Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen, skupina o 1. až 6. místo, včetně chůze

Sušice (8. 9. 2007)

1500 m - Muži

(so, 8.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:00.26 9.00
2 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:00.53 7.00
3 Petr OndroušekPetr Ondroušek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:01.01 6.00
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:01.59 5.00
5 Michal MálekMichal Málek 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:02.12 4.00
6 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:02.72 3.00
7 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:02.80 2.00
8 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.11 1.00
9 Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.56
10 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:03.92
11 Martin FedorMartin Fedor 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:11.80
Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 8.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 4:31.77 9.00
2 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 4:32.29 7.00
3 Vendula FrintováVendula Frintová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:32.87 6.00
4 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:33.38 5.00
5 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:36.27 4.00
6 Petra IvanováPetra Ivanová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:37.54 3.00
7 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:38.82 2.00
8 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:41.97 1.00
9 Petra FouskováPetra Fousková 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:43.65
10 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:02.68
Celkem 10 závodníků