Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (6. 10. 2007)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:10.02 11.00
2 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:10.37 9.00
3 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.37 8.00
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:10.40 7.00
5 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:14.74 6.00
6 Jan MatúšJan Matúš 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.95 5.00
7 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.87 4.00
8 Josef OndřejkaJosef Ondřejka 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:27.51 3.00
9 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:29.47 2.00
10 Jindřich EpsteinJindřich Epstein 89 AK OlomoucAK Olomouc 4:31.44 1.00
11 Vojtěch TrojanVojtěch Trojan 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:47.21
Celkem 11 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:53.36 11.00
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:55.63 9.00
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:55.68 8.00
4 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:59.11 7.00
5 Hanni HoigerHanni Hoiger 89 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:00.10 6.00
6 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:00.62 5.00
7 Kateřina MiznerováKateřina Miznerová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 5:01.18 4.00
8 Martina HořákováMartina Hořáková 90 Olymp Brno COlymp Brno C 5:04.07 3.00
9 Aneta HolláAneta Hollá 89 Olymp Brno COlymp Brno C 5:07.49 2.00
10 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:11.32 1.00
11 Vendula KošíkováVendula Košíková 89 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:11.98
12 Alžběta JiravskáAlžběta Jiravská 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:12.36
13 Petra LandovskáPetra Landovská 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:15.61
14 Jana NekvindováJana Nekvindová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:39.20
Andrea SýkorováAndrea Sýkorová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Eva HaluzováEva Haluzová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Alena DutkováAlena Dutková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Tereza ŠlézováTereza Šlézová 90 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín DNP
Celkem 18 závodníků