Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek - skupina B
Kolín (11. 9. 2022)200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 15:15) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.57 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 21.90 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 22.23 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.32 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 24.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 15:15) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 22.33 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | SB 22.52 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.73 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jiří RathouskýJiří Rathouský | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 23.07 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 23 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 23.27 | |||||||||||||
6 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 25.01 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 15:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 4 | PB 22.63 | 4.00 | |||||||||||||
2 | 14 | Alex SojkaAlex Sojka | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 23.17 | 1.00 | ||||||||||||
3 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 23.25 | ||||||||||||||
4 | 33 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 23.55 | |||||||||||||
5 | David UlichDavid Ulich | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 23.62 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 15:15) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | PB 24.31 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SkálaVojtěch Skála | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 24.69 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VašataOndřej Vašata | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 25.19 | ||||||||||||||
4 | 89 | Jakub OčenášJakub Očenáš | 05 | AC Pardubice | 2 | 26.34 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.57 | 11.00 | ||
2 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 21.90 | 9.00 | |||
3 | 2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 22.23 | 8.00 | ||
4 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.32 | 7.00 | |||
5 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 22.33 | 6.00 | |||
6 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | SB 22.52 | 5.00 | |||
7 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 4 | PB 22.63 | 4.00 | |||
8 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.73 | 3.00 | |||
9 | Jiří RathouskýJiří Rathouský | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 23.07 | 2.00 | |||
10 | 14 | Alex SojkaAlex Sojka | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 23.17 | 1.00 | ||
11 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 23.25 | ||||
12 | 23 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 23.27 | |||
13 | 33 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 23.55 | |||
14 | David UlichDavid Ulich | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 23.62 | ||||
15 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 24.22 | ||||
16 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | PB 24.31 | ||||
17 | Vojtěch SkálaVojtěch Skála | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 24.69 | ||||
18 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 25.01 | ||||
19 | Ondřej VašataOndřej Vašata | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 25.19 | ||||
20 | 89 | Jakub OčenášJakub Očenáš | 05 | AC Pardubice | 2 | 26.34 |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 15:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 25.03 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | AC Pardubice | 3 | 25.72 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 25.76 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 26.00 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 26.08 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 26.61 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 15:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 27.02 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | AC Pardubice | 4 | 27.31 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Blanka HavlátováBlanka Havlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 27.45 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 27.58 | ||||||||||||||
5 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 27.97 | ||||||||||||||
6 | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 28.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 15:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 26.98 | 4.00 | ||||||||||||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | PB 28.38 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 29.46 | ||||||||||||||
4 | Anna BendováAnna Bendová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 29.84 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 25.03 | 11.00 | |||
2 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | AC Pardubice | 3 | 25.72 | 9.00 | |||
3 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 25.76 | 8.00 | |||
4 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 26.00 | 7.00 | |||
5 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 26.08 | 6.00 | |||
6 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 26.61 | 5.00 | |||
7 | 86 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 26.98 | 4.00 | ||
8 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 27.02 | 3.00 | |||
9 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | AC Pardubice | 4 | 27.31 | 2.00 | |||
10 | Blanka HavlátováBlanka Havlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 27.45 | 1.00 | |||
11 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 27.58 | ||||
12 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 27.97 | ||||
13 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | PB 28.38 | ||||
14 | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 28.87 | ||||
15 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 29.46 | ||||
16 | Anna BendováAnna Bendová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 29.84 |