Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo MPD dorostu, juniorů a juniorek

Praha (22. 5. 2007)

600 m - Muži

(út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1:28.77
MB Lukáš ŠošovičkaLukáš Šošovička 86 SK HraniceSK Hranice 1:30.95
Celkem 2 závodníků

600 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:22.60 11.00
2 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.03 9.00
3 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:26.31 8.00
4 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:27.99 6.00
5 Marek KubánekMarek Kubánek 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:29.88 5.00
6 Milan ProuzaMilan Prouza 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:35.11 4.00
7 Martin RežňákMartin Režňák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PetrákPetr Petrák 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha -
2 Filip KolorosFilip Koloros 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:27.79 7.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:36.25 3.00
4 Libor KrásnýLibor Krásný 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:38.96 2.00
5 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:41.40 1.00
6 Šimon BláhaŠimon Bláha 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:49.04
Celkem 6 závodníků

600 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.00 11.00
2 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:26.07 9.00
3 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:29.27 8.00
4 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:29.32 7.00
5 Theodor KahajTheodor Kahaj 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:31.09 6.00
6 Tomáš KoubekTomáš Koubek 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:31.74 5.00
7 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:32.06 4.00
8 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:33.83 3.00
9 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:34.91 2.00
10 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:39.16 1.00
11 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 11 závodníků

600 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:39.55 11.00
2 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:39.55 9.00
3 Petra SpurnáPetra Spurná 89 USK PrahaUSK Praha 1:42.79 8.00
4 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 1:43.81 7.00
5 Kateřina HulvertováKateřina Hulvertová 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:43.90 6.00
6 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:44.44 5.00
7 Lucie SlavíčkováLucie Slavíčková 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:48.70 4.00
8 Barbora PaimováBarbora Paimová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:49.96 3.00
9 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:50.47 2.00
10 Andrea HrabětováAndrea Hrabětová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:51.00 1.00
11 Kristýna ŠtruncováKristýna Štruncová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:56.73
12 Jana MichaljaničováJana Michaljaničová 89 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:57.42
13 Helena DragounováHelena Dragounová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.38
14 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
15 Eliška AntošováEliška Antošová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 15 závodníků

600 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 22.5.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KoubováAnna Koubová 90 USK PrahaUSK Praha 1:46.72 11.00
2 Nikol FlašarováNikol Flašarová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:49.47 9.00
3 Alice SvobodováAlice Svobodová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:53.75 8.00
Celkem 3 závodníků