výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (15. - 16. 9. 2007)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.34
2 Jakub HorákJakub Horák 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.45
3 Martin VolfMartin Volf 92 AC DomažliceAC Domažlice 07.60
4 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.66
5 Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.71
6 David RozumDavid Rozum 92 BYAC BrnoBYAC Brno 07.75
7 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.49
2 David KučeraDavid Kučera 93 AK OlomoucAK Olomouc 07.52
3 Marek MajerMarek Majer 93 BYAC BrnoBYAC Brno 07.62
4 Tomáš BursaTomáš Bursa 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 07.82
5 Petr WagnerPetr Wagner 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.83
6 Michal MakovecMichal Makovec 92 TJ KrupkaTJ Krupka 07.84
Matěj ŠustrMatěj Šustr 93 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.28
2 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.59
4 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.60
5 Dan BlahaDan Blaha 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.70
6 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 07.82
7 David BrabecDavid Brabec 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.9.2007) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.34
2 Argam AlaverdyanArgam Alaverdyan 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.37
3 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.61
4 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.72
5 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 07.72
6 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.78
7 Michal LenghartMichal Lenghart 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.88
Dayeh Šádí AbuDayeh Šádí Abu 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.24
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.31
3 Jakub HorákJakub Horák 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.36
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.39
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.39
6 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.54
7 Martin VolfMartin Volf 92 AC DomažliceAC Domažlice 07.55
8 Marek MajerMarek Majer 93 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.32
2 Argam AlaverdyanArgam Alaverdyan 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
3 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
4 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.60
5 David KučeraDavid Kučera 93 AK OlomoucAK Olomouc 07.63
6 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.69
7 Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.70
8 Dan BlahaDan Blaha 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.28
2 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.37
3 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.46
4 Argam AlaverdyanArgam Alaverdyan 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
5 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.52
6 Jakub HorákJakub Horák 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.55
7 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.68
8 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.72
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 08.22
2 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 08.26
3 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.27
4 Lenka ČadováLenka Čadová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.32
5 Petra DědkováPetra Dědková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.42
6 Agata JaneczkováAgata Janeczková 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.49
7 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.94
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.13
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.29
4 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
5 Karolína PohořeláKarolína Pohořelá 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.61
Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 JAC BrnoJAC Brno DNP
Petra HabalováPetra Habalová 94 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.99
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.04
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.10
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.19
5 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ SušiceTJ Sušice 08.25
6 Kristýna MakešováKristýna Makešová 93 USK PrahaUSK Praha 08.38
7 Ivana HudcováIvana Hudcová 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.45
8 Klára ZimováKlára Zimová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.9.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.96
2 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.97
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.16
4 Stanislava KopřivováStanislava Kopřivová 93 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.37
5 Kristýna LoudováKristýna Loudová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.43
6 Andrea SemrádováAndrea Semrádová 93 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 08.48
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.55
8 Šárka DytkováŠárka Dytková 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.55
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.03
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
3 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 08.22
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.24
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.25
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.26
7 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
8 Stanislava KopřivováStanislava Kopřivová 93 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 08.43
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.88
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.92
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.96
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.09
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 08.16
6 Lenka ČadováLenka Čadová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.25
7 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.28
8 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ SušiceTJ Sušice 08.35
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2007) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.90
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.94
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.95
4 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00
5 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.02
6 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21
7 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.22
8 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 08.25
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 16.9.2007) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 17.75
2 Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.42
3 Jakub PorubaJakub Poruba 92 USK PrahaUSK Praha 18.66
4 Michal LenghartMichal Lenghart 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.97
5 Petr SchmidtPetr Schmidt 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 19.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.9.2007) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HorákJakub Horák 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.83
2 Radim JuránekRadim Juránek 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.15
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.21
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 18.39
5 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.00
6 Michal MakovecMichal Makovec 92 TJ KrupkaTJ Krupka 19.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.39
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 17.93
3 Martin VolfMartin Volf 92 AC DomažliceAC Domažlice 18.22
4 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.42
5 Lukáš KebrleLukáš Kebrle 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.59
6 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AC ProstějovAC Prostějov 18.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.55
2 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.11
3 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 18.61
4 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.61
5 Jan HejdukJan Hejduk 92 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 18.62
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.10
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.17
3 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 17.28
4 Jakub HorákJakub Horák 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.71
5 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 17.83
6 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.97
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 19.42
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19.54
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.18
4 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 20.31
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.32
6 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.94
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 20.16
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.34
4 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 TJ UničovTJ Uničov 20.41
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.50
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 19.39
2 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 19.80
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.85
4 Kristýna MakešováKristýna Makešová 93 USK PrahaUSK Praha 20.18
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.35
6 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ SušiceTJ Sušice 20.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.15
2 Kristýna LoudováKristýna Loudová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.08
3 Petra DědkováPetra Dědková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20.25
4 Sabina FiedlerováSabina Fiedlerová 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.50
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.73
Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.93
2 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 18.97
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.24
4 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19.69
5 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 19.96
Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 37.95
2 David RozumDavid Rozum 92 BYAC BrnoBYAC Brno 38.35
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38.68
4 Adam NovákAdam Novák 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.42
5 Michal ŠenfeldMichal Šenfeld 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 39.57
6 Petr SchmidtPetr Schmidt 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 39.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BoušePavel Bouše 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.45
2 Argam AlaverdyanArgam Alaverdyan 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.26
3 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 38.97
4 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AC ProstějovAC Prostějov 39.16
5 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 39.43
6 Radim HaluskaRadim Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.40
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 36.57
2 Argam AlaverdyanArgam Alaverdyan 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.19
3 Pavel BoušePavel Bouše 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.23
4 David RozumDavid Rozum 92 BYAC BrnoBYAC Brno 38.39
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38.64
6 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 38.82
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 42.19
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 42.71
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 43.20
4 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 43.58
5 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 44.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41.89
2 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.02
3 Iva SmýkalováIva Smýkalová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 42.72
4 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 43.38
5 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.65
2 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 41.87
3 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 43.66
4 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 44.17
5 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ DesnáTJ Desná 41.71
2 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 42.65
3 Šárka DostálováŠárka Dostálová 92 TJ UničovTJ Uničov 43.38
4 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 43.95
5 Tereza DuškováTereza Dušková 93 AK TišnovAK Tišnov 45.01
Lucie KvapilováLucie Kvapilová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 40.85
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.48
3 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.68
4 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 41.91
5 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 42.17
6 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ DesnáTJ Desná 42.53
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:06.59
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:08.13
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 2:08.50
4 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:11.66
5 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.36
6 Štěpán ChvostaŠtěpán Chvosta 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:17.98
7 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.99
Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr DaněkPetr Daněk 92 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.27
2 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ BohumínTJ Bohumín 2:07.52
3 Ondřej HaluskaOndřej Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:08.23
4 Petr BulkoPetr Bulko 92 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.24
5 Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:14.21
6 Lubor SlunskýLubor Slunský 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.57
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:17.73
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:05.49
2 Petr DaněkPetr Daněk 92 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.52
3 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ BohumínTJ Bohumín 2:06.94
4 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:07.94
5 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:08.08
6 Petr BulkoPetr Bulko 92 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.26
7 Ondřej HaluskaOndřej Haluska 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:10.92
Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 ABK LiberecABK Liberec 2:30.96
2 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.25
3 Denisa ElznicováDenisa Elznicová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.10
4 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun 2:34.85
5 Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:35.52
6 Anna KubátováAnna Kubátová 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:36.61
7 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:39.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:23.19
2 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:24.25
3 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:25.26
4 Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:29.27
5 Michaela HruškováMichaela Hrušková 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:30.07
6 Markéta RajsiglováMarkéta Rajsiglová 93 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:30.75
7 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára KvardováBára Kvardová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:25.60
2 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:28.59
3 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 AK KroměřížAK Kroměříž 2:29.84
4 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.70
5 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 2:32.33
6 Adéla ČípelováAdéla Čípelová 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:34.18
Hana TrejbalováHana Trejbalová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára KvardováBára Kvardová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:20.54
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:20.62
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:21.12
4 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 ABK LiberecABK Liberec 2:22.41
5 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:26.16
6 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.68
7 Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:28.32
8 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:28.41
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav SatýnekJaroslav Satýnek 92 AK BílinaAK Bílina 4:15.87
2 Tomáš SlámaTomáš Sláma 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:19.67
3 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:19.76
4 Dimitris KristalasDimitris Kristalas 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:26.48
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:31.34
6 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:31.92
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:46.65
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva FührerováEva Führerová 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:58.20
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:59.24
3 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:00.31
4 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5:02.79
5 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:02.89
6 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:04.06
7 Natálie ŠťávováNatálie Šťávová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:05.92
8 Michaela GyorgyováMichaela Gyorgyová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:07.48
9 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:12.02
10 Ivana MatuškováIvana Matušková 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:14.57
11 Kamila HořákováKamila Hořáková 92 AK KroměřížAK Kroměříž 5:18.26
12 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:23.80
Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba DNF
Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09:21.34
2 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:28.51
3 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09:30.64
4 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09:38.50
5 Martin SmrčkaMartin Smrčka 92 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 10:02.00
6 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10:07.11
7 Jakub HrudkaJakub Hrudka 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:13.34
8 Michal VávraMichal Vávra 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:28.73
9 Vojtěch KlementVojtěch Klement 92 AC BÁRKA Brno- BystrcAC BÁRKA Brno- Bystrc 10:30.37
Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.93
2 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 14.21
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.25
4 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ BohumínTJ Bohumín 14.56
5 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.71
6 Miroslav LangerMiroslav Langer 93 TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba 14.90
7 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 AK MostAK Most 13.96
2 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 14.17
3 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 14.70
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 USK PrahaUSK Praha 14.76
5 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.24
6 Radim ŠlosárekRadim Šlosárek 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.40
7 René HambergerRené Hamberger 92 TJ SušiceTJ Sušice 15.56
8 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.77
2 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.86
3 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 14.62
4 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.74
5 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.77
6 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.88
7 Jan AlferyJan Alfery 92 USK PrahaUSK Praha 15.63
Petr ChudomelPetr Chudomel 92 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2007) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.63
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.72
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.78
4 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 AK MostAK Most 13.89
5 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 14.03
6 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 14.17
7 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.36
8 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ BohumínTJ Bohumín 14.62
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.07
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 15.59
3 Monika MartínkováMonika Martínková 92 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.84
4 Aneta PřívarováAneta Přívarová 92 AK ZlínAK Zlín 15.88
5 Jitka SýkorováJitka Sýkorová 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.92
6 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.29
7 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 16.40
8 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 16.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2007) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.72
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 15.43
3 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.56
4 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 15.97
5 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 16.00
6 Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 16.11
7 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.14
8 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.9.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.94
2 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.98
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.66
4 Eliška KrutákováEliška Krutáková 93 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 16.39
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 16.42
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín 16.73
7 Alžběta KolorosováAlžběta Kolorosová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.48
Michaela KlečkováMichaela Klečková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.65
2 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.87
3 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.91
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 15.04
5 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 15.55
6 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.60
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.76
8 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.90
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 16.9.2007) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 27.47
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 27.78
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.35
4 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ BohumínTJ Bohumín 29.16
5 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.06
2 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.84
3 Richard GachRichard Gach 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.51
4 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.97
Adam NovákAdam Novák 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.19
2 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 28.29
3 Tomáš KrutákTomáš Kruták 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.99
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 29.45
5 Vojtěch WilknerVojtěch Wilkner 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.68
2 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 28.79
3 Petr ValentaPetr Valenta 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.80
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.23
Tomáš MacuraTomáš Macura 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.75
2 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 27.13
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 27.53
4 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.03
5 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 28.77
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.48
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 16.9.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.34
2 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.69
3 Šárka DytkováŠárka Dytková 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 32.34
4 Alžběta KolorosováAlžběta Kolorosová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 33.24
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.36
6 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 30.43
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 31.02
3 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 31.73
4 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.01
5 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 32.60
6 Veronika DruneckáVeronika Drunecká 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VoženílkováMartina Voženílková 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 32.07
2 Michaela KlečkováMichaela Klečková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.24
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 32.25
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 32.51
5 Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová 93 SK PřerovSK Přerov 33.70
6 Natálie HrdinováNatálie Hrdinová 92 TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba 35.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.79
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 31.22
3 Gabriela MatouškováGabriela Matoušková 92 AC ProstějovAC Prostějov 31.66
4 Jana EhrenbergerováJana Ehrenbergerová 92 TJ SvitavyTJ Svitavy 32.16
5 Barbora StrakováBarbora Straková 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 32.48
6 Klára ŠturmováKlára Šturmová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.83
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.79
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 30.20
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 30.39
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.95
5 Martina VoženílkováMartina Voženílková 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 31.90
6 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.25
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:28.21
2 Dimitris KristalasDimitris Kristalas 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:38.49
3 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:45.19
4 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5:04.73
5 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:05.49
6 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba 5:08.53
7 David ŠtefekDavid Štefek 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:15.27
Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chvála, Hofman, Bursa, Brückle Chvála, Hofman, Bursa, Brückle AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 28.35
2 Kebrle, Dvořák, Svoboda J., Šk Kebrle, Dvořák, Svoboda J., Šk SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.37
3 Cysař, Alfery, Poruba, Dvořák Cysař, Alfery, Poruba, Dvořák USK PrahaUSK Praha 28.41
4 Myškovský, Tesař, Vokoun, Alav Myškovský, Tesař, Vokoun, Alav A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.54
5 Kruták, Kubát, Šmerda, Juránek Kruták, Kubát, Šmerda, Juránek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.65
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wagner, Opravil, Honka, Horák Wagner, Opravil, Honka, Horák TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.76
2 Knížek, Pyšek, Březina, Bouše Knížek, Pyšek, Březina, Bouše AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.82
3 Blaha, Bulko, Macho, Kučera Blaha, Bulko, Macho, Kučera AK OlomoucAK Olomouc 28.90
4 Vondráček, Koběluš, Zajíc, Břu Vondráček, Koběluš, Zajíc, Břu AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.98
5 Hromek, Michal, Papík, Šenfeld Hromek, Michal, Papík, Šenfeld AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.31
Novotný, Chrášťanský, Dejčman, Novotný, Chrášťanský, Dejčman, Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ptáková, Šetelíková, Mikešová, Ptáková, Šetelíková, Mikešová, TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.44
2 Komrsková, Henešová, Janeková, Komrsková, Henešová, Janeková, AK ZlínAK Zlín 30.83
3 Farková, Šabatková, Korešová, Farková, Šabatková, Korešová, Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.28
4 Klepáčová, Pišová, Marková, Ho Klepáčová, Pišová, Marková, Ho TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.68
5 A Janoušová, Nováková, Hamerní A Janoušová, Nováková, Hamerní A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.01
6 Hamáčková, Rožcová T., Rožcová Hamáčková, Rožcová T., Rožcová ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 32.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Sýkorová, Padevětová, Novotná, Sýkorová, Padevětová, SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 31.17
2 Vomáčková, Bártlová Kalivodová Vomáčková, Bártlová Kalivodová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.91
3 Dvořáková, Sotonová, Czakosová Dvořáková, Sotonová, Czakosová TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 32.14
4 Klaclová, Koutná, Andělová, Ča Klaclová, Koutná, Andělová, Ča TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 32.20
5 Atušková, Rybičková, Řemínková Atušková, Rybičková, Řemínková ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 33.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janeczková, Horniaková, Šiguto Janeczková, Horniaková, Šiguto TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.34
2 B Elznicová, Slášková, Druneck B Elznicová, Slášková, Druneck A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.82
3 Kalousková, Němcová, Smýkalová Kalousková, Němcová, Smýkalová AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.10
4 Rohlenová K., Zimová, Rohlenov Rohlenová K., Zimová, Rohlenov SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.54
Rousková, Žalská, Routková, Lo Rousková, Žalská, Routková, Lo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Poznámky:
Štafeta NMMET Rousková, Žalská, Routková, Loudová DQ za přeběhnutí na 1 úseku.
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pyšek, Březina, Bouše Pyšek, Březina, Bouše AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.74
2 Myškovský, Vokoun, Alaverdian Myškovský, Vokoun, Alaverdian A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.85
3 Loužecký, Winkler, Valenta Loužecký, Winkler, Valenta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.27
4 Kebrle, Svoboda D., Svoboda J. Kebrle, Svoboda D., Svoboda J. SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.00
5 Alfery, Poruba, Dvořák Alfery, Poruba, Dvořák USK PrahaUSK Praha 2:02.68
A Horák, Honka, Opravil A Horák, Honka, Opravil TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benda, Chvála, Havel Benda, Chvála, Havel AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 1:56.99
2 Kruták, Kubát, Juránek Kruták, Kubát, Juránek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:58.59
3 Jančík, Kozárek, Bílek Jančík, Kozárek, Bílek AC ProstějovAC Prostějov 1:58.65
4 Haluska O., Kašovský, Haluska Haluska O., Kašovský, Haluska AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:00.94
5 Krejčí, Pícha, Satýnek Krejčí, Pícha, Satýnek AK BílinaAK Bílina 2:01.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břustek, Zajíc, Vondráček Břustek, Zajíc, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:55.27
2 Schmidt, Brož, Bílek Schmidt, Brož, Bílek AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:55.73
3 Svoboda, Friedel, Halaj Svoboda, Friedel, Halaj TJ BohumínTJ Bohumín 1:59.53
4 Papík, Hromek, Šenfeld Papík, Hromek, Šenfeld AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:59.90
5 Dejčmar, Novotný, Pršín Dejčmar, Novotný, Pršín Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:00.20
B Bláha, Lampa, Wagner B Bláha, Lampa, Wagner TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Sýkorová, Táborská Novotná, Sýkorová, Táborská SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:12.73
2 Rappová, Michalská, Soprová Rappová, Michalská, Soprová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:14.11
3 Matušková, Šišmová, Matoušková Matušková, Šišmová, Matoušková AC ProstějovAC Prostějov 2:14.71
4 Komrsková, Přívarová, Janeková Komrsková, Přívarová, Janeková AK ZlínAK Zlín 2:14.75
5 A Nováková, Hamrníková, Janouš A Nováková, Hamrníková, Janouš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.30
Mikešová, Havlová, Šetelíková Mikešová, Havlová, Šetelíková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ulrichová, Loudová, Rousková Ulrichová, Loudová, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.83
2 Semrádová, Dvořáková, Sotonová Semrádová, Dvořáková, Sotonová TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 2:16.70
3 Kvardová, Lánská, Štáhlová Kvardová, Lánská, Štáhlová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.72
4 Straková, Rožcová T.,Rožcová L Straková, Rožcová T.,Rožcová L ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:16.99
5 Rohlenová K., Rohlenová N., Ko Rohlenová K., Rohlenová N., Ko SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.56
6 Pospíšková, Všelichová, Klečko Pospíšková, Všelichová, Klečko ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.81
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Farková, Korešová, Dvořáková Farková, Korešová, Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:11.21
2 Kalousková, Truchlá, Smýkalová Kalousková, Truchlá, Smýkalová AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:12.85
3 Pišová, Marková, Horňačková Pišová, Marková, Horňačková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:15.80
4 A Martincová, Trkalová, Klaclo A Martincová, Trkalová, Klaclo TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:17.24
5 Pohořelá, Voženílková,Trejbalo Pohořelá, Voženílková,Trejbalo AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:18.81
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pazourková, Rajsiglová, Pernic Pazourková, Rajsiglová, Pernic Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:11.34
2 Hrudková, Prouzová, Šedivá Hrudková, Prouzová, Šedivá TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun 2:15.82
3 Marshallová, Tlustá, Janoušová Marshallová, Tlustá, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:19.48
4 Fösslová, Fejtová, Olejníčková Fösslová, Fejtová, Olejníčková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:22.73
5 B Schlöglová, Koutná, Jirouško B Schlöglová, Koutná, Jirouško TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:22.79
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strejčková, Brezíková, Píhalov Strejčková, Brezíková, Píhalov SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:13.28
2 Maroszová, Šigutová, Horniákov Maroszová, Šigutová, Horniákov TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:14.88
3 Vomáčková, Bártlová, Budínová Vomáčková, Bártlová, Budínová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:15.76
4 B Drunecká, Elznicová, Nestraš B Drunecká, Elznicová, Nestraš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.85
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.651.701.731.761.781.801.821.841.861.90
1 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.86 XOXXOXXX
2 Karel DorociákKarel Dorociák
TJ BohumínTJ Bohumín
92 1.84 XOXXOXXX
3 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ BohumínTJ Bohumín
92 1.82 XOXXOXXX
4 Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
92 1.82 XOXXOXXX
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AC ProstějovAC Prostějov
92 1.78 XOXXOXXX
6 Tadeáš JindraTadeáš Jindra
TJ Centropen DačiceTJ Centropen Dačice
92 1.76 XOXXOXXX
7 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
92 1.76 XOXXOXXX
8 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.73 XOXXOXXX
9 Alexandr ŠtětinaAlexandr Štětina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 1.73 XOXXOXXX
10 Martin HeindlMartin Heindl
BYAC BrnoBYAC Brno
92 1.70 XOXXOXXX
11 David LampaDavid Lampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 1.70 XOXXOXXX
12 Martin PilařMartin Pilař
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
92 1.70 XOXXOXXX
Tomáš ŠkváraTomáš Škvára
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 NM
Radim ŠlosárekRadim Šlosárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.541.571.601.631.651.701.751.80
1 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.75 ------OOOXXX
2 Lucie AdamcováLucie Adamcová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 1.63 OOXOXOXXOXOXXX
3 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 1.60 OOOOOXXX
4 Lucie KalouskováLucie Kalousková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 1.60 OOXOXXOXOXXX
5 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
92 1.60 -OXXOOXXOXXX
6 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 1.57 OOXOOXXX
7= Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
92 1.57 OOOXOXXX
7= Tereza StrejčkováTereza Strejčková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 1.57 OOOXOXXX
9 Andrea PařilováAndrea Pařilová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
91 1.57 XOXOXOXXOXXX
10= Darina KubicováDarina Kubicová
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
92 1.54 OOOXXX
10= Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 1.54 OOOXXX
12 Alena KroutilováAlena Kroutilová
TJ RumburkTJ Rumburk
92 1.54 OXOOXXX
13= Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 1.50 OOXXX
13= Leona SilnicováLeona Silnicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
93 1.50 OOXXX
15 Tereza ČermákováTereza Čermáková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 1.50 XOXOXXX
16 Eliška KrutákováEliška Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
93 1.45 XOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.802.903.003.103.163.223.283.353.403.453.503.603.75
1 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.60 -O-XXX
2 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.45 -O-XXX
3 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 3.40 -O-XXX
4 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 3.40 -O-XXX
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.35 -O-XXX
6 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.28 -O-XXX
7 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec
93 3.28 -O-XXX
8 Jan AlferyJan Alfery
USK PrahaUSK Praha
92 3.28 -O-XXX
9 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 3.28 -O-XXX
10 Martin HofmanMartin Hofman
AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec
92 3.22 -O-XXX
11 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.10 -O-XXX
12 Karel BártaKarel Bárta
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 3.00 -O-XXX
13 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
92 2.90 -O-XXX
14 Daniel BuřvalDaniel Buřval
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
92 2.80 -O-XXX
Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
92 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.402.502.582.632.682.732.782.832.882.932.983.033.083.133.23
1 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 3.03 ------------O--XXX
2 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.03 ----XO-OXXO-OO-O-XXX
3 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.88 -O-O-O-OOXXOXXX
4 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 2.83 OOOOOOXXOOOXXX
5 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
AK OlomoucAK Olomouc
92 2.83 OOOOXOXXOOXXOXXOXXX
6 Anna CílkováAnna Cílková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 2.78 --OOOOOOXXX
7 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 2.78 -O-XO-XOXXOXOXXX
8 Stanislava KopřivováStanislava Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
93 2.68 --O--OXXX
9 Eva JeníkováEva Jeníková
TJ DesnáTJ Desná
92 2.63 OOOOOXXX
10 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 2.63 OOOOXOXXX
11 Alžběta DörflováAlžběta Dörflová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 2.58 OOXOOXXX
12 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2.58 XOOXOOXXX
13 Jesika SláškováJesika Slášková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2.58 OOXOXXOXXX
14 Lucie ŠindelářováLucie Šindelářová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 2.50 OXOOXXX
15 Hana TrejbalováHana Trejbalová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 2.40 OOXXX
16= Aneta MoryskováAneta Morysková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
92 2.40 XOOXXX
16= Andrea KolářováAndrea Kolářová
AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec
92 2.40 XOOXXX
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 6.49 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
2 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.46 -0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
3 Tomáš TesařTomáš Tesař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 6.13 -0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
4 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ BohumínTJ Bohumín
92 6.10 +0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
5 Dominik DvořákDominik Dvořák
USK PrahaUSK Praha
92 6.02 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
6 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil
AK ZlínAK Zlín
92 6.02 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
7 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 5.90 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
8 Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 5.80 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
9 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 5.78 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
10 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 5.75 -0.4 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
11 Tadeáš JindraTadeáš Jindra
TJ Centropen DačiceTJ Centropen Dačice
92 5.70 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
12 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.57 -0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
13 David RozumDavid Rozum
BYAC BrnoBYAC Brno
92 5.40 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
14 Jan KubánekJan Kubánek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.29 -0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
15 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.24 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
16 Marek MajerMarek Majer
BYAC BrnoBYAC Brno
93 5.23 +0.0 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
17 Jakub LebedaJakub Lebeda
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 4.98 -0.1 m/s 4.100,04.95-0,44.98-0,14.98
Jan AlferyJan Alfery
USK PrahaUSK Praha
92 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.74 4.444.684.404.68
2 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.57 4.444.684.404.68
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.56 4.444.684.404.68
4 Eliška KrutákováEliška Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
93 5.16 4.444.684.404.68
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.06 4.444.684.404.68
6 Monika MartínkováMonika Martínková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
92 5.05 4.444.684.404.68
7 Lenka ČadováLenka Čadová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 5.04 4.444.684.404.68
8 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.99 4.444.684.404.68
9 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 4.94 4.444.684.404.68
10 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 4.93 4.444.684.404.68
11 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
92 4.92 4.444.684.404.68
12 Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová
SK PřerovSK Přerov
93 4.91 4.444.684.404.68
13 Andrea SemrádováAndrea Semrádová
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
93 4.84 4.444.684.404.68
14 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 4.78 4.444.684.404.68
15 Jana EhrenbergerováJana Ehrenbergerová
TJ SvitavyTJ Svitavy
92 4.74 4.444.684.404.68
16 Lucie ŘehulkováLucie Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.70 4.444.684.404.68
17 Nicole FreibergováNicole Freibergová
JAC BrnoJAC Brno
92 4.68 4.444.684.404.68
Monika BrusováMonika Brusová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 12.76 08.9409.4309.4109.43
2 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 12.51 08.9409.4309.4109.43
3 Vendula VeseláVendula Veselá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 12.39 08.9409.4309.4109.43
4 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11.61 08.9409.4309.4109.43
5 Denisa PazourováDenisa Pazourová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
92 11.42 08.9409.4309.4109.43
6 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.82 08.9409.4309.4109.43
7 Patricie FrankováPatricie Franková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 10.80 08.9409.4309.4109.43
8 Martina KaltounkováMartina Kaltounková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
92 10.45 08.9409.4309.4109.43
9 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 10.16 08.9409.4309.4109.43
10 Šárka DytkováŠárka Dytková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
92 09.93 08.9409.4309.4109.43
11 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 09.63 08.9409.4309.4109.43
12 Nikola KrejčiříkováNikola Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
92 09.58 08.9409.4309.4109.43
13 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 09.43 08.9409.4309.4109.43
Petra PřikrylováPetra Přikrylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 DNP
Aneta KošíkováAneta Košíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
92 NM
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frederico KomuenhoFrederico Komuenho
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 14.41 13.8113.89X13.89X14.41X
2 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 14.38 X12.3413.4513.4513.8114.3814.18
3 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 14.21 12.7913.9113.0213.9113.7413.8614.21
4 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 13.97 X13.1912.8113.19X13.3213.97
5 Marek BlažkoMarek Blažko
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 13.73 12.6812.4512.9712.97X13.1213.73
6 Lukáš KotrbaLukáš Kotrba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 13.53 12.3213.0413.5313.53XXX
7 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 13.18 X12.2612.6212.6213.1513.1113.18
8 Ondřej NedvědOndřej Nedvěd
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 12.99 12.4312.7812.9912.9912.7812.6812.94
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 12.41 12.4112.0411.9312.41
10 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 12.25 12.1712.2512.2212.25
11 Adam FialaAdam Fiala
TJ VOKD Ostrava-PorubaTJ VOKD Ostrava-Poruba
93 11.93 09.60X11.9311.93
12 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 11.86 11.7709.7411.8611.86
13 Ondřej BlažekOndřej Blažek
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
93 11.69 10.8611.6811.6911.69
14 Karel DorociákKarel Dorociák
TJ BohumínTJ Bohumín
92 10.24 08.1110.2409.8810.24
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
92 46.72 X33.1244.1544.1541.9446.7236.43
2 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 44.70 X42.22X42.22X44.70X
3 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 44.05 44.0543.6443.8944.0539.7441.4543.45
4 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 44.04 X44.0441.0544.04XXX
5 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 42.83 42.8341.1135.5042.8335.09X40.45
6 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 42.80 42.12XX42.12X41.1942.80
7 Igor KotlárIgor Kotlár
TJ KrnovTJ Krnov
92 41.34 31.1537.8841.3441.34XXX
8 David BartůněkDavid Bartůněk
USK PrahaUSK Praha
93 40.70 40.7039.3139.0140.7040.4439.6636.81
9 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
TJ BohumínTJ Bohumín
92 39.58 X36.8739.5839.58
10 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 37.76 36.60X37.7637.76
11 Jan ŠafránekJan Šafránek
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
92 37.52 31.2637.5232.8737.52
12 Rostislav SehnalRostislav Sehnal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 36.54 X36.5433.7336.54
13 Jakub MaříkJakub Mařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
93 36.48 X36.48X36.48
14 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 35.74 35.7434.76X35.74
15 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 35.44 XX35.4435.44
16 Lukáš KotrbaLukáš Kotrba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 33.31 33.3132.3033.2433.31
Tomáš KuthanTomáš Kuthan
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
92 DNP ----
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna HrubišákováKristýna Hrubišáková
AK MostAK Most
92 31.04 21.1219.84X21.12
2 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 28.07 21.1219.84X21.12
3 Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 27.35 21.1219.84X21.12
4 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 26.96 21.1219.84X21.12
5 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 26.47 21.1219.84X21.12
6 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 26.13 21.1219.84X21.12
7 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 25.60 21.1219.84X21.12
8 Patricie FrankováPatricie Franková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 25.06 21.1219.84X21.12
9 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
93 24.98 21.1219.84X21.12
10 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 24.85 21.1219.84X21.12
11 Simona ZrůstováSimona Zrůstová
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
92 23.83 21.1219.84X21.12
12 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 22.75 21.1219.84X21.12
13 Aneta KošíkováAneta Košíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
92 22.72 21.1219.84X21.12
14 Lenka KardošováLenka Kardošová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 22.64 21.1219.84X21.12
15 Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 21.46 21.1219.84X21.12
16 Dominika LandováDominika Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 21.12 21.1219.84X21.12
Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
94 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda NovotnáLinda Novotná
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
92 47.44 X42.6247.4447.4446.70XX
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 44.57 41.08X44.5744.57XX41.66
3 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 43.85 42.0443.85X43.8543.4142.9141.94
4 Karolína MarkalousováKarolína Markalousová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
92 42.53 34.7441.84X41.8441.2342.5334.30
5 Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 40.59 36.1038.12X38.12X32.7640.59
6 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 37.77 X37.7736.5037.7736.47X35.24
7 Ivana PurkytováIvana Purkytová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 37.61 X36.86X36.8630.3837.61X
8 Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 37.42 36.98X37.1137.11X36.7037.42
9 Anetta KakosováAnetta Kakosová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
93 36.68 35.2835.5536.6836.68
10 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 34.39 32.8334.3930.0734.39
11 Jana LadrováJana Ladrová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
92 33.91 33.91XX33.91
12 Anna KrčmářováAnna Krčmářová
AK ZlínAK Zlín
93 33.50 X33.50X33.50
13 Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 30.71 26.69X30.7130.71
14 Dominika LandováDominika Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 30.67 30.6729.56X30.67
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KotrbaLukáš Kotrba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 48.04 X26.63X26.63
2 Jakub MaříkJakub Mařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
93 42.34 X26.63X26.63
3 Rostislav SehnalRostislav Sehnal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 41.77 X26.63X26.63
4 Martin KosaMartin Kosa
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
93 41.74 X26.63X26.63
5 Jakub KrajíčekJakub Krajíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 41.22 X26.63X26.63
6 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 40.83 X26.63X26.63
7 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 40.03 X26.63X26.63
8 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 38.24 X26.63X26.63
9 Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
92 37.45 X26.63X26.63
10 Marcel PekárekMarcel Pekárek
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
92 35.45 X26.63X26.63
11 Jan ŠafránekJan Šafránek
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
92 33.85 X26.63X26.63
12 Daniel KoškaDaniel Koška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 32.36 X26.63X26.63
13 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 26.63 X26.63X26.63
Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 NM
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 16.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
92 53.42 53.42-X53.42X51.12X
2 David ŠvejdaDavid Švejda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
92 52.70 52.7047.6352.2352.7037.49X43.97
3 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 51.27 47.7848.0246.3648.0245.7745.5251.27
4 David PolákDavid Polák
BYAC BrnoBYAC Brno
93 49.66 46.3649.6645.2149.6646.5048.5341.19
5 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 48.94 45.1945.0745.8345.8348.9446.1945.30
6 Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 48.40 48.4045.1445.1648.4047.6245.9445.85
7 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 46.42 44.2945.4843.6245.4846.4246.0546.11
8 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 45.56 45.4845.5644.1545.5643.4943.7843.42
9 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 43.89 43.3041.8143.8943.89
10 Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ BohumínTJ Bohumín
92 43.12 42.9443.1241.4543.12
11 Michal BuriánMichal Burián
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 42.70 X42.7042.4142.70
12 Filip ŠtaňkoFilip Štaňko
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
92 41.92 37.0441.9238.7241.92
13 Martin DostálMartin Dostál
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
93 41.63 41.6339.8131.7441.63
14 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 37.63 37.63-X37.63
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun
92 39.16 XX23.9823.98
2 Barbora MikulcováBarbora Mikulcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 36.86 XX23.9823.98
3 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
93 36.01 XX23.9823.98
4 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
92 35.41 XX23.9823.98
5 Aneta KošíkováAneta Košíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
92 35.14 XX23.9823.98
6 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 33.67 XX23.9823.98
7 Vendula VeseláVendula Veselá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 33.56 XX23.9823.98
8 Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová
SK PřerovSK Přerov
93 31.99 XX23.9823.98
9 Patricie FrankováPatricie Franková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 30.45 XX23.9823.98
10 Martina KaltounkováMartina Kaltounková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
92 29.89 XX23.9823.98
11 Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK PrahaUSK Praha
92 29.81 XX23.9823.98
12 Linda KomínkováLinda Komínková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
92 28.56 XX23.9823.98
13 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 27.23 XX23.9823.98
14 Simona DalihodováSimona Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 26.04 XX23.9823.98
15 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
92 26.01 XX23.9823.98
16 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 23.98
Markéta BeranováMarkéta Beranová
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej CiastoOndřej Ciasto 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14:10.13
2 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:49.21
3 Jan KošťákJan Košťák 92 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 17:32.97
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 92 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 17:53.29
5 Jakub HrnčířJakub Hrnčíř 92 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 18:05.31
6 Filip SlobodaFilip Sloboda 92 AC ČáslavAC Čáslav 20:48.17
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 15.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 16:17.21
2 Anna StaňkováAnna Staňková 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17:21.17
3 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:27.06
4 Aneta MalinováAneta Malinová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:45.62
5 Libuše VrbováLibuše Vrbová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20:04.48
6 Lucie ŘehulkováLucie Řehulková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20:23.36
7 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20:34.23
Celkem 7 závodníků