Atletický mítink
Stará Boleslav (18. 8. 2007)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 18.8.2007) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 11.04 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USK Praha | 11.46 | |||||||||||||||
3 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.86 | |||||||||||||||
5 | Radek VopršálekRadek Vopršálek | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.92 | |||||||||||||||
6 | Daniel KrýchaDaniel Krýcha | 87 | USK Praha | 12.29 | |||||||||||||||
7 | Jiří HolerJiří Holer | 88 | SK Aktis Praha | 12.69 | |||||||||||||||
8 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 14.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.8.2007) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | 11.03 | |||||||||||||||
2 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 11.59 | |||||||||||||||
3 | Jan MottlJan Mottl | 87 | USK Praha | 11.67 | |||||||||||||||
4 | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 12.19 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KekrtLukáš Kekrt | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.23 | |||||||||||||||
6 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.25 | |||||||||||||||
7 | Jan HavlíkJan Havlík | 85 | SK Aktis Praha | 12.33 | |||||||||||||||
8 | Václav VeselýVáclav Veselý | 87 | SK Aktis Praha | 12.67 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | USK Praha | 11.08 | |||||||||||||||
2 | Michal KuncMichal Kunc | 88 | Athletic Runners Club Brno | 11.24 | |||||||||||||||
3 | Jan VitnovskýJan Vitnovský | 89 | SK Spartak Praha 4 | 11.54 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav LucJaroslav Luc | 88 | TJ Dukla Praha | 11.74 | |||||||||||||||
5 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.98 | |||||||||||||||
6 | Martin CihelkaMartin Cihelka | 90 | SK Aktis Praha | 12.14 | |||||||||||||||
7 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 12.28 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | SK Aktis Praha | 14.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 10.96 | |||||||||||||||
2 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | PSK Olymp Praha | 11.20 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠmídMichal Šmíd | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.90 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BrtěkTomáš Brtěk | 89 | USK Praha | 12.40 | |||||||||||||||
Ondřej SezemskýOndřej Sezemský | 88 | SK Aktis Praha | 12.40 | ||||||||||||||||
6 | Matouš ElznicMatouš Elznic | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.43 | |||||||||||||||
7 | Lukáš SlavíkLukáš Slavík | 85 | USK Praha | 12.54 | |||||||||||||||
8 | František MojžíšFrantišek Mojžíš | 86 | ASK Slavia Praha | 12.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 18.8.2007) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SK Spartak Praha 4 | 10.76 | |||||||||||||||
2 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | 10.82 | |||||||||||||||
3 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 10.94 | |||||||||||||||
4 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | USK Praha | 11.06 | |||||||||||||||
5 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | PSK Olymp Praha | 11.24 | |||||||||||||||
6 | Michal KuncMichal Kunc | 88 | Athletic Runners Club Brno | 11.38 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USK Praha | 11.44 | |||||||||||||||
8 | Jan VitnovskýJan Vitnovský | 89 | SK Spartak Praha 4 | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 12.23 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BičíkováZuzana Bičíková | 81 | USK Praha | 12.33 | |||||||||||||||
3 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.69 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová | 82 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.73 | |||||||||||||||
5 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 12.87 | |||||||||||||||
6 | Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová | 82 | SK Spartak Praha 4 | 13.15 | |||||||||||||||
7 | Šárka MládkováŠárka Mládková | 76 | A. C. Sparta Praha | 13.73 | |||||||||||||||
Nicola RadostováNicola Radostová | 87 | A. C. TEPO Kladno | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana FrabšováJana Frabšová | 64 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.31 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | SK Spartak Praha 4 | 13.33 | |||||||||||||||
3 | Michaela MusilováMichaela Musilová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 13.41 | |||||||||||||||
4 | Lenka YonováLenka Yonová | 88 | USK Praha | 13.43 | |||||||||||||||
5 | Natálie VálkováNatálie Válková | 83 | AC Česká Lípa | 13.47 | |||||||||||||||
6 | Petra ŠípkováPetra Šípková | 87 | TJ Lokomotiva Trutnov | 13.65 | |||||||||||||||
7 | Anna TomšováAnna Tomšová | 89 | AC Mladá Boleslav o.s. | 13.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 18.8.2007) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 13.68 | |||||||||||||||
2 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.90 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková | 89 | USK Praha | 14.18 | |||||||||||||||
4 | Barbora KlusákováBarbora Klusáková | 91 | USK Praha | 14.30 | |||||||||||||||
5 | Dominika FremrováDominika Fremrová | 88 | AC Kovošrot Praha | 14.42 | |||||||||||||||
6 | Jarmila BabilonskáJarmila Babilonská | 60 | AK Bílina | 15.12 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KrchováZuzana Krchová | 90 | USK Praha | 15.62 | |||||||||||||||
8 | Markéta BarešováMarkéta Barešová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 13.42 | |||||||||||||||
2 | Jitka SýkorováJitka Sýkorová | 92 | SK Aktis Praha | 14.01 | |||||||||||||||
3 | Markéta MacholdováMarkéta Macholdová | 90 | SK Aktis Praha | 15.17 | |||||||||||||||
4 | Andrea HauerováAndrea Hauerová | 90 | USK Praha | 15.25 | |||||||||||||||
5 | Hana DráberováHana Dráberová | 92 | SK Aktis Praha | 15.81 | |||||||||||||||
6 | Lucie SejkorováLucie Sejkorová | 90 | SK Aktis Praha | 22.61 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 22.15 | |||||||||||||||
2 | Jan ZíchaJan Zícha | 88 | SK Spartak Praha 4 | 23.33 | |||||||||||||||
3 | Jan VitnovskýJan Vitnovský | 89 | SK Spartak Praha 4 | 23.85 | |||||||||||||||
4 | Jan MottlJan Mottl | 87 | USK Praha | 24.11 | |||||||||||||||
Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PešekMichal Pešek | 85 | SK Spartak Praha 4 | 23.35 | |||||||||||||||
2 | Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín | 23.49 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BrennLukáš Brenn | 80 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.63 | |||||||||||||||
4 | Radek VopršálekRadek Vopršálek | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 23.75 | |||||||||||||||
5 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.03 | |||||||||||||||
6 | Antonín MorávekAntonín Morávek | 83 | TJ Sokol Kolín | 24.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.8.2007) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.62 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠmídMichal Šmíd | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.32 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KrálMiroslav Král | 90 | TJ Sokol Kolín | 24.50 | |||||||||||||||
4 | Pavel MarekPavel Marek | 68 | ASK Slavia Praha | 24.52 | |||||||||||||||
5 | Jakub DeckerJakub Decker | 90 | USK Praha | 24.76 | |||||||||||||||
Ondřej KuncOndřej Kunc | 88 | TJ Sokol Kolín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 18.8.2007) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KekrtLukáš Kekrt | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.62 | |||||||||||||||
2 | Miloš PadevětMiloš Padevět | 63 | SK Aktis Praha | 25.50 | |||||||||||||||
3 | Jan ČejkaJan Čejka | 90 | SKP Nymburk | 25.96 | |||||||||||||||
František MojžíšFrantišek Mojžíš | 86 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
František MojžíšFrantišek Mojžíš | 86 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 25.47 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová | 82 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.53 | |||||||||||||||
3 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.55 | |||||||||||||||
4 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 26.21 | |||||||||||||||
5 | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | AC Kovošrot Praha | 26.61 | |||||||||||||||
6 | Zdeňka TučanováZdeňka Tučanová | 80 | SK Spartak Praha 4 | 27.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.8.2007) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MusilováMichaela Musilová | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 27.26 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠípkováPetra Šípková | 87 | TJ Lokomotiva Trutnov | 27.94 | |||||||||||||||
3 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 28.18 | |||||||||||||||
4 | Markéta BarešováMarkéta Barešová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 30.51 | |||||||||||||||
5 | Jarmila BabilonskáJarmila Babilonská | 60 | AK Bílina | 30.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AC SYNER Turnov | 33.81 | |||||||||||||||
2 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | PSK Olymp Praha | 34.35 | |||||||||||||||
3 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 34.65 | |||||||||||||||
4 | Pavel JavůrekPavel Javůrek | 88 | AC Čáslav | 36.41 | |||||||||||||||
Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZíchaJan Zícha | 88 | SK Spartak Praha 4 | 36.37 | |||||||||||||||
2 | Jan DřímalJan Dřímal | 87 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 36.65 | |||||||||||||||
3 | Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk | 83 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.13 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav LucJaroslav Luc | 88 | TJ Dukla Praha | 37.67 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 88 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.95 | |||||||||||||||
6 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 38.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 36.63 | |||||||||||||||
2 | Michal PešekMichal Pešek | 85 | SK Spartak Praha 4 | 36.83 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HatkaTomáš Hatka | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.52 | |||||||||||||||
4 | Daniel KrýchaDaniel Krýcha | 87 | USK Praha | 38.30 | |||||||||||||||
5 | Pavel MarekPavel Marek | 68 | ASK Slavia Praha | 38.92 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BrtěkTomáš Brtěk | 89 | USK Praha | 39.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.71 | |||||||||||||||
2 | Matouš ElznicMatouš Elznic | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 40.56 | |||||||||||||||
3 | Jiří VančuraJiří Vančura | 90 | SK Aktis Praha | 41.14 | |||||||||||||||
4 | Hynek StrnadHynek Strnad | 65 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 41.72 | |||||||||||||||
5 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 41.92 | |||||||||||||||
6 | Jan VoděraJan Voděra | 93 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 43.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová | 82 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 39.84 | |||||||||||||||
2 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 40.08 | |||||||||||||||
3 | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | AC Kovošrot Praha | 42.47 | |||||||||||||||
4 | Zdeňka TučanováZdeňka Tučanová | 80 | SK Spartak Praha 4 | 43.39 | |||||||||||||||
5 | Šárka MládkováŠárka Mládková | 76 | A. C. Sparta Praha | 43.97 | |||||||||||||||
6 | Magda CafourkováMagda Cafourková | 88 | AC Kovošrot Praha | 47.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KlusákováBarbora Klusáková | 91 | USK Praha | 43.41 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková | 89 | USK Praha | 43.61 | |||||||||||||||
3 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 43.96 | |||||||||||||||
4 | Jana JavůrkováJana Javůrková | 89 | AC Čáslav | 44.12 | |||||||||||||||
Anna TomšováAnna Tomšová | 89 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BurdováLucie Burdová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 45.50 | |||||||||||||||
2 | Nikol FlašarováNikol Flašarová | 91 | SK Aktis Praha | 46.69 | |||||||||||||||
3 | Katarina ŽeleznáKatarina Železná | 90 | AC Mladá Boleslav o.s. | 47.07 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KrchováZuzana Krchová | 90 | USK Praha | 48.69 | |||||||||||||||
5 | Sandra HeltováSandra Heltová | 90 | SK Aktis Praha | 50.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SezemskýOndřej Sezemský | 88 | SK Aktis Praha | 56.28 | |||||||||||||||
2 | Jan HavlíkJan Havlík | 85 | SK Aktis Praha | 56.30 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠulcJan Šulc | 87 | SK Aktis Praha | 56.58 | |||||||||||||||
4 | Jiří HolerJiří Holer | 88 | SK Aktis Praha | 57.77 | |||||||||||||||
5 | Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek | 89 | SK Aktis Praha | 57.95 | |||||||||||||||
6 | David KocíkDavid Kocík | 90 | SK Aktis Praha | 59.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ChybaMartin Chyba | 86 | AC Čáslav | 1:57.01 | |||||||||||||||
2 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:02.96 | |||||||||||||||
3 | Adam BöckAdam Böck | 87 | AC Kovošrot Praha | 2:04.70 | |||||||||||||||
4 | Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Kovošrot Praha | 2:05.81 | |||||||||||||||
5 | Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | 2:07.05 | |||||||||||||||
6 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Kovošrot Praha | 2:09.98 | |||||||||||||||
7 | František HoloubekFrantišek Holoubek | 48 | TJ Ruzyně Praha | 3:04.68 | |||||||||||||||
Jakub HlaváčJakub Hlaváč | 87 | AC Kovošrot Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | AC PRAHA 1890 | 15:51.35 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ReisTomáš Reis | 87 | AC PRAHA 1890 | 15:52.65 | |||||||||||||||
3 | Milan JanataMilan Janata | 85 | TJ Maratonstav Úpice | 16:07.33 | |||||||||||||||
4 | Dušan PodroužekDušan Podroužek | 74 | AC Slovan Liberec | 16:13.36 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav ČernýJaroslav Černý | 86 | TJ Lokomotiva Trutnov | 16:59.54 | |||||||||||||||
6 | Vladimír RůžičkaVladimír Růžička | 62 | USK VŠEM Ústí n/L. | 17:34.90 | |||||||||||||||
7 | Michal FrabšaMichal Frabša | 65 | Kovo Praha | 18:12.58 | |||||||||||||||
8 | Martin SingrMartin Singr | 87 | SKP Nymburk | 18:16.81 | |||||||||||||||
9 | Miloslav KozákMiloslav Kozák | 65 | AC Mladá Boleslav o.s. | 18:20.24 | |||||||||||||||
10 | Miroslav KostlivýMiroslav Kostlivý | 55 | Traged Team Praha | 20:02.99 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.8.2007) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 14.61 | |||||||||||||||
2 | Nicola RadostováNicola Radostová | 87 | A. C. TEPO Kladno | 15.23 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠamanMichal Šaman
PSK Olymp Praha |
82 | 2.05 | ||||||||||||||||
2 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Lokomotiva Beroun |
86 | 1.95 | ||||||||||||||||
3 |
Jan MalíkJan Malík
AK Bílina |
77 | 1.95 | ||||||||||||||||
4 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 1.85 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
USK Praha |
83 | 5.10 | ||||||||||||||||
2 |
František StaněkFrantišek Staněk
USK Praha |
87 | 4.30 | ||||||||||||||||
3 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha |
74 | 4.05 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín |
91 | 4.05 | ||||||||||||||||
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
USK Praha |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
USK Praha |
86 | 3.60 | ||||||||||||||||
2 |
Martina BakičováMartina Bakičová
USK Praha |
89 | 3.50 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ŠípováEliška Šípová
USK Praha |
88 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
86 | 3.40 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ŠlézováTereza Šlézová
TJ Sokol Kolín |
90 | 3.20 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 7.02 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot Praha |
85 | 6.37 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KuncOndřej Kunc
TJ Sokol Kolín |
88 | 6.00 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK Praha |
85 | 5.97 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ČejkaJan Čejka
SKP Nymburk |
90 | 5.60 | ||||||||||||||||
6 |
Martin ŽidekMartin Židek
AC Mladá Boleslav o.s. |
91 | 5.48 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.04 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USK Praha |
81 | 5.97 | ||||||||||||||||
3 |
Petra HrdličkováPetra Hrdličková
TJ Sokol Kolín |
88 | 5.66 | ||||||||||||||||
4 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 5.64 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie VálkováNatálie Válková
AC Česká Lípa |
83 | 5.16 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
SK Spartak Praha 4 |
82 | 5.09 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza FrabšováTereza Frabšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
88 | 5.08 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 4.88 | ||||||||||||||||
9 |
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 4.85 | ||||||||||||||||
10 |
Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.68 | ||||||||||||||||
11 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK Praha |
90 | 4.25 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie BurdováLucie Burdová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
85 | 4.24 | ||||||||||||||||
Katarina ŽeleznáKatarina Železná
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 0 | |||||||||||||||||
Veronika FidranskáVeronika Fidranská
TJ Slavoj Stará Boleslav |
86 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka NečasováRadka Nečasová
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 11.88 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Veteránky
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 10.45 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK Praha |
82 | 15.21 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará Boleslav |
87 | 15.19 | ||||||||||||||||
2 |
Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
70 | 13.93 | ||||||||||||||||
3 |
Zbyněk HalířZbyněk Halíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 12.21 | ||||||||||||||||
4 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha |
74 | 11.68 | ||||||||||||||||
5 |
Zdeněk HanušZdeněk Hanuš
AC Mladá Boleslav o.s. |
74 | 11.62 | ||||||||||||||||
6 |
Denys SmovzhDenys Smovzh
USK Praha |
88 | 10.62 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK Praha |
82 | 47.38 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
TJ Lovochemie Lovosice |
83 | 37.17 | ||||||||||||||||
3 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 36.26 | ||||||||||||||||
4 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4 |
89 | 32.79 | ||||||||||||||||
5 |
Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
92 | 28.56 | ||||||||||||||||
6 |
Iveta ŽďárskáIveta Žďárská
TJ Slavoj Stará Boleslav |
92 | 19.85 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 38.60 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 32.69 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denys SmovzhDenys Smovzh
USK Praha |
88 | 34.55 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará Boleslav |
85 | 48.39 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 45.42 | ||||||||||||||||
3 |
Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
70 | 35.12 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
92 | 35.66 | ||||||||||||||||
2 |
Iveta ŽďárskáIveta Žďárská
TJ Slavoj Stará Boleslav |
92 | 28.97 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 43.57 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 44.67 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 41.26 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
SK Spartak Praha 4 |
85 | 44.32 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 38.95 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 18.8.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
74 | 59.86 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 59.39 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |