Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo MPD dorostu, juniorů a juniorek

Praha (22. 5. 2007)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2007) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.25 11.00
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.39 9.00
3 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.43 8.00
4 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.65 5.00
5 Jonatán VidlákJonatán Vidlák 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.70 4.00
6 Barnabáš ŠkoloudBarnabáš Školoud 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.77 2.00
7 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 11.86
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2007) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZíchaJan Zícha 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11.45 7.00
2 Petr HornPetr Horn 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.72 3.00
3 Ondřej SezemskýOndřej Sezemský 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.80 1.00
4 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 USK PrahaUSK Praha 12.05
5 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08
6 Daniel KnýDaniel Kný 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.10
7 Tomáš JetmarTomáš Jetmar 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2007) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.61 6.00
2 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.81
3 Jakub ChrudimskýJakub Chrudimský 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.07
4 Viktor LhotákViktor Lhoták 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.09
5 Michal WalicaMichal Walica 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.25
6 David FietzekDavid Fietzek 89 USK PrahaUSK Praha 13.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatznerFilip Matzner 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.43
2 Matěj KučeraMatěj Kučera 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.76
3 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.15
4 Petr FojtíkPetr Fojtík 89 USK PrahaUSK Praha 13.51
5 Ondřej PilátOndřej Pilát 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.59 11.00
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.65 9.00
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.78 8.00
4 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.88 7.00
5 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.05 5.00
6 David ŠťastnýDavid Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.39
7 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.47
8 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 12.51
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2007) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.98 6.00
2 Lukáš FialaLukáš Fiala 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.31 2.00
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.34 1.00
4 Lukáš HusákLukáš Husák 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.43
5 Jan MucalaJan Mucala 91 USK PrahaUSK Praha 12.53
6 Daniel DufekDaniel Dufek 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.71
7 Adam HorváthAdam Horváth 91 USK PrahaUSK Praha 13.10
8 Vojtěch HalaburtVojtěch Halaburt 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2007) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.28 3.00
2 Miloš KreuzerMiloš Kreuzer 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.36
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.49
4 Michal UrbanMichal Urban 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.53
5 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 12.69
6 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.09
7 Jindřich OttlJindřich Ottl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.37
8 Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.39
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DoskočilFilip Doskočil 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.23 4.00
2 Petr JanáčekPetr Janáček 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.56
Patrik JiroušPatrik Jirouš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.56
4 Michal VýletaMichal Výleta 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.58
5 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.60
6 Jan ChundelaJan Chundela 91 USK PrahaUSK Praha 12.82
7 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.96
8 Martin SoušekMartin Soušek 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠenarŠimon Šenar 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.39
2 Filip KoudelkaFilip Koudelka 91 USK PrahaUSK Praha 12.64
3 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.79
4 Jiří DadákJiří Dadák 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.98
5 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.41
6 Tomáš BukovskýTomáš Bukovský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Filip MusilFilip Musil 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Vladimír SukVladimír Suk 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2007) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.70 11.00
2 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.14 6.50
3 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.28 5.00
4 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.30 3.00
5 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.39
6 Petra VojtěchováPetra Vojtěchová 89 USK PrahaUSK Praha 13.42
7 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 13.52
8 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 13.63
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana JanotováHana Janotová 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.08 9.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.13 8.00
3 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.14 6.50
4 Monika ČečákováMonika Čečáková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.57
5 Alena DutkováAlena Dutková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.66
6 Kristýna CílkováKristýna Cílková 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.69
7 Jana PoesováJana Poesová 89 USK PrahaUSK Praha 13.71
8 Johana BaborováJohana Baborová 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.32 2.00
2 Michaela ČamborováMichaela Čamborová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.37 1.00
3 Tereza FrabšováTereza Frabšová 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.38
4 Michaela MaškováMichaela Mašková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.53
5 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.65
6 Kateřina VětrovcováKateřina Větrovcová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.67
7 Lenka KubešováLenka Kubešová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.96
8 Marie MašínováMarie Mašínová 88 USK PrahaUSK Praha 14.37
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.29 4.00
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.48
3 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.57
4 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.84
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.90
6 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.11
7 Karolína ŠeborováKarolína Šeborová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.13
8 Denisa JaníčkováDenisa Janíčková 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.68
2 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.74
3 Markéta AdamováMarkéta Adamová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.95
4 Aneta HirschováAneta Hirschová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03
5 Eva HaluzováEva Haluzová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.12
6 Magdalena KratochvílováMagdalena Kratochvílová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.27
7 Daniela VrecionováDaniela Vrecionová 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.24
8 Jana MichaljaničováJana Michaljaničová 89 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 22.5.2007) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 14.38
2 Klára VackováKlára Vacková 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15.03
3 Kristina NěmcováKristina Němcová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.27
4 Hana FilipováHana Filipová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.00 11.00
2 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.08 9.00
3 Lucie FrühbauerováLucie Frühbauerová 91 USK PrahaUSK Praha 13.60 7.00
4 Denisa ŠkarabelováDenisa Škarabelová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.71 6.00
5 Barbora KlusákováBarbora Klusáková 91 USK PrahaUSK Praha 13.91 4.00
6 Denisa MenclováDenisa Menclová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.51 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2007) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Senta BrunerováSenta Brunerová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.43 8.00
2 Jitka SýkorováJitka Sýkorová 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.74 5.00
3 Karolína HebkáKarolína Hebká 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.02 3.00
4 Veronika EisensteinováVeronika Eisensteinová 91 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 14.44 2.00
5 Markéta MacholdováMarkéta Macholdová 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha NP
MB Šárka PaulíčkováŠárka Paulíčková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.87
MB Karolína BiniováKarolína Biniová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.74
Celkem 7 závodníků