Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A
Praha (28. 9. 2007)800 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 28.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HrudkaJakub Hrudka | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:17.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jindřich JandaJindřich Janda | 92 | AK Sokolov | 2:23.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michael PleskačMichael Pleskač | 93 | TJ Klatovy | 2:27.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SlukaPetr Sluka | 93 | USK Praha | 2:31.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Václav KřížVáclav Kříž | 92 | Sokol České Budějovice | 2:34.65 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin ŠevčíkMartin Ševčík | 93 | AC Domažlice | 2:35.26 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marek StejskalMarek Stejskal | 93 | Sokol České Budějovice | 2:36.22 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kryštof BerkaKryštof Berka | 94 | USK Praha | 2:36.26 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michael RubešMichael Rubeš | 94 | AK Most | 2:36.95 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Petr KryštofPetr Kryštof | 94 | AK Most | 2:45.85 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Miloslav TrousilMiloslav Trousil | 93 | AK Sokolov | 2:49.98 | |||||||||||||||
Jakub ČížekJakub Čížek | 93 | Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 28.9.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katka KmentováKatka Kmentová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:35.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kamila HořejšíKamila Hořejší | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:35.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová | 92 | TJ Klatovy | 2:36.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika TrávníčkováMonika Trávníčková | 92 | TJ Baník Stříbro | 2:40.05 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová | 92 | USK Praha | 2:40.35 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anelie MorávkováAnelie Morávková | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:40.75 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Alice LencováAlice Lencová | 93 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:43.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Markéta KreuzerováMarkéta Kreuzerová | 93 | TJ Klatovy | 2:47.75 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Magdalena TuránskáMagdalena Turánská | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:54.43 | 2.00 | ||||||||||||||
Veronika BračkováVeronika Bračková | 92 | USK Praha | DNF | ||||||||||||||||
MB | Zuzana KrchováZuzana Krchová | 90 | USK Praha | 2:29.59 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |