Mistrovství ČR družstev mužů a žen, skupina o 1. až 6. místo, včetně chůze
Sušice (8. 9. 2007)100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz TalkowskiTomasz Talkowski | 84 | AC SYNER Turnov | 10.64 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Piotr WiaderekPiotr Wiaderek | 84 | AC SYNER Turnov | 10.69 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.76 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | PSK Olymp Praha | 10.85 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 10.92 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | ASK Slavia Praha | 10.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VrbaJan Vrba | 85 | TJ Dukla Praha | 11.23 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 11.26 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Adam PtáčekAdam Ptáček | 80 | TJ Dukla Praha | 11.36 | |||||||||||||||
4 | Matuš MentelMatuš Mentel | 87 | VSK Univerzita Brno | 11.39 | |||||||||||||||
5 | Ladislav SteinerLadislav Steiner | 89 | A. C. TEPO Kladno | 11.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | ACP Olymp Brno | 11.85 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Merlene OtteyMerlene Ottey | 60 | ACP Olymp Brno | 11.98 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.01 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | 12.06 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Martina DostálováMartina Dostálová | 86 | PSK Olymp Praha | 12.19 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 12.20 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 12.22 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 12.56 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.67 | |||||||||||||||
4 | Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 12.83 | |||||||||||||||
5 | Nicola RadostováNicola Radostová | 87 | A. C. TEPO Kladno | 13.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 21.41 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tomasz TalkowskiTomasz Talkowski | 84 | AC SYNER Turnov | 21.43 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Piotr WiaderekPiotr Wiaderek | 84 | AC SYNER Turnov | 21.47 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 21.55 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 21.94 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | PSK Olymp Praha | 22.07 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 81 | TJ Dukla Praha | 22.03 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Karel BláhaKarel Bláha | 75 | TJ Dukla Praha | 22.09 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 22.39 | |||||||||||||||
4 | Petr HrabovskýPetr Hrabovský | 81 | VSK Univerzita Brno | 22.47 | |||||||||||||||
5 | Matuš MentelMatuš Mentel | 87 | VSK Univerzita Brno | 22.52 | |||||||||||||||
6 | Jan MazanecJan Mazanec | 82 | A. C. TEPO Kladno | 22.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | ACP Olymp Brno | 23.92 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | 24.24 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.47 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martina DostálováMartina Dostálová | 86 | PSK Olymp Praha | 24.49 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 25.21 | 3.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 25.21 | 3.50 | ||||||||||||||
2 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.77 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 26.47 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 27.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciech ChybinskiWojciech Chybinski | 84 | AC SYNER Turnov | 46.87 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Josef RepčíkJosef Repčík | 86 | VSK Univerzita Brno | 47.41 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 47.52 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Peter ŽňavaPeter Žňava | 82 | A. C. TEPO Kladno | 47.67 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AC SYNER Turnov | 47.70 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | PSK Olymp Praha | 48.21 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | ASK Slavia Praha | 47.82 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 48.14 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Dukla Praha | 48.69 | |||||||||||||||
4 | Karel BláhaKarel Bláha | 75 | TJ Dukla Praha | 48.78 | |||||||||||||||
5 | Richard SynekRichard Synek | 84 | PSK Olymp Praha | 50.38 | |||||||||||||||
6 | Petr HrabovskýPetr Hrabovský | 81 | VSK Univerzita Brno | 50.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 53.80 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | ACP Olymp Brno | 53.82 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 54.73 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 55.03 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika MráčkováVeronika Mráčková | 82 | ACP Olymp Brno | 55.78 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Miriam HrdličkováMiriam Hrdličková | 76 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 55.91 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 55.65 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 56.72 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Martina KlesnilováMartina Klesnilová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 58.48 | |||||||||||||||
4 | Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská | 88 | A. C. TEPO Kladno | 60.06 | |||||||||||||||
Tereza StrakováTereza Straková | 88 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef RepčíkJosef Repčík | 86 | VSK Univerzita Brno | 1:50.72 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolušaJakub Holuša | 88 | TJ Dukla Praha | 1:50.91 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jozef PelikánJozef Pelikán | 84 | A. C. TEPO Kladno | 1:51.26 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 1:51.66 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KaplanMiroslav Kaplan | 86 | ASK Slavia Praha | 1:52.13 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | David NerudDavid Nerud | 85 | VSK Univerzita Brno | 1:52.57 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka | 82 | ASK Slavia Praha | 1:52.77 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | 1:53.30 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Jan RusJan Rus | 85 | PSK Olymp Praha | 1:55.77 | |||||||||||||||
10 | Tomáš BeladaTomáš Belada | 86 | PSK Olymp Praha | 1:57.18 | |||||||||||||||
11 | David VondruškaDavid Vondruška | 84 | A. C. TEPO Kladno | 2:00.45 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | ACP Olymp Brno | 2:07.47 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika MráčkováVeronika Mráčková | 82 | ACP Olymp Brno | 2:07.65 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 2:07.90 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Alena RücklováAlena Rücklová | 81 | USK Praha | 2:10.05 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | PSK Olymp Praha | 2:11.61 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martina KlesnilováMartina Klesnilová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 2:13.99 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petra LochmanováPetra Lochmanová | 80 | USK Praha | 2:14.58 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 2:15.08 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Petra MrázikováPetra Mráziková | 78 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:16.57 | |||||||||||||||
10 | Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková | 87 | A. C. TEPO Kladno | 2:25.99 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠnebergerMichal Šneberger | 78 | TJ Dukla Praha | 4:00.26 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolušaJakub Holuša | 88 | TJ Dukla Praha | 4:00.53 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr OndroušekPetr Ondroušek | 87 | VSK Univerzita Brno | 4:01.01 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Roman RudoleckýRoman Rudolecký | 88 | VSK Univerzita Brno | 4:01.59 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal MálekMichal Málek | 84 | A. C. TEPO Kladno | 4:02.12 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš BeladaTomáš Belada | 86 | PSK Olymp Praha | 4:02.72 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petr DoubravskýPetr Doubravský | 84 | PSK Olymp Praha | 4:02.80 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 4:03.11 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš HaromTomáš Harom | 80 | ASK Slavia Praha | 4:03.56 | |||||||||||||||
10 | Jan FlídrJan Flídr | 89 | A. C. TEPO Kladno | 4:03.92 | |||||||||||||||
11 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | 4:11.80 | |||||||||||||||
Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | 4:31.77 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČapkováTereza Čapková | 87 | USK Praha | 4:32.29 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula FrintováVendula Frintová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 4:32.87 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie MüllerováLucie Müllerová | 78 | A. C. TEPO Kladno | 4:33.38 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | ACP Olymp Brno | 4:36.27 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Petra IvanováPetra Ivanová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 4:37.54 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Lenka PtáčkováLenka Ptáčková | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:38.82 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:41.97 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | A. C. TEPO Kladno | 4:43.65 | |||||||||||||||
10 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | ACP Olymp Brno | 5:02.68 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠnebergerMichal Šneberger | 78 | TJ Dukla Praha | 08:34.53 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Michal MálekMichal Málek | 84 | A. C. TEPO Kladno | 08:35.67 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KlesnilOndřej Klesnil | 87 | A. C. TEPO Kladno | 08:37.87 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petr DoubravskýPetr Doubravský | 84 | PSK Olymp Praha | 08:40.22 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 08:42.73 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 08:46.17 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petr PechekPetr Pechek | 83 | PSK Olymp Praha | 08:50.41 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Petr KotyzaPetr Kotyza | 70 | VSK Univerzita Brno | 09:00.22 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Michal BalcarMichal Balcar | 79 | VSK Univerzita Brno | 09:01.01 | |||||||||||||||
10 | Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský | 72 | AC SYNER Turnov | 09:47.54 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula FrintováVendula Frintová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 09:31.26 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petra KamínkováPetra Kamínková | 73 | USK Praha | 09:34.30 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie MüllerováLucie Müllerová | 78 | A. C. TEPO Kladno | 09:50.10 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09:54.02 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Petra IvanováPetra Ivanová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 10:00.88 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Eva NývltováEva Nývltová | 86 | ACP Olymp Brno | 10:01.72 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Olga FirsovaOlga Firsova | 83 | PSK Olymp Praha | 10:10.58 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | A. C. TEPO Kladno | 10:23.50 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miriam BobkováMiriam Bobková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 13.30 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie MartincováLucie Martincová | 82 | USK Praha | 13.60 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petra SeidlováPetra Seidlová | 81 | USK Praha | 14.04 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.62 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.44 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 14.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | ACP Olymp Brno | 15.21 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nicola RadostováNicola Radostová | 87 | A. C. TEPO Kladno | 15.68 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 13.96 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | PSK Olymp Praha | 14.01 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | ASK Slavia Praha | 14.46 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 14.73 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KouřilJan Kouřil | 86 | PSK Olymp Praha | 14.82 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 14.69 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Petr HabáskoPetr Habásko | 76 | ASK Slavia Praha | 14.89 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 15.36 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Aleš HončlAleš Hončl | 75 | VSK Univerzita Brno | 15.39 | |||||||||||||||
5 | Vít RusVít Rus | 75 | A. C. TEPO Kladno | 17.17 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 51.09 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Josef ProrokJosef Prorok | 87 | ASK Slavia Praha | 51.27 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Dukla Praha | 52.28 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | PSK Olymp Praha | 54.69 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Augustin ŠulcAugustin Šulc | 86 | PSK Olymp Praha | 55.05 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BlahůtMatěj Blahůt | 89 | TJ Dukla Praha | 57.10 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 59.08 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj KamenskýMatěj Kamenský | 87 | A. C. TEPO Kladno | 59.60 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Ladislav SteinerLadislav Steiner | 89 | A. C. TEPO Kladno | 62.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 57.65 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana BergrováZuzana Bergrová | 84 | USK Praha | 58.81 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 59.85 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Miriam HrdličkováMiriam Hrdličková | 76 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 60.29 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 62.50 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 62.45 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza NozarováTereza Nozarová | 83 | ACP Olymp Brno | 64.54 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jana KouřilováJana Kouřilová | 88 | ACP Olymp Brno | 66.58 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská | 88 | A. C. TEPO Kladno | 67.04 | |||||||||||||||
5 | Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková | 87 | A. C. TEPO Kladno | 69.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WisniewskiJakub Wisniewski | 77 | VSK Univerzita Brno | 09:05.31 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KučeraMartin Kučera | 80 | VSK Univerzita Brno | 09:06.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | TJ Dukla Praha | 09:19.43 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MužíkMartin Mužík | 86 | ASK Slavia Praha | 09:27.18 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 09:38.04 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AC SYNER Turnov | 09:48.03 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Martin OlšanMartin Olšan | 87 | PSK Olymp Praha | 09:48.55 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský | 89 | A. C. TEPO Kladno | 10:04.30 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Dalibor SlovákDalibor Slovák | 84 | PSK Olymp Praha | 10:14.63 | |||||||||||||||
10 | Metoděj FikesMetoděj Fikes | 67 | A. C. TEPO Kladno | 10:58.57 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | 10:28.23 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka PtáčkováLenka Ptáčková | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:31.67 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Alena RücklováAlena Rücklová | 81 | USK Praha | 10:47.21 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková | 85 | PSK Olymp Praha | 10:53.52 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie KřížováLucie Křížová | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 10:56.40 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Petra ŠmákalováPetra Šmákalová | 77 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:10.48 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Eva KrchováEva Krchová | 89 | ACP Olymp Brno | 11:15.90 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Jana ŠubrtováJana Šubrtová | 82 | A. C. TEPO Kladno | 11:45.87 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Lenka ŠibravováLenka Šibravová | 82 | PSK Olymp Praha | 11:46.26 | |||||||||||||||
10 | Denisa KozákováDenisa Kozáková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 12:14.80 | |||||||||||||||
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozlovský, Křížek, Schiler, Ši Kozlovský, Křížek, Schiler, Ši | ASK Slavia Praha | 41.20 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Žilka, Vojtík, Karas, Hrubý Žilka, Vojtík, Karas, Hrubý | PSK Olymp Praha | 41.41 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Talkowski,Wiaderek,Kazimierows Talkowski,Wiaderek,Kazimierows | AC SYNER Turnov | 41.80 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Pokorný, Vachata, Pírek, Hrabo Pokorný, Vachata, Pírek, Hrabo | VSK Univerzita Brno | 42.57 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Vrba, Vácha, Sajdok, Čada Vrba, Vácha, Sajdok, Čada | TJ Dukla Praha | 43.74 | 4.00 | |||||||||||||||
Nešvera, Mazanec, Steiner, Jir Nešvera, Mazanec, Steiner, Jir | A. C. TEPO Kladno | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bičíková, Seidlová, Bažatová, Bičíková, Seidlová, Bažatová, | USK Praha | 45.93 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Fraňková, Lepičová, Volfová, V Fraňková, Lepičová, Volfová, V | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 46.91 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Mazáčová, Dostálová, Branišová Mazáčová, Dostálová, Branišová | PSK Olymp Praha | 46.98 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Rajmová, Čechová, Velďáková J. Rajmová, Čechová, Velďáková J. | ACP Olymp Brno | 47.00 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Bobková, Vídeňská, Ulrichová, Bobková, Vídeňská, Ulrichová, | Hvězda SKP Pardubice | 49.39 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Líbalová, Klučinová, Zagacká, Líbalová, Klučinová, Zagacká, | A. C. TEPO Kladno | 49.67 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimánek, Prorok, Kaplan, Gotz Šimánek, Prorok, Kaplan, Gotz | ASK Slavia Praha | 3:12.48 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Žňava, Pelikán, Mazanec, Jiráň Žňava, Pelikán, Mazanec, Jiráň | A. C. TEPO Kladno | 3:14.05 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Růža, Svoboda, Blahůt, Bláha Růža, Svoboda, Blahůt, Bláha | TJ Dukla Praha | 3:15.59 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Šulc, Chybinski, Talkowski, Kl Šulc, Chybinski, Talkowski, Kl | AC SYNER Turnov | 3:17.18 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Nerud, Ondroušek, Mentel, Hrab Nerud, Ondroušek, Mentel, Hrab | VSK Univerzita Brno | 3:18.72 | 4.00 | |||||||||||||||
Šulc, Rus, Synek, Klofáč Šulc, Rus, Synek, Klofáč | PSK Olymp Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švábíková, Šmákalová, Volfová, Švábíková, Šmákalová, Volfová, | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3:49.22 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Ulrichová, Krejčí, Eidrnová, J Ulrichová, Krejčí, Eidrnová, J | Hvězda SKP Pardubice | 3:49.23 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Šrobová, Klesnilová, Plzenská, Šrobová, Klesnilová, Plzenská, | A. C. TEPO Kladno | 3:59.55 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Strahová, Dostálová, Branišová Strahová, Dostálová, Branišová | PSK Olymp Praha | 4:00.33 | 5.00 | |||||||||||||||
Bergrová, Lochmanová, Čapková, Bergrová, Lochmanová, Čapková, | USK Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.891.962.022.072.112.142.162.182.202.25 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla Praha |
78 | 2.20 | XOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ Dukla Praha |
83 | 2.18 | XOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Michal ŠamanMichal Šaman
PSK Olymp Praha |
82 | 2.14 | XOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp Praha |
81 | 2.07 | XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin KalafusMartin Kalafus
A. C. TEPO Kladno |
88 | 2.07 | XOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
6 |
Michal KabelkaMichal Kabelka
ASK Slavia Praha |
85 | 2.02 | XOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal ŠpakMichal Špak
VSK Univerzita Brno |
86 | 1.89 | XOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita Brno |
88 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.591.641.691.731.771.81 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora LalákováBarbora Laláková
USK Praha |
81 | 1.81 | -OOOOO | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp Praha |
86 | 1.77 | -OOOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3= |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 1.73 | OOOOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
3= |
Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp Brno |
85 | 1.73 | -OOOXXX | 5.50 | ||||||||||||||
5 |
Barbora ČáchováBarbora Čáchová
ACP Olymp Brno |
89 | 1.64 | XOOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
6 |
Markéta BrožováMarkéta Brožová
USK Praha |
86 | 1.64 | OXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
7 |
Stanislava BlovskáStanislava Blovská
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
73 | 1.64 | XOXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 4.014.264.514.714.915.065.315.51 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla Praha |
82 | 5.31 | ----XOOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Lukáš BechyněLukáš Bechyně
ASK Slavia Praha |
83 | 4.91 | ---OOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia Praha |
83 | 4.91 | ---XOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Aleš HončlAleš Hončl
VSK Univerzita Brno |
75 | 4.71 | --OOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5 |
Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla Praha |
77 | 4.71 | ---XOXX-X | 4.00 | ||||||||||||||
6 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 4.51 | OOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
7 |
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO Kladno |
75 | 4.01 | OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.813.163.413.613.813.964.11 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK Praha |
87 | 3.96 | ---OXOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp Praha |
86 | 3.81 | ---OOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
USK Praha |
86 | 3.81 | --OOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO Kladno |
88 | 2.81 | OXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 2.81 | XXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.76 +0.9 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 7.47 +1.1 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 7.00 | ||||||||
3 |
Jacek KazimierowskiJacek Kazimierowski
AC SYNER Turnov |
74 | 7.29 +1.3 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 6.00 | ||||||||
4 |
Martin VachataMartin Vachata
VSK Univerzita Brno |
85 | 7.19 +1.8 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 5.00 | ||||||||
5 |
Robert MichniewskiRobert Michniewski
AC SYNER Turnov |
74 | 7.12 +2.3 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 4.00 | ||||||||
6 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 7.08 +0.5 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
7 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 7.00 +0.7 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
8 |
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita Brno |
87 | 6.88 +2.2 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
9 |
Ladislav KřížekLadislav Křížek
ASK Slavia Praha |
82 | 6.63 +1.2 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | |||||||||
10 |
Antonín PetrAntonín Petr
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.39 +0.9 m/s | 6.39+0.9 | 6.38+1.9 | 4.90+0.6 | 6.39 | - | - | - | |||||||||
Michal KrejčíMichal Krejčí
ASK Slavia Praha |
81 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana VelďákováJana Velďáková
ACP Olymp Brno |
81 | 6.33 +0.7 m/s | 6.05+0.7 | 6.30+0.6 | X | 6.30 | 4.50-0.6 | 6.03+0.7 | 6.33+0.7 | 9.00 | ||||||||
2 |
Dana VelďákováDana Velďáková
ACP Olymp Brno |
81 | 6.20 +1.2 m/s | 5.93+0.3 | 6.170.0 | 6.20+1.2 | 6.20 | X | 6.13+0.5 | -- | 7.00 | ||||||||
3 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 6.05 +1.6 m/s | X | 5.89+0.3 | 6.05+1.6 | 6.05 | 6.01+1.5 | 6.00+1.0 | 4.58+0.4 | 6.00 | ||||||||
4 |
Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USK Praha |
81 | 5.90 +0.9 m/s | 5.76+0.7 | 5.76+1.8 | 5.66+1.2 | 5.76 | 5.79-0.6 | 5.78+0.6 | 5.90+0.9 | 5.00 | ||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 5.84 +0.5 m/s | 5.84+0.5 | 5.80+0.7 | 4.40+0.2 | 5.84 | X | X | 5.65+0.7 | 4.00 | ||||||||
6 |
Iva VedralováIva Vedralová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
86 | 5.77 +2.3 m/s | 5.77+2.3 | 5.74+1.0 | 5.66+1.1 | 5.77 | X | 5.77+0.8 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Liliana ZagackáLiliana Zagacká
A. C. TEPO Kladno |
77 | 5.77 +0.2 m/s | 5.66+0.8 | X | 5.77+0.2 | 5.77 | X | X | 5.64+0.8 | 2.00 | ||||||||
8 |
Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp Praha |
86 | 5.60 +2.0 m/s | 5.60+2.0 | 5.47+1.7 | 5.15+1.3 | 5.60 | 5.37-0.8 | 5.26+0.5 | 5.53+1.0 | 1.00 | ||||||||
9 |
Iveta MazáčováIveta Mazáčová
PSK Olymp Praha |
86 | 5.37 +1.3 m/s | 5.33+2.3 | 5.33+0.4 | 5.37+1.3 | 5.37 | - | - | - | |||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jacek KazimierowskiJacek Kazimierowski
AC SYNER Turnov |
74 | 15.94 +1.0 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Petr HnízdilPetr Hnízdil
PSK Olymp Praha |
81 | 15.90 +1.6 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 7.00 | ||||||||
3 |
Robert MichniewskiRobert Michniewski
AC SYNER Turnov |
74 | 15.18 +1.4 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 6.00 | ||||||||
4 |
Martin VachataMartin Vachata
VSK Univerzita Brno |
85 | 14.94 +1.3 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 5.00 | ||||||||
5 |
Jaroslav VovesJaroslav Voves
TJ Dukla Praha |
84 | 14.78 +1.0 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 4.00 | ||||||||
6 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 14.39 +0.4 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
7 |
Jan RapsaJan Rapsa
ASK Slavia Praha |
83 | 14.22 +0.5 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
8 |
Antonín PetrAntonín Petr
A. C. TEPO Kladno |
83 | 14.07 +0.9 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
9 |
Jan KouřilJan Kouřil
PSK Olymp Praha |
86 | 13.80 +0.9 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | |||||||||
10 |
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno |
80 | 13.02 +1.0 m/s | X | 13.02+1.0 | X | 13.02 | - | - | - | |||||||||
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia Praha |
83 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dana VelďákováDana Velďáková
ACP Olymp Brno |
81 | 14.17 +1.4 m/s | 13.90 | 12.88 | X | 13.90 | 14.17 | 14.03 | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp Praha |
85 | 12.79 +2.0 m/s | X | 12.55 | 12.67 | 12.67 | 12.79 | 12.60 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Liliana ZagackáLiliana Zagacká
A. C. TEPO Kladno |
77 | 12.71 +1.6 m/s | 12.71 | X | X | 12.71 | 12.63 | 12.68 | 12.47 | 6.00 | ||||||||
4 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 12.61 +1.3 m/s | X | 12.13 | 12.28 | 12.28 | 12.19 | 12.46 | 12.61 | 5.00 | ||||||||
5 |
Iva VedralováIva Vedralová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
86 | 12.40 +0.2 m/s | X | 12.12 | 12.40 | 12.40 | 12.39 | 12.35 | 12.29 | 4.00 | ||||||||
6 |
Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp Brno |
88 | 12.34 +1.4 m/s | 12.12 | X | 12.31 | 12.31 | 12.09 | 12.34 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Lucie KohútováLucie Kohútová
USK Praha |
83 | 12.27 +0.9 m/s | 12.27 | 12.23 | 12.15 | 12.27 | 12.19 | 12.09 | 12.22 | 2.00 | ||||||||
8 |
Lucie VacovskáLucie Vacovská
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
86 | 11.44 +2.2 m/s | 11.44 | 11.23 | X | 11.44 | 11.11 | 11.33 | X | 1.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 15.73 | 15.71 | 15.73 | X | 15.73 | 15.68 | X | X | 9.00 | ||||||||
2 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 14.95 | 13.20 | 13.96 | 13.76 | 13.96 | 14.95 | 14.21 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK Praha |
82 | 14.91 | 14.62 | X | X | 14.62 | 14.91 | X | 14.81 | 6.00 | ||||||||
4 |
Agneszka JarmuzekAgneszka Jarmuzek
A. C. TEPO Kladno |
84 | 14.72 | 13.70 | X | 14.00 | 14.00 | 14.72 | X | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
USK Praha |
81 | 14.53 | X | 13.06 | 13.93 | 13.93 | 13.90 | 14.53 | X | 4.00 | ||||||||
6 |
Martina DanišováMartina Danišová
ACP Olymp Brno |
83 | 13.68 | 12.82 | X | 13.44 | 13.44 | X | 13.68 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Lucie VrbenskáLucie Vrbenská
Hvězda SKP Pardubice |
77 | 13.65 | 12.94 | X | 13.65 | 13.65 | 13.64 | X | 13.30 | 2.00 | ||||||||
8 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
ACP Olymp Brno |
88 | 11.90 | X | 11.90 | X | 11.90 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
9 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp Praha |
84 | 11.56 | X | 10.99 | 11.56 | 11.56 | ||||||||||||
10 |
Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
89 | 10.62 | 09.73 | 10.62 | 10.56 | 10.62 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HaborákMilan Haborák
VSK Univerzita Brno |
73 | 19.46 | 18.87 | 18.66 | 19.46 | 19.46 | 19.25 | X | 19.34 | 9.00 | ||||||||
2 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia Praha |
80 | 18.73 | X | 18.13 | 18.38 | 18.38 | 18.29 | 18.34 | 18.73 | 7.00 | ||||||||
3 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla Praha |
77 | 18.55 | X | 17.56 | 18.55 | 18.55 | 18.50 | X | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Remigius MachuraRemigius Machura
ASK Slavia Praha |
86 | 18.27 | 17.48 | 17.87 | 17.49 | 17.87 | 18.27 | 17.22 | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 17.95 | 17.14 | 17.54 | 17.95 | 17.95 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
6 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla Praha |
88 | 17.74 | 17.74 | 17.56 | 17.55 | 17.74 | 17.60 | X | 17.62 | 3.00 | ||||||||
7 |
Michal HodunMichal Hodun
AC SYNER Turnov |
83 | 17.70 | 17.70 | 17.49 | X | 17.70 | X | 17.48 | X | 2.00 | ||||||||
8 |
Pavel ProcházkaPavel Procházka
AC SYNER Turnov |
73 | 15.36 | 15.36 | 15.04 | 15.23 | 15.36 | 1.00 | |||||||||||
9 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 14.16 | X | 14.09 | 14.16 | 14.16 | ||||||||||||
10 |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO Kladno |
84 | 12.24 | 12.24 | X | X | 12.24 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp Praha |
78 | 58.13 | 57.64 | 56.55 | 58.13 | 58.13 | X | - | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Agneszka JarmuzekAgneszka Jarmuzek
A. C. TEPO Kladno |
84 | 49.31 | 48.09 | 45.92 | X | 48.09 | 49.31 | X | 47.89 | 7.00 | ||||||||
3 |
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK Praha |
82 | 48.28 | X | X | 41.87 | 41.87 | X | X | 48.28 | 6.00 | ||||||||
4 |
Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO Kladno |
72 | 47.77 | 38.24 | 40.31 | 44.55 | 44.55 | 44.96 | 47.77 | 47.56 | 5.00 | ||||||||
5 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp Praha |
84 | 46.42 | X | X | 45.96 | 45.96 | 46.11 | 46.42 | 45.96 | 4.00 | ||||||||
6 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 44.88 | 43.74 | 44.82 | X | 44.82 | 44.88 | 43.25 | 44.79 | 3.00 | ||||||||
7 |
Alena PejškováAlena Pejšková
ACP Olymp Brno |
84 | 40.03 | 39.21 | X | 40.03 | 40.03 | X | X | X | 2.00 | ||||||||
8 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 37.50 | X | 36.70 | X | 36.70 | 37.50 | 37.02 | X | 1.00 | ||||||||
9 |
Karolina SchützováKarolina Schützová
ACP Olymp Brno |
88 | 35.09 | 34.49 | 34.75 | 35.09 | 35.09 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO Kladno |
73 | 58.44 | 55.45 | 54.64 | 56.81 | 56.81 | X | X | 58.44 | 9.00 | ||||||||
2 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
ASK Slavia Praha |
80 | 56.97 | 56.03 | 56.73 | X | 56.73 | X | X | 56.97 | 7.00 | ||||||||
3 |
Michal HodunMichal Hodun
AC SYNER Turnov |
83 | 55.03 | X | 52.89 | 55.03 | 55.03 | X | 53.33 | 53.18 | 6.00 | ||||||||
4 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 54.09 | 54.09 | X | 50.25 | 54.09 | X | 53.11 | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
TJ Dukla Praha |
88 | 50.49 | 46.07 | 45.27 | X | 46.07 | 47.44 | 49.58 | 50.49 | 4.00 | ||||||||
6 |
Pavel ProcházkaPavel Procházka
AC SYNER Turnov |
73 | 49.95 | 46.31 | 44.20 | 49.95 | 49.95 | 46.96 | X | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Milan HaborákMilan Haborák
VSK Univerzita Brno |
73 | 48.69 | 43.63 | 48.69 | X | 48.69 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
8 |
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp Praha |
78 | 47.17 | 45.42 | X | 46.98 | 46.98 | 47.17 | X | X | 1.00 | ||||||||
9 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 45.77 | 40.61 | 45.77 | 44.37 | 45.77 | ||||||||||||
10 |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO Kladno |
84 | 41.24 | X | 41.24 | X | 41.24 | ||||||||||||
11 |
Remigius MachuraRemigius Machura
ASK Slavia Praha |
86 | 40.94 | 38.33 | 40.94 | X | 40.94 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DanišováMartina Danišová
ACP Olymp Brno |
83 | 66.63 | 63.61 | 64.19 | 66.25 | 66.25 | 66.51 | X | 66.63 | 9.00 | ||||||||
2 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 65.44 | 61.91 | X | 62.87 | 62.87 | X | 64.57 | 65.44 | 7.00 | ||||||||
3 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 58.89 | 57.46 | X | 55.81 | 57.46 | 58.89 | 56.96 | 58.66 | 6.00 | ||||||||
4 |
Lucie VrbenskáLucie Vrbenská
Hvězda SKP Pardubice |
77 | 55.97 | X | X | X | 0 | 39.83 | 55.97 | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Linda MiškováLinda Mišková
A. C. TEPO Kladno |
83 | 43.49 | 43.49 | X | 40.17 | 43.49 | 40.53 | X | 41.77 | 4.00 | ||||||||
6 |
Karolina SchützováKarolina Schützová
ACP Olymp Brno |
88 | 39.82 | X | X | 35.62 | 35.62 | 39.82 | 37.23 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO Kladno |
72 | 38.21 | 36.36 | 35.12 | X | 36.36 | 35.35 | 35.62 | 38.21 | 2.00 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla Praha |
80 | 68.05 | 64.86 | X | 67.69 | 67.69 | X | 67.61 | 68.05 | 9.00 | ||||||||
2 |
Marcel LomnickýMarcel Lomnický
VSK Univerzita Brno |
87 | 66.23 | 63.44 | 65.37 | 66.23 | 66.23 | X | 65.63 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Pavel ŽákPavel Žák
PSK Olymp Praha |
81 | 65.65 | X | 62.81 | 65.22 | 65.22 | 62.33 | 64.91 | 65.65 | 6.00 | ||||||||
4 |
Pavel BukvicPavel Bukvic
AC SYNER Turnov |
87 | 60.38 | 59.42 | 57.38 | X | 59.42 | 60.38 | X | 59.18 | 5.00 | ||||||||
5 |
Dušan KrálDušan Král
AC SYNER Turnov |
83 | 60.28 | X | 60.28 | 60.04 | 60.28 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
6 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 56.74 | 53.17 | X | 55.82 | 55.82 | 56.74 | 55.91 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Jiří KlesnilJiří Klesnil
A. C. TEPO Kladno |
60 | 17.25 | 17.25 | - | - | 17.25 | 2.00 | |||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
USK Praha |
81 | 60.68 | 56.71 | 59.99 | 60.68 | 60.68 | - | - | 58.41 | 9.00 | ||||||||
2 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp Praha |
81 | 57.40 | 54.39 | 57.40 | 54.78 | 57.40 | 54.24 | 53.28 | 56.74 | 7.00 | ||||||||
3 |
Lenka LantováLenka Lantová
PSK Olymp Praha |
85 | 47.92 | 45.07 | 47.92 | 47.79 | 47.92 | 47.31 | X | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Helena BrejchováHelena Brejchová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
78 | 45.07 | 42.75 | 43.02 | 43.66 | 43.66 | 45.07 | 44.36 | 44.60 | 5.00 | ||||||||
5 |
Barbora BělkováBarbora Bělková
A. C. TEPO Kladno |
87 | 44.04 | 38.48 | X | 43.34 | 43.34 | 43.59 | 44.04 | 36.39 | 4.00 | ||||||||
6 |
Michaela HejnováMichaela Hejnová
USK Praha |
80 | 42.89 | 42.01 | 41.20 | 42.89 | 42.89 | 41.40 | 41.37 | 41.34 | 3.00 | ||||||||
7 |
Kateřina ČadováKateřina Čadová
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 41.91 | 36.65 | 35.96 | 39.14 | 39.14 | X | 41.91 | 40.22 | 2.00 | ||||||||
8 |
Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
89 | 41.34 | 36.93 | 37.12 | 40.74 | 40.74 | 37.47 | 37.70 | 41.34 | 1.00 | ||||||||
9 |
Anna MedkováAnna Medková
ACP Olymp Brno |
88 | 38.46 | 37.91 | 38.46 | 38.02 | 38.46 | ||||||||||||
10 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 37.37 | 36.00 | 37.08 | 37.37 | 37.37 | ||||||||||||
11 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp Brno |
85 | 35.39 | 31.63 | 35.39 | 33.80 | 35.39 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla Praha |
83 | 77.23 | 77.23 | X | 74.18 | 77.23 | 70.66 | 71.50 | X | 9.00 | ||||||||
2 |
Petr FrydrychPetr Frydrych
ASK Slavia Praha |
88 | 75.55 | 75.55 | 70.73 | 73.27 | 75.55 | 72.78 | 71.14 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Jan ČervenkaJan Červenka
VSK Univerzita Brno |
83 | 71.14 | 71.14 | X | X | 71.14 | X | 68.41 | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
TJ Dukla Praha |
72 | 65.82 | 61.07 | 60.85 | X | 61.07 | 65.82 | - | X | 5.00 | ||||||||
5 |
David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO Kladno |
74 | 64.84 | 58.95 | 60.72 | 62.39 | 62.39 | 61.20 | 62.99 | 64.84 | 4.00 | ||||||||
6 |
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO Kladno |
86 | 63.41 | 63.26 | 63.41 | X | 63.41 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Tomáš KrámskýTomáš Krámský
AC SYNER Turnov |
76 | 62.40 | 60.10 | 62.40 | - | 62.40 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
8 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER Turnov |
88 | 61.22 | 59.62 | 57.83 | 61.22 | 61.22 | 60.11 | 60.97 | 59.50 | 1.00 | ||||||||
9 |
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno |
80 | 55.50 | 54.38 | X | 55.50 | 55.50 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DibelkováBarbora Dibelková | 83 | USK Praha | 12:51.76 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová | 87 | USK Praha | 13:52.07 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ChoděrováMonika Choděrová | 76 | ACP Olymp Brno | 14:10.84 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Hana HerberováHana Herberová | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 15:07.73 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta KopeckáMarkéta Kopecká | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 16:51.97 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Alexandra GromusováAlexandra Gromusová | 62 | ACP Olymp Brno | 17:26.01 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18:15.17 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Aneta MalinováAneta Malinová | 93 | A. C. TEPO Kladno | 19:40.21 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla HrubanováAdéla Hrubanová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 20:22.01 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Muži
(so, 8.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MalysaJiří Malysa | 66 | VSK Univerzita Brno | 22:13.37 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PazderaLukáš Pazdera | 86 | ASK Slavia Praha | 22:17.98 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ChaloupkaJiří Chaloupka | 85 | ASK Slavia Praha | 23:40.08 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC SYNER Turnov | 24:19.71 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | David HerberDavid Herber | 87 | VSK Univerzita Brno | 24:32.44 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 61 | AC SYNER Turnov | 28:12.68 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Milan KovářMilan Kovář | 72 | TJ Dukla Praha | 31:12.23 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 172.00 | ||||||||||||||||
2 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 140.00 | ||||||||||||||||
3 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 125.00 | ||||||||||||||||
4 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 123.00 | ||||||||||||||||
5 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 091.00 | ||||||||||||||||
6 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 073.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: tyč, kladivo 7,26kg, chůze 5000m, 100 m, dálka, oštěp 800g, 800 m, 110 m př., 400 m, koule 7,26kg, výška, 3000 m př., 3000 m, trojskok, disk 2kg, 400 m př., 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USKPR USKPR | USK Praha | 203.50 | ||||||||||||||||
2 | ACPBR ACPBR | ACP Olymp Brno | 134.50 | ||||||||||||||||
3 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 108.00 | ||||||||||||||||
4 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 099.50 | ||||||||||||||||
5 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 088.00 | ||||||||||||||||
6 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 085.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: chůze 3000m, dálka, oštěp 600g, 100 m, výška, kladivo 4kg, 800 m, 100 m př., 400 m, 3000 m př., trojskok, disk 1kg, 3000 m, tyč, 400 m př., koule 4kg, 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |