Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (10. 6. 2007)

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.88 6.5606.661.46.631.46.666.862.86.712.06.882.9
2 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.25 6.22-0.4X0.46.051.56.225.971.7X3.46.250
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.82 5.6605.5905.501.75.665.660.55.522.05.821.3
4 Miloš MohwaldMiloš Mohwald
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
90 5.34 5.3105.101.25.342.55.34X1.3--X1.4
5 Šimon NovotnýŠimon Novotný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 5.22 5.01-0.34.821.73.971.85.015.221.15.000.85.20-0.4
6 Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
92 5.01 5.01-0.52.6304.691.75.014.511.64.5704.700.8
7 Ondřej MalechaOndřej Malecha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
91 4.39 X-0.3X04.062.04.064.390.8X1.9X2.6
8 Lukáš MalechaLukáš Malecha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
91 3.83 3.04-0.43.8302.891.53.833.711.1X1.92.871.0
MS Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 5.96
MS Radek ŠpringerRadek Špringer
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 5.85
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek CáskaMarek Cáska
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.50 4.502.3X1.74.240.44.504.381.13.950.44.381.3
2 David MatějkaDavid Matějka
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 4.34 4.061.73.451.53.550.74.064.150.64.310.54.340.3
3 Ladislav KočárLadislav Kočár
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
95 4.33 X2.6X0.54.030.34.034.290.54.120.04.331.3
4 Jakub TampírJakub Tampír
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 4.29 4.050.83.670.84.000.44.054.130.54.290.0X0.0
5 David PuchernaDavid Pucherna
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 4.28 3.941.93.800.34.210.64.214.281.44.0004.221.2
6 Jan DvořakJan Dvořak
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.06 X1.13.730.64.060.34.063.870.63.94-1.83.841.0
7 Matěj KonečnýMatěj Konečný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
95 4.05 3.951.33.741.63.652.03.954.040.84.050.03.961.6
8 Aleš VelickýAleš Velický
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 4.00 4.001.53.851.03.710.04.003.821.03.860.03.740.0
9 Michal PunčochářMichal Punčochář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 3.81 3.193.23.330.23.810.03.81
10 Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 3.76 3.760.43.711.13.542.43.76
11 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 3.54 3.291.13.541.7--3.54
12 Daniel JahodaDaniel Jahoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 3.52 3.192.23.520.53.310.03.52
13 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 3.24 X1.13.240.63.230.83.24
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.23 4.9805.23-1.4X0.45.235.23-0.65.15-1.4X1.2
2 Monika BrusováMonika Brusová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 5.03 5.03-1.24.76-0.74.9005.03X1.84.820X0.5
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 4.95 4.53-0.64.7004.631.14.704.320.44.56-0.24.95-0.3
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.78 4.6404.5004.780.54.784.341.84.7804.570.4
5 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 4.58 4.3003.95-0.24.580.74.584.540X0X0
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 4.58 4.5404.53-1.54.5004.544.580.5X04.390
7 Nikola TlachnováNikola Tlachnová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 4.53 3.4504.53-0.84.310.74.534.250.44.470.64.261.3
8 Nikola BrožovskáNikola Brožovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.17 X04.06-0.84.07-0.74.074.0404.170.34.140
9 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.07 4.03-1.04.0704.0704.07---
MS Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 5.15
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 4.95 0
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.66 0
3 Kristýna NohejlováKristýna Nohejlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 4.47 0
4 Marcela RudolfováMarcela Rudolfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.35 0
5 Kateřina TribulováKateřina Tribulová
TJ Lokomotiva Č. VeleniceTJ Lokomotiva Č. Velenice
95 4.11 0
6 Daniela SvobodováDaniela Svobodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.06 0
7 Šárka CamrdováŠárka Camrdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.05 0
8 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 3.83 0
9 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 3.69 0
10 Hana KutišováHana Kutišová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 3.66 0
11 Monika VětrovskáMonika Větrovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 3.51 0
12 Marie KošinováMarie Košinová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
95 3.00 0
Markéta BartůškováMarkéta Bartůšková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 0 0
Celkem 13 závodníků