výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo MPD staršího žactva

Praha-Děkanka (26. 6. 2007)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.72 11.00
2 Jan AlferyJan Alfery 92 USK PrahaUSK Praha 15.02 9.00
3 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.04 8.00
4 Lukáš KebrleLukáš Kebrle 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.90 5.00
5 Matěj DoušaMatěj Douša 92 USK PrahaUSK Praha 16.84 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ValentaPetr Valenta 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35 7.00
2 Michal LenghartMichal Lenghart 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.39 4.00
3 Jakub ChundelaJakub Chundela 93 USK PrahaUSK Praha 16.64 3.00
4 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.38
5 Tomáš TopolánekTomáš Topolánek 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Walter MaiWalter Mai 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.96 1.00
2 Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.35
3 Eduard ŠkrinarEduard Škrinar 93 USK PrahaUSK Praha 24.90
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.50 6.00
2 David SmetákDavid Smeták 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.38
3 Lukáš ZerzaLukáš Zerza 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.41
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.92
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KlečkováMichaela Klečková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.95 9.00
2 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 16.06 8.00
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.07 7.00
4 Martina PacovskáMartina Pacovská 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.18 6.00
5 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.91 11.00
2 Klára ŠturmováKlára Šturmová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.63 5.00
3 Alžběta HnízdilováAlžběta Hnízdilová 92 USK PrahaUSK Praha 17.32 3.00
4 Zuzana SachováZuzana Sachová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.26
5 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 26.6.2007) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LohrováTereza Lohrová 93 USK PrahaUSK Praha 17.99 1.00
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.20
3 Veronika KučerováVeronika Kučerová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.59
4 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.06
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 26.6.2007) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 17.58 2.00
2 Barbora StudenáBarbora Studená 92 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.84
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 20.10
Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
MB Martina PacovskáMartina Pacovská 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.25
Celkem 5 závodníků