Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR veteránů na dráze

Tábor (5. 7. 2007)
skok vysoký - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek KOPECKÝRadek KOPECKÝ 64 AC Olomouc AC Olomouc 1.80
2 Jaroslav LORENCJaroslav LORENC 53 sokcb sokcb 1.76
3 Michal KASANMichal KASAN 64 slapr slapr 1.64
skok vysoký - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka VYKYDALOVÁBlanka VYKYDALOVÁ 56 TJ Šumperk TJ Šumperk 1.32
2 Alena SVITÁKOVÁAlena SVITÁKOVÁ 66 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1.16
skok o tyči - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín HADINGERAntonín HADINGER 51 liazj liazj 4.00
2 Jiří BURDAJiří BURDA 67 TJ Slavoj Pacov TJ Slavoj Pacov 3.70
3 Jan KLIMENTJan KLIMENT 58 Atletika Jihlava Atletika Jihlava 2.80
skok daleký - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav VERNERJaroslav VERNER 64 mlbol mlbol 5.83
2 Jaroslav CALDAJaroslav CALDA 52 ASK Děčín ASK Děčín 5.82
3 Jiří BURDAJiří BURDA 67 TJ Slavoj Pacov TJ Slavoj Pacov 5.65
skok daleký - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Lenka NOVOTNÁLenka NOVOTNÁ 66 skpcb skpcb 3.83
3 Marie ŠŤASTNÁMarie ŠŤASTNÁ 48 akste akste 2.98
trojskok - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří SMETANAJiří SMETANA 66 tabor tabor 14.31
2 Michal KASANMichal KASAN 64 slapr slapr 11.98
3 Zdeněk MAŠEKZdeněk MAŠEK 69 TJ Sokol Nová Paka TJ Sokol Nová Paka 11.98
vrh koulí 3kg - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana KARNIKOVÁHana KARNIKOVÁ 55 vlasi vlasi 10.43
2 Milada PETERKOVÁMilada PETERKOVÁ 48 spapr spapr 10.05
3 Jarmila KLIMEŠOVÁJarmila KLIMEŠOVÁ 47 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.98
vrh koulí 4kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav PANOCHAVáclav PANOCHA 33 ATCUL ATCUL 10.59
vrh koulí 4kg - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva BLAŽKOVÁEva BLAŽKOVÁ 70 mosbr mosbr 09.65
2 DIBITANZLOVá DIBITANZLOVá 67 tabor tabor 09.43
3 Zdeňka PLESAROVÁZdeňka PLESAROVÁ 58 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 09.04
vrh koulí 5kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František UHLÍKFrantišek UHLÍK 44 AK Zlín AK Zlín 13.65
2 Břetislav JÍLEKBřetislav JÍLEK 45 zabbr zabbr 12.22
3 Wilfried LANDMESSERWilfried LANDMESSER 42 hkral hkral 11.65
vrh koulí 6kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Miloš GRYCMiloš GRYC 49 TJ Znojmo TJ Znojmo 11.91
3 Jaroslav HUBÁČEKJaroslav HUBÁČEK 55 hkral hkral 11.25
vrh koulí 7,26kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BAKALAJan BAKALA 62 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 12.68
2 Rudolf BLAŽEKRudolf BLAŽEK 68 bechy bechy 12.28
3 Petr BIČANPetr BIČAN 66 mosbr mosbr 09.95
hod diskem 1kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František UHLÍKFrantišek UHLÍK 44 AK Zlín AK Zlín 49.86
2 Ferdinand BORTFerdinand BORT 44 kotpr kotpr 44.63
3 Vladimír NOVOTNÝVladimír NOVOTNÝ 44 litom litom 43.58
hod diskem 1kg - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva HOLUBOVÁIva HOLUBOVÁ 70 TJ Klatovy TJ Klatovy 37.14
2 Zdeňka ŠPEREROVÁZdeňka ŠPEREROVÁ 59 TJ Klatovy TJ Klatovy 32.06
3 Hana KARNIKOVÁHana KARNIKOVÁ 55 vlasi vlasi 32.01
hod diskem 1,5kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloš GRYCMiloš GRYC 49 TJ Znojmo TJ Znojmo 40.76
hod diskem 2kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BAKALAJan BAKALA 62 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 35.54
2 Petr BIČANPetr BIČAN 66 mosbr mosbr 26.22
3 Václav ANTONVáclav ANTON 58 soplz soplz 24.68
hod kladivem 3kg - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milada PETERKOVÁMilada PETERKOVÁ 48 spapr spapr 22.76
hod kladivem 4kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumír SKŘIVÁNEK Bohumír SKŘIVÁNEK 35 liazj liazj 41.94
2 Arnošt BOLDANArnošt BOLDAN 34 TJ Klatovy TJ Klatovy 38.27
3 Jaroslav BĚLONOHÝJaroslav BĚLONOHÝ 34 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 32.59
hod kladivem 4kg - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva BLAŽKOVÁEva BLAŽKOVÁ 70 mosbr mosbr 39.05
2 Zdeňka PLESAROVÁZdeňka PLESAROVÁ 58 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 33.69
3 Zdeňka ŠPEREROVÁZdeňka ŠPEREROVÁ 59 TJ Klatovy TJ Klatovy 29.33
hod kladivem 5kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladimír NOVOTNÝVladimír NOVOTNÝ 44 litom litom 45.36
3 Jaroslav KULHÁNEKJaroslav KULHÁNEK 47 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 38.09
hod kladivem 6kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil ČERNÍKBohumil ČERNÍK 52 vinpr vinpr 42.07
hod kladivem 7,26kg - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav ZEMANMiroslav ZEMAN 62 litom litom 48.18
2 Jan BAKALAJan BAKALA 62 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 43.17
hod oštěpem 600g - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ferdinand BORTFerdinand BORT 44 kotpr kotpr 37.07
2 Josef NĚMECJosef NĚMEC 45 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 36.85
hod oštěpem 600g - Ženy (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka NOVOTNÁLenka NOVOTNÁ 66 skpcb skpcb 28.95
2 Šárka VEČERKOVÁŠárka VEČERKOVÁ 71 AK Zlín AK Zlín 27.60
hod oštěpem 700g - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Petr ADAMECPetr ADAMEC 51 zabbr zabbr 38.42
3 Jaroslav HUBÁČEKJaroslav HUBÁČEK 55 hkral hkral 36.00
hod oštěpem 800g - Muži (čtvrtek, 5.7.2007)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SALABATomáš SALABA 63 usorl usorl 49.25
2 Ctibor CABADAJCtibor CABADAJ 68 tabor tabor 48.60
3 Jiří DOUCHAJiří DOUCHA 65 hbrod hbrod 47.28