Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (12. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.26
2 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.51
3 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.54
4 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.59
5 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.68
6 226 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 12.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 11.45
2 64 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 11.50
3 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 11.69
4 117 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.88
5 157 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 12.05
6 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 12.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 11.49
2 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 11.54
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 11.57
4 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 11.59
5 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 12.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.26
2 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 11.45
3 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 11.49
4 64 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 11.50
5 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.51
6 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.54
6 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 11.54
8 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 11.57
9 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.59
9 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 11.59
11 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.68
12 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 11.69
13 117 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.88
14 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 12.00
15 157 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 12.05
16 226 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 12.34
17 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 12.53

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.33 11.00
2 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 11.36 9.00
3 64 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 SB 11.44 8.00
4 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.51 7.00
5 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 11.53 6.00
6 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 12:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 SB 11.57 4.00
2 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.68 3.00
3 Vitaliy ByčkovVitaliy Byčkov 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.73 2.00
4 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.78 1.00
5 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.84
6 117 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.95
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.80 QA
2 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.06 qB
3 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.18 qB
4 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 SB 13.48
5 1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.51
6 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.01 QA
2 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.04 qA
3 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.49
4 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.59
5 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 12.41 QA
2 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.07 qB
3 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 13.21 qB
4 158 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 13.32 qB
MS 251 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 13.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.59 QA
2 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.62 qA
3 163 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.08 qB
4 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.85
5 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 14.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 12.41 QA
2 152 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.59 QA
3 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.62 qA
4 87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.80 QA
5 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.01 QA
6 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.04 qA
7 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.06 qB
8 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.07 qB
9 163 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.08 qB
10 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.18 qB
11 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 13.21 qB
12 158 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 13.32 qB
13 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 SB 13.48
14 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.49
15 1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.51
16 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.59
17 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.70
18 251 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 13.74
19 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.81
20 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.85
21 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 14.21

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 SB 12.02 11.00
2 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 12.22 9.00
3 152 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 12.34 8.00
4 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 12.44 7.00
5 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 12.72 6.00
87 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 12.72 4.00
2 163 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 12.78 3.00
3 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 12.94 2.00
4 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 SB 13.13 1.00
5 158 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 13.18
6 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 13.20
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.54 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.97 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.09 8.00
4 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.54 4.00
5 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.65 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.39 6.00
2 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.54 5.00
3 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 23.61 2.00
4 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 23.75
5 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 23.75
6 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 23.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.25 7.00
2 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.57 3.00
3 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.93
4 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.20
5 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.11
2 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.32
3 193 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 26.79
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.54 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.97 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.09 8.00
4 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.25 7.00
5 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.39 6.00
6 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.54 4.00
6 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.54 5.00
8 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.57 3.00
9 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 23.61 2.00
10 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.65 1.00
11 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 23.75
11 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 23.75
13 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 23.86
14 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.93
15 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.11
16 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.20
17 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.28
18 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.32
19 193 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 26.79

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.01 11.00
2 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 25.20 9.00
3 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 25.46 8.00
4 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.67 7.00
5 156 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 25.87 6.00
6 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 26.32 4.00
2 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 26.76 3.00
3 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 26.96 2.00
4 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 27.16 1.00
5 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.23
6 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 27.36
2 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.56
3 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.74
4 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 28.14
5 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 28.45
6 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.31
2 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 28.55
3 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.48
4 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 29.66
5 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 30.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.01 11.00
2 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 25.20 9.00
3 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 25.46 8.00
4 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.67 7.00
5 156 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 25.87 6.00
6 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.99 5.00
7 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 26.32 4.00
8 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 26.76 3.00
9 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 26.96 2.00
10 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 27.16 1.00
11 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.23
12 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.31
13 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 27.36
14 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.56
15 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.74
16 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.75
17 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 28.14
18 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 28.45
19 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 28.55
20 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.57
21 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.48
22 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 29.66
23 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 30.07

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.60 11.00
2 136 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.02 9.00
3 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.06 4.00
4 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.14 3.00
5 154 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.23 2.00
6 112 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 SB 52.36 8.00
2 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 52.54 7.00
3 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 53.04 5.00
4 114 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.28 1.00
5 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.74
6 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 54.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 52.80 6.00
2 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 53.62
3 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.11
4 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.22
5 124 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 56.27
2 103 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 57.93
3 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 58.14
4 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 59.66
5 230 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 60.70
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.60 11.00
2 136 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.02 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 SB 52.36 8.00
4 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 52.54 7.00
5 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 52.80 6.00
6 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 53.04 5.00
7 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.06 4.00
8 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.14 3.00
9 154 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.23 2.00
10 114 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.28 1.00
11 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 53.62
12 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.74
13 112 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.97
14 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 54.12
15 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.11
16 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.22
17 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 56.27
18 124 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.93
19 103 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 57.93
20 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 58.14
21 223 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 59.66
22 230 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 60.70

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Leona MarečkováLeona Marečková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 58.33 11.00
2 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 58.90 9.00
3 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.28 8.00
4 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 62.61 6.00
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 64.42 2.00
205 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 63.23 5.00
2 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 63.74 3.00
3 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 65.07
4 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 65.20
5 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 65.71
6 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 SB 66.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 62.57 7.00
2 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 63.34 4.00
3 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 64.48 1.00
4 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 70.23
5 167 Karolína ObornáKarolína Oborná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 71.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Leona MarečkováLeona Marečková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 58.33 11.00
2 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 58.90 9.00
3 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.28 8.00
4 170 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 62.57 7.00
5 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 62.61 6.00
6 221 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 63.23 5.00
7 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 63.34 4.00
8 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 63.74 3.00
9 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 64.42 2.00
10 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 64.48 1.00
11 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 65.07
12 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 65.20
13 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 65.71
14 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 SB 66.24
15 157 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 70.23
16 167 Karolína ObornáKarolína Oborná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 71.01
205 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNF

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 1:55.39
2 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 1:59.85 11.00
3 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:01.11 9.00
4 49 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:01.56 8.00
5 185 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 2:01.70 7.00
6 112 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:03.09 6.00
7 47 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:13.75
8 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:29.32
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Michal BurianMichal Burian 94 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:04.75 5.00
2 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 2:06.23 4.00
3 124 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:08.60 3.00
4 103 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:09.29 2.00
5 25 Jan KostruhJan Kostruh 04 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 2:10.77 1.00
6 165 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:11.41
7 230 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:13.19
8 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 2:18.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 1:55.39
2 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 1:59.85 11.00
3 115 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:01.11 9.00
4 49 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:01.56 8.00
5 185 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 2:01.70 7.00
6 112 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:03.09 6.00
7 135 Michal BurianMichal Burian 94 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:04.75 5.00
8 22 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 2:06.23 4.00
9 124 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:08.60 3.00
10 103 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:09.29 2.00
11 25 Jan KostruhJan Kostruh 04 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 2:10.77 1.00
12 165 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:11.41
13 230 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:13.19
14 47 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:13.75
15 224 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 2:18.65
16 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:29.32

800 m - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:19.28 11.00
2 7 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 2:20.93 9.00
3 11 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:24.31 8.00
4 155 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 2:25.04 7.00
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:30.98 6.00
6 205 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:35.48 5.00
7 182 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:37.93 4.00
8 167 Karolína ObornáKarolína Oborná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:46.41 3.00
9 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 2:48.64 2.00
10 16 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 2:52.67 1.00
MS 1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 2:30.11
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 134 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 4:08.19 11.00
2 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 SB 4:09.42 9.00
3 135 Michal BurianMichal Burian 94 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 4:13.20 8.00
4 209 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 4:15.29 7.00
5 113 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 SB 4:16.93 6.00
6 110 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:19.11 5.00
7 48 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 15 4:32.74 4.00
8 14 Radek PetrRadek Petr 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 16 PB 4:32.86 3.00
9 24 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 13 4:40.92 2.00
10 66 Tomáš ChrenkaTomáš Chrenka 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18 5:04.19 1.00
126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 174 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 5:13.56 11.00
2 143 Pavla ZávodnáPavla Závodná 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 5:20.13 9.00
3 78 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 5:29.89 8.00
4 83 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 6:00.28 7.00
5 150 Leona MarečkováLeona Marečková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10 6:18.84 6.00
6 203 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 SB 6:31.35 5.00
7 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 7:14.94 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 08:53.04 11.00
2 16 Adam MihalovAdam Mihalov 92 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 18 08:55.67 9.00
MS 1 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 09:02.61
4 135 Michal BurianMichal Burian 94 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 09:06.95 8.00
5 13 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 12 PB 09:10.95 7.00
6 113 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09:12.30 6.00
MS 2 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 09:14.36
8 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09:16.06 5.00
9 110 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09:19.12 4.00
10 258 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 09:19.23 3.00
11 102 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 09:29.96 2.00
12 281 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19 09:34.31 1.00
13 46 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09:41.51
MS 3 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17 09:48.69
15 10 Ondřej BroschOndřej Brosch 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 09:49.74
16 66 Tomáš ChrenkaTomáš Chrenka 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 16 11:20.02
180 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNF
Celkem 17 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 11:02.81 11.00
2 143 Pavla ZávodnáPavla Závodná 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 11:16.67 9.00
3 210 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 11:21.84 8.00
4 207 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 11:51.63 7.00
5 92 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13:19.35 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 15.05 11.00
2 159 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 15.19 9.00
3 4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.64 8.00
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 16.48 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 16.53 6.00
2 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 17.21 5.00
3 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 18.24 4.00
4 134 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 19.39 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 15.05 11.00
2 159 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 15.19 9.00
3 4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.64 8.00
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 16.48 7.00
5 88 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 16.53 6.00
6 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 17.21 5.00
7 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 18.24 4.00
8 134 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 19.39 3.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 15.94 11.00
2 206 Robert GondaRobert Gonda 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 17.25 8.00
3 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 17.53 7.00
4 251 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.08 6.00
5 222 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 18.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 16.51 9.00
2 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 19.49 4.00
3 277 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.10 3.00
4 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.62 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 15.94 11.00
2 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 16.51 9.00
3 206 Robert GondaRobert Gonda 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 17.25 8.00
4 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 17.53 7.00
5 251 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.08 6.00
6 222 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 18.44 5.00
7 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 SB 19.49 4.00
8 277 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.10 3.00
9 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.62 2.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 58.93 11.00
2 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 59.88 9.00
3 222 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 63.75 7.00
4 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63.99 6.00
5 155 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 67.66 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 61.61 8.00
2 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 68.73 4.00
3 158 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 70.28 3.00
4 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 71.62 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 58.93 11.00
2 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 59.88 9.00
3 111 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 61.61 8.00
4 222 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 63.75 7.00
5 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 63.99 6.00
6 155 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 67.66 5.00
7 208 Petr JuračkaPetr Juračka 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 68.73 4.00
8 158 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 70.28 3.00
9 181 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 71.62 2.00

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 70.87 11.00
2 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 77.35 9.00
3 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 78.86 8.00
4 134 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 79.73 7.00
5 99 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 81.14 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Tříska, Kupka, Thirkettle, Krejčiřík Tříska, Kupka, Thirkettle, Krejčiřík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 44.61 11.00
2 120 Neugebauer, Marčík, Martečík, Németh Neugebauer, Marčík, Martečík, Németh AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.64 9.00
3 137 Valenta, Dolák, Dreisig, Střelec Valenta, Dolák, Dreisig, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 45.47 7.00
4 162 Pavlíček, Bártek, Budík, Markivsky Pavlíček, Bártek, Budík, Markivsky TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.06 5.00
5 260 Absolon, Koudelík, Pospíšil, Červinka Absolon, Koudelík, Pospíšil, Červinka TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 51.05 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Veleba, Pastrana, Konečný, Kocourek Veleba, Pastrana, Konečný, Kocourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.80 8.00
2 178 Hajzler, Derka, Lenomar, Derka Hajzler, Derka, Lenomar, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.85 6.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Tříska, Kupka, Thirkettle, Krejčiřík Tříska, Kupka, Thirkettle, Krejčiřík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 44.61 11.00
2 120 Neugebauer, Marčík, Martečík, Németh Neugebauer, Marčík, Martečík, Németh AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.64 9.00
3 121 Veleba, Pastrana, Konečný, Kocourek Veleba, Pastrana, Konečný, Kocourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.80 8.00
4 137 Valenta, Dolák, Dreisig, Střelec Valenta, Dolák, Dreisig, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 45.47 7.00
5 178 Hajzler, Derka, Lenomar, Derka Hajzler, Derka, Lenomar, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.85 6.00
6 162 Pavlíček, Bártek, Budík, Markivsky Pavlíček, Bártek, Budík, Markivsky TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.06 5.00
7 260 Absolon, Koudelík, Pospíšil, Červinka Absolon, Koudelík, Pospíšil, Červinka TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 51.05 4.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Hlaváčková, Poláčková, Nollová, Marečková Hlaváčková, Poláčková, Nollová, Marečková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 48.22 11.00
2 163 Sáblíková, Vavřinová, Vodičková, Musilová Sáblíková, Vavřinová, Vodičková, Musilová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 48.53 9.00
3 2 Kučerová, Neumanová, Štorková, Kosielská Kučerová, Neumanová, Štorková, Kosielská TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 52.10 7.00
4 222 Pavlíková, Fiantová, Zabloudilová, Čamlíková Pavlíková, Fiantová, Zabloudilová, Čamlíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 52.83 6.00
5 82 Svozilová, Kalábková, Herková, Gruberová Svozilová, Kalábková, Herková, Gruberová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 57.79 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Vrzalová, Čížková, Plzáková, Dreisigová Vrzalová, Čížková, Plzáková, Dreisigová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 51.35 8.00
2 Kakáčová, Jánošíková, Mynářová, Danihelková Kakáčová, Jánošíková, Mynářová, Danihelková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 55.82 5.00
3 129 Šebková, Kubíková, Matoušková, Skoumalová Šebková, Kubíková, Matoušková, Skoumalová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 56.40 4.00
4 162 Sobotková, Bednářová, Turková, Machovcová Sobotková, Bednářová, Turková, Machovcová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 60.66 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Hlaváčková, Poláčková, Nollová, Marečková Hlaváčková, Poláčková, Nollová, Marečková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 48.22 11.00
2 163 Sáblíková, Vavřinová, Vodičková, Musilová Sáblíková, Vavřinová, Vodičková, Musilová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 48.53 9.00
3 151 Vrzalová, Čížková, Plzáková, Dreisigová Vrzalová, Čížková, Plzáková, Dreisigová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 51.35 8.00
4 2 Kučerová, Neumanová, Štorková, Kosielská Kučerová, Neumanová, Štorková, Kosielská TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 52.10 7.00
5 222 Pavlíková, Fiantová, Zabloudilová, Čamlíková Pavlíková, Fiantová, Zabloudilová, Čamlíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 52.83 6.00
6 Kakáčová, Jánošíková, Mynářová, Danihelková Kakáčová, Jánošíková, Mynářová, Danihelková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 55.82 5.00
7 129 Šebková, Kubíková, Matoušková, Skoumalová Šebková, Kubíková, Matoušková, Skoumalová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 56.40 4.00
8 82 Svozilová, Kalábková, Herková, Gruberová Svozilová, Kalábková, Herková, Gruberová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 57.79 3.00
9 162 Sobotková, Bednářová, Turková, Machovcová Sobotková, Bednářová, Turková, Machovcová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 60.66 2.00

skok vysoký - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,53 1,63 1,73 1,78 1,83 1,88 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1= 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 7 PB 1.92 - - o o o o o xx 10.00
1= 252 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 1.92 - - - - - o o xxx 10.00
3 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 6 1.83 - - o o o xxx 8.00
4 277 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3 PB 1.83 - - o o xo xxx 7.00
5 44 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 4 1.78 - - o o xxx 6.00
6 279 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 1.78 - o o xxo xxx 5.00
MS Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 9 PB 1.73 - - xxo xxx
8 132 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 1.63 o xo xx 4.00
176 Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,34 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,58 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 4 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 SB 1.69 - - o - xo o o xo xo xo xxx 11.00
2 160 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 PB 1.55 - o o o o o xxx 9.00
3 175 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 2 PB 1.51 o o o o o xxx 8.00
4 14 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 1.51 - o xo xo xo xxx 7.00
5 152 Nikola MusilováNikola Musilová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 PB 1.51 - o o o xxo xxx 6.00
6= 202 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 5 PB 1.47 o o o xo xxx 4.50
6= 5 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 1.47 - o o xo xxx 4.50
8 208 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 1.47 o o o xxo xxx 3.00
9= 16 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 1.43 o o o xxx 1.50
9= 215 Simona KneblováSimona Kneblová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 1.43 o o o xxx 1.50
11 126 Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 3 SB 1.43 xo xxo o xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,87 3,07 3,27 3,47 3,67 3,87 4,07 4,27 4,47 4,57 4,67 4,77 4,87 4,92 5,11 Body
1 76 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 9 4.92 - - - - - - - - - - - o - xxo xxx 11.00
2 178 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 4.47 - - - - - - - - xo - - xxx 9.00
3 177 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 PB 4.07 - - - - o o xxo xxx 8.00
4 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 3 SB 3.47 - - o o xx 7.00
5 132 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 PB 3.47 - xo o o xxx 6.00
6 280 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 3.27 - o xxo xxx 5.00
7 189 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 3.07 - xo xxx 4.00
8 193 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 3.07 o xxo xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,96 2,11 2,26 2,41 2,56 2,66 2,76 2,86 2,96 3,06 3,10 Body
1 103 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3 PB 3.06 - - - o xo o o xo xo xo xxx 11.00
2 216 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 SB 2.86 - - xo o o xo xo xxo xxx 9.00
3 107 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4 2.76 - - - o o o xo xx 8.00
4 212 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1 2.41 - - o xo xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Patrik MegelaPatrik Megela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 13 6.48 -0.1 m/s 6.24  -0,50 6.48  -0,10 - 6.48 6.41  -0,70 - - 11.00
2 59 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 12 6.37 -0.8 m/s 5.91  0,20 6.07  -0,50 6.10  0,60 6.10 6.37  -0,80 - 6.32  -2,20 9.00
3 44 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 14 6.35 -0.3 m/s x 5.82  -0,70 6.07  0,40 6.07 5.94  0,20 6.01  0,20 6.35  -0,30 8.00
4 64 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 PB 6.23 -1.6 m/s 5.84  1,50 5.97  -0,20 6.15  0,20 6.15 5.86  0,20 - 6.23  -1,60 7.00
5 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 6.19 +0.2 m/s 6.19  0,20 5.79  0,20 6.06  0,40 6.19 x 6.18  -1,00 6.14  -0,90 6.00
6 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 15 6.06 +0.2 m/s 6.06  0,20 5.95  0,20 - 6.06 x x 6.03  -0,90 5.00
7 119 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 5.99 +0.2 m/s 5.69  0,60 5.99  0,20 x 5.99 x - 5.98  0,00 4.00
8 206 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 7 5.93 +0.2 m/s 5.93  0,20 - - 5.93 4.52  -1,10 x 5.89  -1,30 3.00
9 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 10 5.82 -1.1 m/s 5.35  -0,20 5.82  -1,10 5.79  -0,20 5.82 2.00
10 279 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 6 5.41 +0.2 m/s 5.41  0,20 5.33  -0,20 5.34  1,10 5.41 1.00
11 117 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 5.37 +0.2 m/s x 5.37  0,20 x 5.37
12 226 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 5.15 +0.7 m/s 4.40  0,20 5.15  0,70 5.15  0,20 5.15
13 260 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 5.15 -0.2 m/s 4.99  -0,20 4.90  0,50 5.15  -0,20 5.15
14 261 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 4.63 -0.8 m/s 4.60  0,50 4.61  0,30 4.63  -0,80 4.63
15 259 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 4.43 +0.7 m/s x 4.43  0,70 4.17  -0,20 4.43
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 18 5.44 -1.6 m/s 5.13  -0,40 5.08  -0,20 5.02  -0,60 5.13 4.92  -1,40 x 5.44  -1,60 11.00
2 87 Sára PavliduSára Pavlidu
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 19 5.37 -1.0 m/s 5.36  -0,60 - x 5.36 - 5.37  -1,00 5.16  -1,00 9.00
3 9 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 PB 5.23 -0.6 m/s x 5.06  -1,00 4.86  -0,30 5.06 5.17  -0,20 x 5.23  -0,60 8.00
4 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
00 17 5.19 -1.6 m/s 4.85  0,20 4.98  -0,40 4.96  -0,40 4.98 4.98  0,20 5.19  -1,60 - 7.00
5 105 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 12 5.00 -1.5 m/s 4.83  0,40 4.74  -1,20 5.00  -1,50 5.00 4.76  0,20 4.77  -2,30 4.95  -0,30 6.00
6 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 4.97 -2.1 m/s 4.40  0,70 4.80  -0,90 4.61  0,50 4.80 4.90  -1,20 4.97  -2,10 4.85  1,20 5.00
7 2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 PB 4.91 +1.4 m/s 4.91  1,40 4.68  -0,40 4.65  -0,40 4.91 4.60  -0,80 x 4.69  -1,60 4.00
8 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 16 4.90 -0.6 m/s 4.89  -0,20 4.90  -0,60 x 4.90 x 4.89  -1,60 4.82  -0,40 3.00
9 215 Simona KneblováSimona Kneblová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 PB 4.77 -0.2 m/s 4.77  -0,20 4.53  -0,80 4.74  -1,20 4.77 2.00
10 14 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 7 4.70 -1.0 m/s 4.61  -0,40 4.67  -0,40 4.70  -1,00 4.70 1.00
11 202 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 4.58 -1.3 m/s 4.37  -0,60 4.31  -1,20 4.58  -1,30 4.58
MS 251 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 PB 4.56 -0.9 m/s 4.39  0,70 4.56  -0,90 4.45  0,20 4.56
13 201 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 4.52 -2.0 m/s 4.40  -1,30 4.52  -2,00 4.35  -1,00 4.52
14 175 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 SB 4.41 -1.2 m/s 4.41  -1,20 3.99  -0,90 4.41  -0,20 4.41
15 221 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4 4.37 -0.7 m/s 3.86  0,20 4.04  -0,80 4.37  -0,70 4.37
16 93 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 4.17 -1.1 m/s x 3.29  -1,10 4.17  -1,10 4.17
Celkem 16 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 11 PB 13.78 -1.0 m/s 13.56  -0,20 13.63  -1,50 x 13.63 13.22  2,10 - 13.78  -1,00 11.00
2 154 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 13.77 +1.4 m/s 13.37  1,20 x x 13.37 13.30  0,50 13.42  0,80 13.77  1,40 9.00
3 125 Patrik MegelaPatrik Megela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 14 13.67 -1.1 m/s x 13.14  0,30 x 13.14 x 13.67  -1,10 x 8.00
4 252 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 12 13.43 -0.8 m/s 12.96  2,00 13.36  0,20 - 13.36 13.43  -0,80 - 13.07  0,40 7.00
5 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 15 13.23 -0.9 m/s 13.23  -0,90 - - 13.23 6.00
6 151 Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 9 12.85 +0.2 m/s 12.81  1,00 x x 12.81 11.63  -0,20 12.85  0,20 x 5.00
7 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 7 12.56 -2.7 m/s 11.72  -0,20 12.33  -0,80 12.39  0,20 12.39 12.09  1,40 11.30  0,80 12.56  -2,70 4.00
8 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 5 SB 12.56 -1.5 m/s 12.08  -0,40 12.15  -1,80 12.56  -1,50 12.56 x - - 3.00
9 107 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 12.32 -1.0 m/s 12.32  -1,00 12.20  -1,10 x 12.32 2.00
10 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 10 12.13 -1.0 m/s x x 12.13  -1,00 12.13 1.00
11 206 Robert GondaRobert Gonda
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 4 11.91 -0.9 m/s 11.63  1,30 11.91  -0,90 x 11.91
12 157 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 PB 11.38 +1.1 m/s x x 11.38  1,10 11.38
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 7 11.44 +0.2 m/s 11.32  0,20 11.43  -0,20 11.44  0,20 11.44 11.35  0,20 11.30  0,20 x 11.00
2 89 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 5 PB 11.22 +0.2 m/s 11.07  -0,20 11.00  -0,20 x 11.07 11.01  0,20 11.22  0,20 10.95  0,20 9.00
3 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
00 6 11.19 +0.2 m/s 11.19  0,20 x 10.91  0,20 11.19 09.96  0,20 - 10.97  0,20 8.00
4 254 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 4 10.51 +0.2 m/s x x 10.20  -0,20 10.20 10.40  0,20 09.51  0,20 10.51  0,20 7.00
MS Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
05 3 10.13 +0.2 m/s x 09.79  0,60 09.54  -0,20 9.79 10.04  0,20 10.13  0,20 x
6 126 Sára KubíkováSára Kubíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 1 SB 09.84 -0.9 m/s 09.84  -0,90 09.83  -0,20 09.62  -0,20 9.84 x 09.69  0,20 x 6.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 14 SB 10.35 09.78 10.33 10.35 10.35 x x x 11.00
2 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 13 PB 10.09 09.60 - 09.75 9.75 10.09 09.45 x 9.00
3 209 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 12 SB 09.72 09.32 09.16 09.24 9.32 09.67 x 09.72 8.00
4 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 11 PB 09.60 09.36 09.60 09.52 9.60 08.99 x x 7.00
5 166 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 10 PB 09.37 09.37 09.00 09.22 9.37 08.99 x x 6.00
6 10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 PB 09.24 09.24 08.64 08.37 9.24 x 07.89 x 5.00
7 255 Julie MatuškováJulie Matušková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 PB 09.18 09.18 09.06 08.50 9.18 08.59 09.17 08.25 4.00
8 79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 PB 08.64 08.64 08.20 08.33 8.64 08.58 08.45 08.61 3.00
9 220 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 5 SB 08.51 08.19 08.38 08.51 8.51 2.00
10 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 7 08.50 x 08.27 08.50 8.50 1.00
11 256 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 PB 08.10 07.93 07.76 08.10 8.10
12 160 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 PB 06.26 06.19 06.26 - 6.26
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 20 14.18 14.01 13.73 x 14.01 x 13.97 14.18 11.00
2 106 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 18 SB 13.15 x 12.46 12.28 12.46 12.48 13.01 13.15 9.00
3 256 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 19 12.66 11.82 x 12.66 12.66 11.87 12.32 x 8.00
4 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 16 11.85 11.85 x 11.43 11.85 x x x 7.00
5 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 7 SB 11.80 10.77 11.08 11.80 11.80 10.82 x x 6.00
6 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 14 SB 11.51 10.66 11.51 11.40 11.51 x x x 5.00
7 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 15 11.30 x x 11.30 11.30 10.52 10.99 x 4.00
8 255 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 13 11.16 10.96 11.16 11.16 11.16 11.08 x x 3.00
9 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10 10.99 x 10.76 10.99 10.99 2.00
10 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 8 10.90 10.36 10.90 x 10.90 1.00
11 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 12 10.83 10.75 10.83 x 10.83
12 254 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 17 10.68 10.68 x x 10.68
13 205 František DrmolaFrantišek Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 9 10.58 09.99 10.53 10.58 10.58
14 282 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 PB 10.12 07.92 10.12 09.70 10.12
15 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 4 09.36 08.83 08.78 09.36 9.36
16 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 3 SB 09.22 08.92 09.22 x 9.22
17 216 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 6 09.01 08.78 09.01 x 9.01
Jakub HromadaJakub Hromada
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 13 35.21 x 35.21 x 35.21 x x x 11.00
2 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 12 30.70 26.65 x x 26.65 30.04 29.45 30.70 9.00
3 209 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 10 SB 29.08 28.45 x x 28.45 x 29.07 29.08 8.00
4 166 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 9 SB 27.82 26.79 25.50 24.18 26.79 26.58 x 27.82 7.00
5 169 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 7 PB 27.82 18.68 x 27.82 27.82 x x x 6.00
6 220 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 11 27.16 25.42 x 25.62 25.62 27.16 x 26.83 5.00
7 214 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 26.39 x x 26.39 26.39 x x x 4.00
8 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
99 3 PB 22.52 20.13 19.07 22.52 22.52 15.87 x 22.28 3.00
9 79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 22.49 x x 22.49 22.49 2.00
10 10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 22.48 21.90 22.48 21.08 22.48 1.00
11 256 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 18.14 x 18.14 x 18.14
Celkem 11 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 19 38.42 33.41 37.35 x 37.35 x 38.42 35.71 11.00
2 205 František DrmolaFrantišek Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 17 37.23 x x 34.86 34.86 35.83 37.23 36.27 9.00
3 65 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 18 37.11 x 32.48 x 32.48 x 35.29 37.11 8.00
4 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 15 34.49 33.01 32.32 32.10 33.01 x x 34.49 7.00
5 168 Petr PlevaPetr Pleva
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 16 33.72 32.08 33.38 33.72 33.72 x x x 6.00
6 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11 PB 33.63 31.19 31.20 33.63 33.63 x 32.22 x 5.00
7 52 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 13 32.53 32.53 31.50 29.52 32.53 32.52 32.51 32.05 4.00
8 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12 31.77 30.39 x 30.47 30.47 31.77 x 31.65 3.00
9 106 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 10 30.44 30.44 29.20 x 30.44 2.00
10 255 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 14 30.38 30.38 26.95 x 30.38 1.00
11 254 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 7 29.52 29.52 x x 29.52
12 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 8 29.40 x 28.93 29.40 29.40
13 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 6 28.52 28.08 28.52 28.00 28.52
14 282 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 28.39 x 28.39 27.71 28.39
15 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 4 26.21 26.21 22.67 22.59 26.21
16 256 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 5 25.34 25.34 x x 25.34
17 152 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 3 23.53 23.53 x 22.76 23.53
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 51.04 x x 51.04 51.04 - - -
2 77 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 11 41.33 38.32 39.58 41.33 41.33 x 39.23 38.97 11.00
3 106 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 7 SB 36.03 x 28.54 34.31 34.31 36.03 34.41 x 9.00
4 209 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 9 SB 35.60 35.60 34.04 34.82 35.60 34.09 x x 8.00
5 104 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 10 35.51 29.55 35.51 x 35.51 34.39 35.12 34.66 7.00
6 220 Eva HammacherEva Hammacher
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
70 8 33.12 28.92 x x 28.92 x x 33.12 6.00
7 214 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 6 SB 32.21 29.67 x 30.62 30.62 31.68 31.72 32.21 5.00
8 255 Julie MatuškováJulie Matušková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 1 PB 28.15 x x 26.91 26.91 22.31 28.15 x 4.00
9 256 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3 PB 26.40 24.26 23.87 25.63 25.63 23.41 26.40 22.42 3.00
10 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 25.25 25.25 x x 25.25 2.00
11 166 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 PB 19.44 19.44 x 17.12 19.44 1.00
79 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 4 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 14 57.77 55.11 57.20 57.77 57.77 56.45 57.11 56.25 11.00
2 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 13 46.95 46.17 x x 46.17 x 43.79 46.95 9.00
3 118 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 12 46.34 45.31 44.12 44.49 45.31 45.64 x 46.34 8.00
4 78 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 11 42.93 42.39 42.93 x 42.93 40.77 x 40.74 7.00
5 79 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 9 PB 41.16 36.96 x x 36.96 36.99 41.16 37.85 6.00
6 282 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 PB 40.76 38.21 40.76 38.44 40.76 37.28 x 38.13 5.00
7 256 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 7 SB 37.78 35.11 x 37.19 37.19 37.38 37.78 37.09 4.00
8 152 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 8 37.72 37.72 35.87 37.11 37.72 35.09 36.70 35.39 3.00
9 160 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 6 35.40 34.86 35.40 x 35.40 2.00
10 153 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 4 32.50 31.75 31.26 32.50 32.50 1.00
11 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 2 30.37 30.37 x x 30.37
12 67 Anton OrlíkAnton Orlík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
54 10 24.53 24.53 x x 24.53
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 PB 43.28 11.00
2 171 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 PB 41.64 9.00
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
05 1 PB 15.47 8.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 171 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 PB 39.05 35.00 34.63 32.02 35.00 35.13 39.05 38.95 11.00
2 165 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 7 PB 37.44 30.97 33.29 35.46 35.46 35.49 36.69 37.44 9.00
3 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 30.53 28.84 29.88 28.39 29.88 28.60 24.73 30.53 8.00
4 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
06 5 27.89 22.12 27.89 27.14 27.89 25.18 - - 7.00
5 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 3 SB 25.14 23.39 25.14 x 25.14 23.60 22.66 22.67 6.00
6 212 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 4 24.29 24.29 20.76 22.56 24.29 x 23.05 x 5.00
7 214 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 17.51 17.45 15.81 17.51 17.51 17.25 x 17.49 4.00
8 129 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
05 1 14.28 x x x - 14.28 x x 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 12.6.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub HromadaJakub Hromada
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 16 54.08 54.08 x 51.84 54.08 - - -
2 127 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 15 50.82 50.82 x 47.54 50.82 x 44.50 42.70 11.00
3 65 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 13 50.32 x 50.08 x 50.08 x 46.96 50.32 9.00
4 215 Matyáš ŠiklMatyáš Šikl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 10 48.04 47.34 x x 47.34 41.35 48.04 43.57 8.00
5 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 14 46.82 46.82 45.81 43.42 46.82 - - - 7.00
6 51 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 8 SB 46.70 46.70 41.11 42.50 46.70 41.26 x - 6.00
7 55 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 12 44.41 x 40.33 44.41 44.41 43.49 43.04 - 5.00
8 128 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 9 44.20 43.11 43.27 44.20 44.20 43.40 42.65 42.86 4.00
9 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 7 43.17 41.28 43.17 x 43.17 42.48 42.79 - 3.00
10 280 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 36.66 36.66 27.00 36.45 36.66 2.00
11 117 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3 PB 36.40 36.40 x 35.68 36.40 1.00
12 114 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 35.17 35.17 34.78 30.66 35.17
13 158 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 34.66 33.03 34.45 34.66 34.66
14 277 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 PB 29.70 29.70 29.38 28.61 29.70
Celkem 14 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 12.6.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 214 Milan RízekMilan Rízek 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 NM 11.00
2 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB NM 9.00
Celkem 2 závodníků