Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Mladá Boleslav (24. 9. 2022)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.69 QA
2 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.70 qA
3 37 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.19 qB
4 38 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.27 qB
5 219 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.31 qB
6 64 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.79
7 195 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 10.73 QA
2 218 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.81 qA
3 183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.11 qB
4 171 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.31
5 104 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.53
6 134 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.61
7 56 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.84
8 57 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.16 QA
2 157 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.21 qB
3 15 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.36
4 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.70
5 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.84
6 133 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.09
7 65 Jan RůžičkaJan Růžička 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.12
8 81 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.9.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.08 QA
2 158 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.25 qB
3 187 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.35
4 87 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.40
5 30 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.45
6 159 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.58
7 84 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.91
8 39 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.69 QA
2 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.70 qA
3 201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 10.73 QA
4 218 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.81 qA
5 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.08 QA
6 183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.11 qB
7 185 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.16 QA
8 37 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.19 qB
9 157 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.21 qB
10 158 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.25 qB
11 38 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.27 qB
12 219 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.31 qB
12 171 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.31
14 187 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.35
15 15 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.36
16 87 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.40
17 30 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.45
18 104 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.53
19 159 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.58
20 134 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.61
21 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.70
22 64 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.79
23 56 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.84
23 7 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.84
25 84 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.91
26 195 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.95
27 39 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.05
28 133 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.09
29 65 Jan RůžičkaJan Růžička 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.12
30 81 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.32
31 57 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.68

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 24.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 10.65 11.00
2 201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 10.65 9.00
3 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.75 8.00
4 218 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 10.79 7.00
5 185 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 10.87 6.00
6 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 11.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 10.87 4.00
2 183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 10.99 3.00
3 158 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 11.05 2.00
4 37 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 11.07 1.00
5 219 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 11.09
6 38 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 11.20
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 401 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.21 QA
2 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.82 QA
3 479 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.83 qB
4 435 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.01 qB
5 368 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.29
6 411 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.70
7 437 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.92
8 486 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 14.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.27 QA
2 461 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.49 QA
3 361 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 12.71 qB
4 311 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.88 qB
5 523 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.98
6 329 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.04
7 442 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.23
8 501 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 13.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 327 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.59 QA
2 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.69 QA
3 396 Zuzana HoláZuzana Holá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.72 qB
4 328 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.74 qB
5 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12.81
6 484 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 13.09
7 316 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.24
8 370 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 13.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 401 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.21 QA
2 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.27 QA
3 461 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.49 QA
4 327 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.59 QA
5 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.69 QA
6 361 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 12.71 qB
7 396 Zuzana HoláZuzana Holá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.72 qB
8 328 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.74 qB
9 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12.81
10 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.82 QA
11 479 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.83 qB
12 311 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.88 qB
13 523 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.98
14 435 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.01 qB
15 329 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.04
16 484 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 13.09
17 442 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.23
18 316 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.24
19 501 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 13.26
20 368 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.29
21 370 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 13.52
22 411 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.70
23 437 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.92
24 486 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 14.09

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 24.9.2022 - 12:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 401 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.22 11.00
2 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12.26 9.00
3 461 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.68 8.00
4 327 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.78 7.00
5 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.79 6.00
6 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.88 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 328 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.67 4.00
2 479 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 12.77 3.00
3 396 Zuzana HoláZuzana Holá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.79 2.00
4 361 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.83 1.00
5 435 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.03
6 311 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.12
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 15:20) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.64 11.00
2 201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.81 9.00
3 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 22.03 8.00
4 218 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.21 6.00
5 157 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.41 2.00
6 37 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.51
7 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.54
8 185 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.14 7.00
2 183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.26 4.00
3 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.34 3.00
4 87 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.45
5 120 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.72
6 219 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.79
7 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 15:20) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.25 5.00
2 202 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.41 1.00
3 116 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.54
4 82 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.76
5 171 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.25
6 160 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.99
158 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.51
2 111 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.66
3 65 Jan RůžičkaJan Růžička 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.73
4 84 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.29
5 195 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.44
6 57 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.31
169 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.64 11.00
2 201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.81 9.00
3 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 22.03 8.00
4 114 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.14 7.00
5 218 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.21 6.00
6 225 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.25 5.00
7 183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.26 4.00
8 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.34 3.00
9 157 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.41 2.00
9 202 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.41 1.00
11 87 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.45
12 37 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.51
13 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.54
13 185 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.54
13 116 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.54
16 120 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.72
17 82 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.76
18 219 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.79
19 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.97
20 171 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.25
21 30 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.51
22 111 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.66
23 65 Jan RůžičkaJan Růžička 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.73
24 84 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.29
25 195 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.44
26 160 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.99
27 57 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.31
158 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
169 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 15:05) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Ester BendováEster Bendová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 24.65 11.00
2 401 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.87 9.00
3 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.34 8.00
4 487 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.97 5.00
5 422 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.13 2.00
6 461 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.14 1.00
7 524 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.40
8 327 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 27.10
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 15:05) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 458 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 25.80 7.00
2 359 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 25.87 6.00
3 328 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 26.08 4.00
4 389 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.11 3.00
5 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.37
6 396 Zuzana HoláZuzana Holá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.68
7 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.85
411 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 15:05) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 435 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 26.55
2 384 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 26.76
3 367 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.10
4 329 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 27.17
5 414 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.23
6 437 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.68
7 486 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 29.27
8 439 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 29.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Ester BendováEster Bendová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 24.65 11.00
2 401 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.87 9.00
3 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.34 8.00
4 458 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 25.80 7.00
5 359 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 25.87 6.00
6 487 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.97 5.00
7 328 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 26.08 4.00
8 389 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.11 3.00
9 422 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.13 2.00
10 461 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.14 1.00
11 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.37
12 524 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.40
13 435 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 26.55
14 396 Zuzana HoláZuzana Holá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.68
15 384 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 26.76
16 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.85
17 327 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 27.10
17 367 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.10
19 329 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 27.17
20 414 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.23
21 437 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.68
22 486 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 29.27
23 439 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 29.31
411 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.00 9.00
2 82 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 49.24 8.00
3 120 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.46 7.00
4 3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.75 6.00
5 212 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 49.85 5.00
6 114 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.11 3.00
7 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.41 2.00
8 116 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 50.75 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 50.06 4.00
2 164 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.31
3 89 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.39
4 94 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.51
5 62 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.60
6 165 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.77
183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 48.87 11.00
2 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 51.34
3 45 Dominik GnipDominik Gnip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.01
4 56 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 53.95
5 176 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.66
201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
122 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 48.87 11.00
2 225 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.00 9.00
3 82 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 49.24 8.00
4 120 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.46 7.00
5 3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.75 6.00
6 212 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 49.85 5.00
7 140 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 50.06 4.00
8 114 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.11 3.00
9 220 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.41 2.00
10 116 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 50.75 1.00
11 164 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.31
12 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 51.34
13 89 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.39
14 94 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.51
15 62 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.60
16 45 Dominik GnipDominik Gnip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.01
17 165 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.77
18 56 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 53.95
19 176 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.66
183 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
201 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
122 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNF

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 55.56 11.00
2 359 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.95 9.00
3 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.13 8.00
4 310 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 57.07 7.00
5 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.59 5.00
6 487 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 58.33 4.00
7 459 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 59.74 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 458 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 57.39 6.00
2 422 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.14 3.00
3 389 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 60.03
4 308 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 60.08
5 414 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 60.86
6 331 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 62.13
7 322 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.32
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.66 2.00
2 311 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 61.34
3 384 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 61.87
4 470 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 63.53
5 500 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 64.61
6 472 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 55.56 11.00
2 359 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.95 9.00
3 473 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.13 8.00
4 310 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 57.07 7.00
5 458 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 57.39 6.00
6 516 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.59 5.00
7 487 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 58.33 4.00
8 422 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.14 3.00
9 525 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.66 2.00
10 459 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 59.74 1.00
11 389 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 60.03
12 308 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 60.08
13 414 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 60.86
14 311 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 61.34
15 384 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 61.87
16 331 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 62.13
17 322 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.32
18 470 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 63.53
19 500 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 64.61
20 472 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.30

800 m - Junioři

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:53.58 11.00
2 22 Dominik VebrDominik Vebr 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:54.05 9.00
3 3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 1:54.17 8.00
4 164 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.91 7.00
5 89 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 1:54.93 6.00
6 140 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 1:55.91 5.00
7 107 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 1:56.14 4.00
8 19 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:56.49 3.00
9 189 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:59.11 2.00
10 42 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:00.15 1.00
11 54 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:04.11
12 165 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:06.30
13 174 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:14.96
122 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:11.87 11.00
2 332 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:12.46 9.00
3 469 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:13.72 8.00
4 301 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:17.60 7.00
5 513 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.34 6.00
6 521 Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:18.72 5.00
7 459 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:19.18 4.00
8 333 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:19.50 3.00
9 520 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:22.67 2.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 485 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:22.78 1.00
2 398 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:24.49
3 512 Johana BierskáJohana Bierská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:25.00
4 443 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:28.89
5 405 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.05
6 306 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.48
7 362 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:39.43
355 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:11.87 11.00
2 332 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:12.46 9.00
3 469 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:13.72 8.00
4 301 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:17.60 7.00
5 513 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.34 6.00
6 521 Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:18.72 5.00
7 459 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:19.18 4.00
8 333 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:19.50 3.00
9 520 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:22.67 2.00
10 485 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:22.78 1.00
11 398 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:24.49
12 512 Johana BierskáJohana Bierská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:25.00
13 443 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:28.89
14 405 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.05
15 306 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.48
16 362 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:39.43
355 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF

1500 m - Junioři

(so, 24.9.2022 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 216 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:01.18 11.00
2 186 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:02.47 9.00
3 19 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:03.03 8.00
4 145 Daniel MarákDaniel Marák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:06.09 7.00
5 189 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:22.12 6.00
6 80 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 4:23.39 5.00
7 161 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:26.24 4.00
8 92 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:26.52 3.00
9 229 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:33.88 2.00
10 174 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:44.34 1.00
11 142 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 4:45.92
12 46 Bohumil Jiří SvobodaBohumil Jiří Svoboda 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:46.88
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 24.9.2022 - 15:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 469 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:45.41 11.00
2 308 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:47.92 9.00
3 332 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:48.80 8.00
4 475 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:53.42 7.00
5 510 Simona BartošováSimona Bartošová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:02.45 6.00
6 420 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:06.32 5.00
7 499 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 5:08.27 4.00
8 520 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:17.41 3.00
9 362 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:28.90 2.00
10 358 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 SB 5:36.97 1.00
11 381 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 PB 5:45.98
12 441 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 PB 5:49.68
13 390 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 SB 5:56.88
Celkem 13 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 24.9.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08:54.69 11.00
2 139 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 08:55.66 9.00
3 22 Dominik VebrDominik Vebr 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09:11.88 8.00
4 24 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09:27.54 7.00
5 8 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 09:29.63 6.00
6 211 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09:41.92 5.00
7 166 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:51.11 4.00
8 197 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 09:54.04 3.00
9 47 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 09:54.66 2.00
10 61 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 09:57.32 1.00
11 144 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 PB 10:02.94
12 224 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 10:05.57
13 88 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 10:09.58
14 206 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 10:12.17
15 175 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 11:03.00
200 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 24.9.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 307 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09:57.49 11.00
2 301 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10:14.54 9.00
3 333 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:21.01 8.00
4 467 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:29.78 7.00
5 514 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10:30.42 6.00
6 407 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 11:03.49 5.00
7 433 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 11:04.57 4.00
8 471 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 16 PB 11:17.73 3.00
9 424 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11:36.98 2.00
10 415 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11:46.91 1.00
11 427 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 11:59.49
12 380 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12:03.05
13 532 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 PB 12:20.53
14 369 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 12:26.91
15 492 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 13:27.54
16 382 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 14:13.45
391 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17 DNF
Celkem 17 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Ester BendováEster Bendová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.57 11.00
2 335 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.62 9.00
3 334 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.77 8.00
4 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.93 6.00
5 409 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.04 4.00
6 309 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.07 3.00
7 489 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 15.09 2.00
8 385 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.13 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:45) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 321 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.01 5.00
2 527 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.35
3 318 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 15.36
4 462 Renata LáníkováRenata Láníková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.53
5 388 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.57
6 400 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.83
7 314 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.86
8 494 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 16.40
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 457 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 14.88 7.00
2 313 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 15.43
3 395 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 16.73
4 391 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 16.90
5 365 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.40
6 431 Anna BendováAnna Bendová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 17.86
7 439 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 18.55
498 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DQ
Poznámky:
DQ de TP 16.8 předčasný start
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Ester BendováEster Bendová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.57 11.00
2 335 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.62 9.00
3 334 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.77 8.00
4 457 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 14.88 7.00
5 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.93 6.00
6 321 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.01 5.00
7 409 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.04 4.00
8 309 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.07 3.00
9 489 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 15.09 2.00
10 385 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.13 1.00
11 527 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.35
12 318 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 15.36
13 313 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 15.43
14 462 Renata LáníkováRenata Láníková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.53
15 388 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.57
16 400 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.83
17 314 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.86
18 494 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 16.40
19 395 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 16.73
20 391 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 16.90
21 365 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.40
22 431 Anna BendováAnna Bendová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 17.86
23 439 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 18.55
498 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DQ

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.11 11.00
2 141 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.16 9.00
3 188 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.25 8.00
4 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.38 6.00
5 184 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.79 5.00
6 44 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.22 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.32 7.00
2 136 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.09 4.00
3 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 15.10 3.00
4 1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.21 2.00
5 59 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.48
6 99 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 15.81
2 91 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.36
3 135 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 16.85
4 40 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 17.04
5 133 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.10
6 199 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.11 11.00
2 141 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.16 9.00
3 188 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.25 8.00
4 16 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.32 7.00
5 108 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.38 6.00
6 184 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.79 5.00
7 136 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.09 4.00
8 9 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 15.10 3.00
9 1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.21 2.00
10 44 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.22 1.00
11 11 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 15.81
12 91 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.36
13 59 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 16.48
14 135 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 16.85
15 40 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 17.04
16 133 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.10
17 99 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.29
18 199 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.08

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 53.01 11.00
2 140 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 54.68 9.00
3 184 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 56.39 8.00
4 28 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.06 7.00
5 136 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 57.08 6.00
6 99 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 59.57 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 58.36 5.00
2 11 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 58.65 3.00
3 91 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.88 1.00
4 6 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 60.60
5 199 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 58.50 4.00
2 173 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 64.26
3 213 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.65
4 169 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 65.73
107 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
31 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 53.01 11.00
2 140 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 54.68 9.00
3 184 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 56.39 8.00
4 28 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.06 7.00
5 136 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 57.08 6.00
6 93 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 58.36 5.00
7 34 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 58.50 4.00
8 11 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 58.65 3.00
9 99 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 59.57 2.00
10 91 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.88 1.00
11 6 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 60.60
12 173 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 64.26
13 213 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.65
14 199 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.88
15 169 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 65.73
107 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
31 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.71 11.00
2 310 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.64 9.00
3 321 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.67 8.00
4 335 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 65.67 6.00
5 509 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 66.20 5.00
6 440 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 66.84 3.00
448 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 65.65 7.00
2 397 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 67.91 2.00
3 494 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 68.82
4 417 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 69.12
5 495 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 73.58
6 429 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 73.79
7 416 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 76.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 527 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 66.46 4.00
2 521 Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 67.95 1.00
3 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 70.03
4 477 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 78.58
5 391 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 83.00
383 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.71 11.00
2 310 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.64 9.00
3 321 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.67 8.00
4 399 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 65.65 7.00
5 335 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 65.67 6.00
6 509 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 66.20 5.00
7 527 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 66.46 4.00
8 440 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 66.84 3.00
9 397 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 67.91 2.00
10 521 Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 67.95 1.00
11 494 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 68.82
12 417 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 69.12
13 464 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 70.03
14 495 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 73.58
15 429 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 73.79
16 416 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 76.14
17 477 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 78.58
18 391 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 83.00
448 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
383 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 24.9.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09:33.15 11.00
2 107 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09:37.95 9.00
3 167 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:49.88 8.00
4 203 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10:48.32 7.00
5 131 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 11:22.85 6.00
6 198 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 11:43.93 5.00
7 18 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 12:06.01 4.00
8 119 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 12:06.10 3.00
9 14 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 12:09.34 2.00
10 31 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 12:19.45 1.00
11 20 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 12:31.26
193 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 DNF
83 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(so, 24.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 PB 10:55.27 11.00
2 419 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11:00.22 9.00
3 398 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11:58.25 8.00
4 408 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12:09.59 7.00
5 336 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12:10.23 6.00
6 503 Adriana VaškováAdriana Vašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13 PB 12:27.10 5.00
7 512 Johana BierskáJohana Bierská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12:34.41 4.00
8 477 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 PB 13:18.08 3.00
9 406 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14:09.26 2.00
10 530 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 14:18.43 1.00
11 337 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 14:23.82
12 379 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 14:24.91
13 392 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15:00.29
Celkem 13 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.98 11.00
2 15 Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek SK JeseniovaSK Jeseniova 5 42.10 9.00
3 159 Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 42.56 8.00
4 44 Türk, Sellner, Medáček, Pařízek Türk, Sellner, Medáček, Pařízek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 42.61 7.00
5 116 Mezera, Ullman, Dvořák, Majer Mezera, Ullman, Dvořák, Majer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.93 5.00
6 218 Lisák, Lutz, Long, Blšták Lisák, Lutz, Long, Blšták TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.49 2.00
Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
87 Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.92 6.00
2 4 Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.10 4.00
3 64 Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.34 3.00
4 30 Charvát, Grulich, Sup, Adamec Charvát, Grulich, Sup, Adamec TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.60 1.00
5 225 Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.02
6 148 Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.54
7 106 Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.67
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 44.91
2 81 Bolard, Hanč, Svoboda, Novák Bolard, Hanč, Svoboda, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 45.31
3 1 Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.92
4 55 Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.94
5 173 Budík, Kosina, Krčma, Neufuss Budík, Kosina, Krčma, Neufuss VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 46.58
91 Moses, Nedvěd, Novák, Slavík Moses, Nedvěd, Novák, Slavík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.98 11.00
2 15 Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek SK JeseniovaSK Jeseniova 5 42.10 9.00
3 159 Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 42.56 8.00
4 44 Türk, Sellner, Medáček, Pařízek Türk, Sellner, Medáček, Pařízek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 42.61 7.00
5 187 Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.92 6.00
6 116 Mezera, Ullman, Dvořák, Majer Mezera, Ullman, Dvořák, Majer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.93 5.00
7 4 Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.10 4.00
8 64 Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.34 3.00
9 218 Lisák, Lutz, Long, Blšták Lisák, Lutz, Long, Blšták TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.49 2.00
10 30 Charvát, Grulich, Sup, Adamec Charvát, Grulich, Sup, Adamec TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.60 1.00
11 171 Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 44.91
12 225 Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.02
13 81 Bolard, Hanč, Svoboda, Novák Bolard, Hanč, Svoboda, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 45.31
14 148 Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.54
15 1 Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.92
16 55 Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.94
17 173 Budík, Kosina, Krčma, Neufuss Budík, Kosina, Krčma, Neufuss VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 46.58
18 106 Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.67
Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
87 Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNF
91 Moses, Nedvěd, Novák, Slavík Moses, Nedvěd, Novák, Slavík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 473 Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 48.40 11.00
2 335 Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 48.57 9.00
3 385 Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.59 8.00
4 525 Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.01 7.00
5 489 Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 49.30 6.00
6 309 Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.79 4.00
7 414 Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.42
368 Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 462 Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.63 5.00
2 523 Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.16 3.00
3 318 Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.51 2.00
4 339 Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.58 1.00
5 397 Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.83
6 442 Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 51.81
7 405 Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 52.29
8 495 Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.75
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 474 Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.62
2 395 Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.18
3 447 Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.80
4 485 Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 473 Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 48.40 11.00
2 335 Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 48.57 9.00
3 385 Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.59 8.00
4 525 Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.01 7.00
5 489 Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 49.30 6.00
6 462 Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.63 5.00
7 309 Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.79 4.00
8 523 Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.16 3.00
9 318 Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.51 2.00
10 339 Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.58 1.00
11 397 Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.83
12 414 Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.42
13 442 Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 51.81
14 405 Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 52.29
15 474 Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.62
16 495 Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.75
17 395 Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.18
18 447 Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.80
19 485 Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.03
368 Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:19.88 11.00
2 114 Majer, Ullman, Dražan, Mezera Majer, Ullman, Dražan, Mezera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:19.91 9.00
3 23 Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:20.89 8.00
4 98 Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:25.64 7.00
5 212 Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:27.00 6.00
6 28 Grulich, Gnip, Šíba, Matolín Grulich, Gnip, Šíba, Matolín TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:29.03 3.00
7 165 Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:30.28 2.00
8 139 Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:32.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:28.08 5.00
2 187 Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:28.25 4.00
3 54 Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.85 1.00
4 104 Vinduška, Svoboda, Novák, Novák Vinduška, Svoboda, Novák, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:37.41
5 169 Procházka, Budík, Růža, Peterka Procházka, Budík, Růža, Peterka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:38.51
6 44 Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:38.53
7 221 Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:41.22
122 Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:35.55
2 6 Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:35.83
3 184 Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:37.01
4 64 Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:50.65
5 174 Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:53.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:19.88 11.00
2 114 Majer, Ullman, Dražan, Mezera Majer, Ullman, Dražan, Mezera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:19.91 9.00
3 23 Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:20.89 8.00
4 98 Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:25.64 7.00
5 212 Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:27.00 6.00
6 9 Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:28.08 5.00
7 187 Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:28.25 4.00
8 28 Grulich, Gnip, Šíba, Matolín Grulich, Gnip, Šíba, Matolín TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:29.03 3.00
9 165 Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:30.28 2.00
10 54 Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.85 1.00
11 139 Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:32.33
12 80 Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:35.55
13 6 Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:35.83
14 184 Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:37.01
15 104 Vinduška, Svoboda, Novák, Novák Vinduška, Svoboda, Novák, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:37.41
16 169 Procházka, Budík, Růža, Peterka Procházka, Budík, Růža, Peterka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:38.51
17 44 Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:38.53
18 221 Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:41.22
19 64 Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:50.65
20 174 Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:53.37
122 Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 516 Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:50.85 11.00
2 473 Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:52.05 9.00
3 321 Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:01.64 8.00
4 385 Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:02.94 7.00
5 496 Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 4:04.71 6.00
6 335 Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:05.37 5.00
7 414 Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:12.70
8 440 Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:16.51
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 470 Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:06.95 4.00
2 512 Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:10.58 3.00
3 309 Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:11.84 2.00
4 411 Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:11.84 1.00
5 499 Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 4:15.69
6 397 Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:17.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 510 Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:16.71
2 477 Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:25.96
3 314 Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:27.50
4 Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:35.45
5 395 Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:37.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 516 Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:50.85 11.00
2 473 Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:52.05 9.00
3 321 Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:01.64 8.00
4 385 Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:02.94 7.00
5 496 Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 4:04.71 6.00
6 335 Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:05.37 5.00
7 470 Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:06.95 4.00
8 512 Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:10.58 3.00
9 309 Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:11.84 2.00
9 411 Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:11.84 1.00
11 414 Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:12.70
12 499 Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 4:15.69
13 440 Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:16.51
14 510 Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:16.71
15 397 Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:17.50
16 477 Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:25.96
17 314 Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:27.50
18 Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:35.45
19 395 Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:37.88

skok vysoký - Junioři

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,63 1,69 1,75 1,80 1,85 1,90 1,94 1,98 2,01 2,03 2,07 Body
1 170 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 16 2.03 - - - o o o o o o xxo xxx 11.00
2 27 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 13 2.01 - - - - xo o o o o xxx 9.00
3 192 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 15 2.01 - - - - o o xo o xo xxx 8.00
4 12 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 1.98 - - o o o o xo o xxx 7.00
5 21 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 1.90 - - - o xo xxo xxx 6.00
6 168 Erik SlatinskýErik Slatinský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 5 PB 1.85 - o o o xo xxx 5.00
7 136 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 1.85 - - xxo - xo xxx 4.00
8 17 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 1.85 - - o o xxo xx 3.00
9= 102 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 1.80 - - o o xxx 1.00
9= 10 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 1.80 - - o o xxx 1.00
9= 193 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.80 - o o o xxx 1.00
12 162 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 1 SB 1.80 - o o xo xxx
13 66 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 1.80 - xo o xxo xxx
14 198 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 1.69 o o xxx
15= 68 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 1.63 o xxx
15= 63 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2 1.63 o xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 24.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,59 1,63 1,67 1,70 1,73 1,76 1,78 1,80 Body
1 444 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 21 1.70 - - o o o xo o - xxx 11.00
2 409 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 1.67 - - o o xo xo xxx 9.00
3 462 Renata LáníkováRenata Láníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 22 1.67 - - o o xxo xo xxx 8.00
4 457 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 17 PB 1.67 - xo o xo xo xo xxx 7.00
5 385 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 19 1.63 - o o o o xxx 6.00
6 426 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 PB 1.63 o o o xxo xo xxx 5.00
7 529 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 SB 1.63 - o o o xxo xxx 4.00
8 387 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 1.55 o o o xxx 3.00
9 476 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 7 1.55 o xxo o xxx 2.00
10 353 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 SB 1.55 o o xo xxx 1.00
11 497 Tereza HanákováTereza Hanáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 4 SB 1.55 o xxo xo xxx
12 474 Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 15 1.55 o o xxo xxx
13= 338 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 18 1.50 - o xxx
13= 416 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 1.50 o o xxx
13= 394 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 PB 1.50 o o xxx
13= 365 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 1.50 o o xxx
17= 313 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 1.50 o xo xxx
17= 310 Marina KollárMarina Kollár
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 1.50 o xo xxx
19= 304 Sabina DerkováSabina Derková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 1.45 o xxx
19= 334 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 12 1.45 o xxx
21 480 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 8 1.45 xo xxx
Celkem 21 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 24.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 4,01 4,16 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 4,81 4,90 Body
1 217 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 4.81 - - - - - xo - o - o o xo o xxx 11.00
2 16 Petr SvobodaPetr Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 PB 4.71 - - - - - - o o o o xo xo xxx 9.00
3 44 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 PB 4.61 - - - - - o o xo xxo o xo xxx 8.00
4 141 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 PB 4.51 - - - - - o xo xo o xo xxx 7.00
5 221 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 PB 4.41 - - - o o o o o xo xxx 6.00
6 102 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 13 4.41 - - - - - xo o xxo xxo xxx 5.00
7 40 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 7 SB 3.81 - - o o o xxx 4.00
8= 205 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 3.61 - - o o xxx 2.00
8= 142 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 PB 3.61 - - o o xxx 2.00
8= 204 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 3.61 - - o o xxx 2.00
11 148 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 3.41 o o o xxx
12= 64 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 PB 3.21 o o xxx
12= 97 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 3.21 - o xxx
14 2 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 PB 3.21 o xxo xxx
15 149 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 3.01 xxo xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 24.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,10 2,40 2,70 2,85 3,00 3,15 3,30 3,45 3,55 3,65 3,75 3,80 3,85 3,90 Body
1 418 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 3.30 - - xo o o o xxo xxx 11.00
2= 447 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 9 3.15 - - - o o o xxx 8.50
2= 517 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 3.15 - - - - o o xxx 8.50
4 341 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 10 3.00 - - o o o xxx 7.00
5 343 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 SB 3.00 - o o o xo xr 6.00
6= 502 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 2.85 - o o xo xxx 4.50
6= 497 Tereza HanákováTereza Hanáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 2.85 - o o xo xxx 4.50
8 312 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 2.70 o o o xxx 3.00
9 303 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 2.70 - xo xxo xxx 2.00
10 423 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 2.40 o o xxx 1.00
11 522 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 2.40 xo o xxx
395 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 24.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Petr SvobodaPetr Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 7.05 +1.5 m/s 7.05  1,50 x x 7.05  -2,20 7.03  0,60 x 11.00
2 190 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 6.89 6.19 6.89 x  -1,10 6.89 6.47  -0,30 x  0,10 x  -0,60 9.00
3 141 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 6.86 +0.6 m/s x 6.86  0,60 - 6.86 x  -1,60 x x  -0,40 8.00
4 35 Patrik MedáčekPatrik Medáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 16 6.80 +0.9 m/s x  0,20 6.80  0,90 4.60  -0,40 6.80 5.04  -0,80 6.53  -0,60 x  0,60 7.00
5 210 Matúš BlštákMatúš Blšták
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 15 6.79 -0.2 m/s 6.68  0,30 x  0,40 x  -0,70 6.68 x  0,10 x  -0,10 6.79  -0,20 6.00
6 162 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 17 6.70 +1.2 m/s 5.90  1,50 6.70  1,20 6.65  -1,00 6.70 6.70  0,50 6.63  -0,60 5.00
7 38