4.96  -2,00 5.13  -0,20 x 7.00
5 134 Luisa KlementováLuisa Klementová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 11 SB 5.10 -0.7 m/s 4.88  0,80 4.91  -0,10 5.01  0,00 5.01 4.94  -1,80 5.10  -0,70 4.73  -0,20 6.00
6 5 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 PB 5.10 +0.2 m/s 4.60  1,10 4.96  0,00 4.96  0,00 4.96 5.10  0,20 - - 5.00
7 9 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 5.05 -1.1 m/s 5.01  1,10 4.84  0,00 x 5.01 5.05  -1,10 4.05  0,20 x 4.00
8 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 SB 4.92 +0.6 m/s x x 4.92  0,60 4.92 3.00
9 105 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 3 PB 4.82 +0.0 m/s x x 4.82  0,00 4.82 2.00
10 252 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 4.67 +0.5 m/s 4.50  -0,20 4.56  0,90 4.67  0,50 4.67 1.00
11 102 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 5 4.66 +1.0 m/s 4.66  1,00 4.57  1,00 x 4.66
12 136 Julie MikováJulie Miková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 4 SB 4.63 +0.5 m/s x 4.63  0,50 x 4.63
13 216 Agáta TepláAgáta Teplá
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 6 4.59 +0.9 m/s x 4.53  1,00 4.59  0,90 4.59
14 160 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 SB 4.24 +0.0 m/s x 3.94  0,60 4.24  0,00 4.24
15 172 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 3.78 +1.2 m/s 3.60  1,00 3.78  1,20 3.75  -0,30 3.78
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 15.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 154 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 13.50 -0.3 m/s 13.50  -0,30 13.29  -1,30 x 13.50 13.23  -0,70 x x 11.00
2 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 4 SB 12.97 +1.1 m/s 12.55  0,00 12.18  -1,10 x 12.55 12.97  1,10 x 12.64  -0,60 9.00
3 151 Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 12.95 -0.5 m/s x 12.54  -0,90 12.75  0,20 12.75 12.90  0,90 12.57  0,00 12.95  -0,50 8.00
4 252 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6 12.87 -1.3 m/s 12.44  -1,20 12.82  -1,20 12.87  -1,30 12.87 12.83  1,00 12.87  -0,60 12.84  -0,50 7.00
5 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 1 SB 12.87 -0.1 m/s 12.23  -0,40 12.41  -1,10 11.67  0,70 12.41 x 12.12  -1,30 12.87  -0,10 6.00
6 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 3 12.18 -0.8 m/s 11.88  -0,40 x 11.89  0,10 11.89 x 11.62  -1,60 12.18  -0,80 5.00
7 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2 12.04 -1.3 m/s x 12.04  -1,30 x 12.04 11.85  -0,60 x 12.00  -1,50 4.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 251 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 4 PB 10.92 +1.5 m/s 10.88  1,00 10.92  1,50 - 10.92 10.81  0,60 10.76  -0,50 10.72  -0,60 11.00
2 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 6 10.68 -0.5 m/s 10.22  0,30 10.46  0,20 10.38  1,00 10.46 10.42  0,20 10.68  -0,50 x 9.00
3 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 5 10.07 +0.9 m/s x 10.07  0,90 09.83  1,00 10.07 x x x 8.00
4 135 Agáta AndělováAgáta Andělová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 3 10.02 +1.3 m/s x x 10.02  1,30 10.02 09.86  0,00 x x 7.00
5 126 Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 2 SB 09.74 -0.4 m/s 09.67  1,80 09.67  1,00 09.34  1,40 9.67 09.48  0,40 09.58  0,10 09.74  -0,40 6.00
6 136 Julie MikováJulie Miková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 1 PB 09.70 +2.0 m/s 09.70  2,00 x 09.65  0,50 9.70 x 09.50  0,60 09.66  -1,00 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 10.91 10.31 10.80 10.83 10.83 10.76 10.56 10.91 11.00
2 143 Jana SotákováJana Sotáková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
93 9 10.09 09.48 09.32 09.94 9.94 10.09 09.50 09.35 9.00
3 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10 09.89 09.89 09.63 09.82 9.89 09.74 x x 8.00
4 76 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 7 SB 09.44 08.88 08.68 08.65 8.88 09.23 08.97 09.44 7.00
5 225 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 8 09.34 08.92 08.97 09.28 9.28 08.93 x 09.34 6.00
6 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 5 PB 09.08 08.83 09.08 08.77 9.08 08.68 08.74 09.00 5.00
7 166 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 08.96 08.77 08.91 x 8.91 08.14 08.96 08.55 4.00
8 214 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 4 08.59 08.06 08.51 08.03 8.51 08.22 08.44 08.59 3.00
9 79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 08.06 08.06 07.99 x 8.06 2.00
10 164 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 07.99 07.73 x 07.99 7.99 1.00
11 205 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 1 SB 07.98 07.92 07.98 x 7.98
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 19 PB 16.62 x 12.27 16.25 16.25 x x 16.62 11.00
2 106 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 1 SB 13.04 13.04 x x 13.04 x x x 9.00
3 255 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 18 12.34 x 10.91 11.87 11.87 12.16 12.34 x 8.00
4 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 16 SB 12.05 11.08 11.23 11.41 11.41 11.62 11.70 12.05 7.00
5 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12 SB 11.49 11.49 x x 11.49 x 11.37 x 6.00
6 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 13 SB 11.36 - 10.96 11.32 11.32 x 11.36 x 5.00
7 57 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 10 PB 11.34 10.32 11.11 10.50 11.11 10.62 11.34 10.51 4.00
8 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 14 10.98 x 10.98 x 10.98 x x x 3.00
9 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 17 10.89 10.82 10.89 10.89 10.89 2.00
10 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11 10.89 10.53 10.89 10.78 10.89 1.00
11 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 8 10.57 x 10.57 x 10.57
12 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 15 10.54 x 10.32 10.54 10.54
13 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 7 10.27 08.99 10.27 x 10.27
14 205 František DrmolaFrantišek Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 9 10.21 09.62 10.21 x 10.21
15 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 5 SB 09.27 08.80 x 09.27 9.27
16 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 2 SB 08.99 08.89 08.69 08.99 8.99
17 204 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 4 08.89 08.86 08.54 08.89 8.89
18 216 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 3 08.54 08.54 x 08.54 8.54
152 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 6 NM -
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10 38.31 11.00
2 8 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 SB 38.13 9.00
3 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 8 32.26 8.00
4 225 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 7 27.88 7.00
5 205 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 6 27.49 6.00
6 166 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 SB 27.32 5.00
7 169 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 PB 27.19 4.00
8 212 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 PB 26.69 3.00
9 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 25.33 2.00
10 164 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4 23.60 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 18 PB 42.61 11.00
2 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 17 SB 39.44 9.00
3 205 František DrmolaFrantišek Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 16 36.42 8.00
4 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 14 SB 36.19 7.00
5 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 13 33.46 6.00
6 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 12 31.97 5.00
7 106 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 3 SB 31.93 4.00
8 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 15 31.82 3.00
9 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 8 PB 31.53 2.00
10 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 10 30.35 1.00
11 204 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 9 29.93
12 104 Jakub HromadaJakub Hromada
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 SB 29.20
13 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 7 SB 29.01
14 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 11 27.97
15 255 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 6 SB 27.42
16 152 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 4 SB 26.77
17 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 5 24.81
18 57 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 PB 24.00
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10 PB 40.95 11.00
2 104 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 9 36.84 9.00
3 225 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 8 35.03 8.00
4 76 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 7 34.85 7.00
5 205 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 1 SB 31.82 6.00
6 212 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 6 30.64 5.00
7 214 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 4 PB 28.27 4.00
8 79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 PB 26.87 3.00
9 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 22.92 2.00
10 224 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 2 PB 15.14 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 13 PB 58.89 11.00
2 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12 47.08 9.00
3 78 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 10 PB 45.84 8.00
4 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 11 45.40 7.00
5 79 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 5 PB 37.10 6.00
6 152 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 9 37.05 5.00
7 255 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 7 SB 36.64 4.00
8 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 6 SB 35.54 3.00
9 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 4 SB 33.93 2.00
10 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 8 30.97 1.00
11 203 Milan CigánekMilan Cigánek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
59 3 30.27
12 219 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 2 29.36
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 40.57 11.00
2 171 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5 PB 36.97 9.00
3 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 PB 35.00 8.00
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 7 34.05 7.00
5 143 Jana SotákováJana Sotáková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
93 1 PB 29.90 6.00
6 12 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3 26.43 5.00
7 76 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 4 26.29 4.00
8 79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2 23.92 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 15.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Jakub HromadaJakub Hromada
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 PB 59.98 - 11.00
2 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 9 SB 55.53 - 9.00
3 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11 PB 52.20 - 8.00
4 129 David KoutníkDavid Koutník
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 10 48.40 - 7.00
5 128 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 5 PB 47.26 - 6.00
6 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 8 SB 46.17 - 5.00
7 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 7 43.96 - 4.00
8 57 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 PB 42.41 - 3.00
9 215 Matyáš ŠiklMatyáš Šikl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 6 41.99 - 2.00
10 158 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 SB 37.93 - 1.00
11 280 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 SB 34.92 -
Celkem 11 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 214 Milan RízekMilan Rízek 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 NM 11.00
2 122 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 NM 9.00
3 175 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 NM 8.00
4 158 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 NM 7.00
Poznámky:
Závod se uskutečnil 15. 4. 2022 v Olomouci
Celkem 4 závodníků