výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo MPD staršího žactva

Praha-Děkanka (26. 6. 2007)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.63 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74 9.00
3 Jakub PorubaJakub Poruba 92 USK PrahaUSK Praha 07.89 7.00
4 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.94 6.00
5 Michal LenghartMichal Lenghart 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.15 4.00
6 Michal DvořákMichal Dvořák 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22 1.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77 8.00
2 Dayeh Šádí AbuDayeh Šádí Abu 92 USK PrahaUSK Praha 08.03 5.00
3 Matěj NavrátilMatěj Navrátil 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.16 3.00
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
Jan VávraJan Vávra 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Marek PočtaMarek Počta 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KoudelákPetr Koudelák 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.28
2 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.30
3 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
4 Adam PečevAdam Pečev 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 Martin LoužeckýMartin Loužecký 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61
6 Michal FryčMichal Fryč 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.71
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vitaliy GrygorskyyVitaliy Grygorskyy 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.22 1.50
2 Jan BubíkJan Bubík 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
3 Pavel DrašarPavel Drašar 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
4 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
5 Filip MorysFilip Morys 93 USK PrahaUSK Praha 08.81
Matěj KomárekMatěj Komárek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MatoušJakub Matouš 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
2 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 09.17
3 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 09.43
4 Jiří SyrovatskýJiří Syrovatský 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.46 11.00
2 Kristýna MakešováKristýna Makešová 93 USK PrahaUSK Praha 08.47 9.00
3 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.52 8.00
4 Tereza AndersováTereza Andersová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70 7.00
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74 5.00
6 Kristýna DerzsiováKristýna Derzsiová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.73 6.00
2 Marie SoudnáMarie Soudná 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85 2.00
3 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.86 1.00
4 Anna PospíškováAnna Pospíšková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
5 Hana PodhajskáHana Podhajská 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.30
Karolina KolářováKarolina Kolářová 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78 4.00
2 Kateřina ŠkorpíkováKateřina Škorpíková 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
3 Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.19
4 Marta ŠlaufováMarta Šlaufová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.20
5 Michaela GrussováMichaela Grussová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
Tereza JakešováTereza Jakešová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta JeníkováIveta Jeníková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
2 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.22
3 Magda ŠittováMagda Šittová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.23
4 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.48
5 Tereza ČernáTereza Černá 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 09.55
6 Kristýna VodrážkováKristýna Vodrážková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LenzováBarbora Lenzová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.51
2 Kateřina DurychováKateřina Durychová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.66
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
4 Karolína BulířováKarolína Bulířová 93 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 09.90
5 Tereza PotužníkováTereza Potužníková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.97
6 Hana NěmečkováHana Němečková 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 10.22
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaternováAnna Maternová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.17
2 Kateřina ŠtvosováKateřina Štvosová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.36
3 Tereza VernerováTereza Vernerová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.48
4 Gabriela TomíškováGabriela Tomíšková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.05
Anna BenešováAnna Benešová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.18 11.00
2 Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.32 9.00
3 Filip LouženskýFilip Louženský 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.55 8.00
4 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.59 7.00
5 Dayeh Šádí AbuDayeh Šádí Abu 92 USK PrahaUSK Praha 19.34 3.00
6 Michal DvořákMichal Dvořák 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.58 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KebrleLukáš Kebrle 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.84 6.00
2 Petr KoudelákPetr Koudelák 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.19 5.00
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.27 4.00
4 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 19.51 2.00
5 Matěj NavrátilMatěj Navrátil 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.04
6 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vitaliy GrygorskyyVitaliy Grygorskyy 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 19.69
2 Jan AlferyJan Alfery 92 USK PrahaUSK Praha 19.72
3 Martin LoužeckýMartin Loužecký 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.52
4 Tomáš NěmecTomáš Němec 92 USK PrahaUSK Praha 20.98
5 Daniel OndračkaDaniel Ondračka 93 USK PrahaUSK Praha 22.87
Jan VávraJan Vávra 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BubíkJan Bubík 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.83
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.33
3 Jakub BojarskýJakub Bojarský 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.48
4 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 22.76
Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MakešováKristýna Makešová 93 USK PrahaUSK Praha 19.98 11.00
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.74 9.00
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 20.79 8.00
4 Aline SanghoAline Sangho 92 USK PrahaUSK Praha 21.09 6.00
5 Kristýna DerzsiováKristýna Derzsiová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.46 2.00
6 Tereza HavrdováTereza Havrdová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Květoslava JiříčkováKvětoslava Jiříčková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.05 7.00
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 21.10 5.00
3 Kateřina PetrovováKateřina Petrovová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 21.40 3.00
4 Anna PospíškováAnna Pospíšková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.52 1.00
5 Kristýna JehličkováKristýna Jehličková 93 USK PrahaUSK Praha 21.55
Karolina KolářováKarolina Kolářová 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SoudnáMarie Soudná 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.86
2 Veronika KučerováVeronika Kučerová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.99
3 Iveta JeníkováIveta Jeníková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.14
4 Klára FraňkováKlára Fraňková 92 USK PrahaUSK Praha 22.72
Anna CílkováAnna Cílková 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Monika BrandejsováMonika Brandejsová 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza AndersováTereza Andersová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.17 4.00
2 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.86
3 Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.03
4 Kateřina ŠkorpíkováKateřina Škorpíková 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.07
5 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.10
6 Barbora NadějováBarbora Nadějová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 22.70
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VodrážkováKristýna Vodrážková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.33
2 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.54
3 Kateřina DurychováKateřina Durychová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.62
4 Aneta PalkovičováAneta Palkovičová 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 24.25
Magda ŠittováMagda Šittová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaternováAnna Maternová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.68
2 Sylva BajtlerováSylva Bajtlerová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.29
3 Karolína BulířováKarolína Bulířová 93 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 24.41
Tereza JakešováTereza Jakešová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:12.11 11.00
2 Jan LiškaJan Liška 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:27.98 9.00
3 Adam SimonAdam Simon 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:31.49 8.00
4 Filip NovotnýFilip Novotný 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:33.94 7.00
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.45 6.00
6 Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský 92 USK PrahaUSK Praha 2:35.47 4.00
7 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 2:36.00 3.00
8 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.08 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.56 5.00
2 Tadeáš KleckerTadeáš Klecker 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:37.44 2.00
3 Robert PechačRobert Pechač 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:41.94
4 Eduard ŠkrinarEduard Škrinar 93 USK PrahaUSK Praha 2:44.78
5 Robert ŠkrinárRobert Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 3:09.82
MB Igor ŠeboIgor Šebo 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KlečkováMichaela Klečková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.09 9.00
2 Hana PodhajskáHana Podhajská 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.52 8.00
3 Tereza PotužníkováTereza Potužníková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:51.54 6.00
4 Barbora KvětoňováBarbora Květoňová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:55.05 5.00
5 Klára KučerováKlára Kučerová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:01.70 2.00
6 Klára KuvikováKlára Kuviková 92 USK PrahaUSK Praha 3:06.31 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠtvosováKateřina Štvosová 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:41.37 11.00
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:44.65 7.00
3 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:56.09 4.00
4 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:57.26 3.00
Zdeňka ČelišováZdeňka Čelišová 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Veronika BračkováVeronika Bračková 92 USK PrahaUSK Praha DNP
Bára MyškováBára Myšková 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:33.72 11.00
2 Jakub HrudkaJakub Hrudka 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:40.56 9.00
3 Karel KleinKarel Klein 92 USK PrahaUSK Praha 4:45.76 8.00
4 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:59.45 7.00
5 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 5:05.88 6.00
6 Jan UrbánekJan Urbánek 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:06.84 5.00
7 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 USK PrahaUSK Praha 5:14.43 4.00
8 Jakub HlavničkaJakub Hlavnička 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:44.14 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:17.43 11.00
2 Anélie MorávkováAnélie Morávková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:27.62 9.00
3 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 5:33.23 8.00
4 Kateřina ŠkopováKateřina Škopová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:38.76 7.00
5 Kateřina ČervenáKateřina Červená 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:58.37 6.00
6 Tereza LohrováTereza Lohrová 93 USK PrahaUSK Praha 6:02.92 5.00
7 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 6:27.68 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.72 11.00
2 Jan AlferyJan Alfery 92 USK PrahaUSK Praha 15.02 9.00
3 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.04 8.00
4 Lukáš KebrleLukáš Kebrle 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.90 5.00
5 Matěj DoušaMatěj Douša 92 USK PrahaUSK Praha 16.84 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ValentaPetr Valenta 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35 7.00
2 Michal LenghartMichal Lenghart 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.39 4.00
3 Jakub ChundelaJakub Chundela 93 USK PrahaUSK Praha 16.64 3.00
4 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.38
5 Tomáš TopolánekTomáš Topolánek 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Walter MaiWalter Mai 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.96 1.00
2 Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.35
3 Eduard ŠkrinarEduard Škrinar 93 USK PrahaUSK Praha 24.90
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.50 6.00
2 David SmetákDavid Smeták 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.38
3 Lukáš ZerzaLukáš Zerza 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.41
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.92
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KlečkováMichaela Klečková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.95 9.00
2 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 16.06 8.00
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.07 7.00
4 Martina PacovskáMartina Pacovská 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.18 6.00
5 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.91 11.00
2 Klára ŠturmováKlára Šturmová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.63 5.00
3 Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová 92 USK PrahaUSK Praha 17.32 3.00
4 Zuzana SachováZuzana Sachová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.26
5 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LohrováTereza Lohrová 93 USK PrahaUSK Praha 17.99 1.00
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.20
3 Veronika KučerováVeronika Kučerová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.59
4 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.06
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 17.58 2.00
2 Barbora StudenáBarbora Studená 92 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.84
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 20.10
Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
MB Martina PacovskáMartina Pacovská 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.25
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Loužecký,Valenta,Král Loužecký,Valenta,Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.69 11.00
2 Čerbačeský,Chundela,Klzin Čerbačeský,Chundela,Klzin USK PrahaUSK Praha 2:09.97 9.00
3 Zerza,Hrudka,Dvořák Zerza,Hrudka,Dvořák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.53 8.00
4 Černý,Janda,Pečev Černý,Janda,Pečev ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.45 7.00
5 Zobáč,Grygorsky,Panáček Zobáč,Grygorsky,Panáček AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:12.98 5.00
6 Navrátil,Novotný,Liška Navrátil,Novotný,Liška SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:15.41 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bojarský,Fryč,Smeták Bojarský,Fryč,Smeták SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.49 6.00
2 Drašnar,Sýkora,Procházka Drašnar,Sýkora,Procházka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.89 3.00
3 Horák,Řežábek,Morys Horák,Řežábek,Morys USK PrahaUSK Praha 2:21.20 2.00
4 Vykoukal,Bubík,Šimeček Vykoukal,Bubík,Šimeček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.30 1.00
5 Simon,Pechač,Svěchota Simon,Pechač,Svěchota SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:24.60
Škrinár,Ondráček,Škri Škrinár,Ondráček,Škri USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plisková,Jíříčková,Pacovská Plisková,Jíříčková,Pacovská PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:15.27 11.00
2 Andersová,Kodrová,Škorpíková Andersová,Kodrová,Škorpíková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.18 9.00
3 Hnízdilová,Jehličková,Makešová Hnízdilová,Jehličková,Makešová USK PrahaUSK Praha 2:20.82 8.00
4 Pospíšilová,Klečková,Jeníčková Pospíšilová,Klečková,Jeníčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.84 7.00
5 Nadějová,Studená,Petrovová Nadějová,Studená,Petrovová Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:31.21 1.00
6 Beránková,Sachová,Finduchová Beránková,Sachová,Finduchová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nejedlová,červenková,Šlaufová Nejedlová,červenková,Šlaufová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.21 6.00
2 Vlčková,Bártová,Kučerová Vlčková,Bártová,Kučerová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.59 5.00
3 Soudná,Derzsiová,Všelichová Soudná,Derzsiová,Všelichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.02 4.00
4 Kuvoková,Kadebářková,Lohrová Kuvoková,Kadebářková,Lohrová USK PrahaUSK Praha 2:26.17 3.00
5 Hubatová,Boláčková,Krčálová Hubatová,Boláčková,Krčálová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:29.76 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 1.70 11.00
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.58 9.00
Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 1.58 8.00
4 Tomáš NěmecTomáš Němec
USK PrahaUSK Praha
92 1.54 7.00
5 Filip KrčálFilip Krčál
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.50 6.00
Miroslav ČerníkMiroslav Černík
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.50 5.00
Petr DaněkPetr Daněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 1.50 4.00
8 Jakub HlavničkaJakub Hlavnička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.45 3.00
Tomáš KroupaTomáš Kroupa
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 1.45 2.00
Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 1.45 1.00
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 1.40
Jan LiškaJan Liška
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 1.40
Filip NovotnýFilip Novotný
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 1.40
David GuthDavid Guth
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1.40
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
93 0
Jakub MlýnekJakub Mlýnek
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
92 DNP
Tomáš ChotěbořTomáš Chotěboř
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 1.54 11.00
2 Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK PrahaUSK Praha
92 1.54 9.00
3= Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 1.46 7.50
3= Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 1.46 7.50
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.46 6.00
6 Pavla ČervenkováPavla Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.46 5.00
7 Tereza PotužníkováTereza Potužníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.46 4.00
8 Lucie HavelkováLucie Havelková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 1.41 3.00
9 Bára DorazilováBára Dorazilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 1.41 2.00
10 Sabine MaláSabine Malá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 1.36 1.00
11 Eva VencálkováEva Vencálková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 1.26
12 Anna BenešováAnna Benešová
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 1.20
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna CílkováAnna Cílková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 2.70 11.00
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 2.50 9.00
3 Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK PrahaUSK Praha
92 2.20 8.00
4 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.10 7.00
5 Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 1.80 6.00
6 Aline SanghoAline Sangho
USK PrahaUSK Praha
92 1.80 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 6.02 11.00
2 Jan AlferyJan Alfery
USK PrahaUSK Praha
92 5.95 9.00
3 Miroslav BurianMiroslav Burian
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.61 8.00
4 Michal LenghartMichal Lenghart
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 5.50 7.00
5 Petr ValentaPetr Valenta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 5.40 6.00
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.23 5.00
7 Martin LoužeckýMartin Loužecký
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 5.12 4.00
8 Walter MaiWalter Mai
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 5.06 3.00
9 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 4.83 2.00
10 Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
USK PrahaUSK Praha
92 4.67 1.00
11 Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.57
12 Pavel DrašarPavel Drašar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.31
13 Filip MorysFilip Morys
USK PrahaUSK Praha
93 4.26
14 Jiří SyrovatskýJiří Syrovatský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.14
15 Jakub MatoušJakub Matouš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 4.04
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára DorazilováBára Dorazilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 5.32 11.00
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.98 9.00
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.94 8.00
4 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 4.91 7.00
5 Květoslava JiříčkováKvětoslava Jiříčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.86 6.00
6 Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.75 5.00
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 4.65 4.00
8 Tereza HavrdováTereza Havrdová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 4.56 3.00
9 Michaela GrussováMichaela Grussová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 4.53 2.00
10 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.38 1.00
11 Aline SanghoAline Sangho
USK PrahaUSK Praha
92 4.37
12 Kateřina PetrovováKateřina Petrovová
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 4.34
13 Barbora ČervenkováBarbora Červenková
USK PrahaUSK Praha
92 4.33
14 Marie VaňkováMarie Vaňková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 4.29
15 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 4.28
16 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.23
17 Kristýna PitákováKristýna Pitáková
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 4.18
18 Hana PodhajskáHana Podhajská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 4.08
19 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 3.85
20 Veronika SukhanováVeronika Sukhanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 3.79
21 Kateřina MarkováKateřina Marková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 3.72
22 Anna BenešováAnna Benešová
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 3.57
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 10.51 11.00
2 Dominika ZemanováDominika Zemanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 09.76 9.00
3 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 09.49 8.00
4 Sabine MaláSabine Malá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 09.08 7.00
5 Markéta FraňkováMarkéta Fraňková
USK PrahaUSK Praha
93 08.95 6.00
6 Ivana KůtováIvana Kůtová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 08.65 5.00
7 Šárka JeníkováŠárka Jeníková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 08.64 4.00
8 Helena PodhorskáHelena Podhorská
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
93 08.16 3.00
9 Lucie HavelkováLucie Havelková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 07.99 2.00
10 Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 07.92 1.00
11 Markéta SmolováMarkéta Smolová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 07.49
12 Aneta PalkovičováAneta Palkovičová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 07.47
13 Eva VencálkováEva Vencálková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 07.34
14 Veronika SukhanováVeronika Sukhanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 07.15
15 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 05.79
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LouženskýFilip Louženský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 11.22 11.00
2 Jakub PorubaJakub Poruba
USK PrahaUSK Praha
92 10.97 9.00
3 Filip KrčálFilip Krčál
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 10.86 8.00
4 Petr SvatoňPetr Svatoň
USK PrahaUSK Praha
92 10.79 7.00
5 Jan KubánekJan Kubánek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 10.23 6.00
6 Štěpán CysařŠtěpán Cysař
USK PrahaUSK Praha
92 10.06 5.00
7 Adam PečevAdam Pečev
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 09.99 4.00
8 Tomáš NěmecTomáš Němec
USK PrahaUSK Praha
92 09.87 3.00
9 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 09.85 2.00
10 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 09.78 1.00
11 Štěpán FrydrychŠtěpán Frydrych
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 09.37
12 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 09.33
13 Michal FryčMichal Fryč
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 08.23
14 Jan NovákJan Novák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 08.15
15 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 06.73
16 Jakub HlavničkaJakub Hlavnička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 06.54
Petr DaněkPetr Daněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 0
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK PrahaUSK Praha
92 0
Tomáš ChotěbořTomáš Chotěboř
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNP
Marek PočtaMarek Počta
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 DNP
MB Igor ŠeboIgor Šebo
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 08.25
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj DoušaMatěj Douša
USK PrahaUSK Praha
92 33.27 11.00
2 Petr SvatoňPetr Svatoň
USK PrahaUSK Praha
92 32.56 9.00
3 Dominik DvořákDominik Dvořák
USK PrahaUSK Praha
92 32.19 8.00
4 Štěpán CysařŠtěpán Cysař
USK PrahaUSK Praha
92 31.94 7.00
5 Štěpán FrydrychŠtěpán Frydrych
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 29.87 6.00
6 Tomáš TopolánekTomáš Topolánek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 29.41 5.00
7 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 28.38 4.00
8 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 25.38 3.00
9 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 25.37 2.00
10 Lukáš HorákLukáš Horák
USK PrahaUSK Praha
92 23.63 1.00
11 Jan UrbánekJan Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 22.63
12 Petr KoudelákPetr Koudelák
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 22.21
13 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 21.90
14 František MyslivecFrantišek Myslivec
USK PrahaUSK Praha
92 20.17
15 Lukáš KrálLukáš Král
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 17.58
16 Jan NovákJan Novák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 16.14
17 Michal BečvářMichal Bečvář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 14.40
Michal AdámekMichal Adámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 0
Ondřej ZápotockýOndřej Zápotocký
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ZemanováDominika Zemanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 24.62 11.00
2 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 23.48 9.00
3 Pavla FridrichováPavla Fridrichová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 23.30 8.00
4 Markéta FraňkováMarkéta Fraňková
USK PrahaUSK Praha
93 22.51 7.00
5 Kristýna PitákováKristýna Pitáková
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 20.28 6.00
6 Helena PodhorskáHelena Podhorská
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
93 19.55 5.00
7 Klára FraňkováKlára Fraňková
USK PrahaUSK Praha
92 19.49 4.00
8 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 18.44 3.00
9 Barbora NadějováBarbora Nadějová
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 17.19 2.00
10 Adéla BeránicováAdéla Beránicová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 16.58 1.00
11 Martina PacovskáMartina Pacovská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 16.32
12 Anna MaternováAnna Maternová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 15.96
13 Markéta SmolováMarkéta Smolová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 14.20
14 Ivana KůtováIvana Kůtová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 13.79
15 Bára MyškováBára Myšková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 13.45
16 Kateřina MarkováKateřina Marková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 11.98
17 Lucie StránskáLucie Stránská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 10.71
Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 0
Lenka PetrákováLenka Petráková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ZemanováDominika Zemanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 25.76 11.00
2 Pavla FridrichováPavla Fridrichová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 23.47 9.00
3 Sabine MaláSabine Malá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 22.94 8.00
4 Markéta FraňkováMarkéta Fraňková
USK PrahaUSK Praha
93 21.90 7.00
5 Klára FraňkováKlára Fraňková
USK PrahaUSK Praha
92 20.31 6.00
6 Tereza ČíhalováTereza Číhalová
USK PrahaUSK Praha
92 18.66 5.00
7 Hana NěmečkováHana Němečková
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 17.46 4.00
8 Helena PodhorskáHelena Podhorská
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
93 16.96 3.00
9 Kristýna JehličkováKristýna Jehličková
USK PrahaUSK Praha
93 16.43 2.00
10 Ivana KůtováIvana Kůtová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 16.28 1.00
11 Adéla BeránkováAdéla Beránková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 16.27
12 Eliška FialováEliška Fialová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 13.67
13 Barbora LenzováBarbora Lenzová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 12.02
14 Lucie HavelkováLucie Havelková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 10.12
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 26.6.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik DvořákDominik Dvořák
USK PrahaUSK Praha
92 29.43 11.00
2 Jakub PorubaJakub Poruba
USK PrahaUSK Praha
92 26.84 9.00
3 Petr SvatoňPetr Svatoň
USK PrahaUSK Praha
92 26.36 8.00
4 Matěj DoušaMatěj Douša
USK PrahaUSK Praha
92 23.77 7.00
5 Štěpán FrydrychŠtěpán Frydrych
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 22.47 6.00
6 Jakub ČernýJakub Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 21.52 5.00
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 20.23 4.00
8 Jan NovákJan Novák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 20.07 3.00
9 Lukáš HorákLukáš Horák
USK PrahaUSK Praha
92 16.27 2.00
10 František MyslivecFrantišek Myslivec
USK PrahaUSK Praha
92 16.02 1.00
11 Jakub BojarskýJakub Bojarský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 15.34
12 Lukáš ZerzaLukáš Zerza
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 14.53
13 Walter MaiWalter Mai
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 13.03
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR USK PrahaUSK Praha 177.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 121.50
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 094.00
4 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 078.00
5 SPPR4 SPPR4 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 059.00
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 050.00
7 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 018.00
8 ACKSP ACKSP AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 015.50
Poznámky:
Stav po: 100 m př., 60 m, 800 m, 150 m, 1500 m, 3x300 m, disk 1kg, výška, dálka, kladivo 4kg, koule 4kg, 100 m př., 60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 150 m, 800 m, 3x300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 183.50
2 USKPR USKPR USK PrahaUSK Praha 158.00
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 097.00
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 068.00
5 SPPR4 SPPR4 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 056.50
6 VINPR VINPR Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 037.00
7 SBOPR SBOPR AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 031.00
8 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 018.00
9 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m př., 60 m, 800 m, 150 m, 1500 m, 3x300 m, tyč, dálka, kladivo 3kg, koule 3kg, výška, disk 1kg, 100 m př., 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 800 m, 150 m, 150 m, 3x300 m
Celkem 9 závodníků