výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Karlovy Vary (2. 6. 2007)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kyrylo MasunovKyrylo Masunov 86 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:51.54 11.00
2 Martin ČapekMartin Čapek 89 AC DomažliceAC Domažlice 1:52.73 9.00
3 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:53.67 8.00
4 Josef KozinaJosef Kozina 82 AC DomažliceAC Domažlice 1:54.19 7.00
5 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1:55.13 6.00
6 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.15 5.00
7 Ondřej ŠpitálníkOndřej Špitálník 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.34 4.00
8 Jiří KoubekJiří Koubek 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:55.61 3.00
9 Radek JohannaRadek Johanna 89 AK BílinaAK Bílina NF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 1:57.84 2.00
2 Karel ProkopecKarel Prokopec 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.83 1.00
3 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.18
4 Jakub DobrovolnýJakub Dobrovolný 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.37
5 František BabickýFrantišek Babický 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.46
6 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 2:02.40
7 Jan KocábJan Kocáb 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.00
8 Lukáš PašekLukáš Pašek 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.62
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:19.71 9.00
2 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.92 8.00
3 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:20.75 7.00
4 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:23.01 6.00
5 Klára PittermannováKlára Pittermannová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.58 5.00
6 Jana VítovcováJana Vítovcová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.72 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK MostAK Most 2:19.57 11.00
2 Iva PechováIva Pechová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:24.64 4.00
3 Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.19 2.00
4 Mariana SmutkováMariana Smutková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:29.23 1.00
5 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:29.91
6 Barbora TomšíčkováBarbora Tomšíčková 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:32.77
7 Petra ŠtěpánováPetra Štěpánová 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:43.76
Celkem 7 závodníků