Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (2. 6. 2007)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.58
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.58
3 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.72
4 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.85
5 Ondřej KarlíkOndřej Karlík 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.98
6 Petr CerinaPetr Cerina 84 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.32
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.51
3 Martin RonMartin Ron 90 TJ SušiceTJ Sušice 11.61
4 Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.74
5 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.90
6 Jan JirotkaJan Jirotka 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.44
2 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.62
3 Martin VolfMartin Volf 92 TJ SušiceTJ Sušice 12.12
4 Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.89
5 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.94
6 Petr UrbanPetr Urban 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.6.2007) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.54
2 Karel ŘíhaKarel Říha 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.79
3 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.19
4 Martin HavlíkMartin Havlík 91 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.40
5 Matouš ČernýMatouš Černý 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.85
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.6.2007) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10.81 11
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.29 9
3 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.32 8
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.34 7
5 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.54 6
6 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.67 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2007) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RonMartin Ron 90 TJ SušiceTJ Sušice 11.40 4
2 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.64 3
3 Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.76 2
4 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.83 1
5 Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.91
Martin VolfMartin Volf 92 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KřížováJana Křížová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.83
2 Nikola KubátováNikola Kubátová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.20
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.26
4 Klára VackováKlára Vacková 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 14.54
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.55
2 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.60
3 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.91
4 Daniela ŠedinováDaniela Šedinová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.14
5 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.80
6 Petra OlšovskáPetra Olšovská 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VránkováMartina Vránková 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.27
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 81 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.49
3 Lucie KarkulováLucie Karkulová 86 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 13.65
4 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.67
5 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.80
6 Hana ZimováHana Zimová 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 14.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.86
2 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.28
3 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.39
4 Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 14.25
5 Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.41
6 Martina NovákováMartina Nováková 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 14.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.6.2007) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.48 11
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.54 9
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.57 8
4 Martina VránkováMartina Vránková 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.97 7
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 81 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.23 6
6 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.24 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2007) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.94 4
2 Daniela ŠedinováDaniela Šedinová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.07 3
4 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.23 1
3 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.23 2
5 Lucie KarkulováLucie Karkulová 86 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 13.29
Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 21.71 11
2 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.67 9
3 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.77 8
4 Radek VelátRadek Velát 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.84 7
5 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.41 4
6 Martin KopeckýMartin Kopecký 86 TJ SušiceTJ Sušice 23.53 3
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RonMartin Ron 90 TJ SušiceTJ Sušice 22.86 6
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 23.35 5
3 Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.63 2
4 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.67 1
5 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.78
6 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2007) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.77
2 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.30
3 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.02
4 Martin HložekMartin Hložek 90 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 25.69
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.65
2 Martin HavlíkMartin Havlík 91 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 25.70
Matěj VlašánekMatěj Vlašánek 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.71 11
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.93 9
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.33 8
4 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 26.75 6
5 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.63 3
6 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 28.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.84 4
2 Petra SmržováPetra Smržová 78 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 27.65 2
3 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.68
Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Martina VránkováMartina Vránková 90 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Lucie KarkulováLucie Karkulová 86 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.67 1
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.75
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.10
4 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.07
Petra ŠkarkováPetra Škarková 88 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina GerlickáSabina Gerlická 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.52 7
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.80 5
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.13
4 Jana KovarovičováJana Kovarovičová 87 TJ KlatovyTJ Klatovy 29.25
5 Nikola KubátováNikola Kubátová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.65
6 Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.91
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.80 11
2 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.00 8
3 Martin KopeckýMartin Kopecký 86 TJ SušiceTJ Sušice 52.22 7
4 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.98 6
Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNF
Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 50.85 9
2 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 53.30 5
3 Jakub SkořepaJakub Skořepa 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.69 4
4 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 54.02 3
Vojtěch RuschkaVojtěch Ruschka 89 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Petr CerinaPetr Cerina 84 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.19 11
2 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.31 9
3 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 62.82 8
4 Petra KavijováPetra Kavijová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 64.03 7
5 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.11 5
6 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.17 4
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 64.95 6
2 Ema ŠolarováEma Šolarová 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.56 3
3 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.55 2
4 Markéta PetrováMarkéta Petrová 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 68.68 1
5 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.47
Petra ŠkarkováPetra Škarková 88 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.52 11
2 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KlatovyTJ Klatovy 1:58.87 9
3 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.95 8
4 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:58.97 7
5 Petr KaslPetr Kasl 83 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:58.98 6
6 Jan SvěrákJan Svěrák 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:59.33 5
7 Jan PatákJan Paták 89 TJ SušiceTJ Sušice 1:59.86 4
Lukáš BrůhaLukáš Brůha 84 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Vojtěch RuschkaVojtěch Ruschka 89 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:03.82 3
2 Slavomír KorečekSlavomír Koreček 80 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:04.42 2
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:05.09 1
4 Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:05.68
5 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:05.97
6 Martin SrpMartin Srp 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:06.54
7 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:06.62
8 Dušan JakovljevičDušan Jakovljevič 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:07.97
9 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:11.32
10 Jakub MalíkJakub Malík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:12.34
11 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:24.81
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:23.90 11
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.36 9
3 Petra KavijováPetra Kavijová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:26.85 8
4 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:27.47 7
5 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:33.84
6 Martina VaskováMartina Vasková 85 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:33.94 6
7 Lenka SlonkováLenka Slonková 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:40.05 5
8 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:43.81 4
9 Lucie ZárybnickáLucie Zárybnická 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:47.38 3
10 Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:00.94 2
Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Dagmar NovotnáDagmar Novotná 70 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KaslPetr Kasl 83 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:05.34 11
2 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:08.24 9
3 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:09.99 8
4 Jakub SkořepaJakub Skořepa 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:11.44 7
5 Jakub KořánJakub Kořán 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:11.84 6
6 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:12.13 5
7 Martin SitaMartin Sita 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:12.66 4
8 Slavomír KorečekSlavomír Koreček 80 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:13.62 3
9 Radek KučeraRadek Kučera 69 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:13.92 2
10 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:16.16 1
11 Michal JelínekMichal Jelínek 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:16.32
12 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:16.38
13 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:23.69
14 Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:26.49
15 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:28.05
16 Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:29.06
17 Jakub ČápJakub Čáp 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:47.22
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 5:01.39 11
2 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:05.46 9
3 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:11.38 8
4 Stanislava FoersterováStanislava Foersterová 78 AC DomažliceAC Domažlice 5:21.56
5 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 70 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:23.04 7
6 Tereza PolákováTereza Poláková 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:25.17 6
7 Barbora NehybováBarbora Nehybová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:26.91 5
8 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:26.99 4
9 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:29.97
10 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:34.43 3
11 Kristina SmetanováKristina Smetanová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:36.77 2
12 Lucie ZárybnickáLucie Zárybnická 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:38.97 1
13 Barbora MarešováBarbora Marešová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:45.58
14 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:50.31
15 Alexandra PivoňkováAlexandra Pivoňková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:51.90
16 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:55.29
17 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6:14.19
Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 18 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana KodýdkováDana Kodýdková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 15.90 11
2 Klára MarkvartováKlára Markvartová 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.13 9
3 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.16 8
4 Simona GrénarováSimona Grénarová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.49 7
5 Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.51 6
Lucie DrhovskáLucie Drhovská 85 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.51 5
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PěstováBarbora Pěstová 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 17.69 4
2 Jitka ŠimandlováJitka Šimandlová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.76 3
3 Ivanna KozakIvanna Kozak 87 TJ KlatovyTJ Klatovy 19.19 2
4 Karolína BálkováKarolína Bálková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.39 1
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19.58
6 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 19.62
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.59 11
2 Jiří CiglerJiří Cigler 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15.76 9
3 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 TJ KlatovyTJ Klatovy 15.86 8
4 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.00 7
5 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.16 6
6 Matej JeznýMatej Jezný 80 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.70 5
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 87 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.93 4
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.86 3
3 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.50 2
4 Václav ŠelmátVáclav Šelmát 77 TJ KlatovyTJ Klatovy 19.56 1
Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNF
Miloslav JandaMiloslav Janda 72 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CiglerJiří Cigler 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 55.86 11
2 Vojtěch TrojanVojtěch Trojan 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 57.70 9
3 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.27 7
4 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 59.71 6
Jan KohutJan Kohut 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 87 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.82 8
2 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 59.81 5
3 Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice 61.23 4
4 Jan HoráčekJan Horáček 85 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.26 3
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.95 11
2 Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 70.40 9
3 Daniela ŠedinováDaniela Šedinová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 72.92 8
4 Barbora PěstováBarbora Pěstová 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 76.15 7
5 Ivanna KozakIvanna Kozak 87 TJ KlatovyTJ Klatovy 82.25 4
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SlonkováLenka Slonková 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 76.21 6
2 Karolína BálkováKarolína Bálková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 76.28 5
3 Michaela DrhovskáMichaela Drhovská 85 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 82.56 3
4 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 83.44 2
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš KůraLuboš Kůra 82 TJ KlatovyTJ Klatovy 10:08.70 11
2 Roman ChlupatýRoman Chlupatý 75 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10:13.45 9
3 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:16.72 8
4 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10:23.77 7
5 Martin ZajícMartin Zajíc 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10:37.12 6
6 Jaromír UrbánekJaromír Urbánek 78 TJ KlatovyTJ Klatovy 10:55.07 5
7 Marek BuchvaldekMarek Buchvaldek 71 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10:56.87 4
8 Jakub BoudaJakub Bouda 86 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:03.04 3
9 Jaroslav VlčekJaroslav Vlček 69 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:33.11 2
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PolákováTereza Poláková 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:05.23 11
2 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:08.03 9
3 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14:25.66 8
4 Monika UchytilováMonika Uchytilová 77 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 16:07.72 7
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Král, Krch, Velát, Víta Král, Krch, Velát, Víta TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:26.40 11
2 Rádl, Šíp, Kubernát, Cigler Rádl, Šíp, Kubernát, Cigler AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 3:27.73 9
3 Cihelka, Sezemský, Helta, Drdl Cihelka, Sezemský, Helta, Drdl SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:33.23 8
4 Vrba, Kohut, Kasl, Čenščák Vrba, Kohut, Kasl, Čenščák TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:36.08 7
5 Šefrna, Koptík, Poláček, Gorne Šefrna, Koptík, Poláček, Gorne TJ KlatovyTJ Klatovy 3:42.17 4
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáček, Urban, Stolín, Aniska Horáček, Urban, Stolín, Aniska Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:39.18 6
2 Urban, Urban, Drda, Krejčí Urban, Urban, Drda, Krejčí TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:41.65 5
3 Kocík, Holer, Havlík, Srp Kocík, Holer, Havlík, Srp SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:43.97 3
4 Novák, Zajíc, Vala, Holenda Novák, Zajíc, Vala, Holenda TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 3:49.98 2
5 Havlík, Bouda, Holčík, Kačírek Havlík, Bouda, Holčík, Kačírek TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:57.68 1
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pražáková, Markvartová, Vosátk Pražáková, Markvartová, Vosátk TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:13.88 11
2 Šolarová, Poláková, Kudelová, Šolarová, Poláková, Kudelová, SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:25.13 9
3 Šedinová, Kovarovičová, Kavijo Šedinová, Kovarovičová, Kavijo TJ KlatovyTJ Klatovy 4:26.35 8
4 Maršánová, Kubátová, Kráčmarov Maršánová, Kubátová, Kráčmarov Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:33.63 7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drhovská M.,Drhovská L., Záhor Drhovská M.,Drhovská L., Záhor SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:41.81 6
2 Šimandlová, Olšovská, Krausová Šimandlová, Olšovská, Krausová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:58.50 5
3 Petrová, Slonková, Nováková, U Petrová, Slonková, Nováková, U TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:59.18 4
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 2.08 11
2 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 2.05 9
3 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 2.02 8
4 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ KlatovyTJ Klatovy
83 1.90 7
5 Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 1.86 6
10 Michal VrbaMichal Vrba
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
89 1.82 2
7 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.82 4
9 Zdeněk PoláčekZdeněk Poláček
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 1.82 3
6 Martin HložekMartin Hložek
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 1.82 5
7 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.82
11 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
80 1.74 1
12 Štěpán KačírekŠtěpán Kačírek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
88 1.70
13 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.66
Jan JirotkaJan Jirotka
TJ KlatovyTJ Klatovy
88 1.66
Jan MarešJan Mareš
TJ SušiceTJ Sušice
90 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 1.68 11
2 Kateřina VodováKateřina Vodová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.64 9
3 Jana KovarovičováJana Kovarovičová
TJ KlatovyTJ Klatovy
87 1.60 7.V
3 Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 1.60 7.V
5 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 1.55 6
6 Simona GrénarováSimona Grénarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.55 5
7 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
88 1.45 4
8 Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 1.45 3
10 Michaela DrhovskáMichaela Drhovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 1.40 1
9 Dana KodýdkováDana Kodýdková
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 1.40 2
11 Barbora WenigováBarbora Wenigová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.35
Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.35
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.35
Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 4.35 11
2 Jaromír BelatkaJaromír Belatka
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
74 4.05 9
4 Petr UrbanPetr Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 3.95 7
3 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ KlatovyTJ Klatovy
83 3.95 8
5 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 3.85 6
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
67 3.85 5
8 Jakub ZvonařJakub Zvonař
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
85 3.85 4
7 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 3.85
10 Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 3.75 2
9 David KrálDavid Král
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
87 3.75 3
11 Martin HložekMartin Hložek
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
90 3.65 1
12 Karel ŠedinaKarel Šedina
TJ SušiceTJ Sušice
90 3.45
12 Karel VirtKarel Virt
TJ KlatovyTJ Klatovy
67 3.45
14 Jaromír FričJaromír Frič
TJ KlatovyTJ Klatovy
53 3.05
Václav ŠelmátVáclav Šelmát
TJ KlatovyTJ Klatovy
77 DNF
Roman JabůrekRoman Jabůrek
TJ SušiceTJ Sušice
72 DNF
Jan MarešJan Mareš
TJ SušiceTJ Sušice
90 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 2.80 11
2 Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.70 9
3 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 2.60 8
4 Jana KovarovičováJana Kovarovičová
TJ KlatovyTJ Klatovy
87 2.30 7
5 Hana ZimováHana Zimová
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 2.00 6
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 6.56 11
2 Lukáš IndraLukáš Indra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
84 6.38 9
3 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 6.37 8
4 Petr UrbanPetr Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 6.18 7
5 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 6.12 6
6 Daniel HorákDaniel Horák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
91 5.93 5
7 Zdeněk PoláčekZdeněk Poláček
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 5.92 4
8 Petr CerinaPetr Cerina
TJ KlatovyTJ Klatovy
84 5.85 3
9 Jan JirotkaJan Jirotka
TJ KlatovyTJ Klatovy
88 5.84 2
10 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 5.78 1
11 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
67 5.70
12 Ondřej KarlíkOndřej Karlík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
89 5.68
13 Michal VrbaMichal Vrba
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
89 5.62
14 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 5.62
15 Jaroslav LucJaroslav Luc
TJ KlatovyTJ Klatovy
88 5.59
16 Martin AdámekMartin Adámek
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 5.58
17 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 5.44
18 Štěpán KačírekŠtěpán Kačírek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
88 5.29
19 Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 -
Miloslav JandaMiloslav Janda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
72 DNP
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SmržováPetra Smržová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
78 5.45 11
2 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.44 9
3 Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 5.11 8
4 Lucie DrhovskáLucie Drhovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 5.02 7
5 Aneta ZáviškováAneta Závišková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
87 4.86 6
6 Simona GrénarováSimona Grénarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 4.85 5
8 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 4.79 3
7 Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 4.79 4
9 Jana ŘehákováJana Řeháková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
81 4.77 2
10 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
81 4.75 1
11 Iveta MičkováIveta Mičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
82 4.73
12 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 4.70
13 Martina ŠtychováMartina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 4.65
14 Sabina GerlickáSabina Gerlická
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 4.60
15 Dana KodýdkováDana Kodýdková
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 4.51
16 Kateřina KrausováKateřina Krausová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
81 4.39
17 Ema ŠolarováEma Šolarová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
91 4.38
18 Monika KopečnáMonika Kopečná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 4.37
19 Hana ZimováHana Zimová
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 4.36
20 Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 4.01
21 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 2.86
Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 DNP
Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 DNP
Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 DNP
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 14.30 11
2 Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 13.93 9
3 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 13.63 8
4 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 13.09
5 Martin AdámekMartin Adámek
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 12.92 7
6 Lukáš IndraLukáš Indra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
84 12.82 6
7 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 12.61 5
8 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 12.55 4
9 Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 12.50 3
10 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 12.32 2
11 Daniel HorákDaniel Horák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
91 11.71 1
12 Petr UrbanPetr Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 11.70
Miloslav JandaMiloslav Janda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
72 DNP
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SmržováPetra Smržová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
78 11.30 11
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
81 10.27 9
3 Lucie DrhovskáLucie Drhovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.26 8
4 Lucie KarkulováLucie Karkulová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
86 10.18 7
5 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 10.04 6
6 Aneta ZáviškováAneta Závišková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
87 09.96 5
7 Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 09.90 4
8 Iveta MičkováIveta Mičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
82 09.89 3
9 Monika KopečnáMonika Kopečná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 09.76 2
10 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 09.71 1
11 Kateřina KrausováKateřina Krausová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
81 09.66
12 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
88 09.35
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 11.06 11
2 Martina DrabíkováMartina Drabíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 10.62 9
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.25 8
4 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 10.07
5 Kateřina VodováKateřina Vodová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 09.81 7
6 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 09.79 6
7 Jana ZaspalováJana Zaspalová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
84 09.72 5
9 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 09.54 3
8 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
TJ KlatovyTJ Klatovy
59 09.54 4
10 Romana DibitanzlováRomana Dibitanzlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
67 09.38 2
11 Kateřina VozobulováKateřina Vozobulová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.33 1
12 Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 09.09
13 Vladimíra KrupičkováVladimíra Krupičková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
62 08.68
14 Milada PeterkováMilada Peterková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
48 08.62
15 Ivana KozlováIvana Kozlová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
85 08.01
16 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 07.82
17 Iveta ČechováIveta Čechová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 07.25
18 Kateřina IgerskáKateřina Igerská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 07.12
19 Petra OlšovskáPetra Olšovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 06.85
Anna MoravováAnna Moravová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
83 DNP
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
87 DNP
Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 DNP
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 13.74 11
2 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 13.40 9
3 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
65 12.62 8
4 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
87 12.28 7
5 Tomáš PazderaTomáš Pazdera
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
89 12.09 6
6 Karel VirtKarel Virt
TJ KlatovyTJ Klatovy
67 12.03 5
7 Tomáš JoklTomáš Jokl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 11.87 4
8 Pavel SkalickýPavel Skalický
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
71 11.86 3
9 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
TJ KlatovyTJ Klatovy
50 11.56 2
10 Vladislav HruškaVladislav Hruška
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
89 11.53 1
11 Jan HeresJan Heres
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
80 11.49
12 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 11.47
13 Viktor ČernýViktor Černý
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
82 11.44
14 Matej JeznýMatej Jezný
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
80 11.39
15 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 11.27
16 Filip ŠafandaFilip Šafanda
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 11.11
17 Jaromír FričJaromír Frič
TJ KlatovyTJ Klatovy
53 10.85
18 Petr DymákPetr Dymák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
61 10.54
19 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
79 09.84
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 38.47 11
2 Vladimíra KrupičkováVladimíra Krupičková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
62 34.41 9
3 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
TJ KlatovyTJ Klatovy
59 33.76 8
4 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 32.35 7
5 Jana ZaspalováJana Zaspalová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
84 31.65 6
6 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 29.96 5
7 Romana DibitanzlováRomana Dibitanzlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
67 29.62 4
8 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 29.35 3
9 Kateřina VozobulováKateřina Vozobulová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 27.28 2
10 Milada PeterkováMilada Peterková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
48 26.34 1
11 Vendula VeseláVendula Veselá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 24.73
12 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 24.12
13 Ivana KozlováIvana Kozlová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
85 24.11
14 Jitka ŠimandlováJitka Šimandlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 23.93
15 Monika UchytilováMonika Uchytilová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
77 22.46
16 Iveta ČechováIveta Čechová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 21.55
17 Lenka VotípkováLenka Votípková
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 21.10
18 Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 20.64
19 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 19.03
Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 44.93 11
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 42.35 9
3 Vojtěch PěníkVojtěch Pěník
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
86 41.63 8
4 Vladislav HruškaVladislav Hruška
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
89 39.49 7
5 Jan HeresJan Heres
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
80 39.08 6
6 Karel VirtKarel Virt
TJ KlatovyTJ Klatovy
67 39.04 5
7 Petr DymákPetr Dymák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
61 37.59 4
8 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
TJ KlatovyTJ Klatovy
50 37.10 3
9 Tomáš PazderaTomáš Pazdera
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
89 36.14 2
10 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
53 34.96 1
11 Viktor ČernýViktor Černý
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
82 34.54
12 Jan HolčíkJan Holčík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
77 34.08
13 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 32.86
14 Milan ZávadaMilan Závada
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
64 32.52
15 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
87 32.33
16 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
79 32.10
17 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
73 31.83
18 Pavel SkalickýPavel Skalický
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
71 30.93
19 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
65 26.53
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 29.47
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 30.88 11
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 30.44 9
3 Martina DrabíkováMartina Drabíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 26.90 8
4 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 26.19 7
5 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
TJ KlatovyTJ Klatovy
59 25.97 6
6 Petra OlšovskáPetra Olšovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 22.93 5
7 Jana ZaspalováJana Zaspalová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
84 22.49 4
8 Kateřina VozobulováKateřina Vozobulová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 20.47 3
9 Milada PeterkováMilada Peterková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
48 18.74 2
10 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 18.64 1
11 Jitka ŠimandlováJitka Šimandlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 14.94
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
53 43.24 11
2 Miroslav PourMiroslav Pour
TJ KlatovyTJ Klatovy
74 41.60 9
3 Vojtěch PěníkVojtěch Pěník
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
86 37.96 8
4 Tomáš PazderaTomáš Pazdera
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
89 37.43 7
5 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
79 37.36 6
6 Vladimír LindaVladimír Linda
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
86 35.51 5
7 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
87 35.33 4
8 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
73 34.62 3
9 Petr DymákPetr Dymák
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
61 33.02 2
10 Jan HeresJan Heres
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
80 29.30 1
11 Milan ZávadaMilan Závada
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
64 28.72
12 Juraj KudryJuraj Kudry
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 25.43
13 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
79 23.04
14 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
65 19.01
Lubomír PilchLubomír Pilch
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
85 DNP
Jaromír PotužákJaromír Potužák
TJ SušiceTJ Sušice
56 DNP
Miroslav KrhounMiroslav Krhoun
TJ KlatovyTJ Klatovy
70 DNP
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 37.32 11
2 Vendula VeseláVendula Veselá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 36.19 9
3 Petra ZvolánkováPetra Zvolánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 35.64 8
4 Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 31.27 7
5 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 29.58 6
6 Kateřina IgerskáKateřina Igerská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 29.19 5
7 Lenka VotípkováLenka Votípková
TJ KlatovyTJ Klatovy
90 26.76 4
8 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 24.97 3
9 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
83 22.44 2
10 Iveta ČechováIveta Čechová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 21.21 1
Petra LepičováPetra Lepičová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
82 NDP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
90 61.16 11
2 Vladimír LindaVladimír Linda
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
86 58.31 9
3 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 50.21 8
4 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 50.17 7
5 Juraj KudryJuraj Kudry
TJ KlatovyTJ Klatovy
86 50.15 6
6 Filip ŠafandaFilip Šafanda
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 49.04 5
7 Jiří DouchaJiří Doucha
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
65 48.26 4
8 Jan HolčíkJan Holčík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
77 46.94 3
9 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 46.84 2
10 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 45.88 1
11 Matej JeznýMatej Jezný
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
80 44.46
12 Roman JabůrekRoman Jabůrek
TJ SušiceTJ Sušice
72 42.75
13 Jan PojarJan Pojar
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 40.96
14 Tomáš JoklTomáš Jokl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 40.08
15 Václav ŠelmátVáclav Šelmát
TJ KlatovyTJ Klatovy
77 36.27
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 2.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš KůraLuboš Kůra 82 TJ KlatovyTJ Klatovy - 11
2 Jiří BeckJiří Beck 75 TJ KlatovyTJ Klatovy - 9
3 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 TJ KlatovyTJ Klatovy - 8
4 Robert HebkýRobert Hebký 50 TJ KlatovyTJ Klatovy - 7
5 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek 91 TJ KlatovyTJ Klatovy - 6
Poznámky:
Závody se uskutečnily 12.5.2007 v Praze
Celkem 5 závodníků