výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

19.ročník Hodinovky

České Budějovice (3. 5. 2007)

Hodinovka běh - Muži

(čt, 3.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KrejčíKarel Krejčí 72 B+H TriatlonB+H Triatlon 16883
2 Vít MalíkVít Malík 69 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15820
3 Martin FukaMartin Fuka 78 TJ ChyškyTJ Chyšky 15657
4 Michal HášaMichal Háša 81 SK Týn n/VltavouSK Týn n/Vltavou 15364
5 Dušan BartošDušan Bartoš 64 Sokol PísekSokol Písek 15308
6 Roman MedekRoman Medek 65 B+H TriatlonB+H Triatlon 15185
7 Ladislav PillarLadislav Pillar 52 T.Lomnice n/LT.Lomnice n/L 14810
8 Martin BrožkaMartin Brožka 69 B+H TriatlonB+H Triatlon 14783
9 Jaroslav NovákJaroslav Novák 64 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14747
10 Josef MondekJosef Mondek 66 Cyklo JiřičkaCyklo Jiřička 14740
11 Ladislav ml. KreslLadislav ml. Kresl 72 AC Č.KrumlovAC Č.Krumlov 14517
12 Zdeněk JašarovZdeněk Jašarov 57 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 14073
13 Jiří TrnkaJiří Trnka 63 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13935
14 Josef JudaJosef Juda 65 České BudějoviceČeské Budějovice 13730
15 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 66 Slávia JU České BudějoviceSlávia JU České Budějovice 13578
16 Karel VoráčekKarel Voráček 62 Cyklo VelešínCyklo Velešín 13349
17 Lubomír ŠoustarLubomír Šoustar 41 KÚ ČBKÚ ČB 13289
18 Zdeněk MikšovskýZdeněk Mikšovský 45 SK VčelnáSK Včelná 13033
19 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12429
20 Roman HajnýRoman Hajný 68 12420
21 Michal PinlMichal Pinl 68 12378
22 Tomáš ZemanTomáš Zeman 78 12091
23 Jan ČernohubýJan Černohubý 70 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12025
24 Josef ŠochmanJosef Šochman 50 11778
25 Ladislav KreslLadislav Kresl 39 AC Č.KrumlovAC Č.Krumlov 10790
Poznámky:
2.V65
Celkem 25 závodníků

Hodinovka běh - Ženy

(čt, 3.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14055
2 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12327
3 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 Tragéd TeamTragéd Team 11372
Celkem 3 závodníků