Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (12. 6. 2022)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.54 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.97 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.09 8.00
4 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.54 4.00
5 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.65 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.39 6.00
2 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.54 5.00
3 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 23.61 2.00
4 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 23.75
5 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 23.75
6 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 23.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.25 7.00
2 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.57 3.00
3 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.93
4 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.20
5 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.11
2 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.32
3 193 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 26.79
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.54 11.00
2 121 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.97 9.00
3 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 23.09 8.00
4 137 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 23.25 7.00
5 120 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 23.39 6.00
6 108 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.54 4.00
6 276 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.54 5.00
8 162 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 23.57 3.00
9 279 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 23.61 2.00
10 105 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.65 1.00
11 81 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 PB 23.75
11 183 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 23.75
13 8 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 23.86
14 122 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.93
15 228 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.11
16 60 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.20
17 116 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.28
18 227 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.32
19 193 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 26.79

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.01 11.00
2 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 25.20 9.00
3 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 25.46 8.00
4 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.67 7.00
5 156 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 25.87 6.00
6 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 26.32 4.00
2 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 26.76 3.00
3 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 26.96 2.00
4 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 27.16 1.00
5 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.23
6 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 27.36
2 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.56
3 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.74
4 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 28.14
5 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 28.45
6 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.31
2 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 28.55
3 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.48
4 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 29.66
5 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 30.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.01 11.00
2 138 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 25.20 9.00
3 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 25.46 8.00
4 3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.67 7.00
5 156 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 25.87 6.00
6 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.99 5.00
7 84 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 26.32 4.00
8 222 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 26.76 3.00
9 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 26.96 2.00
10 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 27.16 1.00
11 252 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.23
12 9 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.31
13 6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 27.36
14 12 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.56
15 181 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 27.74
16 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.75
17 154 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 28.14
18 82 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 28.45
19 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 28.55
20 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.57
21 187 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.48
22 142 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 29.66
23 128 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 30.07