výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze

České Budějovice (13. 5. 2007)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČervenkaDavid Červenka 92 TABORTABOR 07.89
2 Miroslav HavlíkMiroslav Havlík 92 DACICDACIC 08.13
3 David MatějkaDavid Matějka 94 NVCELNVCEL 08.73
4 Lukáš MoravecLukáš Moravec 94 4DVCB4DVCB 09.17
5 Michal PunčochářMichal Punčochář 95 4DVCB4DVCB 09.43
6 Roman KovářRoman Kovář 93 BECHYBECHY 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 MILEVMILEV 07.81
2 Petr FrünbauerPetr Frünbauer 95 NVCELNVCEL 09.17
3 Filip KmentFilip Kment 95 TABORTABOR 09.23
4 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 CECCBCECCB 09.35
5 Petr ŠimečekPetr Šimeček 93 BECHYBECHY 09.93
6 Petr TlachačPetr Tlachač 94 BECHYBECHY 10.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel DytrychPavel Dytrych 92 SOKCBSOKCB 08.06
2 Jan HrbekJan Hrbek 93 NVCELNVCEL 08.24
3 Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 NVCELNVCEL 09.10
4 Josef GalbaJosef Galba 93 CZSTRCZSTR 09.19
5 Petr VaněkPetr Vaněk 95 VESELVESEL 09.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HomolkaJakub Homolka 92 BECHYBECHY 08.10
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 SOKCBSOKCB 08.14
3 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 CECCBCECCB 08.36
4 Pavel ŠvarcPavel Švarc 93 CZSTRCZSTR 08.96
5 David NěmečekDavid Němeček 95 BOROTBOROT 09.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SivýFilip Sivý 92 SOKCBSOKCB 10.50
2 Patrik ChvátalPatrik Chvátal 93 DACICDACIC 11.06
3 Jáchym KošataJáchym Košata 93 BECHYBECHY 11.58
Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 4DVCB4DVCB NP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.5.2007) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SivýFilip Sivý 92 SOKCBSOKCB 07.79
2 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 MILEVMILEV 07.81
3 David ČervenkaDavid Červenka 92 TABORTABOR 07.83
4 Jakub HomolkaJakub Homolka 92 BECHYBECHY 08.07
5 Pavel DytrychPavel Dytrych 92 SOKCBSOKCB 08.17
6 Miroslav HavlíkMiroslav Havlík 92 DACICDACIC NP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.5.2007) Vítr: -5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrbekJan Hrbek 93 NVCELNVCEL 08.49
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 CECCBCECCB 08.61
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 SOKCBSOKCB 08.62
4 Patrik ChvátalPatrik Chvátal 93 DACICDACIC 08.65
5 David MatějkaDavid Matějka 94 NVCELNVCEL 09.13
6 Pavel ŠvarcPavel Švarc 93 CZSTRCZSTR NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TABORTABOR 08.55
2 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TABORTABOR 08.99
3 Sabina HummerováSabina Hummerová 93 DACICDACIC 09.39
4 Monika VětrovskáMonika Větrovská 94 TABORTABOR 09.55
5 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 VESELVESEL 10.43
Kateřina TošenovskáKateřina Tošenovská 93 TABORTABOR DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 CECCBCECCB 08.38
2 Martina LacinováMartina Lacinová 93 VESELVESEL 08.91
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 CZSTRCZSTR 08.98
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TREBOTREBO 09.03
5 Klára PošmurováKlára Pošmurová 95 TABORTABOR 09.14
6 Kateřina KaletováKateřina Kaletová 94 4DVCB4DVCB 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKPCBSKPCB 08.65
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 93 CECCBCECCB 08.70
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TABORTABOR 08.73
4 Martina VonkováMartina Vonková 93 TREBOTREBO 09.05
5 Eliška PrůchováEliška Průchová 94 4DVCB4DVCB 09.22
Barbora ČihákováBarbora Čiháková 93 CZSTRCZSTR DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 CZSTRCZSTR 08.70
2 Nikola ČernáNikola Černá 93 TABORTABOR 08.90
3 Jana BočkováJana Bočková 93 SKPCBSKPCB 09.12
4 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 CECCBCECCB 09.29
5 Dominika KvasničkováDominika Kvasničková 95 TABORTABOR 09.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 CZSTRCZSTR 08.77
2 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 08.95
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TREBOTREBO 09.19
4 Lucie ŽaloudkováLucie Žaloudková 93 DACICDACIC 09.47
5 Lucie MíškováLucie Míšková 92 SOKCBSOKCB 09.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Simona HavlováSimona Havlová 92 TABORTABOR 08.32
1= Michala BudínováMichala Budínová 92 CECCBCECCB 08.32
3 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKPCBSKPCB 08.70
4 Kateřina MajerováKateřina Majerová 93 CECCBCECCB 08.74
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 CZSTRCZSTR 08.80
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TABORTABOR 08.90
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.5.2007) Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 CZSTRCZSTR 08.92
2 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 09.08
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 CZSTRCZSTR 09.15
4 Martina LacinováMartina Lacinová 93 VESELVESEL 09.17
5 Nikola ČernáNikola Černá 93 TABORTABOR 09.22
6 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TABORTABOR 09.27
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PršínMarek Pršín 92 SOKCBSOKCB 18.08
2 David ČervenkaDavid Červenka 92 TABORTABOR 18.24
3 Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský 92 SOKCBSOKCB 18.74
4 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 SOKCBSOKCB 19.34
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SivýFilip Sivý 92 SOKCBSOKCB 18.64
2 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 MILEVMILEV 19.48
3 Pavel DytrychPavel Dytrych 92 SOKCBSOKCB 19.58
Miroslav HavlíkMiroslav Havlík 92 DACICDACIC NP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 92 MILEVMILEV 18.26
2 Jan HrbekJan Hrbek 93 NVCELNVCEL 19.36
3 Patrik ChvátalPatrik Chvátal 93 DACICDACIC 19.72
4 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 CECCBCECCB 19.94
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MatějkaDavid Matějka 94 NVCELNVCEL 21.88
2 Josef GalbaJosef Galba 93 CZSTRCZSTR 22.20
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 CECCBCECCB 23.10
Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 4DVCB4DVCB NP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ŠvarcPavel Švarc 93 CZSTRCZSTR 21.82
2 Milan SedlákMilan Sedlák 93 BECHYBECHY 22.16
3 Jakub RybaJakub Ryba 94 BECHYBECHY 23.46
4 Michal PunčochářMichal Punčochář 95 4DVCB4DVCB 24.32
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TABORTABOR 19.07
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 CECCBCECCB 19.67
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 CECCBCECCB 20.36
4 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKPCBSKPCB 20.89
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 NVCELNVCEL 20.18
2 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 21.18
3 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TABORTABOR 21.32
Katka KmentováKatka Kmentová 93 TABORTABOR DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ČernáNikola Černá 93 TABORTABOR 21.37
2 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 CECCBCECCB 21.41
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TABORTABOR 21.49
4 Jana BočkováJana Bočková 93 SKPCBSKPCB 21.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíznerováMichaela Víznerová 92 SOKCBSOKCB 22.02
2 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 SOKCBSOKCB 22.20
Lucie MíškováLucie Míšková 92 SOKCBSOKCB DNP
Lucie BehancováLucie Behancová 92 SOKCBSOKCB DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 CZSTRCZSTR 21.00
2 Klára PaškováKlára Pašková 92 MILEVMILEV 21.72
3 Martina LacinováMartina Lacinová 93 VESELVESEL 21.80
4 Klára PošmurováKlára Pošmurová 95 TABORTABOR 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 13.5.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 CZSTRCZSTR 22.00
2 Eliška PrůchováEliška Průchová 94 4DVCB4DVCB 22.22
3 Kateřina KaletováKateřina Kaletová 94 4DVCB4DVCB 22.81
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FálMartin Fál 92 SOKCBSOKCB 40.77
2 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 MILEVMILEV 40.85
3 Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 SOKCBSOKCB 48.37
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChvátalTomáš Chvátal 93 DACICDACIC 44.80
2 Petr FrünbauerPetr Frünbauer 95 NVCELNVCEL 50.34
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 43.85
2 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKPCBSKPCB 44.61
3 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 46.91
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 CECCBCECCB 45.25
Kateřina MajerováKateřina Majerová 93 CECCBCECCB DNP
Jana BočkováJana Bočková 93 SKPCBSKPCB DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský 92 SOKCBSOKCB 2:05.97
2 Martin FálMartin Fál 92 SOKCBSOKCB 2:24.51
3 Benjamin RizvanovičBenjamin Rizvanovič 95 CECCBCECCB 2:29.43
4 Milan SedlákMilan Sedlák 93 BECHYBECHY 2:33.25
5 Miroslav DuníkMiroslav Duník 93 SOKCBSOKCB 2:39.23
6 Václav KřížVáclav Kříž 92 SOKCBSOKCB 2:39.43
7 Filip KmentFilip Kment 95 TABORTABOR 2:44.93
8 Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 SOKCBSOKCB 2:47.79
9 Marek StejskalMarek Stejskal 93 SOKCBSOKCB 2:53.49
Jacob KordutchJacob Kordutch 94 4DVCB4DVCB NP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva FührerováEva Führerová 92 SKPCBSKPCB 2:20.80
2 Katka KmentováKatka Kmentová 93 TABORTABOR 2:32.70
3 Lucie BehancováLucie Behancová 92 SOKCBSOKCB 2:40.30
4 Zuzana TomkováZuzana Tomková 92 SKPCBSKPCB 2:49.56
5 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová 93 CECCBCECCB 3:07.78
Michaela HájkováMichaela Hájková 93 SKPCBSKPCB DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZimmermannMartin Zimmermann 93 SOKCBSOKCB 5:06.04
2 Jacob KordutchJacob Kordutch 94 4DVCB4DVCB 5:08.36
3 Tomáš PateraTomáš Patera 93 MILEVMILEV 5:08.54
4 David NěmečekDavid Němeček 95 BOROTBOROT 5:51.78
5 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 VESELVESEL 5:58.34
6 Šimon ZelenkaŠimon Zelenka 94 BECHYBECHY 6:12.28
Matěj ŠabataMatěj Šabata 92 TABORTABOR NP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela VašíčkováNela Vašíčková 95 TABORTABOR 5:23.05
2 Klára MichalováKlára Michalová 94 VESELVESEL 5:27.67
3 Simona HolubováSimona Holubová 93 SOKCBSOKCB 5:29.47
4 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 SOKCBSOKCB 5:42.03
5 Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová 93 TREBOTREBO 6:01.29
6 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 CECCBCECCB 6:07.69
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PršínMarek Pršín 92 SOKCBSOKCB 15.47
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 SOKCBSOKCB 15.76
3 Jakub RybaJakub Ryba 94 BECHYBECHY 21.35
Milan KissMilan Kiss 93 TABORTABOR NP
Matouš ČernýMatouš Černý 92 TABORTABOR NP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindra TadeášJindra Tadeáš 92 DACICDACIC 15.80
2 Lukáš TáchaLukáš Tácha 94 BECHYBECHY 19.84
3 Šimon ZelenkaŠimon Zelenka 94 BECHYBECHY 22.10
Jáchym KošataJáchym Košata 93 BECHYBECHY NP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 NVCELNVCEL 20.35
2 Veronika VodičkováVeronika Vodičková 95 4DVCB4DVCB 22.05
Markéta DrnkováMarkéta Drnková 93 SOKCBSOKCB DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 15.52
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TABORTABOR 18.10
3 Eliška TůmováEliška Tůmová 93 NVCELNVCEL 20.24
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci

(ne, 13.5.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 SOKCBSOKCB 29.34
2 Jindra TadeášJindra Tadeáš 92 DACICDACIC 30.29
3 Lukáš TáchaLukáš Tácha 94 BECHYBECHY 34.70
4 Petr VaněkPetr Vaněk 95 VESELVESEL 38.40
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 31.77
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TABORTABOR 34.33
3 Nela VašíčkováNela Vašíčková 95 TABORTABOR 34.53
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 34.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíznerováMichaela Víznerová 92 SOKCBSOKCB 35.83
2 Dominika KvasničkováDominika Kvasničková 95 TABORTABOR 38.48
3 Tereza BrázdováTereza Brázdová 94 TABORTABOR 41.34
Pavlína LoumováPavlína Loumová 93 VESELVESEL DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dytrych, Pršín, Dejčmar, Novot Dytrych, Pršín, Dejčmar, Novot SOKCB ASOKCB A 29.72
2 Jindra, Chvátal T., Chvátal P. Jindra, Chvátal T., Chvátal P. DACICDACIC 31.62
3 Sedlak, Kovář, Homolka, Košata Sedlak, Kovář, Homolka, Košata BECHY ABECHY A 32.54
4 Frühbauer P.,Frühbauer J., Mat Frühbauer P.,Frühbauer J., Mat NVCELNVCEL 33.40
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zimmermann, Kříž, Stejskal, Du Zimmermann, Kříž, Stejskal, Du SOKCB BSOKCB B 33.34
2 Tlachač, Hudec, Ryba, Zelenka Tlachač, Hudec, Ryba, Zelenka BECHY BBECHY B 38.74
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Budínová, Majerová, Vomáčková, Budínová, Majerová, Vomáčková, CECCB ACECCB A 32.44
2 Slavíková, Čiháková, Kučerová, Slavíková, Čiháková, Kučerová, CZSTRCZSTR 33.39
3 Pošmurová, Chládková, Vašíčkov Pošmurová, Chládková, Vašíčkov TABORTABOR 34.45
4 Loumová, Rohlíková, Michalová, Loumová, Rohlíková, Michalová, VESELVESEL 36.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juřičková, Tlachnová, Tůmová, Juřičková, Tlachnová, Tůmová, NVCELNVCEL 32.75
2 Kučerová, Lepešková, Vonková, Kučerová, Lepešková, Vonková, TREBOTREBO 33.69
3 Bártlová, Kohoutková, Nedvědov Bártlová, Kohoutková, Nedvědov CECCB BCECCB B 34.11
4 Vodičková, Kaletová, Průchová, Vodičková, Kaletová, Průchová, 4DVCB4DVCB 37.69
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brusová,Tlachnová,Juřičková Brusová,Tlachnová,Juřičková NVCELNVCEL 2:15.48
2 Budínová, Vomáčková, Kohoutkov Budínová, Vomáčková, Kohoutkov CECCB ACECCB A 2:16.62
3 Mikešová, Šetelíková, Havlová Mikešová, Šetelíková, Havlová TABOR ATABOR A 2:18.92
4 Šoukalová, Kmentová, Černá Šoukalová, Kmentová, Černá TABOR CTABOR C 2:21.74
5 Kučerová, Lepešková, Vonková, Kučerová, Lepešková, Vonková, TREBOTREBO 2:28.36
6 Petrová, Bártlová, Schwarzová Petrová, Bártlová, Schwarzová CECCB BCECCB B 2:31.66
Vosátková, Křemenová, Brázdová Vosátková, Křemenová, Brázdová TABOR BTABOR B DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vít KubelkaVít Kubelka
4DVCB4DVCB
92 1.78
2 Jakub HomolkaJakub Homolka
BECHYBECHY
92 1.56
3 Milan KissMilan Kiss
TABORTABOR
93 1.53
4 Lukáš TáchaLukáš Tácha
BECHYBECHY
94 1.45
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
CECCBCECCB
93 1.50
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
CECCBCECCB
94 1.47
3 Barbora FáberováBarbora Fáberová
BECHYBECHY
94 1.47
4 Katka KmentováKatka Kmentová
TABORTABOR
93 1.41
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
BLATNBLATN
92 1.38
6 Sabina HummerováSabina Hummerová
DACICDACIC
93 1.38
7 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TABORTABOR
94 1.35
8 Lucie RežnáLucie Režná
4DVCB4DVCB
93 I.35
9 Nikola TlachnováNikola Tlachnová
NVCELNVCEL
92 1.30
10= Kateřina MajerováKateřina Majerová
CECCBCECCB
93 1.25
10= Zuzana DohnalováZuzana Dohnalová
TREBOTREBO
93 1.25
12 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TABORTABOR
94 1.20
Pavlína LoumováPavlína Loumová
VESELVESEL
93 0
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vít KubelkaVít Kubelka
4DVCB4DVCB
92 3.00
2 Matěj ČernýMatěj Černý
TABORTABOR
92 2.40
3 Matěj NěmecMatěj Němec
TABORTABOR
93 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 2.40
2 Eliška HnojnováEliška Hnojnová
TABORTABOR
92 1.80
Bárbora FáberováBárbora Fáberová
BECHYBECHY
94 0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek PršínMarek Pršín
SOKCBSOKCB
92 6.41 +2.0 m/s
2 Jindra TadeášJindra Tadeáš
DACICDACIC
92 5.85 +1.3 m/s
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
SOKCBSOKCB
93 5.60 +1.1 m/s
4 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 5.27 +1.6 m/s
5 Filip SivýFilip Sivý
SOKCBSOKCB
92 4.77 +1.4 m/s
6 Jan FrühbauerJan Frühbauer
NVCELNVCEL
93 4.73 +2.0 m/s
7 Matěj NěmecMatěj Němec
TABORTABOR
93 4.68 +4.1 m/s 4.41 +0.4 m/s
8 Josef GalbaJosef Galba
CZSTRCZSTR
93 4.59 +0.2 m/s
9 Pavel ŠvarcPavel Švarc
CZSTRCZSTR
93 4.44 +2.4 m/s 4.42 +1.4 m/s
10 David MatějkaDavid Matějka
NVCELNVCEL
94 4.23 +2.0 m/s
11 David NěmečekDavid Němeček
BOROTBOROT
95 3.89 +2.0 m/s
Jakub HomolkaJakub Homolka
BECHYBECHY
92 NP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TABORTABOR
92 5.27 +1.1 m/s
2 Monika BrusováMonika Brusová
NVCELNVCEL
92 5.14 +0.7 m/s
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
CZSTRCZSTR
94 5.02 +3.1 m/s 4.83 +0.3 m/s
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TABORTABOR
95 4.77 +1.7 m/s
5 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
CECCBCECCB
93 4.68 +2.1 m/s 4.66 +1.4 m/s
6 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TABORTABOR
93 4.64 +1.1 m/s
7 Nikola TlachnováNikola Tlachnová
NVCELNVCEL
92 4.63 +0.6 m/s
8 Tereza KučerováTereza Kučerová
TREBOTREBO
92 4.43 +2.3 m/s 4.40 +1.4 m/s
9 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
CZSTRCZSTR
92 4.31 +1.5 m/s
10 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
CZSTRCZSTR
94 4.27 +1.3 m/s
11 Michaela VíznerováMichaela Víznerová
SOKCBSOKCB
92 4.22 +1.4 m/s
12 Klára LepeškováKlára Lepešková
TREBOTREBO
93 4.17 +2.3 m/s 3.85 +1.9 m/s
13 Eliška TůmováEliška Tůmová
NVCELNVCEL
93 4.15 +2.1 m/s 4.00 +2.0 m/s
14 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
BLATNBLATN
92 4.12 +3.0 m/s 4.08 +1.5 m/s
15 Martina VonkováMartina Vonková
TREBOTREBO
93 4.01 +1.7 m/s
16 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TABORTABOR
94 3.77 +1.5 m/s
17 Lucie ŽaloudkováLucie Žaloudková
DACICDACIC
93 3.62 +1.7 m/s
18 Monika VětrovskáMonika Větrovská
TABORTABOR
94 3.51 -0.4 m/s
19 Eliška PrůchováEliška Průchová
4DVCB4DVCB
94 3.49 +1.8 m/s
20 Kateřina KaletováKateřina Kaletová
4DVCB4DVCB
94 3.44 +1.4 m/s
Nikola ČernáNikola Černá
TABORTABOR
93 DNP
Kateřina TošenovskáKateřina Tošenovská
TABORTABOR
93 DNP
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BiernatováKlára Biernatová
NVCELNVCEL
92 09.87
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
NVCELNVCEL
93 08.58
3 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
BLATNBLATN
92 08.50
4 Andrea SvitákováAndrea Svitáková
NVCELNVCEL
92 08.37
5 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
CECCBCECCB
93 08.31
6 Barbora ČihákováBarbora Čiháková
CZSTRCZSTR
93 08.25
7 Hana HoudkováHana Houdková
NVCELNVCEL
93 07.92
8 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 07.89
9 Anna ŠvecováAnna Švecová
CZSTRCZSTR
94 07.77
10 Barbora PostlováBarbora Postlová
CECCBCECCB
92 07.67
11 Lenka ŘíhováLenka Říhová
CECCBCECCB
94 07.30
12 Klára MichalováKlára Michalová
VESELVESEL
94 06.97
13 Ludmila KodadováLudmila Kodadová
MILEVMILEV
92 06.76
14 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
CECCBCECCB
93 06.19
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel DytrychPavel Dytrych
SOKCBSOKCB
92 13.22
2 Milan KissMilan Kiss
TABORTABOR
93 09.16
3 Petr ŠimečekPetr Šimeček
BECHYBECHY
93 07.51
4 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
BECHYBECHY
94 05.47
David NovákDavid Novák
TABORTABOR
92 NP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 32.55
2 Martin KissMartin Kiss
BECHYBECHY
94 21.91
3 David KostřicaDavid Kostřica
BECHYBECHY
94 19.20
4 Roman KovářRoman Kovář
BECHYBECHY
93 17.22
5 Adam HudecAdam Hudec
BECHYBECHY
94 15.35
David NovákDavid Novák
TABORTABOR
92 NP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BiernatováKlára Biernatová
NVCELNVCEL
92 25.59
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
NVCELNVCEL
93 23.95
3 Andrea SvitákováAndrea Svitáková
NVCELNVCEL
92 22.57
4 Nikola ČernáNikola Černá
TABORTABOR
93 18.95
5 Eliška TůmováEliška Tůmová
NVCELNVCEL
93 17.40
6 Barbora PostlováBarbora Postlová
CECCBCECCB
92 16.41
7 Katka KmentováKatka Kmentová
TABORTABOR
93 15.31
8 Hana HoudkováHana Houdková
NVCELNVCEL
93 14.74
9 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
CECCBCECCB
93 14.65
10 Ludmila KodadováLudmila Kodadová
MILEVMILEV
92 13.93
Monika PincováMonika Pincová
TABORTABOR
93 DNP
Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TABORTABOR
93 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
CECCBCECCB
93 25.91
2 Andrea SvitákováAndrea Svitáková
NVCELNVCEL
92 23.95
3 Hana HoudkováHana Houdková
NVCELNVCEL
93 19.48
4 Ludmila KodadováLudmila Kodadová
MILEVMILEV
92 17.39
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 47.56
2 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
MILEVMILEV
92 44.83
3 Vít KubelkaVít Kubelka
4DVCB4DVCB
92 43.51
4 Václav KřížVáclav Kříž
SOKCBSOKCB
92 27.01
5 Marek StejskalMarek Stejskal
SOKCBSOKCB
93 26.75
6 Šimon NovotnýŠimon Novotný
SOKCBSOKCB
92 26.71
7 Martin KissMartin Kiss
BECHYBECHY
94 24.14
8 Matěj NěmecMatěj Němec
TABORTABOR
93 23.03
9 Michal PunčochářMichal Punčochář
4DVCB4DVCB
95 19.39
10 Miroslav DuníkMiroslav Duník
SOKCBSOKCB
93 17.81
11 Petr TlachačPetr Tlachač
BECHYBECHY
94 17.30
12 David KostřicaDavid Kostřica
BECHYBECHY
94 15.82
13 Adam HudecAdam Hudec
BECHYBECHY
94 14.46
14 Měšťan VojtěchMěšťan Vojtěch
BECHYBECHY
94 0
David NovákDavid Novák
TABORTABOR
92 NP
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(ne, 13.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
NVCELNVCEL
93 27.15
2 Klára BiernatováKlára Biernatová
NVCELNVCEL
92 26.26
3 Eliška HnojnováEliška Hnojnová
TABORTABOR
92 24.77
4 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 21.71
5 Klára PaškováKlára Pašková
MILEVMILEV
92 20.41
6 Barbora PostlováBarbora Postlová
CECCBCECCB
92 20.16
7 Veronika VodičkováVeronika Vodičková
4DVCB4DVCB
95 14.37
Monika PincováMonika Pincová
TABORTABOR
93 DNP
Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
TABORTABOR
93 DNP
Celkem 9 závodníků