Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné

Olešná (12. 3. 2022)

Přespolní běh - Muži

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 19:51
2 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 20:01
3 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20:26
4 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 20:53
5 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20:53
6 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:56
7 Filip BukovjanFilip Bukovjan 90 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 21:39
8 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 21:44
9 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 21:46
10 Tomáš VěnsekTomáš Věnsek 93 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 22:01
11 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 22:16
12 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:45
13 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 23:58
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:52
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:16
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:43
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:07
5 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:08
6 Matyáš KočíMatyáš Kočí 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11:21
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:46
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:58
3 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:12
4 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:17
5 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:21
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:46
7 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:55
8 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:59
9 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12:07
10 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:24
11 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:36
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:41
13 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:22
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:43
2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06:53
3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 07:07
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07:08
5 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07:14
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:16
7 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:19
8 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07:30
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 07:40
10 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07:48
11 Jan BarčákJan Barčák 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 07:57
12 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 07:59
13 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08:11
14 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08:11
15 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:31
16 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:34
17 Roman MohylaRoman Mohyla 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:02
18 Lukrecius TulejLukrecius Tulej 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:24
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 07:36
2 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07:37
3 Artem RegetskiyArtem Regetskiy 09 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 07:39
4 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 07:39
5 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 07:43
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:44
7 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 07:45
8 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07:52
9 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07:54
10 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:01
11 Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 08:15
12 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:16
13 Jan MašekJan Mašek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08:23
14 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:25
15 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:26
16 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:31
17 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:32
18 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:33
19 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:33
20 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:34
21 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08:35
22 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:35
23 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:38
24 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:45
25 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:51
26 Adam JadviszczokAdam Jadviszczok 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:53
27 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:03
28 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:09
29 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:19
30 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:19
31 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:26
32 Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:37
33 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:46
34 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:50
35 Alex ViochnaAlex Viochna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:51
36 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:01
37 Jakub WeingartJakub Weingart 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:41
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MacurováBarbora Macurová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 14:54
2 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15:31
3 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:49
4 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 16:19
5 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16:37
6 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:11
7 Iveta MarflákováIveta Marfláková 88 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 17:36
8 Jitka VodehnalováJitka Vodehnalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17:38
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:50
2 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:08
3 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 12:51
4 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:59
5 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13:09
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:13
7 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13:51
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:24
2 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11:26
3 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:31
4 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:43
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:13
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:49
7 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:59
8 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13:02
9 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:14
10 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13:26
11 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13:26
12 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:30
13 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:35
14 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:37
15 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:07
16 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:28
17 Klára DudováKlára Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:41
18 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:24
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:19
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 07:22
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:33
4 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:48
5 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08:01
6 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:02
7 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:03
8 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:08
9 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:19
10 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:32
11 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:33
12 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08:37
13 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:38
14 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08:39
15 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:39
16 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:40
17 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:41
18 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:43
19 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08:47
20 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:58
21 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:02
22 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:02
23 Natálie KorytarováNatálie Korytarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09:12
24 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:13
25 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:32
26 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09:34
27 Marie NedopilkováMarie Nedopilková 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09:35
28 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:48
29 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:49
30 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:52
31 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:06
32 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:59
33 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:21
34 Matylda KettnerováMatylda Kettnerová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:35
35 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:36
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 36 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 12.3.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:59
2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08:02
3 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:10
4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:18
5 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08:19
6 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:22
7 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:26
8 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08:27
9 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08:27
10 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:38
11 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:41
12 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:41
13 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:43
14 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:48
15 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:49
16 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08:50
17 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:51
18 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:51
19 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:52
20 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:57
21 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:00
22 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:01
23 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:03
24 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 09:03
25 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09:09
26 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:09
27 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:10
28 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:13
29 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:19
30 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:21
31 Magdaléna BužgováMagdaléna Bužgová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:25
32 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:34
33 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:34
34 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:35
35 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:37
36 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:37
37 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 09:37
38 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:38
39 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 09:40
40 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:41
41 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09:43
42 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:48
43 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09:50
44 Viola KašíkováViola Kašíková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:53
45 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:54
46 Jitka AbrmanováJitka Abrmanová 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09:57
47 Věra KoňaříkováVěra Koňaříková 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09:58
48 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10:06
49 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:16
50 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:19
51 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:19
52 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10:30
53 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:31
54 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:33
Celkem 54 závodníků