Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (6. 10. 2007)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.65 11.00
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.30 9.00
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.49 5.00
4 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.53 4.00
5 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 50.56 3.00
6 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 51.36
7 Viliam PapšoViliam Papšo 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.46
Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AK OlomoucAK Olomouc 50.13 8.00
2 Jan ZíchaJan Zícha 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 50.34 7.00
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.37 6.00
4 Jakub DobrovolnýJakub Dobrovolný 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.88 2.00
5 Petr KrchPetr Krch 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.94 1.00
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.94
7 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.13
8 Stanislav GregorStanislav Gregor 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.88
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.23
2 Daniel MezuliáníkDaniel Mezuliáník 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.62
3 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.82
4 Ondřej KovandaOndřej Kovanda 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.05
Petr NevtípilPetr Nevtípil 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
MB Lukáš PokornýLukáš Pokorný 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.70
MB Tomáš JančíkTomáš Jančík 89 AK OlomoucAK Olomouc 52.65
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 57.18 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 58.85 9.00
3 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 Olymp Brno COlymp Brno C 58.93 8.00
4 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.83 6.00
5 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 60.41 5.00
6 Michaela PodneckáMichaela Podnecká 91 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 61.92 1.00
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.99
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.10.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.16 7.00
2 Markéta MackováMarkéta Macková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.02 4.00
3 Kristýna ChmelíkováKristýna Chmelíková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.49 3.00
4 Kateřina VětrovcováKateřina Větrovcová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 61.59 2.00
5 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Olymp Brno BOlymp Brno B 62.48
6 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.62
7 Zuzana ŠebestováZuzana Šebestová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 65.32
MB Kamila HořákováKamila Hořáková 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 63.80
Celkem 8 závodníků