Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha (26. - 27. 5. 2007)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:54.28
2 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:56.08
3 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:56.23
4 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:57.17
5 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.39
6 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:58.16
7 Petr NovákPetr Novák 73 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:58.79
8 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:02.70
Petr JelínekPetr Jelínek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNF
Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK MostAK Most 1:59.18
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 1:59.79
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 74 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.84
4 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.24
5 Michal DandaMichal Danda 74 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:01.70
6 Radim FialaRadim Fiala 78 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 2:02.45
7 Martin LukešMartin Lukeš 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:03.78
Dalibor BartákDalibor Barták 85 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNP
Vít SpálenskýVít Spálenský 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:03.28
2 David FietzekDavid Fietzek 89 USK PrahaUSK Praha 2:03.96
3 Martin SrpMartin Srp 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:08.88
4 Lukáš PolanLukáš Polan 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:11.56
5 Martin ČervMartin Červ 75 SK ULTIMA K.LAP TEAM PrahaSK ULTIMA K.LAP TEAM Praha 2:26.33
6 Miroslav PazderaMiroslav Pazdera 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.33
Petr PoldaufPetr Poldauf 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Lukáš VostalLukáš Vostal 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
MS Jan StrebelJan Strebel 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:08.07
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.38
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.06
3 Filip KolorosFilip Koloros 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:00.71
4 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:02.21
5 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:02.89
6 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:04.85
7 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:09.86
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:06.40
2 Martin RežňákMartin Režňák 91 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:07.43
3 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:08.75
4 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:15.18
5 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.72
6 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.28
7 Tomáš KovandaTomáš Kovanda 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.43
Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 2:27.72
2 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.95
3 Andrea HrabětováAndrea Hrabětová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:32.33
4 Barbora KlusákováBarbora Klusáková 91 USK PrahaUSK Praha 2:33.38
5 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:34.34
6 Kateřina KosánováKateřina Kosánová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:36.23
7 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:39.91
8 Sandra HeltováSandra Heltová 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:51.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:17.04
2 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.49
3 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.66
4 Zuzana RücklováZuzana Rücklová 79 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:19.84
5 Petra SpurnáPetra Spurná 89 USK PrahaUSK Praha 2:21.27
6 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.80
7 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:32.41
Tereza MünchováTereza Münchová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNF
Celkem 8 závodníků