Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek - skupina B

Jablonec nad Nisou (10. 9. 2022)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.9.2022 - 11:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.42 QA
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.54 QA
3 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 11.62 QB
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.88 QB
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.92
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.49
Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.34 QA
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.48 QA
3 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 11.78 QB
4 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 11.85 QB
5 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 11.92
6 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 12.24
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.9.2022 - 11:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 11.10 QA
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 PB 11.38 QA
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.44 QB
4 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 11.60 QB
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.89
6 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 11.10 QA
2 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.34 QA
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 PB 11.38 QA
4 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.42 QA
5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.44 QB
6 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.48 QA
7 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.54 QA
8 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 11.60 QB
9 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 11.62 QB
10 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 11.78 QB
11 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 11.85 QB
12 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.88 QB
13 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.89
14 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.92
14 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 11.92
16 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.11
17 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 12.24
18 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.27
19 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.49
Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNF

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 10.9.2022 - 13:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.13 11.00
2 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 11.29 9.00
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 11.41 8.00
4 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.44 7.00
5 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 17.59 6.00
Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2022 - 13:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.52 4.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 SB 11.53 3.00
3 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 11.55 2.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 11.72 1.00
5 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 SB 11.74
Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.81 QA
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.00 QA
3 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.11 QB
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 13.51 QB
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.58
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.61
Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.00 QA
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.60 QA
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 12.95 QB
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 7 PB 13.37 QB
5 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.51
6 Michaela KrálováMichaela Králová 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 14.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.62 QA
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.69 QA
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.94 QB
4 Lea BradováLea Bradová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 13.18 QB
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 13.48
Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 7 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.00 QA
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.60 QA
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.62 QA
4 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.69 QA
5 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 12.81 QA
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.94 QB
7 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 12.95 QB
8 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.00 QA
9 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.11 QB
10 Lea BradováLea Bradová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 13.18 QB
11 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 7 PB 13.37 QB
12 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 13.48
13 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 13.51 QB
13 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.51
15 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.58
16 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.61
17 Michaela KrálováMichaela Králová 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 14.26
Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNS
Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 7 DQ

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 10.9.2022 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 11.96 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 12.63 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 12.70 8.00
4 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.74 7.00
5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 13.15 6.00
6 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 13.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2022 - 13:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 12.87 4.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.95 3.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 SB 13.09 2.00
4 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.12 1.00
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 7 SB 13.27
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 13.53
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 22.61 11.00
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 23.12 9.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.12 8.00
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 23.25 7.00
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.34 6.00
6 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 23.37 5.00
7 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.65 4.00
Poznámky:
4. dráha - 23,188 6. dráha - 23,113
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 15:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 PB 23.88 3.00
2 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 7 PB 24.11 1.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 24.15
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.16
5 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.30
6 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.49
7 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 10.9.2022 - 15:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 24.07 2.00
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 24.25
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 24.82
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 25.31
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.56
6 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 26.19
7 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 26.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 22.61 11.00
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 23.12 9.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.12 8.00
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 23.25 7.00
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.34 6.00
6 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 23.37 5.00
7 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.65 4.00
8 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 PB 23.88 3.00
9 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 24.07 2.00
10 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 7 PB 24.11 1.00
11 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 24.15
12 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.16
13 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 24.25
14 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.30
15 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.49
16 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.64
17 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 24.82
18 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 25.31
19 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.56
20 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 26.19
21 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 26.90

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.42 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.61 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 26.13 8.00
4 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 26.67 6.00
5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.89 4.00
6 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 27.13 2.00
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 26.23 7.00
2 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 26.84 5.00
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 26.98 3.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 7 PB 27.47 1.00
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 28.05
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 8 28.43
7 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 3 28.57
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 PB 27.86
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 28.82
3 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 28.94
4 Amélie MulačováAmélie Mulačová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 30.26
5 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.12
Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.42 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.61 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 26.13 8.00
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 26.23 7.00
5 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 26.67 6.00
6 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 26.84 5.00
7 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.89 4.00
8 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 26.98 3.00
9 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 27.13 2.00
10 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 7 PB 27.47 1.00
11 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 PB 27.86
12 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 28.05
13 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 8 28.43
14 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 3 28.57
15 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 28.82
16 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 28.94
17 Amélie MulačováAmélie Mulačová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 30.26
18 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.12
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 DNF
Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 50.56 11.00
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.27 9.00
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 52.81 8.00
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 53.17 7.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.95 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 5 54.58 5.00
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.51 4.00
3 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 58.78 3.00
4 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 59.24 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 50.56 11.00
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.27 9.00
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 52.81 8.00
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 53.17 7.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.95 6.00
6 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 5 54.58 5.00
7 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.51 4.00
8 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 58.78 3.00
9 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 59.24 2.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 60.32 11.00
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.67 9.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 62.20 8.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 62.41 7.00
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 63.79 6.00
6 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 63.81 5.00
7 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 7 65.96 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 64.79 4.00
2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 65.09 3.00
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 65.79 2.00
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 66.05
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 67.93
6 Nina MarkováNina Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 68.68
7 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 70.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 60.32 11.00
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.67 9.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 62.20 8.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 62.41 7.00
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 63.79 6.00
6 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 63.81 5.00
7 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 64.79 4.00
8 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 65.09 3.00
9 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 65.79 2.00
10 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 7 65.96 1.00
11 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 66.05
12 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 67.93
13 Nina MarkováNina Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 68.68
14 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 70.14

800 m - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.99 11.00
2 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 2:02.21 9.00
3 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 4 2:05.12 8.00
4 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 PB 2:06.02 7.00
5 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:07.53 6.00
6 Jaromír SílaJaromír Síla 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:11.32 5.00
7 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 2:14.73 4.00
8 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:17.22 3.00
Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pr.16/7-2
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:20.79 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 2:26.74 9.00
3 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 2:32.02 8.00
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:33.10 7.00
5 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:34.55 6.00
6 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:45.97 5.00
7 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:46.06 4.00
8 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 2:52.36 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:40.11 11.00
2 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 2 4:40.35 9.00
3 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:40.55 8.00
4 Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 4:41.05 7.00
5 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 4:47.45 6.00
6 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 4:49.40 5.00
7 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 4:50.53 4.00
8 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 5:03.55 3.00
9 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 5:16.57 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:59.67 11.00
2 Karolína DrbohlavováKarolína Drbohlavová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 5:10.74 9.00
3 Kristýna UličnáKristýna Uličná 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 5:28.52 8.00
4 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 6:11.59 7.00
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 6:33.19 6.00
6 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 PB 6:39.29 5.00
7 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 7:01.00 4.00
Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10:12.52 11.00
2 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 10:17.36 9.00
3 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10:27.00 8.00
4 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11:27.62 7.00
5 Pavel PohorskýPavel Pohorský 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 12:35.36 6.00
6 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14:18.40 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11:28.44 11.00
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 12:26.20 9.00
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 12:42.38 8.00
4 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12:49.08 7.00
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13:35.63 6.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 15:26.94 5.00
7 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 15:27.64 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.74 11.00
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.41 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 14.68 8.00
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 SB 14.83 7.00
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 15.14 6.00
6 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15.37 5.00
7 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 15.70 3.00
8 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 16.19 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 15.58 4.00
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 16.37 1.00
3 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 7 PB 16.45
4 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 16.80
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 16.83
6 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 17.13
7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.74 11.00
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.41 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 14.68 8.00
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 SB 14.83 7.00
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 15.14 6.00
6 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15.37 5.00
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 15.58 4.00
8 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 15.70 3.00
9 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 16.19 2.00
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 16.37 1.00
11 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 7 PB 16.45
12 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 16.80
13 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 16.83
14 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 17.13
15 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.20

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 14.10 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.17 9.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 15.04 8.00
4 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 15.27 7.00
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.61 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 15.81 6.00
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 15.94 5.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.96 4.00
4 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 16.65 2.00
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 18.30 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 14.10 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.17 9.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 15.04 8.00
4 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 15.27 7.00
5 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 15.81 6.00
6 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 15.94 5.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.96 4.00
8 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.61 3.00
9 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 16.65 2.00
10 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 18.30 1.00

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 41.53 9.00
2 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 44.83 8.00
3 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 45.43 7.00
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.48 6.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 46.54 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 39.59 11.00
2 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.21 4.00
3 Kamil HerzogKamil Herzog 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 50.89 3.00
4 Matěj BurešMatěj Bureš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 53.88 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 39.59 11.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 41.53 9.00
3 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 44.83 8.00
4 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 45.43 7.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.48 6.00
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 46.54 5.00
7 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.21 4.00
8 Kamil HerzogKamil Herzog 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 50.89 3.00
9 Matěj BurešMatěj Bureš 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 53.88 2.00

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 43.43 11.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 45.45 9.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 45.68 8.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 46.26 6.00
5 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 47.16 5.00
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 48.15 4.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 50.12 2.00
Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 46.19 7.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 48.59 3.00
3 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 50.27 1.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 6 50.45
5 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 51.19
6 Bára MoníkováBára Moníková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 52.08
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 52.26
8 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 1 54.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 43.43 11.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 45.45 9.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 45.68 8.00
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 46.19 7.00
5 Lea BradováLea Bradová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 46.26 6.00
6 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 47.16 5.00
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 48.15 4.00
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 48.59 3.00
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 50.12 2.00
10 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 50.27 1.00
11 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 6 50.45
12 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 51.19
13 Bára MoníkováBára Moníková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 52.08
14 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 52.26
15 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 1 54.57
Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 DNS

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 6:02.33 11.00
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 7:02.05 9.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 7:08.15 8.00
4 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 7:20.04 7.00
5 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 8:00.43 6.00
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 10:22.42 5.00
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 7:48.74 11.00
2 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 7:50.08 9.00
3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 7:52.25 8.00
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 8:58.06 7.00
5 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 9:15.68 6.00
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10:03.97 5.00
7 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 6 10:10.41 4.00
Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paroulek, Horna, Nachtnebl, Jirschik Paroulek, Horna, Nachtnebl, Jirschik TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.85 11.00
2 Rezek, Racek, Havelka, Tobiáš Rezek, Racek, Havelka, Tobiáš Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.94 9.00
3 Filipec, Knebl, Bříza, Horal Filipec, Knebl, Bříza, Horal AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 46.55 8.00
4 Síla, Zeman, Šmíd, Novák Síla, Zeman, Šmíd, Novák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 48.51 4.00
Polák, Hausner, Jícha, Linhart Polák, Hausner, Jícha, Linhart A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Poznámky:
diskvalifikace podle pravidla 170/7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šiler, Bárdoš, Hoda, Švec Šiler, Bárdoš, Hoda, Švec AK BílinaAK Bílina 4 46.82 7.00
2 Kus, Antoš, Mandát, Hercik Kus, Antoš, Mandát, Hercik TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.36 6.00
3 Herbs, Dostal, Charvát, Štěpánek Herbs, Dostal, Charvát, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.26 5.00
4 Arnošt, Karban, Marák, Javůrek Arnošt, Karban, Marák, Javůrek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.64 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paroulek, Horna, Nachtnebl, Jirschik Paroulek, Horna, Nachtnebl, Jirschik TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.85 11.00
2 Rezek, Racek, Havelka, Tobiáš Rezek, Racek, Havelka, Tobiáš Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.94 9.00
3 Filipec, Knebl, Bříza, Horal Filipec, Knebl, Bříza, Horal AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 46.55 8.00
4 Šiler, Bárdoš, Hoda, Švec Šiler, Bárdoš, Hoda, Švec AK BílinaAK Bílina 4 46.82 7.00
5 Kus, Antoš, Mandát, Hercik Kus, Antoš, Mandát, Hercik TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.36 6.00
6 Herbs, Dostal, Charvát, Štěpánek Herbs, Dostal, Charvát, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.26 5.00
7 Síla, Zeman, Šmíd, Novák Síla, Zeman, Šmíd, Novák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 48.51 4.00
8 Arnošt, Karban, Marák, Javůrek Arnošt, Karban, Marák, Javůrek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.64 3.00
Polák, Hausner, Jícha, Linhart Polák, Hausner, Jícha, Linhart A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrtýlová, Kožušková, Sajdlová, Marková Petrtýlová, Kožušková, Sajdlová, Marková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 49.92 11.00
2 Kaplanová, Šmídová, Černovská, Vaňková Kaplanová, Šmídová, Černovská, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 51.69 8.00
3 Babková, Sawruková, Fučíková, Srnková Babková, Sawruková, Fučíková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.34 7.00
4 Čížková, Hýblová, Markalousová, Horčičková Čížková, Hýblová, Markalousová, Horčičková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 52.71 6.00
5 Faltýnková, Brožová, Lustigová, Forejtová Faltýnková, Brožová, Lustigová, Forejtová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 53.27 5.00
6 Šlégrová, Zwolińská, Helebrantová, Svobodová Šlégrová, Zwolińská, Helebrantová, Svobodová AK MostAK Most 8 54.56 3.00
7 Havlíčková, Kmentová, Uličná, Vopařilová Havlíčková, Kmentová, Uličná, Vopařilová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 55.99 1.00
Králová, Regentová, Řehounková, Thiele Králová, Regentová, Řehounková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 DQ
Poznámky:
diskvalifikace podle pravidla 170/7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Součková, Špringrová, Blatníková, Pražáková Součková, Špringrová, Blatníková, Pražáková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 51.18 9.00
2 Síbrová, Novotná, Kolářová, Lukášková Síbrová, Novotná, Kolářová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 53.40 4.00
3 Milerová, Marková, Loudová, Pergerová Milerová, Marková, Loudová, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 55.86 2.00
4 El-Dunia, Menclová, Švarcová, Švihnosová El-Dunia, Menclová, Švarcová, Švihnosová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 56.71
5 Musilová, Půbalová, Ides, Hanley Musilová, Půbalová, Ides, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrtýlová, Kožušková, Sajdlová, Marková Petrtýlová, Kožušková, Sajdlová, Marková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 49.92 11.00
2 Součková, Špringrová, Blatníková, Pražáková Součková, Špringrová, Blatníková, Pražáková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 51.18 9.00
3 Kaplanová, Šmídová, Černovská, Vaňková Kaplanová, Šmídová, Černovská, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 51.69 8.00
4 Babková, Sawruková, Fučíková, Srnková Babková, Sawruková, Fučíková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.34 7.00
5 Čížková, Hýblová, Markalousová, Horčičková Čížková, Hýblová, Markalousová, Horčičková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 52.71 6.00
6 Faltýnková, Brožová, Lustigová, Forejtová Faltýnková, Brožová, Lustigová, Forejtová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 53.27 5.00
7 Síbrová, Novotná, Kolářová, Lukášková Síbrová, Novotná, Kolářová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 53.40 4.00
8 Šlégrová, Zwolińská, Helebrantová, Svobodová Šlégrová, Zwolińská, Helebrantová, Svobodová AK MostAK Most 8 54.56 3.00
9 Milerová, Marková, Loudová, Pergerová Milerová, Marková, Loudová, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 55.86 2.00
10 Havlíčková, Kmentová, Uličná, Vopařilová Havlíčková, Kmentová, Uličná, Vopařilová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 55.99 1.00
11 El-Dunia, Menclová, Švarcová, Švihnosová El-Dunia, Menclová, Švarcová, Švihnosová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 56.71
12 Musilová, Půbalová, Ides, Hanley Musilová, Půbalová, Ides, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.38
Králová, Regentová, Řehounková, Thiele Králová, Regentová, Řehounková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 DQ

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomašov, Jehlička, Jirschik, Koravský Tomašov, Jehlička, Jirschik, Koravský TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:35.29 11.00
2 Vaníček, Bečvařík, Krubert, Červinka Vaníček, Bečvařík, Krubert, Červinka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:45.61 9.00
3 Javůrek, Kroužel, Popr, Síla Javůrek, Kroužel, Popr, Síla TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:51.71 8.00
4 Jiša, Pavliš, Velínský, Kopiště Jiša, Pavliš, Velínský, Kopiště AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 4:01.33 4.00
Herbs, Herink, Charvát, Štěpánek Herbs, Herink, Charvát, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 44/6.2
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lipert, Kulhánek, Škubal, Valoušek Lipert, Kulhánek, Škubal, Valoušek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:52.03 7.00
2 Šmíd, Růžička, Klír, Marák Šmíd, Růžička, Klír, Marák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:55.41 6.00
3 Tadlík, Nachtnebl, Horna, Dočekal Tadlík, Nachtnebl, Horna, Dočekal TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:57.81 5.00
4 Pešata, Bureš, Herzog, Michalec Pešata, Bureš, Herzog, Michalec AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 4:21.84 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomašov, Jehlička, Jirschik, Koravský Tomašov, Jehlička, Jirschik, Koravský TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:35.29 11.00
2 Vaníček, Bečvařík, Krubert, Červinka Vaníček, Bečvařík, Krubert, Červinka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:45.61 9.00
3 Javůrek, Kroužel, Popr, Síla Javůrek, Kroužel, Popr, Síla TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:51.71 8.00
4 Lipert, Kulhánek, Škubal, Valoušek Lipert, Kulhánek, Škubal, Valoušek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:52.03 7.00
5 Šmíd, Růžička, Klír, Marák Šmíd, Růžička, Klír, Marák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:55.41 6.00
6 Tadlík, Nachtnebl, Horna, Dočekal Tadlík, Nachtnebl, Horna, Dočekal TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:57.81 5.00
7 Jiša, Pavliš, Velínský, Kopiště Jiša, Pavliš, Velínský, Kopiště AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 4:01.33 4.00
8 Pešata, Bureš, Herzog, Michalec Pešata, Bureš, Herzog, Michalec AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 4:21.84 3.00
Herbs, Herink, Charvát, Štěpánek Herbs, Herink, Charvát, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 10.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatníková, Havlíčková, Součková, Fryčová Blatníková, Havlíčková, Součková, Fryčová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 4:11.55 11.00
2 Petrtýlová, Černínová, Pergerová, Milerová Petrtýlová, Černínová, Pergerová, Milerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:14.29 9.00
3 Hanley, Klajmonová, Marcová, Hlavičková Hanley, Klajmonová, Marcová, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 4:18.53 8.00
4 Horčičková, Plecháčová, Plecháčová, Markalousová Horčičková, Plecháčová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 4:24.91 7.00
5 Fučíková, Tejmlová, Srnková, Bittnerová Fučíková, Tejmlová, Srnková, Bittnerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:25.92 5.00
6 Vrbová, Uličná, Dolanová, Kučerová Vrbová, Uličná, Dolanová, Kučerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 4:26.85 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vydrová, Novotná, Součková, Lukášková Vydrová, Novotná, Součková, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 4:25.70 6.00
2 Marková, Csizmaziová, Krinwaldová, Drbohlavová Marková, Csizmaziová, Krinwaldová, Drbohlavová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 4:31.81 3.00
3 Řehounková, Králová, Moníková, Thiele Řehounková, Králová, Moníková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 4:38.67 2.00
4 Sawruková, Sawruková, Smetková, Prošková Sawruková, Sawruková, Smetková, Prošková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:38.94 1.00
5 Ides, Hanley, Menclová, El-Dunia Ides, Hanley, Menclová, El-Dunia ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:00.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatníková, Havlíčková, Součková, Fryčová Blatníková, Havlíčková, Součková, Fryčová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 4:11.55 11.00
2 Petrtýlová, Černínová, Pergerová, Milerová Petrtýlová, Černínová, Pergerová, Milerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:14.29 9.00
3 Hanley, Klajmonová, Marcová, Hlavičková Hanley, Klajmonová, Marcová, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 4:18.53 8.00
4 Horčičková, Plecháčová, Plecháčová, Markalousová Horčičková, Plecháčová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 4:24.91 7.00
5 Vydrová, Novotná, Součková, Lukášková Vydrová, Novotná, Součková, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 4:25.70 6.00
6 Fučíková, Tejmlová, Srnková, Bittnerová Fučíková, Tejmlová, Srnková, Bittnerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:25.92 5.00
7 Vrbová, Uličná, Dolanová, Kučerová Vrbová, Uličná, Dolanová, Kučerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 4:26.85 4.00
8 Marková, Csizmaziová, Krinwaldová, Drbohlavová Marková, Csizmaziová, Krinwaldová, Drbohlavová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 4:31.81 3.00
9 Řehounková, Králová, Moníková, Thiele Řehounková, Králová, Moníková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 4:38.67 2.00
10 Sawruková, Sawruková, Smetková, Prošková Sawruková, Sawruková, Smetková, Prošková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:38.94 1.00
11 Ides, Hanley, Menclová, El-Dunia Ides, Hanley, Menclová, El-Dunia ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:00.59

skok vysoký - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,74 1,78 1,81 1,84 1,90 1,96 Body
1 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 11 1.84 - - - - xo o o o o xx- x 11.00
2 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 PB 1.81 - o o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 10 1.74 - o o o o o xxx 8.00
4 František SochaFrantišek Socha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 8 1.74 - - xo o xxo o xxx 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 PB 1.70 xo o xo xxo o xxx 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 1.65 - o o o xxx 5.00
7 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 1 PB 1.65 o o xo xo xxx 4.00
8 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 1.65 - o o xxo xxx 3.00
9 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 1.60 o o o xxx 2.00
10 Kryštof MandátKryštof Mandát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5 1.50 o xxx 1.00
11 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 2 PB 1.50 xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 1,70 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 17 1.64 - - - o - o o o xo - o xxx 11.00
2 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 13 1.60 - - o o - o xo o o - xxx 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 15 1.58 - o o o o o o o xxx 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 11 1.56 o o o o xo xo xxo xxx 7.00
5 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 16 1.54 - o o xxo o o xxx 6.00
6 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 SB 1.54 o o o o o xo xxx 5.00
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 1.51 - o o xo xo xxx 4.00
8= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 1.51 - o o xo xxo xxx 2.50
8= Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 1.51 - o o xo xxo xxx 2.50
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 9 1.48 o o o o xxx 1.00
11 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 14 1.45 - xo xo xxx
12 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 2 SB 1.45 o o xxo xxx
13= Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 1.40 o o xxx
13= Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.40 o o xxx
15= Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 1.40 o xo xxx
15= Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 1.40 o xo xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,40 2,80 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 4,00 4,20 4,30 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 4.20 - - - - - - - - - - - o o xxo xxx 11.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4 PB 3.60 - - - o o o o o o o xxx 9.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 3.50 - - - o - - o - xo - xxx 8.00
4 Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 3.40 - xo o xo - xo xo xxo xxx 7.00
5 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 SB 2.40 o o xxx 6.00
6 Štěpán KusŠtěpán Kus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 2.40 - xo xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,25 3,45 3,60 Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 3.45 - - - - - - - - o o xxo xxx 11.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 2.90 - o o - o o o o xxx 9.00
3 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 PB 2.90 o o o o o xxo xo xxo xxx 8.00
4 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 2.60 o o o xo xo xxx 7.00
5 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 SB 2.40 o o xxo xxx 6.00
6= Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 2 PB 2.40 o xo xxo xxx 4.50
6= Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 2.40 xo o xxo xxx 4.50
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 PB 6.72 +1.4 m/s 6.55  1,40 6.46  1,30 6.72  1,40 6.72 - - - 11.00
2 Milan VíchMilan Vích
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 18 PB 6.67 +1.7 m/s 6.16  2,00 6.45  1,80 6.48  2,00 6.48 4.89  1,20 x 6.67  1,70 9.00
3 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 13 PB 6.37 +0.5 m/s 6.37  0,50 x 6.29  1,40 6.37 6.20  1,90 - 6.16  2,20 8.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 5 6.23 +2.3 m/s 5.93 +1.9 m/s 5.78  -0,40 5.78  1,00 5.98  3,10 5.98 5.86  1,80 5.93  1,90 6.23  2,30 7.00
5 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 12 PB 6.07 +1.9 m/s x 5.74  0,30 6.07  1,90 6.07 6.05  1,70 x x 6.00
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 19 6.07 +2.1 m/s 5.28 +0.4 m/s x 6.07  2,10 x 6.07 5.28  0,40 x 5.01  2,20 5.00
7 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11 6.01 +1.9 m/s 5.86  1,50 5.91  1,80 x 5.91 5.94  1,30 6.00  1,70 6.01  1,90 4.00
8 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 5.95 +1.1 m/s 5.67  0,50 x 5.95  1,10 5.95 x - x 3.00
9 Filip PavlišFilip Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 14 5.88 +1.2 m/s 5.88  1,20 5.45  0,90 5.45  1,40 5.88 2.00
10 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 1 PB 5.72 +0.6 m/s 5.72  0,60 x 5.63  2,00 5.72 1.00
11 Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 5.71 +0.9 m/s 5.40  -0,20 5.50  0,70 5.71  0,90 5.71
12 Matěj HercikMatěj Hercik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 5.67 +1.8 m/s x x 5.67  1,80 5.67
13 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 5.58 +1.7 m/s x 5.58  1,70 4.44  1,60 5.58
14 Filip KalaziFilip Kalazi
AK BílinaAK Bílina
06 4 5.55 +1.7 m/s x x 5.55  1,70 5.55
15 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 5.45 +2.2 m/s 5.19 +0.9 m/s 5.16  -0,60 5.19  0,90 5.45  2,20 5.45
16 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 2 4.84 +2.3 m/s 4.82 +1.7 m/s x 4.84  2,30 4.82  1,70 4.84
17 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 4.42 +0.7 m/s 4.42  0,70 x - 4.42
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 NM x x x -
František SochaFrantišek Socha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 17 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 22 5.90 +3.1 m/s 5.69 +1.7 m/s 5.53  0,80 5.68  1,60 5.90  3,10 5.90 x 5.61  -0,10 5.69  1,70 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 5.45 +1.5 m/s x 5.39  3,00 5.33  2,30 5.39 5.41  2,10 x 5.45  1,50 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 19 5.41 +2.0 m/s 5.27  1,30 5.19  1,50 5.41  2,00 5.41 - - - 8.00
4 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 5 PB 5.25 +2.0 m/s 4.65  1,60 5.25  2,00 x 5.25 5.04  2,70 4.46  0,40 4.99  1,90 7.00
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 10 PB 5.23 +1.1 m/s 5.23  1,10 4.88  1,10 5.19  2,30 5.23 x 4.95  2,40 5.20  2,40 6.00
6 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 5.18 +0.8 m/s 4.91  1,90 5.18  0,80 5.15  2,10 5.18 5.09  1,30 x 5.07  1,50 5.00
7 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 5.17 +0.8 m/s 5.09  2,30 5.14  2,00 x 5.14 5.14  1,30 x 5.17  0,80 4.00
8 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 15 5.16 +2.0 m/s 5.00  3,50 5.02  4,00 5.16  2,00 5.16 4.92  1,50 - 4.85  2,60 3.00
9 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 21 5.09 +1.6 m/s 5.09  1,60 x x 5.09 2.00
10 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 4.98 +2.2 m/s 4.96 +1.3 m/s 4.98  2,20 4.94  0,90 4.96  1,30 4.98 1.00
11 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 14 4.97 +2.7 m/s x 4.42  2,70 4.97  2,70 4.97
12 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 6 4.90 +3.1 m/s 4.52 +2.0 m/s 4.52  2,00 4.90  3,10 4.81  2,80 4.90
13 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 4.88 +2.7 m/s 4.71 +0.2 m/s x 4.88  2,70 4.71  0,20 4.88
14 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 18 4.82 +1.5 m/s x 4.82  1,50 4.82  3,10 4.82
15 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 PB 4.73 +0.6 m/s 4.68  3,80 4.63  1,80 4.73  0,60 4.73
16 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 17 4.73 +1.7 m/s x 4.73  1,70 x 4.73
17 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 4.70 +1.4 m/s 4.67  3,50 4.23  0,80 4.70  1,40 4.70
18 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 4.67 +3.2 m/s 4.67  3,20 4.59  2,40 x 4.67
19 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 4.58 +4.9 m/s 4.48 +1.9 m/s 4.57  2,30 4.58  4,90 4.48  1,90 4.58
20 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 11 4.13 +2.0 m/s x x 4.13  2,00 4.13
21 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 3.96 +1.2 m/s 3.78  2,30 3.81  0,70 3.96  1,20 3.96
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 12 NM x x x -
Celkem 22 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 PB 12.85 +1.4 m/s 11.15  2,00 12.22  1,30 12.16  -1,30 12.22 12.50  1,00 12.47  0,70 12.85  1,40 11.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 PB 12.33 +1.3 m/s 11.68  2,50 x x 11.68 12.26  2,10 12.16  1,00 12.33  1,30 9.00
3 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 11.79 +0.7 m/s 11.19  2,10 11.79  0,70 x 11.79 11.49  1,10 x 11.25  1,20 8.00
4 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 11.40 +1.3 m/s x x x - x x 11.40  1,30 7.00
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 NM x x x - x x x
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 11.65 +0.3 m/s 11.25  1,80 11.50  2,50 11.61  0,60 11.61 11.34  0,70 - 11.65  0,30 11.00
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 6 PB 10.82 +0.6 m/s 10.72  3,00 10.58  1,30 10.34  1,30 10.72 10.61  0,70 10.66  0,90 10.82  0,60 9.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 PB 10.73 +0.9 m/s x 10.20  1,20 10.10  0,70 10.20 10.25  0,60 10.73  0,90 x 8.00
4 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 10.72 +0.6 m/s x 10.48  1,40 10.60  1,20 10.60 10.05  0,30 10.72  0,60 x 7.00
5 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 11 10.67 +1.1 m/s 10.26  2,40 10.12  1,40 10.33  1,30 10.33 10.37  0,30 10.39  1,30 10.67  1,10 6.00
6 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 9 10.56 +1.3 m/s 10.31  1,10 10.34  1,80 x 10.34 10.49  0,30 10.24  1,10 10.56  1,30 5.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 10.45 +0.0 m/s x 10.45  0,00 10.09  0,80 10.45 10.04  0,80 x x 4.00
8 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 PB 10.28 +1.8 m/s 09.74  2,50 09.85  1,90 10.28  1,80 10.28 09.86  0,70 09.93  0,80 10.02  0,50 3.00
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 10.09 +2.4 m/s 09.95 +1.8 m/s 10.09  2,40 09.73  1,60 09.95  1,80 10.09 2.00
10 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 10 10.01 +1.4 m/s 09.94  1,20 09.78  2,00 10.01  1,40 10.01 1.00
11 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 PB 09.89 +1.3 m/s 09.70  1,50 09.89  1,30 09.74  0,80 9.89
12 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 09.64 +1.3 m/s x 09.53  1,40 09.64  1,30 9.64
Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 21 12.95 12.32 12.68 - 12.68 12.95 12.70 12.28 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 19 PB 12.29 11.34 12.02 11.68 12.02 12.29 - - 9.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 18 12.01 11.94 12.01 x 12.01 - - - 8.00
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 20 11.81 11.42 11.76 11.08 11.76 10.89 10.87 11.81 7.00
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 17 11.43 10.18 10.83 11.36 11.36 10.60 11.43 11.08 6.00
6 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 11.30 11.30 11.17 10.42 11.30 11.10 - - 5.00
7 Terezie TáborskáTerezie Táborská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 PB 10.98 10.08 10.98 10.43 10.98 4.00
8 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 PB 10.73 09.76 10.73 10.72 10.73 09.94 10.56 10.57 3.00
9 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 14 10.43 10.17 10.16 10.43 10.43 2.00
10 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3 PB 10.36 06.86 10.36 06.63 10.36 1.00
11 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 9 PB 10.22 09.57 09.52 10.22 10.22
12 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 6 SB 09.92 09.92 08.55 09.12 9.92
13 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 11 09.85 09.58 09.50 09.85 9.85
14 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 09.72 x 09.72 09.14 9.72
15 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 09.45 09.10 09.45 09.15 9.45
16 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 09.39 09.39 09.25 08.87 9.39
17 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 09.08 09.08 08.08 07.77 9.08
18 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 13 08.92 08.92 x x 8.92
19 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 2 SB 07.93 07.48 07.93 07.46 7.93
20 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 4 07.90 07.78 07.90 07.19 7.90
21 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 1 06.68 06.68 - - 6.68
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 16.40 16.40 15.90 x 16.40 16.13 15.91 x 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 13.88 13.07 12.67 13.78 13.78 x 13.88 13.88 9.00
3 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 15 13.67 x 10.76 12.32 12.32 12.71 x 13.67 8.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 17 13.55 13.55 13.12 11.56 13.55 12.27 - 11.45 7.00
5 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 13.50 x 12.92 13.35 13.35 13.50 13.21 12.85 6.00
6 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 14 13.46 10.28 11.74 13.21 13.21 13.46 12.93 x 5.00
7 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 13.37 13.16 12.24 x 13.16 13.37 x 13.07 4.00
8 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 13.05 11.91 12.81 12.65 12.81 12.35 12.91 13.05 3.00
9 Tomáš FlídrTomáš Flídr
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 9 11.82 11.82 11.09 11.13 11.82 2.00
10 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 8 11.46 x 11.46 x 11.46 1.00
11 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 11.03 10.99 11.03 x 11.03
12 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 5 PB 10.80 09.52 10.46 10.80 10.80
13 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 6 10.41 09.68 10.41 10.14 10.41
14 David GottwaldDavid Gottwald
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 10.41 09.90 09.82 10.41 10.41
15 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 PB 10.19 x 09.83 10.19 10.19
16 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 2 09.43 x 09.43 08.88 9.43
17 Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 09.09 08.88 08.26 09.09 9.09
18 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 1 07.66 07.25 07.66 - 7.66
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 19 33.91 11.00
2 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 16 32.63 9.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 14 29.98 8.00
4 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 18 29.74 7.00
5 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 29.31 6.00
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 28.54 5.00
7 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 PB 26.64 4.00
8 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 9 PB 25.39 3.00
9 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 23.85 2.00
10 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 23.69 1.00
11 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 10 23.00
12 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 22.40
13 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 22.10
14 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 4 18.45
15 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 2 17.46
16 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 3 17.34
17 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 16.60
Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 15 DNS
Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 17 NM
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 25 46.34 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 24 44.60 9.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 23 42.69 8.00
4 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14 PB 42.01 7.00
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 21 38.95 6.00
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 15 PB 38.79 5.00
7 Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 36.37 4.00
8 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 20 36.25 3.00
9 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 22 36.08 2.00
10 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 18 35.66 1.00
11 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 35.55
12 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 10 PB 35.38
13 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 PB 34.91
14 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 16 34.90
15 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 29.60
16 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 13 28.54
17 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 7 26.45
18 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 6 25.90
19 David GottwaldDavid Gottwald
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 25.69
20 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 PB 24.93
21 Tomáš FlídrTomáš Flídr
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 8 22.29
22 Matěj KaňkaMatěj Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 4 20.53
23 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2 19.34
24 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 18.21
Celkem 24 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 55.40 11.00
2 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 PB 39.90 9.00
3 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 15 39.78 8.00
4 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 14 39.22 7.00
5 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 7 PB 36.81 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 13 34.69 5.00
7 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 33.82 4.00
8 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 31.88 3.00
9 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 11 31.43 2.00
10 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 26.15 1.00
11 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 PB 25.85
12 Dominika BauerováDominika Bauerová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 5 21.29
13 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3 20.57
14 Veronika VrbováVeronika Vrbová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 18.10
Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 6 DNS
Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 NM
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik DanilevičPatrik Danilevič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 69.20 11.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 59.72 9.00
3 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 9 43.24 8.00
4 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 41.30 7.00
5 David GottwaldDavid Gottwald
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 39.39 6.00
6 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 38.61 5.00
7 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 37.91 4.00
8 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 PB 36.33 3.00
9 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3 PB 22.68 2.00
10 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 22.22 1.00
11 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 1 PB 17.68
Maxim DočekalMaxim Dočekal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 DNS
Matyáš PavelkaMatyáš Pavelka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 16 SB 46.83 - 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 40.60 - 9.00
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 40.52 - 8.00
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 40.01 - 7.00
5 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 14 38.11 - 6.00
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 11 35.25 - 5.00
7 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 7 34.45 - 4.00
8 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 8 34.30 - 3.00
9 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 33.33 - 2.00
10 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 4 SB 33.02 - 1.00
11 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 31.94 -
12 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 31.70 -
13 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 3 29.97 -
14 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 2 24.64 -
15 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 PB 19.19 -
Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 NM -
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 15 PB 56.07 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 51.77 9.00
3 František SochaFrantišek Socha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 17 49.93 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 49.05 7.00
5 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 13 47.02 6.00
6 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 PB 46.65 5.00
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 45.40 4.00
8 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 42.99 3.00
9 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 41.77 2.00
10 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 7 37.02 1.00
11 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 8 36.78
12 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 6 35.49
13 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 PB 33.59
14 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 28.87
15 René TobiášRené Tobiáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 28.83
16 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 PB 27.83
17 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 PB 18.15
Celkem 17 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 10.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 19:27.63 11.00
2 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23:17.57 9.00
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 10.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
<
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 17:05.93 11.00
2 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 20:22.25 9.00
3