Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Otrokovice (29. 5. 2022)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 48.93 11.00
2 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 50.40 9.00
3 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.77 8.00
4 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 52.17 7.00
5 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.55 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 54.30 3.00
2 178 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 55.54 2.00
3 23 Adam SkalickýAdam Skalický 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 58.20 1.00
MS 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 60.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 52.28 6.00
2 180 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 53.16 4.00
3 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 62.55
4 211 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 48.93 11.00
2 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 50.40 9.00
3 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.77 8.00
4 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 52.17 7.00
5 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 52.28 6.00
6 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.55 5.00
7 180 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 53.16 4.00
8 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 54.30 3.00
9 178 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 55.54 2.00
10 23 Adam SkalickýAdam Skalický 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 58.20 1.00
11 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 60.82
12 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 62.55
13 211 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63.50

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 60.39 11.00
2 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 61.58 8.00
3 138 Anděla ŠebestováAnděla Šebestová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 62.16 7.00
4 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 62.57 6.00
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 64.24 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 65.71 3.00
2 99 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 67.98
3 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 72.21
255 Anna HrozováAnna Hrozová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 60.61 9.00
2 14 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 64.79 4.00
3 131 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 65.78 2.00
4 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 65.99 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 60.39 11.00
2 252 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 60.61 9.00
3 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 61.58 8.00
4 138 Anděla ŠebestováAnděla Šebestová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 62.16 7.00
5 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 62.57 6.00
6 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 64.24 5.00
7 14 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 64.79 4.00
8 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 65.71 3.00
9 131 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 65.78 2.00
10 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 65.99 1.00
11 99 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 67.98
12 153 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 72.21
255 Anna HrozováAnna Hrozová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS