Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Tábor (16. 6. 2007)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:55.30 11.00
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:55.91 9.00
3 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:57.10 8.00
4 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:58.03 7.00
5 Jan SvěrákJan Svěrák 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:58.25 6.00
6 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:02.07 3.00
7 Lukáš BrůhaLukáš Brůha 84 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:04.48 1.00
8 Vojtěch RuschkaVojtěch Ruschka 89 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:04.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SkořepaJakub Skořepa 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:59.63 5.00
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.90 4.00
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:02.72 2.00
4 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:07.32
5 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:09.09
6 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:09.89
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:11.18
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:23.47 11.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.70 9.00
3 Petra KavijováPetra Kavijová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:26.72 8.00
4 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:28.15 7.00
5 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:36.25 6.00
6 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 70 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.24 5.00
7 Lenka SlonkováLenka Slonková 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:41.79 4.00
8 Jana MichaljaničováJana Michaljaničová 89 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:43.31 3.00
9 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.54 2.00
Barbora MarešováBarbora Marešová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Marie BartyzalováMarie Bartyzalová 68 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
MB Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:29.75
MB Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:35.24
MB Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:46.60
Celkem 14 závodníků