Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Jihlava (19. 5. 2007)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2007) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 21.75 11.00
2 Juraj SlovákJuraj Slovák 85 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.19 9.00
3 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.62 5.00
4 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.73 2.00
5 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.17
6 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2007) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.36 8.00
2 Jiří ValíkJiří Valík 66 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.53 7.00
3 Martin KopeckýMartin Kopecký 86 TJ SušiceTJ Sušice 22.61 6.00
4 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 22.63 4.00
5 Martin RonMartin Ron 90 TJ SušiceTJ Sušice 22.67 3.00
6 Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2007) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.48
2 Petr UrbanPetr Urban 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.91
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.94
4 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.68
Ondřej KarlíkOndřej Karlík 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
MB Matěj VlašánekMatěj Vlašánek 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 19.5.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 23.06 1.00
2 Jan TůmaJan Tůma 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.46
3 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.75
4 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.78
5 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.40
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.74 9.00
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.43 8.00
3 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.02 5.50
4 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.10 4.00
5 Daniela ŠedinováDaniela Šedinová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.66
Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha NP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.76 7.00
2 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.60
3 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.00
4 Michaela DrhovskáMichaela Drhovská 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.27
MB Alexandra PivoňkováAlexandra Pivoňková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.92
MB Zuzana NekolováZuzana Nekolová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2007) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.51 11.00
2 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.27 1.00
3 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.31
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.58
5 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.99
6 Lenka KubešováLenka Kubešová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 19.5.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.02 4.50
2 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.23 3.00
3 Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.24 2.00
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.81
5 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.82
6 Jana TůmováJana Tůmová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.20
Celkem 6 závodníků