Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pacovské ceny 2007

Pacov (19. 8. 2007)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TomandlMartin Tomandl 94 AC ČáslavAC Čáslav 08.08
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.21
4 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.32
5 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.65
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka VodrážkováŠárka Vodrážková 94 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.48
2 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 08.86
4 Markéta PetrováMarkéta Petrová 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.98
5 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
3 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.92
4 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.99
5 Jana MrázkováJana Mrázková 93 AC ČáslavAC Čáslav 09.51
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.27
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
3 Šárka VodrážkováŠárka Vodrážková 94 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.46
4 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 08.73
5 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.79
6 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.16
2 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.42
3 Jan RusJan Rus 82 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.79
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.60
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.65
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.73
4 Josef VeselýJosef Veselý 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.26
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.15
2 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.60
3 Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.63
4 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.65
5 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.88
Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.20
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.49
3 Aneta ZemanováAneta Zemanová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.44
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PršínMarek Pršín 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 38.50
2 Martin TomandlMartin Tomandl 94 AC ČáslavAC Čáslav 41.46
3 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.47
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.75
2 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 44.22
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.01
4 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.38
Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice NP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 49.80
2 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 50.89
3 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 52.11
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 60.69
2 Markéta PetrováMarkéta Petrová 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 66.33
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 67.12
4 Michaela HolubováMichaela Holubová 91 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 67.16
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:03.47
2 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 4:05.44
3 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:08.71
4 Petr ValentaPetr Valenta 87 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 4:17.51
5 Vojtěch RuschkaVojtěch Ruschka 89 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:19.77
6 Josef BednářJosef Bednář 89 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:24.64
7 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:32.17
8 Martin ZajícMartin Zajíc 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:55.30
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5:40.09
2 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 7:10.03
3 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 7:37.25
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:08.30
2 Natálie ŠťávováNatálie Šťávová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:15.65
3 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:22.25
4 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:22.40
5 Anna KubátováAnna Kubátová 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:23.82
6 Barbora NehybováBarbora Nehybová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:38.67
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.72
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
78 6.61
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
76 6.57
4 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.17
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 6.10
6 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.48
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.82
2 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 4.77
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 4.56
4 Stanislava KopřivováStanislava Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
93 4.50
5 Monika GumanovaMonika Gumanova
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
91 4.48
6 Lucie KukováLucie Kuková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 4.31
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 07.88
2 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 07.59
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 07.50
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HoloubekJakub Holoubek
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
92 11.69
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 16.02
2 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 14.35
3 Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK PrahaUSK Praha
82 13.76
4 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
87 12.84
5 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 10.90
6 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.32
7 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
92 09.28
8 Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
90 09.16
9 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 08.73
10 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 08.63
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
MělníkMělník
53 10.37
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 15.78
2 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 14.11
3 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 13.95
4 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
81 13.91
5 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 13.71
6 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 13.10
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
Atletika PoličkaAtletika Polička
81 12.73
8 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 11.36
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 48.16
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 44.99
3 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
87 39.35
4 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 33.51
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 32.99
6 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 29.84
7 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 28.89
8 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 24.95
9 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 24.93
10 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 20.12
Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
USK PrahaUSK Praha
82 0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
73 56.10
2 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 53.72
3 Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
78 53.21
4 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 52.25
5 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 45.04
6 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 44.86
7 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 42.93
8 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
Atletika PoličkaAtletika Polička
81 40.96
9 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 37.23
10 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 32.58
11 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 31.28
Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 0
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
81 0
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
73 NP
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora NedvědováBarbora Nedvědová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 26.65
2 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 18.83
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 55.91
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 47.15
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
89 41.89
4 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 25.79
5 Aneta VelickáAneta Velická
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 23.74
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 20.25
7 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 20.11
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 19.8.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel ŽákPavel Žák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 65.32
2 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 61.11
3 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 53.05
4 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 49.33
5 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
85 43.29
6 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
73 38.47
7 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 36.91
8 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
Atletika PoličkaAtletika Polička
81 29.52
Celkem 8 závodníků