Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.Atletická středa

České Budějovice (12. 9. 2007)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.76
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.94
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.02
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.38
5 Michal GubániMichal Gubáni 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.50
6 Pavel KříhaPavel Kříha 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PunčochářMichal Punčochář 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.36
2 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.64
3 Tomáš BitnerTomáš Bitner 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.64
4 Jakub DavidJakub David 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.50
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.37
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.45
3 Nikola SchwachováNikola Schwachová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.59
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.55
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola TůmováNikola Tůmová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.13
2 Michala PapouškováMichala Papoušková 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.30
3 Lucie MíškováLucie Míšková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.65
4 Zuzana VodákováZuzana Vodáková 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.68
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠánaMartin Šána 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.02
2 František BatystaFrantišek Batysta 88 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.03
3 Jan JežekJan Ježek 80 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.25
4 Petr KulichPetr Kulich 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.29
5 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.57
6 Pavel DytrychPavel Dytrych 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.73
2 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.57
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.95
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.34
5 Tomáš BitnerTomáš Bitner 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 17.63
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.75
2 Veronika VodičkováVeronika Vodičková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.85
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠánaMartin Šána 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.93
2 Petr KulichPetr Kulich 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.29
3 Jan JežekJan Ježek 80 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.49
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34.45
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34.58
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 45.28
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BujnovskýDavid Bujnovský 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.69
2 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ KOH-I-NOOR Č.BudějoviceTJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 53.81
3 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 58.81
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StrouhaJan Strouha 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 70.25
2 Lukáš ZedníkLukáš Zedník 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 83.51
3 Jan ŠedivýJan Šedivý 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 84.06
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 67.64
2 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 68.32
3 Nikola TůmováNikola Tůmová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 72.32
4 Michala PapouškováMichala Papoušková 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 77.68
5 Jana MusilováJana Musilová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 79.55
6 Petra HorákováPetra Horáková 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 84.21
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka KrygarováRadka Krygarová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:55.84
2 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:01.82
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:56.58
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:57.84
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub MalíkJakub Malík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:33.42
2 Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:41.78
3 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:43.04
4 Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:45.18
5 Bohuslav RodinaBohuslav Rodina 59 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 4:47.30
6 Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:06.14
7 Václav BürgerVáclav Bürger 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:08.16
8 Jakub ČížekJakub Čížek 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:12.44
9 Martin FálMartin Fál 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:19.40
10 Nikola KrausNikola Kraus 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:48.60
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
88 1.80
2 Martin ŠánaMartin Šána
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 1.70
3 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
92 1.70
4 Michal GubániMichal Gubáni
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 1.40
5 Tomáš PlášilTomáš Plášil
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
93 1.40
6 Oliver ErnstOliver Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 1.25
7 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 1.20
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marie RodinováMarie Rodinová
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
87 1.40
2 Alice SmrčkováAlice Smrčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
94 1.30
3 Kateřina MifkováKateřina Mifková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
94 1.20
4 Eva BenkováEva Benková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.20
5 Veronika VodičkováVeronika Vodičková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 1.10
6 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 1.05
7 Lucie KrátkáLucie Krátká
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
86 1.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.51
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 5.17
3 Michal GubániMichal Gubáni
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 4.46
4 Tomáš PlášilTomáš Plášil
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
93 4.39
5 Michal PunčochářMichal Punčochář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 3.97
6 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 3.33
7 Tomáš BitnerTomáš Bitner
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 3.02
8 Jakub DavidJakub David
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 2.73
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka PlášilováŠárka Plášilová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
89 4.23
2 Kateřina MifkováKateřina Mifková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
94 4.04
3 Alice SmrčkováAlice Smrčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
94 3.91
4 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 3.13
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 2.77
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 08.31
2 Michal PunčochářMichal Punčochář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 07.34
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 11.75
2 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
92 10.51
3 Tomáš PlášilTomáš Plášil
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
93 10.02
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
88 10.56
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 12.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠánaMartin Šána
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 10.82
Celkem 1 závodníků