Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice

Praha - Strahov (6. 2. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24 qA
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 07.39 qA
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.40 qA
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 qA
5 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.50 qA
6 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.54 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.2.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 07.46 qA
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 07.51 qB
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.63 qB
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 07.82
5 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 07.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.2.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.29
2 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2 08.55
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 13.01
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.2.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.63 qB
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.77
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 07.80
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.21
5 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.2.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.68 qB
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.73 qB
3 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter 04 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.10
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.56
5 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.30
6 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 09.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24 qA
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 07.39 qA
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.40 qA
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 07.46 qA
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 qA
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.50 qA
7 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 07.51 qB
8 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.54 qB
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.63 qB
9 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.63 qB
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.68 qB
12 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.73 qB
13 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.77
14 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 07.80
15 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 07.82
16 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 07.96
17 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter 04 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.10
18 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.21
19 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.29
20 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.34
21 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2 08.55
22 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.56
23 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.30
24 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 09.53
25 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 13.01

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2022 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 07.17
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 SB 07.37
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 07.37
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.42
5 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.59
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2022 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.55
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.60
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.64
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.79
5 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.83
6 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.97 qA
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.01 qA
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.15 qA
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.63 qB
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.2.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.06 qA
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.14 qA
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.19 qA
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.53 qB
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.59 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.2.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.54 qB
2 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.84 qB
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.89 qB
4 2 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.2.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.96
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.47
4 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.60
5 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.2.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.18
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
3 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.44
4 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.97 qA
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.01 qA
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.06 qA
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.14 qA
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.15 qA
6 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.19 qA
7 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.53 qB
8 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.54 qB
9 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.59 qB
10 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.63 qB
11 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.84 qB
12 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.89 qB
13 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.90
14 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.96
15 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
16 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.18
17 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
18 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.44
19 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.47
20 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.60
21 2 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.77
22 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.98
23 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.99

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.92
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.08
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 08.13
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.13
6 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.14
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 08.38
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.53
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.63
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.69
5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.76
6 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.05
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 17.15
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 17.33
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.63
4 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 18.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 19.96
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 20.38
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.59
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 6.2.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 17.99
2 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2 PB 21.59
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.35
4 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.11
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.2.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.51
2 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 25.95
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 17.15
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 17.33
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 17.99
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.63
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 18.74
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 19.96
7 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 20.38
8 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.59
8 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2 PB 21.59
10 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.51
11 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.35
12 Adam ČerníkAdam Černík 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.11
13 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 25.95

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.47
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.78
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.09
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.10
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 20.61
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.29
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.60
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.38
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.23
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.81
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 21.87
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.26
2 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.27
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.69
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.12
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 20.55
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.64
3 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.72
4 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 25.13
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 6.2.2022 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.59
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.06
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.47
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.78
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.09
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 20.10
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 20.55
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 20.61
7 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.23
8 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.29
9 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.60
10 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.81
11 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 21.87
12 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 21.98
13 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.26
14 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.27
15 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.38
16 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.59
17 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.64
18 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.69
19 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.06
20 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.12
21 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.51
22 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.72
23 Nina DunajováNina Dunajová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 25.13

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 35.54
2 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 37.04
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.25
4 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter 04 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 42.13
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.29
2 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 47.51
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 50.72
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 35.54
2 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 37.04
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.25
4 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter 04 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 42.13
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.29
6 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 47.51
7 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 50.72
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNF

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 39.14
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 44.11
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.73
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 44.89
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 46.01
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.71
4 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.37
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.2.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.51
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.69
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 47.45
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 48.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 39.14
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 44.11
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.73
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 44.89
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.51
6 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 46.01
7 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.69
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 47.45
9 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 48.06
10 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.71
11 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.37

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 58.77
2 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 61.76
3 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 69.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 52.51
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 52.91
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 56.02
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 6.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 49.95
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.37
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 52.14
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 52.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.23
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 57.36
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 49.95
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.37
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 52.14
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 52.25
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 52.51
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 52.91
7 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 56.02
8 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.23
9 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 57.36
10 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 58.77
11 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 61.76
12 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 69.51

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 6.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.63
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 60.99
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 61.30
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 6.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 62.66
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 63.18
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 69.90
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 6.2.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 62.64
2 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 62.75
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 63.51
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 63.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.63
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 60.99
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 61.30
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 62.64
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 62.66
6 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 62.75
7 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 63.18
8 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 63.51
9 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 63.90
10 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 69.90

1500 m - Muži

(ne, 6.2.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 4:52.25
2 1 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 5:06.15
3 4 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:38.63
4 3 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 5:40.58
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 6.2.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 5:26.63
2 6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 5:49.99
3 5 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 6:02.82
4 2 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 6:03.44
5 4 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 6:15.43
MS 1 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:18.84
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.67
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.71 q
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.07
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.91 q
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 08.95 q
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.14 q
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.15 q
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.07 q
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 09.06
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.17
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.59
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.01
3 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.44
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.46 q
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.51 q
3 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.09 q
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(ne, 6.2.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 12.83 q
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 08.98
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 10.12
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.07 q
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.16 q
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.2.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.42
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.88
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.38 q
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 10.78 q
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.69 q
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2022 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 09.32
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 09.38
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 SB 10.22
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.47
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.77
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.90
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2022 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 10.46
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.92
3 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.55
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.2.2022 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.35 qA
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42 qA
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.11 qA
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.23 qA
5 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.81 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.2.2022 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 10.49 qA
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.73 qA
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.78 qB
4 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 11.37 qB
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.35 qA
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42 qA
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.11 qA
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.23 qA
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 10.49 qA
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.73 qA
7 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.78 qB
8 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 11.37 qB
9 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.81 qB

skok vysoký - Muži

(ne, 6.2.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,28 1,36 1,44 1,52 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 9 PB 1.80 - - - - - - xo xo xo o xxx
2 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 10 1.70 - - - - - o o o xxx
3 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
04 2 PB 1.60 - - o o o xxo xxx
4= Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 1.52 o - o o o xxx
4= Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 1.52 - - - o o xxx
6 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 1 PB 1.44 o o xo o xxx
7 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 6 1.44 - - o xo xxx
8= Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 3 SB 1.36 o o o xxx
8= Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 11 PB 1.36 - - o xxx
10 3 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 5 PB 1.36 o xo xo xxx
11 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 4 SB 1.20 xo - - - r
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 6.2.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,60 1,64 1,68
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 1 PB 1.64 - - - - o o o o o xo xxx
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 1.53 - - o o xo xo o xxx
3 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 3 PB 1.53 - o o o xo o xo xxx
4= Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4 SB 1.35 - - o xx
4= Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 1.35 - - o xxx
6 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 2 PB 1.35 o o xxo xxx
7 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 PB 1.35 o xo xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 6.2.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,40 3,60 4,00 4,10 4,30
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4 SB 4.10 - - - - - - - - - - - - - - o o xxx
2 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 SB 3.40 - - - - - - - - - - - o xo xxx
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 3.00 - - - o o o o - - xxo xxx
4 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 PB 2.40 - - o o x- - - - r
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 6.2.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00
1 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 2.90 - - - xo o - xxo xo xo xxx
2 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 2 PB 2.40 - o o o xxx
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 NM - - xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 6.2.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 PB 6.48 x 6.17 6.48 6.48 r
2 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 5 5.52 x x 4.99 4.99 5.52 x x
3 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
04 1 PB 5.16 5.16 4.41 4.94 5.16 4.91 4.93 5.13
4 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 2 SB 4.62 x 4.47 4.49 4.49 4.57 4.62 4.52
5 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3 SB 3.72 3.71 x 3.68 3.71 3.72 x x
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 6.2.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 5.81 5.65 5.81 5.79 5.81 5.29 5.66 5.64
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1 PB 5.80 5.22 5.54 5.69 5.69 5.78 5.80 x
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 PB 5.78 x 5.38 5.62 5.62 5.61 5.78 5.47
4 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 SB 5.72 5.20 5.41 5.52 5.52 5.60 5.72 5.62
5 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 PB 5.39 - 5.39 x 5.39 5.39 x -
6 Jakub KroupaJakub Kroupa
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 PB 4.38 3.16 4.17 3.64 4.17 4.38 4.26 4.01
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 6.2.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 PB 5.74 5.74 5.56 5.66 5.74 5.49 5.59 5.41
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3 SB 4.90 x x x - 4.77 4.90 x
3 4 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 1 PB 4.38 4.38 4.08 4.34 4.38 4.16 4.08 4.14
4 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 PB 4.05 4.05 3.52 3.95 4.05 3.74 3.85 3.96
5 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 PB 3.98 3.98 r 3.98
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 6.2.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.60 5.60 5.32 5.53 5.60 5.38 5.42 5.48
2 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 1 4.54 x 4.08 4.42 4.42 x x 4.54
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 6.2.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2 5.09 5.02 5.02 5.08 5.08 4.89 4.94 5.09
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 4.55 4.51 - 4.55 4.55 x x 4.16
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 6.2.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 17 4.79 4.79 4.74 4.72 4.79 x x x
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 15 PB 4.75 4.38 4.35 4.67 4.67 x 4.64 4.75
3 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 4.54 4.21 4.35 4.54 4.54 4.30 4.44 4.43
4 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 12 PB 4.53 4.39 4.46 4.53 4.53 4.42 4.33 4.36
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 14 4.23 4.23 4.16 4.16 4.23 4.02 x 4.10
6 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 4.22 4.22 3.95 4.05 4.22 3.79 3.93 4.02
7 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 3 PB 4.06 4.06 3.85 3.65 4.06 4.03 x x
8 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 4.05 x 4.05 x 4.05 4.03 x x
9 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 4.03 x 3.77 4.03 4.03
10 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 3.95 3.80 x 3.95 3.95
11 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 11 3.93 3.93 x 3.65 3.93
12 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 10 3.78 3.54 3.78 3.66 3.78
13 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 9 3.74 3.74 x 3.67 3.74
Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 NM x - x -
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.2.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 PB 12.35 11.31 10.90 12.35 12.35 11.20 11.78 11.12
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 PB 11.68 10.89 11.23 11.68 11.68 11.34 11.20 11.47
3 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 11.21 11.01 11.04 11.04 11.04 10.82 11.21 10.71
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 10.34 x x x - x 10.34 x
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 09.23 09.23 09.08 - 9.23 - - 08.61
6 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 09.03 08.28 09.03 x 9.03 x x x
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.2.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 PB 10.27 09.67 09.65 10.27 10.27 x 09.55 x
2 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 10.11 09.76 09.85 09.92 9.92 09.52 10.11 09.04
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 PB 08.53 07.96 07.13 08.53 8.53 06.85 07.83 07.02
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 PB 07.84 07.37 07.83 07.65 7.83 07.41 07.81 07.84
5 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4 PB 06.98 06.39 06.40 06.52 6.52 06.90 06.98 06.67
6 Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 3 SB 06.91 06.43 06.91 06.01 6.91 06.65 x 06.24
7 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 2 PB 06.41 05.91 04.96 06.41 6.41 05.38 06.33 06.20
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky

(ne, 6.2.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 PB 09.88
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.2.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 1 PB 08.64 08.23 07.32 08.49 8.49 07.89 08.43 08.64
2 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 SB 07.61 06.54 - 07.61 7.61 06.76 06.45 06.71
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 6.2.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 2 11.35 x 10.88 10.98 10.98 11.10 10.93 11.35
2 Selma ShilengoSelma Shilengo
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
87 3 PB 10.00 09.96 09.57 09.99 9.99 10.00 x 09.87
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 6.2.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 PB 15.23 x x 15.23 15.23 13.54 15.22 x
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 11.86 x x 11.86 11.86 x x 11.23
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 09.83 09.31 09.83 09.63 9.83 09.19 09.65 x
4 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3 PB 08.98 - 08.42 08.49 8.49 08.98 08.27 08.21
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 SB 08.18 x 08.18 07.56 8.18 06.95 07.72 -
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 6.2.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 12.32 x 11.85 12.32 12.32 12.12 12.28 x
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 11.96 11.42 x 11.96 11.96 11.09 x 11.70
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(ne, 6.2.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 3 PB 09.94 09.94 09.21 09.48 9.94 09.85 09.79 09.43
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 6.2.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 6 PB 16.61 16.61 x x 16.61 x x x
2 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 5 PB 11.62 11.42 11.62 11.45 11.62 11.27 11.21 x
3 Jan BrothánekJan Brothánek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 1 PB 10.73 09.91 10.73 10.30 10.73 x x x
4 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 2 PB 10.42 09.12 10.42 10.14 10.42 10.19 09.96 10.19
Celkem 4 závodníků