Veřejné závody dospělých
Praha - Stromovka (29. 1. 2022)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 06.73 | ||||||||||||||
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.76 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 06.85 | ||||||||||||||
4 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 06.89 | ||||||||||||||
5 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 06.89 | ||||||||||||||
6 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.10 | ||||||||||||||
7 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.06 | ||||||||||||||
2 | Jakub VostatekJakub Vostatek | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 07.11 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.18 | ||||||||||||||
4 | 2 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.19 | |||||||||||||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.23 | ||||||||||||||
6 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.24 | ||||||||||||||
7 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 07.55 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 12:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 07.17 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.19 | ||||||||||||||
3 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.20 | ||||||||||||||
4 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.31 | ||||||||||||||
5 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 07.41 | ||||||||||||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.35 | ||||||||||||||
2 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 6 | 07.48 | ||||||||||||||
3 | Matúš GerecMatúš Gerec | 94 | Slovensko | 7 | 07.51 | ||||||||||||||
4 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 07.51 | ||||||||||||||
5 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Dukla Praha | 8 | 07.51 | ||||||||||||||
6 | Josef ČesákJosef Česák | 65 | AC Pardubice | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 06.73 | ||||||||||||||
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.79 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 06.84 | ||||||||||||||
4 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 06.87 | ||||||||||||||
5 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 06.93 | ||||||||||||||
6 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 07.10 | ||||||||||||||
7 | Jakub VostatekJakub Vostatek | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 07.20 | ||||||||||||||
Jan JirkaJan Jirka | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 06.90 | ||||||||||||||
2 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.11 | ||||||||||||||
3 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 07.15 | ||||||||||||||
4 | Daniel ŠrámekDaniel Šrámek | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 07.24 | ||||||||||||||
5 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.32 | ||||||||||||||
6 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 07.38 | ||||||||||||||
7 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | 07.44 | ||||||||||||||
Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 06.97 | ||||||||||||||
2 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.01 | ||||||||||||||
3 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.15 | ||||||||||||||
4 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 07.19 | ||||||||||||||
5 | Daniel ŠrámekDaniel Šrámek | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 8 | 07.31 | ||||||||||||||
6 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 07.36 | ||||||||||||||
2 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.37 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.38 | ||||||||||||||
4 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.68 | ||||||||||||||
6 | 4 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | SC Radotín Praha | 8 | 07.72 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SellnerMartin Sellner | 03 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 07.40 | ||||||||||||||
2 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.60 | ||||||||||||||
3 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.70 | ||||||||||||||
5 | Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.92 | ||||||||||||||
6 | Jan SumartaJan Sumarta | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 08.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.10 | ||||||||||||||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.25 | ||||||||||||||
3 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.29 | ||||||||||||||
4 | Dominik JíchaDominik Jícha | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.30 | ||||||||||||||
5 | 5 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 07.38 | |||||||||||||
6 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 07.38 | ||||||||||||||
7 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 07.71 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.37 | ||||||||||||||
2 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 3 | 07.48 | ||||||||||||||
3 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.53 | ||||||||||||||
4 | Matěj JungMatěj Jung | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 07.60 | ||||||||||||||
5 | 4 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 07.65 | |||||||||||||
6 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.67 | ||||||||||||||
7 | Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 07.73 | ||||||||||||||
8 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 07.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 07.68 | ||||||||||||||
3 | Jakub BudínJakub Budín | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 07.79 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.94 | ||||||||||||||
5 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
6 | František SaidlFrantišek Saidl | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.21 | ||||||||||||||
7 | 3 | Jakub ČížekJakub Čížek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.25 | |||||||||||||
8 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 08.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.11 | ||||||||||||||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.14 | ||||||||||||||
3 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.20 | ||||||||||||||
4 | Dominik JíchaDominik Jícha | 05 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.34 | ||||||||||||||
5 | 5 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 07.36 | |||||||||||||
6 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 07.37 | ||||||||||||||
7 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.42 | ||||||||||||||
8 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 1 | 07.43 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.41 | ||||||||||||||
2 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.55 | ||||||||||||||
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.59 | ||||||||||||||
4 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.64 | ||||||||||||||
5 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 07.76 | ||||||||||||||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 07.82 | ||||||||||||||
8 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | TJ Dukla Praha | 2 | 07.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.43 | ||||||||||||||
2 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.58 | ||||||||||||||
3 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.62 | ||||||||||||||
4 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
5 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | TJ Dukla Praha | 8 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.85 | ||||||||||||||
7 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.90 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.70 | ||||||||||||||
2 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.72 | ||||||||||||||
3 | Linda PrůšováLinda Průšová | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.96 | ||||||||||||||
4 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 08.02 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.10 | ||||||||||||||
6 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | Atletika Vlašim, z.s. | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
7 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.15 | ||||||||||||||
2 | Karolína CikánkováKarolína Cikánková | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Anna DuškováAnna Dušková | 99 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 08.68 | ||||||||||||||
5 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
7 | Jana ČesákováJana Česáková | 69 | AC Pardubice | 8 | 09.59 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.07 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 08.12 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
5 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
3 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | Atletika Ostrov, z.s. | 7 | 09.43 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.97 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 08.09 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 08.11 | ||||||||||||||
4 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.28 | ||||||||||||||
5 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.39 | ||||||||||||||
6 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 8 | 08.48 | ||||||||||||||
7 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 08.73 | ||||||||||||||
8 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.81 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 29.1.2022 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.10 | ||||||||||||||
3 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
4 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 08.26 | ||||||||||||||
5 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.28 | ||||||||||||||
6 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.33 | ||||||||||||||
7 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
8 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.43 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 07.88 | ||||||||||||||
2 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.26 | ||||||||||||||
4 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
5 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.34 | ||||||||||||||
6 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.33 | ||||||||||||||
2 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
3 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 8 | 08.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 29.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.73 | ||||||||||||||
2 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Laura BrodilováLaura Brodilová | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
4 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Sabina ValentováSabina Valentová | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
6 | Nicol ČadováNicol Čadová | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
7 | Denisa SmrčkováDenisa Smrčková | 05 | A. C. Sparta Praha | 8 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.14 | |||||||||||||
2 | Dan KováčDan Kováč | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.15 | ||||||||||||||
3 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 22.41 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.61 | ||||||||||||||
5 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 22.41 | |||||||||||||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 22.56 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 22.60 | ||||||||||||||
4 | 3 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.11 | |||||||||||||
5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.57 | |||||||||||||
2 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 22.96 | ||||||||||||||
3 | 4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 23.31 | |||||||||||||
4 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 3 | 23.32 | ||||||||||||||
5 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 2 | 23.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 6 | 22.22 | ||||||||||||||
2 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 23.78 | ||||||||||||||
3 | 4 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 24.28 | |||||||||||||
4 | 5 | Viet Tung LeViet Tung Le | 00 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 24.67 | |||||||||||||
5 | Josef ČesákJosef Česák | 65 | AC Pardubice | 1 | 27.89 | ||||||||||||||
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.95 | ||||||||||||||
2 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 22.02 | ||||||||||||||
3 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 22.37 | ||||||||||||||
Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 22.66 | ||||||||||||||
2 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 23.11 | ||||||||||||||
3 | 1 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | 23.64 | |||||||||||||
4 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 23.66 | ||||||||||||||
5 | Daniel ŠrámekDaniel Šrámek | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 23.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 24.01 | ||||||||||||||
2 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 24.02 | ||||||||||||||
3 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 5 | 24.44 | ||||||||||||||
4 | Jan SumartaJan Sumarta | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 25.56 | ||||||||||||||
Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle TP 17.3.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 22.95 | |||||||||||||
2 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 23.40 | ||||||||||||||
3 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.60 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.13 | ||||||||||||||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.02 | ||||||||||||||
3 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 23.05 | ||||||||||||||
4 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.82 | ||||||||||||||
5 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 24.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 22.69 | ||||||||||||||
2 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.19 | ||||||||||||||
3 | František SaidlFrantišek Saidl | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 25.67 | ||||||||||||||
4 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AC Čáslav z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.20 | ||||||||||||||
2 | Matěj JungMatěj Jung | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 24.44 | ||||||||||||||
3 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 25.03 | ||||||||||||||
1 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:DQ dle TP 17.3.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 5 | 24.60 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 25.01 | ||||||||||||||
3 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 6 | 25.19 | ||||||||||||||
4 | 3 | Jakub ČížekJakub Čížek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 25.65 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 29.1.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 24.44 | ||||||||||||||
2 | Jan BöhmJan Böhm | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 24.95 | ||||||||||||||
3 | Jakub BudínJakub Budín | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 25.03 | ||||||||||||||
Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 23.93 | |||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 24.29 | ||||||||||||||
4 | 5 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 25.27 | |||||||||||||
5 | 1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 2 | 25.81 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 24.02 | ||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 25.33 | ||||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.75 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.49 | ||||||||||||||
5 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 26.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 25.66 | ||||||||||||||
2 | 4 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 25.76 | |||||||||||||
3 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 26.09 | ||||||||||||||
4 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | Atletika Vlašim, z.s. | 3 | 26.41 | ||||||||||||||
5 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 27.01 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.07 | ||||||||||||||
2 | 2 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 27.68 | |||||||||||||
3 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 28.03 | ||||||||||||||
4 | Anna DuškováAnna Dušková | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 28.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 25.93 | ||||||||||||||
2 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 26.25 | ||||||||||||||
3 | 4 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 26.26 | |||||||||||||
4 | 5 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.25 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 25.89 | ||||||||||||||
2 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 26.69 | ||||||||||||||
3 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 26.77 | ||||||||||||||
4 | 2 | Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 27.17 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | SK Jeseniova | 2 | 25.65 | ||||||||||||||
2 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 26.02 | ||||||||||||||
3 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 26.42 | ||||||||||||||
4 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 6 | 26.79 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | 27.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 26.83 | ||||||||||||||
2 | Barbora KloučkováBarbora Kloučková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 27.43 | ||||||||||||||
3 | 5 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 27.71 | |||||||||||||
4 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 27.98 | ||||||||||||||
5 | 3 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 28.14 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 27.32 | ||||||||||||||
2 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 28.70 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 28.94 | ||||||||||||||
4 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 30.03 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.26 | ||||||||||||||
2 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 27.93 | ||||||||||||||
3 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 29.13 | ||||||||||||||
Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 47.38 | |||||||||||||
2 | 2 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 47.58 | |||||||||||||
3 | 3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 47.84 | |||||||||||||
4 | 4 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 48.86 | |||||||||||||
5 | 5 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 2 | 49.01 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 49.44 | |||||||||||||
2 | 2 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 49.78 | |||||||||||||
3 | 5 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 2 | 49.87 | |||||||||||||
4 | 4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.84 | |||||||||||||
5 | 3 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 51.75 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 49.54 | |||||||||||||
2 | 3 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 91 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 50.92 | |||||||||||||
3 | 4 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 52.14 | |||||||||||||
4 | 5 | Viet Tung LeViet Tung Le | 00 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 53.93 | |||||||||||||
2 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 49.79 | |||||||||||||
2 | 4 | Theodor FajmonTheodor Fajmon | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 50.38 | |||||||||||||
3 | 3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 51.54 | |||||||||||||
4 | 1 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 51.86 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | 51.98 | |||||||||||||
2 | 5 | Kristián KulhánekKristián Kulhánek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 52.34 | |||||||||||||
3 | 4 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | SC Radotín Praha | 4 | 55.58 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 50.43 | |||||||||||||
2 | 1 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 54.09 | |||||||||||||
3 | 3 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 54.53 | |||||||||||||
4 | 4 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AC Čáslav z.s. | 4 | 57.22 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 53.91 | |||||||||||||
2 | 4 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 56.48 | |||||||||||||
3 | 3 | Jakub ČížekJakub Čížek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 57.13 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 54.30 | |||||||||||||
2 | 3 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 54.92 | |||||||||||||
3 | 1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 6 | 55.76 | |||||||||||||
4 | 2 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 58.59 | |||||||||||||
5 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 57.07 | |||||||||||||
2 | 4 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 57.29 | |||||||||||||
3 | 2 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 62.02 | |||||||||||||
4 | 3 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 66.50 | |||||||||||||
5 | 1 | Františka BenešováFrantiška Benešová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 69.38 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 58.14 | |||||||||||||
2 | 3 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 59.21 | |||||||||||||
3 | 1 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 59.71 | |||||||||||||
4 | 2 | Tereza SpeierlováTereza Speierlová | 04 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 60.43 | |||||||||||||
5 | 5 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 60.79 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 61.72 | |||||||||||||
2 | 4 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 61.80 | |||||||||||||
3 | 5 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 64.38 | |||||||||||||
4 | 1 | Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 66.33 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 60.68 | |||||||||||||
2 | 5 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 61.15 | |||||||||||||
3 | 1 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 61.32 | |||||||||||||
4 | 3 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | 63.67 | |||||||||||||
5 | 2 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 64.24 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 64.01 | |||||||||||||
2 | 4 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 64.17 | |||||||||||||
3 | 5 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 66.87 | |||||||||||||
4 | 1 | Lucie HorákováLucie Horáková | 05 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 68.75 | |||||||||||||
1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:DQ dle TP 17.3.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži
(so, 29.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 1:55.57 | |||||||||||||
2 | 3 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:56.82 | |||||||||||||
3 | 4 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 1:57.21 | |||||||||||||
4 | 7 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb z.s. | 7 | 1:58.36 | |||||||||||||
5 | 6 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:58.40 | |||||||||||||
6 | 1 | Štěpán TesařŠtěpán Tesař | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:08.61 | |||||||||||||
7 | 2 | Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:11.72 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenci
(so, 29.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 1:58.77 | |||||||||||||
2 | 4 | Jan ŠvíglerJan Švígler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 2:01.67 | |||||||||||||
3 | 6 | Vojtěch BoháčVojtěch Boháč | 05 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:05.00 | |||||||||||||
4 | 8 | Marek NovotnýMarek Novotný | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:08.83 | |||||||||||||
5 | 2 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 2:12.65 | |||||||||||||
6 | 5 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 2:13.53 | |||||||||||||
7 | 1 | Petr MachPetr Mach | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:14.73 | |||||||||||||
8 | 7 | Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:30.92 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 29.1.2022 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:12.83 | |||||||||||||
2 | 2 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:13.06 | |||||||||||||
3 | 6 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:14.88 | |||||||||||||
4 | 1 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:19.50 | |||||||||||||
5 | 4 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 4 | 2:21.22 | |||||||||||||
6 | 5 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:24.66 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Juniorky
(so, 29.1.2022 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:19.97 | |||||||||||||
2 | 5 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:20.09 | |||||||||||||
3 | 7 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 2:22.78 | |||||||||||||
4 | 6 | Klára ElefantováKlára Elefantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:23.93 | |||||||||||||
5 | 4 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:24.95 | |||||||||||||
6 | 1 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | Atletika Benešov | 1 | 2:25.59 | |||||||||||||
7 | 2 | Hana OpichalováHana Opichalová | 04 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 2:32.69 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenky
(so, 29.1.2022 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:19.27 | |||||||||||||
2 | 4 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:23.49 | |||||||||||||
3 | 3 | Klára TulachováKlára Tulachová | 06 | Atletika Benešov | 3 | 2:23.65 | |||||||||||||
4 | 5 | Stella KuttnerStella Kuttner | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:23.75 | |||||||||||||
5 | 2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:26.56 | |||||||||||||
6 | 7 | Marie ChovancováMarie Chovancová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 2:33.39 | |||||||||||||
7 | 1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 2:34.16 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 29.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 3:58.57 | |||||||||||||
2 | 1 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 4:01.87 | |||||||||||||
3 | 3 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 4:08.71 | |||||||||||||
4 | 5 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 4:13.54 | |||||||||||||
5 | 8 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 4:17.29 | |||||||||||||
6 | 6 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 4:22.42 | |||||||||||||
7 | 9 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 4:25.75 | |||||||||||||
8 | 4 | Radek HolubRadek Holub | 03 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 4:26.38 | |||||||||||||
9 | 7 | Jakub MacánJakub Macán | 05 | AC Domažlice, z. s. | 7 | 4:27.42 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 29.1.2022 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:22.73 | |||||||||||||
2 | 1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:33.55 | |||||||||||||
3 | 5 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:42.22 | |||||||||||||
4 | 4 | Markéta BárdošMarkéta Bárdoš | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | 4:45.53 | |||||||||||||
6 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
2 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 29.1.2022 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jan FrišJan Friš | 95 | TJ Dukla Praha | 3 | 08:06.52 | |||||||||||||
2 | 8 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | Spartak Praha 4 | 8 | 08:26.60 | |||||||||||||
3 | 4 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 4 | 08:30.62 | |||||||||||||
4 | 5 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 5 | 08:32.93 | |||||||||||||
5 | 1 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08:49.79 | |||||||||||||
6 | 2 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08:57.12 | |||||||||||||
7 | 10 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 10 | 09:16.62 | |||||||||||||
8 | 6 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 09:26.66 | |||||||||||||
9 | 9 | Jan RiegelJan Riegel | 06 | AC Domažlice, z. s. | 9 | 09:34.14 | |||||||||||||
10 | 13 | Jonáš KopeckýJonáš Kopecký | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 13 | 09:41.49 | |||||||||||||
11 | 12 | Jiří ZelenkaJiří Zelenka | 00 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 09:54.27 | |||||||||||||
12 | 11 | Tomáš ČechTomáš Čech | 05 | Běžecký klub F-C Kadaň | 11 | 10:31.18 | |||||||||||||
13 | 14 | Miroslav MalinaMiroslav Malina | 06 | AC Čáslav z.s. | 14 | 10:56.78 | |||||||||||||
7 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | DNF | ||||||||||||||
15 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 15 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 29.1.2022 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Jana PekařováJana Pekařová | 02 | AC Turnov, z. s. | 2 | 10:18.69 | |||||||||||||
2 | 1 | Alena TylšováAlena Tylšová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 10:44.20 | |||||||||||||
3 | 3 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11:10.58 | |||||||||||||
4 | 4 | Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11:15.70 | |||||||||||||
5 | 5 | Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 12:47.06 | |||||||||||||
6 | 6 | Nela VasilevováNela Vasilevová | 03 | A. C. Sparta Praha | 6 | 12:58.01 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HolýDavid Holý | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.22 | ||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK Jeseniova | 3 | 08.58 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb z.s. | 7 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.02 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.25 | ||||||||||||||
2 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | 5 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.87 | |||||||||||||
5 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristián KulhánekKristián Kulhánek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.95 | |||||||||||||
2 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.04 | ||||||||||||||
4 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 09.29 | ||||||||||||||
5 | 5 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.79 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
3 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 4 | 09.30 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 6 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy
(so, 29.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.63 | ||||||||||||||
3 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
4 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
5 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 09.34 | ||||||||||||||
Kamila BartoškováKamila Bartošková | 96 | SC Radotín Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová | 02 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky
(so, 29.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
2 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
3 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 09.62 | ||||||||||||||
7 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 09.84 | ||||||||||||||
8 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | SK Jeseniova | 2 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 29.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.06 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 09.42 | ||||||||||||||
4 | Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 09.98 | ||||||||||||||
Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle TP 16.9 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | Atletika Vlašim, z.s. | 8 | 09.30 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.49 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 10.02 | ||||||||||||||
5 | 1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 10.31 | |||||||||||||
6 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 10.37 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s. |
93 | 15 | 7.69 | x | 7.69 | 7.57 | 7.69 | 7.57 | x | 7.64 | ||||||||
2 |
Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia Praha |
99 | 14 | 7.07 | 6.79 | 7.05 | x | 7.05 | 7.07 | 6.89 | 6.98 | ||||||||
3 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 13 | 7.03 | 6.81 | 7.02 | 6.97 | 7.02 | 6.59 | 6.84 | 7.03 | ||||||||
4 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 12 | 7.02 | 6.45 | 6.48 | 7.02 | 7.02 | 6.93 | 6.87 | 5.35 | ||||||||
5 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 11 | 6.52 | x | 6.42 | 6.36 | 6.42 | x | x | 6.52 | ||||||||
6 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 10 | 6.35 | 6.24 | 4.78 | 6.28 | 6.28 | x | x | 6.35 | ||||||||
7 |
František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s. |
04 | 9 | 6.24 | 3.47 | 6.21 | 5.88 | 6.21 | 3.50 | 5.25 | 6.24 | ||||||||
8 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 7 | 6.19 | 6.19 | x | 6.07 | 6.19 | x | 4.36 | x | ||||||||
9 |
Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 8 | 6.12 | 5.99 | 6.02 | 6.12 | 6.12 | |||||||||||
10 |
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 6.01 | 3.68 | 5.37 | 6.01 | 6.01 | |||||||||||
11 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 6 | 5.91 | 5.91 | 5.86 | x | 5.91 | |||||||||||
12 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 5.67 | 5.67 | 5.45 | x | 5.67 | |||||||||||
13 |
Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova |
05 | 5 | 5.57 | 5.03 | 5.46 | 5.57 | 5.57 | |||||||||||
14 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 3 | 5.56 | 5.56 | 5.48 | 5.48 | 5.56 | |||||||||||
15 |
Tobias ParikhTobias Parikh
A. C. Sparta Praha |
06 | 1 | 5.11 | 5.09 | x | 5.11 | 5.11 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 6 | 6.06 | 5.90 | 6.00 | x | 6.00 | x | x | 6.06 | |||||||
2 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla Praha |
99 | 3 | 5.39 | 5.29 | 5.33 | 5.31 | 5.33 | 5.39 | 4.54 | 5.25 | ||||||||
3 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 5 | 5.07 | x | 4.91 | 5.07 | 5.07 | 4.82 | x | x | ||||||||
4 |
Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
71 | 2 | 4.37 | 4.37 | 3.92 | 4.12 | 4.37 | - | - | - | ||||||||
5 |
Jana ČesákováJana Česáková
AC Pardubice |
69 | 4 | 4.00 | 3.97 | x | 4.00 | 4.00 | 3.89 | 3.77 | 3.81 | ||||||||
Kamila BartoškováKamila Bartošková
SC Radotín Praha |
96 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s. |
04 | 6 | 5.09 | 4.89 | x | x | 4.89 | 5.01 | 5.09 | 5.03 | ||||||||
2 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla Praha |
04 | 5 | 5.02 | 4.78 | 3.56 | 5.02 | 5.02 | 4.82 | 4.77 | 4.80 | ||||||||
3 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 4.80 | 4.54 | 4.56 | 4.65 | 4.65 | 4.69 | 4.70 | 4.80 | ||||||||
4 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1 | 4.75 | x | 4.64 | 4.62 | 4.64 | 4.75 | - | - | ||||||||
Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s. |
03 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 29.1.2022 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 8 | 5.32 | 5.31 | x | x | 5.31 | 5.22 | 5.32 | 5.32 | ||||||||
2 |
Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla Praha |
06 | 5 | 4.97 | 4.68 | 4.69 | 4.62 | 4.69 | 4.61 | 4.74 | 4.97 | ||||||||
3 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 3 | 4.75 | x | 4.59 | x | 4.59 | 4.60 | x | 4.75 | ||||||||
4 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | 4.67 | 4.67 | x | x | 4.67 | x | x | 4.36 | ||||||||
5 |
Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 2 | 4.66 | 4.51 | x | x | 4.51 | x | 4.64 | 4.66 | ||||||||
6 |
Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | 4.41 | 4.28 | 4.32 | 4.17 | 4.32 | 4.41 | 4.01 | 4.30 | ||||||||
Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská Praha |
06 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 13 | 12.23 | 12.02 | 11.50 | 11.82 | 12.02 | 12.23 | 10.80 | 12.01 | ||||||||
2 |
Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. |
05 | 14 | 12.22 | 11.12 | 12.22 | x | 12.22 | x | x | x | ||||||||
3 |
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 11 | 11.85 | 11.85 | 11.12 | 11.47 | 11.85 | x | x | 11.61 | ||||||||
4 |
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 12 | 11.48 | 11.18 | 10.28 | 10.58 | 11.18 | 11.01 | 10.15 | 11.48 | ||||||||
5 |
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla Praha |
06 | 8 | 10.82 | 10.82 | 10.52 | x | 10.82 | x | 10.11 | 10.44 | ||||||||
6 |
Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 9 | 10.70 | 10.70 | 10.04 | 10.00 | 10.70 | 10.04 | 10.19 | 09.83 | ||||||||
7 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | 10.66 | x | 09.88 | 10.14 | 10.14 | 10.04 | 10.66 | 09.44 | ||||||||
8 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 1 | 10.33 | 09.99 | 10.17 | 10.01 | 10.17 | 10.11 | 09.99 | 10.33 | ||||||||
9 |
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha |
05 | 5 | 10.14 | 10.14 | 08.94 | 09.77 | 10.14 | |||||||||||
10 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 3 | 09.23 | 09.23 | 08.49 | 09.07 | 9.23 | |||||||||||
11 |
Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 7 | 08.49 | 08.28 | 08.29 | 08.49 | 8.49 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 3kg - Veteránky
(so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
71 | 4 | 09.64 | 09.64 | 09.27 | 09.36 | 9.64 | 09.46 | 09.08 | 09.53 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 29.1.2022 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | 11.29 | 10.41 | 10.88 | x | 10.88 | x | 10.94 | 11.29 | ||||||||
2 |
Aneta HradskáAneta Hradská
Atletický klub Sokolov, spolek |
04 | 5 | 09.43 | 08.70 | 08.79 | 09.32 | 9.32 | 08.49 | 09.20 | 09.43 | ||||||||
3 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 1 | 09.35 | 08.99 | 08.83 | 09.14 | 9.14 | 09.00 | 09.35 | x | ||||||||
4 |
Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s. |
03 | 4 | 07.39 | 06.62 | x | 06.70 | 6.70 | 07.27 | 07.01 | 07.39 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 3 | 10.92 | 09.46 | 09.48 | 09.56 | 9.56 | 10.32 | 10.92 | x | ||||||||
2 |
Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 4 | 10.06 | 09.60 | 09.62 | 09.52 | 9.62 | 09.69 | 09.79 | 10.06 | ||||||||
3 |
Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 1 | 08.52 | 08.00 | 08.52 | 08.26 | 8.52 | 07.38 | 08.30 | 08.09 | ||||||||
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 1 | 12.32 | 12.32 | 12.18 | 11.51 | 12.32 | 11.06 | x | x | ||||||||
2 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | 11.53 | 10.95 | 10.83 | 11.53 | 11.53 | 10.94 | x | 11.38 | ||||||||
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 29.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. |
98 | 1 | 15.68 | 15.02 | x | x | 15.02 | 14.99 | x | 15.68 | ||||||||
2 |
Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy Vary |
96 | 4 | 13.64 | 12.68 | 13.31 | 13.60 | 13.60 | x | 13.64 | x | ||||||||
3 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 3 | 13.39 | 12.95 | x | x | 12.95 | 12.82 | x | 13.39 | ||||||||
4 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 11.10 | 10.37 | 09.89 | 10.93 | 10.93 | 10.44 | 11.04 | 11.10 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |