výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Nová Včelnice (4. - 5. 8. 2007)

60 m - Žáci

(ne, 5.8.2007) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TABORTABOR 08.09
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 SUSICSUSIC 08.28
Celkem 2 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.8.2007) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 11.47
2 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 BRECLBRECL 11.65
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 NVCELNVCEL 11.71
4 Ondřej KaslOndřej Kasl 72 ZABBRZABBR 12.52
5 Roman KuželkaRoman Kuželka 79 TABORTABOR 12.57
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.8.2007) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RybákMichal Rybák 75 VESELVESEL 12.84
2 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 12.67
3 Jan MatějkaJan Matějka 86 VESELVESEL 12.98
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 SLEOPSLEOP 14.52
5 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TABORTABOR 15.20
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 4.8.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 11.26
2 Robin DoleželRobin Doležel 89 TISNOTISNO 11.36
3 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 11.45
4 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 11.47
5 David LinhartDavid Linhart 89 SOKCBSOKCB 11.55
6 Martin VelátMartin Velát 89 TABORTABOR 11.70
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 4.8.2007) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 90 TABORTABOR 11.68
2 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 TISNOTISNO 11.86
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TABORTABOR 12.00
4 Jindřich VítJindřich Vít 90 4DVCB4DVCB 12.14
5 Jiří KordíkJiří Kordík 91 SOKCBSOKCB 12.30
6 Martin MetličkaMartin Metlička 90 NVCELNVCEL 12.68
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.8.2007) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 19.85
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 NVCELNVCEL 20.22
3 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 20.41
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.8.2007) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VosátkováMarie Vosátková 92 TABORTABOR 21.56
2 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 21.82
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 85 BOROVBOROV 27.03
2 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TABORTABOR 27.65
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TABORTABOR 28.29
4 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková 79 TABORTABOR 31.84
5 Alena StamberkováAlena Stamberková 86 TABORTABOR 34.04
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 4.8.2007) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Klára MarkvartováKlára Markvartová 88 TABORTABOR 29.10
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL 29.05
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 4.8.2007) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana JuřičkováHana Juřičková 91 NVCELNVCEL 32.93
2 Irena DvořákováIrena Dvořáková 90 4DVCB4DVCB 36.51
3 Eva BenkováEva Benková 90 4DVCB4DVCB 39.97
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 51.73
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 NVCELNVCEL 55.91
3 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 58.18
4 Ondřej KaslOndřej Kasl 72 ZABBRZABBR 60.52
5 Michal RybákMichal Rybák 75 VESELVESEL 61.60
6 Roman KuželkaRoman Kuželka 79 TABORTABOR 62.76
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 SLEOPSLEOP 66.74
Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TABORTABOR DNF
Lukáš BrennLukáš Brenn 80 BRECLBRECL DNP
Jan MatějkaJan Matějka 86 VESELVESEL DNP
Celkem 10 závodníků

400 m - Junioři

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 54.08
2 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 55.32
3 Robin DoleželRobin Doležel 89 TISNOTISNO 55.40
4 David LinhartDavid Linhart 89 SOKCBSOKCB 55.87
5 Martin VelátMartin Velát 89 TABORTABOR 66.14
6 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 68.02
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík 91 SOKCBSOKCB 54.70
2 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 TISNOTISNO 54.92
3 Jindřich VítJindřich Vít 90 4DVCB4DVCB 56.35
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TABORTABOR 56.47
5 Petr UrbanPetr Urban 90 TABORTABOR 56.85
6 Martin MetličkaMartin Metlička 90 NVCELNVCEL 59.16
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TABORTABOR 2:29.88
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 85 BOROVBOROV 2:40.50
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TABORTABOR 2:40.68
Petra ZvolánkováPetra Zvolánková 79 TABORTABOR DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová 88 TABORTABOR 2:59,91
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL DNP
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Hana JuřičkováHana Juřičková 91 NVCELNVCEL 3:30.10
Irena DvořákováIrena Dvořáková 90 4DVCB4DVCB 3:32.81
Eva BenkováEva Benková 90 4DVCB4DVCB DNF
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 NVCELNVCEL 2:38.41
2 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 2:41.53
3 Marie VosátkováMarie Vosátková 92 TABORTABOR 2:45.55
4 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 2:45.91
5 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 2:59.38
Celkem 5 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TABORTABOR 3:11.76
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 SUSICSUSIC 3:24.67
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 4:57.69
2 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 5:08.70
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 NVCELNVCEL 5:22.48
4 Ondřej KaslOndřej Kasl 72 ZABBRZABBR 5:30.90
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 SLEOPSLEOP 5:41.20
6 Roman KuželkaRoman Kuželka 79 TABORTABOR 6:21.96
Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TABORTABOR DNF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin DoleželRobin Doležel 89 TISNOTISNO 4:46.70
2 David LinhartDavid Linhart 89 SOKCBSOKCB 4:53.26
3 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 5:01.48
4 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 5:01.78
5 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 6:21.92
Martin VelátMartin Velát 89 TABORTABOR DNF
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík 91 SOKCBSOKCB 4:42.56
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TABORTABOR 4:56.24
3 Jindřich VítJindřich Vít 90 4DVCB4DVCB 5:08.26
4 Martin MetličkaMartin Metlička 90 NVCELNVCEL 5:17.84
5 Petr UrbanPetr Urban 90 TABORTABOR 5:45.74
Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 TISNOTISNO DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 4.8.2007) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TABORTABOR 15.58
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 SUSICSUSIC 17.64
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 4.8.2007) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 85 BOROVBOROV 14.98
2 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková 79 TABORTABOR 19.28
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TABORTABOR 19.49
4 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TABORTABOR 20.74
5 Alena StamberkováAlena Stamberková 86 TABORTABOR 23.03
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 4.8.2007) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová 88 TABORTABOR 16.02
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL 16.96
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 4.8.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana JuřičkováHana Juřičková 91 NVCELNVCEL 20.59
2 Irena DvořákováIrena Dvořáková 90 4DVCB4DVCB 22.07
3 Eva BenkováEva Benková 90 4DVCB4DVCB 25.77
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.8.2007) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 15.12
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 NVCELNVCEL 16.66
3 Marie VosátkováMarie Vosátková 92 TABORTABOR 19.06
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.8.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 19.00
2 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 19.68
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.8.2007) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 15.55
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 NVCELNVCEL 18.62
3 Roman KuželkaRoman Kuželka 79 TABORTABOR 20.54
4 Ondřej KaslOndřej Kasl 72 ZABBRZABBR 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.8.2007) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TABORTABOR 19.63
2 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 22.03
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 SLEOPSLEOP 23.05
Michal RybákMichal Rybák 75 VESELVESEL DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.8.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 16.72
2 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 17.94
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 5.8.2007) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 89 SOKCBSOKCB 16.55
2 Robin DoleželRobin Doležel 89 TISNOTISNO 17.81
3 Martin VelátMartin Velát 89 TABORTABOR 20.93
Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.8.2007) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TABORTABOR 16.80
2 Jiří KordíkJiří Kordík 91 SOKCBSOKCB 17.69
Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 TISNOTISNO DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 5.8.2007) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 90 TABORTABOR 17.30
2 Martin MetličkaMartin Metlička 90 NVCELNVCEL 19.44
3 Jindřich VítJindřich Vít 90 4DVCB4DVCB 16.06
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 1.87
2 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 1.81
3 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 1.72
4 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 1.69
5 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 1.51
6 Jan MatějkaJan Matějka
VESELVESEL
86 1.48
7 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 1.36
8 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 1.30
9 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
75 1.30
Lukáš BrennLukáš Brenn
BRECLBRECL
80 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 1.78
2 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 1.78
3 Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 1.66
4 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 1.63
5 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 1.57
6 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 1.48
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 1.90
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 1.81
3. Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 1.54
4 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 1.66
5 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 1.66
6 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 1.60
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 1.50
2 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 1.44
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 1.46
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TABORTABOR
82 1.46
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TABORTABOR
83 1.43
4 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TABORTABOR
79 1.34
Alena StamberkováAlena Stamberková
TABORTABOR
86 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TABORTABOR
88 1.61
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 1.46
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana JuřičkováHana Juřičková
NVCELNVCEL
91 1.43
2 Irena DvořákováIrena Dvořáková
4DVCB4DVCB
90 1.25
3 Eva BenkováEva Benková
4DVCB4DVCB
90 1.10
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TABORTABOR
92 1.55
2 Kristýna PtákováKristýna Ptáková
TABORTABOR
93 1.40
3 Monika BrusováMonika Brusová
NVCELNVCEL
92 1.31
4 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 1.31
5 Radka JuřičkováRadka Juřičková
NVCELNVCEL
92 1.22
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 3.70
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 3.70
3 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 3.60
4 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 3.40
5 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 3.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 2.60
7 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 2.40
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 3.80
2 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 3.80
3 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 2.60
4 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 2.50
5 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 2.50
Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 3.40
2 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 3.30
3 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 2.80
4 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 2.60
5 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 2.50
6 Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 2.30
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 2.80
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 2.10
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 6.29 +0.6 m/s
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 6.09 +1.2 m/s
3 Lukáš BrennLukáš Brenn
BRECLBRECL
80 5.83 +2.7 m/s
4 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 5.81 -0.6 m/s
5 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 5.68 +0.9 m/s
6 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 5.66 +0.5 m/s
7 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 4.99 +0.6 m/s
8 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
75 4.92 +0.1 m/s
9 Jan MatějkaJan Matějka
VESELVESEL
86 4.82 +0.5 m/s
10 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 4.22 +2.0 m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 6.07 +3.6 m/s
2 Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 6.03 +2.3 m/s
3 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 5.61 +1.1 m/s
4 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 5.48 +1.3 m/s
5 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 4.94 -1.3 m/s
Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 6.25 -1.0 m/s
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 6.00 +1.4 m/s
3 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 5.87 +4.2 m/s
4 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 5.51 +2.1 m/s
5 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 5.48 +1.1 m/s
6 Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 5.29 +2.4 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 5.13 +0.0 m/s
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 4.77 +2.9 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 5.41 -0.5 m/s
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TABORTABOR
83 4.58 -0.3 m/s
3 Lada StudenovskáLada Studenovská
TABORTABOR
82 4.38 -0.3 m/s
4 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TABORTABOR
79 4.05 -0.6 m/s
Alena StamberkováAlena Stamberková
TABORTABOR
86 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TABORTABOR
88 4.56 +0.0 m/s
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 4.53 -0.7 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Hana JuřičkováHana Juřičková
NVCELNVCEL
91 3.85 +0.2 m/s
Irena DvořákováIrena Dvořáková
4DVCB4DVCB
90 3.09 -0.4 m/s
Eva BenkováEva Benková
4DVCB4DVCB
90 2.81 -1.4 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TABORTABOR
92 5.04 -0.7 m/s
2 Monika BrusováMonika Brusová
NVCELNVCEL
92 4.51 +0.3 m/s
3 Radka JuřičkováRadka Juřičková
NVCELNVCEL
92 4.42 +0.0 m/s
4 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 4.30 -1.1 m/s
5 Kristýna PtákováKristýna Ptáková
TABORTABOR
93 3.71 -0.9 m/s
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana JuřičkováHana Juřičková
NVCELNVCEL
91 08.06
2 Irena DvořákováIrena Dvořáková
4DVCB4DVCB
90 06.78
3 Eva BenkováEva Benková
4DVCB4DVCB
90 05.21
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TABORTABOR
92 09.07
2 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 08.05
3 Kristýna PtákováKristýna Ptáková
TABORTABOR
93 07.08
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková
NVCELNVCEL
92 06.96
5 Monika BrusováMonika Brusová
NVCELNVCEL
92 06.63
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 10.44
2 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 10.10
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TABORTABOR
79 09.52
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TABORTABOR
82 09.45
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 09.08
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TABORTABOR
83 08.59
5 Alena StamberkováAlena Stamberková
TABORTABOR
86 06.52
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TABORTABOR
88 08.73
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 08.61
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 14.81
2 Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 12.99
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 10.96
4 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 10.95
5 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 09.88
6 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 09.15
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 11.54
2 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 11.32
3 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 10.18
4 Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 10.11
5 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 09.58
6 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 08.61
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 13.99
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
BRECLBRECL
80 12.68
3 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 11.83
4 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 10.57
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 09.51
6 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
75 08.77
7 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 08.33
8 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 08.11
9 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 07.63
10 Jan MatějkaJan Matějka
VESELVESEL
86 07.17
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 30.77
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 30.98
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 36.87
2 Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 32.97
3 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 29.74
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 28.45
5 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 22.50
6 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 18.98
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 29.05
2 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 28.98
3 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 25.01
4 Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 23.68
5 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 22.94
6 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 21.22
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 36.83
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 31.60
3 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 27.89
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 27.27
5 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 22.00
6 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 20.62
7 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 19.78
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 4.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
SUSICSUSIC
93 33.53
2 Matouš ČernýMatouš Černý
TABORTABOR
92 31.72
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská
TABORTABOR
82 38.56
2 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TABORTABOR
79 32.03
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 28.78
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TABORTABOR
83 18.04
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TABORTABOR
88 30.13
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Hana JuřičkováHana Juřičková
NVCELNVCEL
91 13.78
Irena DvořákováIrena Dvořáková
4DVCB4DVCB
90 14.02
Eva BenkováEva Benková
4DVCB4DVCB
90 10.20
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TABORTABOR
92 29.95
2 Marie VosátkováMarie Vosátková
TABORTABOR
92 20.11
3 Monika BrusováMonika Brusová
NVCELNVCEL
92 17.54
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková
NVCELNVCEL
92 16.13
5 Kristýna PtákováKristýna Ptáková
TABORTABOR
93 13.20
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TISNOTISNO
90 43.35
2 Jiří KordíkJiří Kordík
SOKCBSOKCB
91 36.94
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TABORTABOR
91 36.91
4 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
90 34.93
5 Petr UrbanPetr Urban
TABORTABOR
90 28.41
6 Martin MetličkaMartin Metlička
NVCELNVCEL
90 18.28
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 50.40
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 44.05
3 Ondřej KaslOndřej Kasl
ZABBRZABBR
72 40.34
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 39.74
5 Jiří VolnýJiří Volný
SLEOPSLEOP
56 34.06
6 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
76 23.70
7 Roman KuželkaRoman Kuželka
TABORTABOR
79 23.67
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 5.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 47.30
2 František BatystaFrantišek Batysta
4DVCB4DVCB
88 40.64
3 David LinhartDavid Linhart
SOKCBSOKCB
89 35.91
4 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 27.42
5 Martin VelátMartin Velát
TABORTABOR
89 26.69
Robin DoleželRobin Doležel
TISNOTISNO
89 NM
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 85 BOROVBOROV 4294
2 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TABORTABOR 3706
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TABORTABOR 3202
4 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková 79 TABORTABOR 2507
Alena StamberkováAlena Stamberková 86 TABORTABOR DNF
Celkem 5 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová 88 TABORTABOR 3741
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL DNF
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hana JuřičkováHana Juřičková 91 NVCELNVCEL 2084
2 Irena DvořákováIrena Dvořáková 90 4DVCB4DVCB 1382
3 Eva BenkováEva Benková 90 4DVCB4DVCB 663
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TABORTABOR 4320
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 NVCELNVCEL 3381
3 Marie VosátkováMarie Vosátková 92 TABORTABOR 2991
4 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 NVCELNVCEL 2901
5 Kristýna PtákováKristýna Ptáková 93 TABORTABOR 2597
Celkem 5 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TABORTABOR 4060
2 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 SUSICSUSIC 3586
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 6597
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 NVCELNVCEL 5308
3 Ondřej KaslOndřej Kasl 72 ZABBRZABBR 4564
4 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TABORTABOR 3532
5 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TREBOTREBO 3509
6 Roman KuželkaRoman Kuželka 79 TABORTABOR 3371
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 SLEOPSLEOP 2759
Lukáš BrennLukáš Brenn 80 BRECLBRECL DNF
Michal RybákMichal Rybák 75 VESELVESEL DNF
Jan MatějkaJan Matějka 86 VESELVESEL DNF
Celkem 10 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František BatystaFrantišek Batysta 88 4DVCB4DVCB 5532
2 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 5338
3 David LinhartDavid Linhart 89 SOKCBSOKCB 4991
4 Robin DoleželRobin Doležel 89 TISNOTISNO 4486
5 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 3424
6 Martin VelátMartin Velát 89 TABORTABOR 3156
Celkem 6 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 4DVCB4DVCB 5408
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TABORTABOR 5259
3 Jiří KordíkJiří Kordík 91 SOKCBSOKCB 5067
4 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 TISNOTISNO 4760
5 Petr UrbanPetr Urban 90 TABORTABOR 4505
6 Martin MetličkaMartin Metlička 90 NVCELNVCEL 3961
Celkem 6 závodníků