Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Turnov (15. 5. 2007)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav; B VíchLadislav; B Vích 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.8
2 Michal; B HeroutMichal; B Herout 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.4
3 Miroslav; B ČížMiroslav; B Číž 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.9
4 Lukáš; B ZamlLukáš; B Zaml 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.0
5 Patrik; A WudyPatrik; A Wudy 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel; A DoležalPavel; A Doležal 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.5
2 David; B ProkopDavid; B Prokop 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.7
3 Roman HnykRoman Hnyk 95 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.8
Leoš; B HlubůčekLeoš; B Hlubůček 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.8
5 Martin; B ŠimákMartin; B Šimák 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.5
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš; A ŠichanLukáš; A Šichan 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8
2 Miroslav; A UherMiroslav; A Uher 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.9
Petr; A LukášPetr; A Lukáš 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.9
4 Jakub; B HřebíkJakub; B Hřebík 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.3
5 Vojtěch; B ŠarközyVojtěch; B Šarközy 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk; A MoráčekLuděk; A Moráček 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.3
2 Petr KrouzaPetr Krouza 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.4
3 Vojtěch HájeVojtěch Háje 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.7
4 Filip; C NovotnýFilip; C Novotný 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.7
5 Matěj; A DvořánMatěj; A Dvořán 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.2
Petr KulhánekPetr Kulhánek 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janek ŽalskýJanek Žalský 95 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.0
Tomáš MyslivecTomáš Myslivec 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín NP
2 Petr; A KrouzaPetr; A Krouza 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.2
Dan; A VondraDan; A Vondra 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Vítězslav; B DrahouzalVítězslav; B Drahouzal 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Lukáš; C KuhálekLukáš; C Kuhálek 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk; A MoráčekLuděk; A Moráček 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.3 11
2 Pavel; A DoležalPavel; A Doležal 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.4 9
3 Lukáš; A ŠichanLukáš; A Šichan 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.5 8
4 Ladislav; B VíchLadislav; B Vích 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.7 7
5 David; B ProkopDavid; B Prokop 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8 6
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.9 5
7 Roman HnykRoman Hnyk 95 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.0 4
Leoš; B HlubůčekLeoš; B Hlubůček 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.0 3
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janek ŽalskýJanek Žalský 95 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.6 2
2 Petr; A LukášPetr; A Lukáš 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.7 1
3 Miroslav; A UherMiroslav; A Uher 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8
4 Tomáš MyslivecTomáš Myslivec 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.3
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina; A BabákováKateřina; A Babáková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.9
Barbora; A ZákonováBarbora; A Zákonová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.9
3 Luďka BílkováLuďka Bílková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.5
4 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka; A ValentováJitka; A Valentová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.0
2 Kateřina; A SlábováKateřina; A Slábová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.1
3 Kateřina KomárkováKateřina Komárková 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.3
4 Anežka BoudnáAnežka Boudná 96 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana; A MlýnkováJana; A Mlýnková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.4
2 Kateřina; B KošákováKateřina; B Košáková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.6
3 Markéta; B ChvalovskáMarkéta; B Chvalovská 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.9
4 Šárka ZítkováŠárka Zítková 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.3
5 Nikola; BernáNikola; Berná 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.7
6 Romana KinskáRomana Kinská 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.9
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra; A HerclíkováPetra; A Herclíková 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.7
2 Lucie; B KukováLucie; B Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8
3 Dana ButulováDana Butulová 95 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.1
Klára; B ŠulčíkováKlára; B Šulčíková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.1
Andrea KörberováAndrea Körberová 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.1
6 Klára VargováKlára Vargová 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslava BílkováBohuslava Bílková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.6
2 Barbora ČížkováBarbora Čížková 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.9
3 Alena NovotnáAlena Novotná 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.3
4 Petra; C NovotnáPetra; C Novotná 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.4
5 Monika; C TřeštíkováMonika; C Třeštíková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. NP
Simona; C LiterováSimona; C Literová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katka KlimentováKatka Klimentová 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.7
Eva; A DědkováEva; A Dědková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.7
3 Kateřina; C FišerováKateřina; C Fišerová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.2
4 Eliška BímováEliška Bímová 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.3
5 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.1
6 Eliška; C RyndováEliška; C Ryndová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana; A MlýnkováJana; A Mlýnková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.4 11
2 Katka KlimentováKatka Klimentová 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.5 9
3 Bohuslava BílkováBohuslava Bílková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.6 8
4 Petra; A HerclíkováPetra; A Herclíková 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.7 7
5 Kateřina; B KošákováKateřina; B Košáková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8 6
Eva; A DědkováEva; A Dědková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie; B KukováLucie; B Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.5 4
2 Jitka; A ValentováJitka; A Valentová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.6 3
3 Barbora ČížkováBarbora Čížková 94 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.7 2
4 Kateřina; A BabákováKateřina; A Babáková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.8 1
5 Barbora; A ZákonováBarbora; A Zákonová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.0
6 Markéta; B ChvalovskáMarkéta; B Chvalovská 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.1
Celkem 6 závodníků