Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Věry Bušové Gilkové

Blansko (1. 5. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 07.13 755.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.46 650.00
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64 595.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.58 613.00
2 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.70 577.00
3 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 07.93 511.00
4 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.02 487.00
Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 07.79 551.00
2 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 08.25 426.00
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 08.27 421.00
4 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.32 408.00
5 Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.67 134.00
6 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.95 6.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 07.13 755.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.46 650.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.58 613.00
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64 595.00
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.70 577.00
6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 07.79 551.00
7 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 07.93 511.00
8 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.02 487.00
9 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 08.25 426.00
10 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 08.27 421.00
11 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.32 408.00
12 Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.67 134.00
13 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.95 6.00
Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 08.63 333.00
2 137 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.65 329.00
3 103 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 08.75 306.00
4 105 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.01 251.00
5 102 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.04 245.00
6 108 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.20 214.00
7 153 Samuel FurdíkSamuel Furdík 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.92 98.00
8 152 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 10.08 78.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 08.91 272.00
2 164 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 09.76 120.00
3 109 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.92 98.00
4 107 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 09.98 90.00
5 110 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 10.08 78.00
6 101 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.41 43.00
7 144 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.64 24.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 08.63 333.00
2 137 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.65 329.00
3 103 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 08.75 306.00
4 100 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 08.91 272.00
5 105 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.01 251.00
6 102 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.04 245.00
7 108 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.20 214.00
8 164 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 09.76 120.00
9 153 Samuel FurdíkSamuel Furdík 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.92 98.00
9 109 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.92 98.00
11 107 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 09.98 90.00
12 152 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 10.08 78.00
12 110 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 10.08 78.00
14 101 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.41 43.00
15 144 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.64 24.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 08.83 548.00
2 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 08.84 546.00
3 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.93 523.00
4 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.16 468.00
5 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.61 367.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.10 747.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.34 678.00
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.95 518.00
4 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.97 513.00
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.27 442.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.10 747.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.34 678.00
3 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 08.83 548.00
4 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 08.84 546.00
5 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.93 523.00
6 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.95 518.00
7 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.97 513.00
8 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.16 468.00
9 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.27 442.00
10 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.61 367.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.32 684.00
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.53 626.00
3 166 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 5 08.67 589.00
4 167 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 08.74 571.00
5 121 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.91 306.00
6 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.25 243.00
7 119 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 10.43 213.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 08.92 526.00
2 113 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.94 521.00
3 111 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 09.07 489.00
4 112 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.44 404.00
5 118 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.87 314.00
6 123 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 10.22 249.00
7 151 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 10.49 203.00
8 124 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.67 174.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 PB 09.08 487.00
2 165 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 09.23 451.00
3 136 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 09.67 355.00
4 115 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.85 318.00
5 122 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 09.89 310.00
6 134 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 PB 10.41 216.00
7 117 Adéla KomárkováAdéla Komárková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.35 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.32 684.00
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.53 626.00
3 166 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 5 08.67 589.00
4 167 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 08.74 571.00
5 114 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 08.92 526.00
6 113 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.94 521.00
7 111 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 09.07 489.00
8 135 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 PB 09.08 487.00
9 165 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 09.23 451.00
10 112 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.44 404.00
11 136 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 09.67 355.00
12 115 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.85 318.00
13 118 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.87 314.00
14 122 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 09.89 310.00
15 121 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.91 306.00
16 123 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 10.22 249.00
17 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 10.25 243.00
18 134 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 PB 10.41 216.00
19 119 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 10.43 213.00
20 151 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 10.49 203.00
21 124 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.67 174.00
22 117 Adéla KomárkováAdéla Komárková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.35 0.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 11.10 786.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.64 675.00
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.85 633.00
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.07 591.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:30) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.96 612.00
2 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 12.09 588.00
3 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 12.61 494.00
4 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 12.62 492.00
5 David HoudekDavid Houdek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.77 466.00
6 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.96 434.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 12.27 554.00
2 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 13.27 385.00
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.31 379.00
4 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 PB 13.44 359.00
5 Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 15.97 72.00
6 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 18.29 0.00
Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 11.10 786.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.64 675.00
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.85 633.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 11.96 612.00
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.07 591.00
6 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 12.09 588.00
7 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 12.27 554.00
8 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 12.61 494.00
9 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 12.62 492.00
10 David HoudekDavid Houdek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.77 466.00
11 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.96 434.00
12 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 13.27 385.00
13 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 13.31 379.00
14 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 PB 13.44 359.00
15 Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 15.97 72.00
16 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 18.29 0.00
Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.64 790.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.40 661.00
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.45 501.00
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.93 434.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 13.40 661.00
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 14.29 524.00
3 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 14.32 519.00
4 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 14.45 501.00
5 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 14.63 475.00
6 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 15.24 393.00
7 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 15.89 313.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.64 790.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.40 661.00
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 13.40 661.00
4 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 14.29 524.00
5 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 14.32 519.00
6 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.45 501.00
6 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 14.45 501.00
8 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 14.63 475.00
9 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.93 434.00
10 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 15.24 393.00
11 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 15.89 313.00

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 22.35 825.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 23.03 760.00
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 23.98 673.00
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.53 626.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 23.96 675.00
2 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 24.45 632.00
3 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 25.54 542.00
4 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 27.05 427.00
5 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 28.37 336.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.03 669.00
2 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 25.90 513.00
3 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 28.23 345.00
4 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 35.28 30.00
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 38.76 0.00
Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 22.35 825.00
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 23.03 760.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 23.96 675.00
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 23.98 673.00
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.03 669.00
6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 24.45 632.00
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.53 626.00
8 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 25.54 542.00
9 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 25.90 513.00
10 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 27.05 427.00
11 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 28.23 345.00
12 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 28.37 336.00
13 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 35.28 30.00
14 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 38.76 0.00
Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.42 827.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 28.38 583.00
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.97 468.00
4 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 31.37 376.00
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 31.84 347.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 28.13 602.00
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 29.14 526.00
3 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 29.69 487.00
4 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 30.94 403.00
5 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 33.72 242.00
Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.42 827.00
2 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 28.13 602.00
3 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 28.38 583.00
4 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 29.14 526.00
5 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 29.69 487.00
6 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.97 468.00
7 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 30.94 403.00
8 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 31.37 376.00
9 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 31.84 347.00
10 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 33.72 242.00
Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 DQ

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:45.91 736.00
2 100 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 1:48.67 688.00
3 164 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 8 2:03.97 452.00
4 102 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:14.03 322.00
5 144 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:14.41 317.00
6 152 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:15.15 309.00
7 101 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:30.87 151.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 1:59.53 516.00
2 108 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 2:03.61 457.00
3 104 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 2:14.82 313.00
4 109 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:19.39 261.00
5 153 Samuel FurdíkSamuel Furdík 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:22.08 233.00
6 103 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 2:26.63 189.00
7 107 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:31.94 142.00
110 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:45.91 736.00
2 100 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 1:48.67 688.00
3 105 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 1:59.53 516.00
4 108 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 2:03.61 457.00
5 164 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno 8 2:03.97 452.00
6 102 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:14.03 322.00
7 144 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:14.41 317.00
8 104 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 2:14.82 313.00
9 152 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:15.15 309.00
10 109 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:19.39 261.00
11 153 Samuel FurdíkSamuel Furdík 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:22.08 233.00
12 103 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 2:26.63 189.00
13 101 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:30.87 151.00
14 107 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:31.94 142.00
110 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 DNF

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 167 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 8 1:45.55 742.00
2 113 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 1:55.12 583.00
3 135 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 1:56.78 557.00
4 111 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 1:59.11 522.00
5 165 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 2:00.73 498.00
6 114 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 2:02.69 470.00
7 136 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 2:05.62 429.00
8 166 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 2:07.40 405.00
9 112 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:09.68 376.00
10 134 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 2:23.90 215.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 120 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 1:53.34 611.00
2 117 Adéla KomárkováAdéla Komárková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 2:07.23 407.00
3 115 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 2:11.49 353.00
4 121 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:12.06 346.00
5 122 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:14.45 317.00
6 123 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 2:17.04 287.00
7 124 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10 2:17.79 279.00
8 118 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:25.19 202.00
9 151 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:26.88 186.00
10 119 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:32.51 138.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 167 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 8 1:45.55 742.00
2 120 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 1:53.34 611.00
3 113 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 1:55.12 583.00
4 135 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 1:56.78 557.00
5 111 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 1:59.11 522.00
6 165 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 2:00.73 498.00
7 114 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 2:02.69 470.00
8 136 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 2:05.62 429.00
9 117 Adéla KomárkováAdéla Komárková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 2:07.23 407.00
10 166 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 2:07.40 405.00
11 112 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:09.68 376.00
12 115 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 2:11.49 353.00
13 121 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:12.06 346.00
14 122 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:14.45 317.00
15 123 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 2:17.04 287.00
16 124 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10 2:17.79 279.00
17 134 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 2:23.90 215.00
18 118 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:25.19 202.00
19 151 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:26.88 186.00
20 119 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:32.51 138.00

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:12.63
2 174 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:22.33
3 172 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:24.40
4 171 Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:45.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 169 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 2:32.29
2 175 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:32.79
3 170 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 2:35.02
4 146 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:42.97
5 125 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 2:45.61
6 147 Vendula DrápalováVendula Drápalová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:54.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:12.63
2 174 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:22.33
3 172 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:24.40
4 169 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 2:32.29
5 175 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:32.79
6 170 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 2:35.02
7 146 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:42.97
8 125 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 2:45.61
9 171 Veronika DostálováVeronika Dostálová 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:45.88
10 147 Vendula DrápalováVendula Drápalová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:54.68

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 1.5.2022 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.66
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 15.76
3 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 18.31
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 179 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5:38.45
2 100 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6:05.36
Celkem 2 závodníků

1500 m překážek - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 148 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 5:05.63
2 158 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 7:08.74
Celkem 2 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2366
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2085
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1900
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1834
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1812
6 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1737
7 Petr JuračkaPetr Juračka 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1521
8 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1518
9 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1227
10 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1130
11 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1129
12 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 0006
Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
David HoudekDavid Houdek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Kristián DemelKristián Demel 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNF
Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNF
Celkem 18 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC BrnoJAC Brno DNS
Daniel KučeraDaniel Kučera 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Samuel FurdíkSamuel Furdík 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Celkem 15 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2364
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1922
3 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1563
4 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1529
5 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1487
6 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1426
7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1263
8 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1237
9 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1223
10 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 0922
Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNF
Celkem 11 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno DNS
Adéla KomárkováAdéla Komárková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... DNS
Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno DNS
Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 22 závodníků