Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezistátní utkání ČR - Chorvatsko - Maďarsko - Slovensko - Slovinsko žáků a žákyň

Znojmo (24. 9. 2022)

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 24.9.2022 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Lukas RosenbaumLukas Rosenbaum 07 SlovakiaSlovakia 10 13:08.05 11.00
2 48 Matěj PitákMatěj Piták 07 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 13:50.67 9.00
3 106 Šimon BátovskýŠimon Bátovský 08 SlovakiaSlovakia 9 SB 14:14.70 8.00
4 49 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 Czech RepublicCzech Republic 7 15:09.05 7.00
5 262 Patrik PivarskiPatrik Pivarski 09 CroatiaCroatia 6 SB 15:44.31 6.00
6 339 Roland StefanovicsRoland Stefanovics 07 HungaryHungary 2 15:52.86 5.00
7 182 Mark DackovičMark Dackovič 07 SloveniaSlovenia 4 16:20.83 4.00
8 190 Miha MakšeMiha Makše 07 SloveniaSlovenia 3 16:29.56 3.00
9 342 Dániel SzónokDániel Szónok 08 HungaryHungary 1 16:46.83 2.00
10 261 Josip PernarJosip Pernar 10 CroatiaCroatia 5 18:41.88 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000121Rosenbaum Lukas (SVK)4:15.36
2000121Rosenbaum Lukas (SVK)8:41.98
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m
1 121 Lukas Rosenbaum 00:50.5 02:31.6 04:14.5 05:59.1 07:47.3 09:35.8 11:23.7
2 48 Matěj Piták 00:50.8 02:41.7 04:34.4 06:29.4 08:20.6 10:12.1 12:02.3
3 106 Šimon Bátovský 00:53.9 02:51.0 04:50.9 06:47.2 08:42.9 10:31.7 12:24.2
4 49 Ondřej Plecháček 00:53.0 02:51.1 04:51.0 06:49.0 08:55.0 11:03.3 13:08.6
5 262 Patrik Pivarski 00:56.8 03:05.4 05:11.0 07:16.6 09:28.8 11:36.9 13:43.9
6 339 Roland Stefanovics 00:58.6 02:51.8 05:10.6 07:14.8 09:28.3 11:39.7 13:44.7
7 182 Mark Dackovič 01:00.0 03:08.5 05:21.5 07:42.0 10:00.3 12:14.0 14:26.2
8 190 Miha Makše 00:56.7 03:06.9 05:21.7 07:42.0 09:59.9 12:13.1 14:26.4
9 342 Dániel Szónok 00:59.0 03:07.8 05:22.4 07:41.2 09:58.3 12:16.8 14:34.0
10 261 Josip Pernar 01:04.6 03:33.7 06:09.3 08:43.2 11:15.3 13:46.4 16:13.7

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 24.9.2022 - 14:11) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Petra KUSAPetra KUSA 07 SlovakiaSlovakia 2 14:37.18 11.00
2 96 Kristína ZámečníkováKristína Zámečníková 07 SlovakiaSlovakia 9 SB 15:20.29 9.00
3 226 Eva StarmanEva Starman 07 CroatiaCroatia 8 15:45.39 8.00
4 222 Linda NujićLinda Nujić 08 CroatiaCroatia 10 16:07.74 7.00
5 9 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 Czech RepublicCzech Republic 7 16:23.77 6.00
6 310 Noémi VancsóNoémi Vancsó 08 HungaryHungary 5 SB 16:41.38 5.00
7 17 Aneta OtradovskáAneta Otradovská 08 Czech RepublicCzech Republic 6 19:04.89 4.00
8 285 Nóra DemeNóra Deme 08 HungaryHungary 4 SB 19:04.98 3.00
9 145 Mimi IlovarMimi Ilovar 08 SloveniaSlovenia 3 19:16.89 2.00
10 159 Sara SarmatičSara Sarmatič 08 SloveniaSlovenia 1 21:41.42 1.00
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m
1 82 Petra KUSA 00:54.5 02:51.6 04:51.1 06:46.9 08:43.1 10:40.8 12:39.0
2 96 Kristína Zámečníková 00:57.6 03:02.5 05:09.9 07:13.7 09:20.8 11:23.8 13:26.2
3 226 Eva Starman 00:53.9 02:51.8 05:00.1 07:06.9 09:17.7 11:24.7 13:37.3
4 222 Linda Nujić 00:53.3 02:51.0 04:59.6 07:07.4 09:21.8 11:38.4 13:56.2
5 9 Eliška Kokořová 00:58.1 03:06.6 05:15.3 07:24.0 09:35.7 11:49.0 14:04.9
6 310 Noémi Vancsó 00:59.6 03:05.8 05:16.9 07:36.0 09:57.8 12:16.7 14:36.1
7 17 Aneta Otradovská 00:58.5 03:09.5 05:43.8 08:27.2 11:19.7 14:07.8 16:42.5
8 285 Nóra Deme 01:07.3 03:40.3 06:19.7 08:55.6 11:31.2 14:07.8 16:44.1
9 145 Mimi Ilovar 01:00.5 03:24.0 05:48.5 08:11.4 10:47.1 13:52.0 16:50.7
10 159 Sara Sarmatič 01:03.0 03:46.9 06:39.4 09:37.0 12:43.7 15:48.3 18:47.2